🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1101.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707012 вiд 2024-11-11 15:50:56

This is the recently built Russian Orthodox Church on the outskirts of the Swedish town of Västerås — to its backers, an innocent place of worship; but to an increasingly vocal group of critics, a potential threat to Sweden’s national security.
The concern centers on the church’s sensitive location, very close to a strategically important airport, a water treatment works and advanced energy companies based in the city of 130,000 located just 100 kilometers west of Stockholm.
https://www.politico.eu/article/new-russian-orthodox-church-suspicion-sweden-town-vasteras/
--------
шведи «прокинулись». хуйло-церквушка «збудувалась» поруч із стратегічними об'єктами
думаю що єс може взагалі аудит тих хуйло-церкв провести
і виселити на місцеві «болота» подалі від доріг та цивілізації… вони ж «монахи», нехай в режимі «отшельнік» поживуть…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707011 вiд 2024-11-11 15:38:47

У росіян все готово до масованих обстрілів України, ракети накопичено, авіація відпрацювала тактику пусків

Джерело: https://censor.net/ua/n3519382

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707010 вiд 2024-11-11 15:03:51

при виборі місця на секторі стрілочкою і написом fusha буде вказано де поле. «fusha» - поле. На олбанском.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707009 вiд 2024-11-11 15:00:32

Для забугорних і виїздюків, хто збирається на матч збірної у Албанії.
Прийшла відповідь з УАФ. Квитки в укр. сектор можна придбати по пільговій ціні 15 євро на сайті al. ebileta. al по промокоду UKR24. Все працює.

Відзначу, що всі інші квитки в інші на даний матч чомусь коштують від 100 до 250 євро. Якісь захмарні ціни на рядовий матч групи, як для небагатої Албанії. Чи може у них скрізь на на масові видовища такі ціни, типу цінять кудесників :-).

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707008 вiд 2024-11-11 12:20:01

Enot
№ 1707007
абсолютно.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707007 вiд 2024-11-11 11:43:15

Це питання не до мене, це питання до Саллівана та інших. У них своє бачення світу. Вони вважають що Росія - вічна і США вічні і їм треба домовлятися і миритися. Зараз Путін порушує світовий порядок, треба йому показали що він не зможе досягнути своїх цілей, а потім прийти до компромісу і жити як і жили.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707006 вiд 2024-11-11 11:42:16

ракети, до речі, нече не летіли. а аварійні віключення - застосували… дивно. у нас з 9.00 світла немає…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707005 вiд 2024-11-11 11:41:43

yagshamash
№ 1707000
теніс
ну, зараз закінчення сезону. нехай джокович відпочиває :) мої очікування що він повторить те що було у серени після народження. вона доходила по-моєму до 5ти фіналів слемів. і всі програвала…
думаю що ноле в наступному сезоні максимум до одного фіналу дійде… звичайно все може бути. алькараз часто травмується. неясно як ситуація з допінгом піде… решту «тусовки» топ-5 він зможе обіграти в 3х матчах з 5ти…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707004 вiд 2024-11-11 11:38:46

olma
№ 1707002 вiд 2024-11-11 11:18:30
Enot
№ 1707001
о. до речі. коли нам, через пів-року танців з бубном, виділяли 50 ярдів, однією з умов було щоб байден надав стратегію перемоги… потім вже десь перед виборами щось було про ту страетегію, що, мовляв, дуже воно засекречене… і все…
Енот, а які сподівання на добрі стусунки з хуйлом?
тобто б-яка країна може почати війну. три роки… а потім штати такі приходять - ну ок, давай дружити. тільки з китаєм не торгуйте, плііііз!
недавно оновлені графіки в х-уїтері пролітали. китай-індія-туреччина купують майже всю нафту хуйлостану…
от трамп, повинен не хуйлу телефонувати, а сі-моді-ердогану…
ну ще можна в єс подзвонити, тому що майже всю переробку нафти індії купує єс…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707003 вiд 2024-11-11 11:30:47

Там не тільки в виборах справа. Вони сподіваються на подальше відновлення стосунків з Росією і тому не хочуть щоб американською зброєю стріляли по російській території.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707002 вiд 2024-11-11 11:18:30

Enot
№ 1707001 вiд 2024-11-11 10:45:50

sk (здалеку)
№ 1706999
-----
Вперся, тому що то було перед виборами. А демократи, - відчуваючи, що Російсько-українська війна це їхній пройоб, не маючи ніякої стратегії в цьому питанні, не маючи конкретної стратегії бодай для виборців, - не хотіли діяти так, щоб увага виборців була зосереджена на рос-укр. війні.
Це очевидно.
А тепер після програшу на виборах - у діда (на думку європейських лідерів) розв'язані руки і він би міг дати таке рішення. Але я думаю хуй він що дасть.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707001 вiд 2024-11-11 10:45:50

sk (здалеку)
№ 1706999 вiд 2024-11-11 09:49:20
Очевидно що пробували, і навіть переконали членів адміністрації і практично домовилися. Але дідусь вперся.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707000 вiд 2024-11-11 09:58:05

SK tennis

Ну, ти забув, мабуть, що Джокович знявся із Френч Оупен у чвертьфіналі, і йому зробили операцію. Прогноз був, що він не зможе взагалі зіграти на Вімблдоні й Олімпіаді. А він дійшов до фіналу на першому турнірі і виграв другий. Тож я б не став його списувати до Остреліан Оупен.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706999 вiд 2024-11-11 09:49:20

Прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер і президент Франції Емманюель Макрон у понеділок проведуть зустріч, на якій планують обговорити можливість переконати президента США Джо Байдена дозволити Україні удари ракетами Storm Shadow по цілях у глибині території РФ.
--------
у мене тільки одне питання. а раніше пробували «переконати» байдена? які нові аргументи?
а самі ракети нам дали? тому що зе казав що, наприклад, британці з новим прем'єром нічого не передали…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706998 вiд 2024-11-11 09:43:21

Це маргінальна подія, що обросла коментарями і вкид від партії Шольца.

Зараз будуть вибора, і партія ХДС/ХСС хоче виграти дочасні вибори. Тому вирішили Штайнмаєром зайнятися. Таке враження, що в Німеччині зараз всі проти всіх. Одні Зелені і Союз 90-х (Бербок) виходить найменш корумповані.

Зато у АfD все заєбісь.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706997 вiд 2024-11-11 09:22:50

Можна легко перекласти на англійську.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706996 вiд 2024-11-11 09:21:53

https://www.t-online.de/nachrichten/deutschland/gesellschaft/id_100526680/eklat-nach-russland-kritik-steinmeier-ist-wutentbrannt-auf-mich-zugestuermt-.html

Інтерв'ю із цим Марко Мартіном після суперечки зі Штайнмаєром. Розумний дядько. Звісно, без жодного рукоприкладства.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706995 вiд 2024-11-11 09:12:43

Хоча я з своїм набутим за ці 2,5 роки рівнем B2 фігово розумію накручені конструкції в газетах.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706994 вiд 2024-11-11 09:07:37

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1706993 вiд 2024-11-11 09:01:30

Гуглопереклад, більдівське an den Kopf knallen яке має частіше переносне значення «кинути в обличчя (слова, образи тощо» перетворилось у «вдарити по голові».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706993 вiд 2024-11-11 09:01:30

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг]
№ 1706992 вiд 2024-11-11 08:46:56

У кацапомовних новинах взагалі пишеться страшне:

"Слушая эту речь Штайнмайер “тяжело дышал и жевал челюсть, заметно подавляя свои чувства”.

«Жевал чєлюсть»? Тобто він мабуть у когось іншого ту «чєлюсть» відгриз, а потім сів і став її жувати. Це вже якийсь каннібал, а не президент.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706992 вiд 2024-11-11 08:46:56

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansocccer.net)
№ 1706986 вiд 2024-11-11 02:19:32

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1706991 вiд 2024-11-11 08:36:30

В німецьких джерелах йдеться про розлюченість президента після виступу письменника Марко Мартіна і діалог на підвищених тонах. Не перевіряв Bild, може там по іншому написано.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706991 вiд 2024-11-11 08:36:30

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansocccer.net)
№ 1706986 вiд 2024-11-11 02:19:32

швайнмайєр - старий підар безумовно, але цікаво, хто сьогодні може називати себе «пісатєлєм». От ми тут пісатєлі чи нє?

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706990 вiд 2024-11-11 08:11:44

особ. склад: 710 660 (+1770)
давно не звертав увагу, але цифра поступово до 2к/день наближається…
постійно задаюсь питанням. чому пишуть +, потрібно - писати :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706989 вiд 2024-11-11 08:09:03

по барсі
вчора глянув 2й тайм…
хммм… барса, яка майже кожен матч цього сезону забивала 3+ м'ячів, і ще десь на пару раз по 3 створювала моменти - «влетіла в стіну» …
складалось враження що в центрі поля суперників в 2 рази більше. і той же олмо, який плеймейкер і по хорошому повинен отримувати м'яч при кожній атаці, мав у другому таймі дотиків до м'яча трохи більше за нуль… цікаво що сосьедад на 60й хвилині замінив одразу 5 гравців… тобто пів-команди… і нічого… «отряд нє замєтіл потєрі бойца» (с)
флік був дуже нервовим… ну прямо як мауріньо… :)
ну і пенья, дуже гарний воротар «на лінії». але гра ногами - підпиздець… ледь гол не привіз. у попередніх матчах також були моменти коли він передачі суперникам віддавав…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706988 вiд 2024-11-11 08:03:22

yagshamash
№ 1706983
теніс
участь у підсумковому турнірі - обов'язкова
але, звичайно, для супер-стар є виключення…
серена приймала участь тільки у турнірах де вона сама хотіла грати…
так і ноле. сказав що травма. і купа фоточок як він десь відповичає на пісочку лежачи…
не вірю що він ще щось виграє. в цьому сезоні він виграв тільки олімпіаду. на слемах - нуль. на інших турнірах - також… алькараз-сінер професійно ставляться до справи. це вам не звєрєви й інші, які, якщо пре - можуть далеко зайти. якщо ні - здуються швидко…
до речі була статистика що звєрєв останні місяці дуже гарно подає. найкращий в турі. так що, якщо з головою буде порядок, на швидких кортах може «нєрви» зрбити будь-кому…
пригадалось колись він фінал підсумкового виграв у ноле. у ноле жодного брейку не було і він виглядав як «школяр» якому надають уроки тенісних подач… а ноле ж найкращий в турі на прийомі… так що подивимось як воно піде…
до речі вчора турнрір в бєлграді закінчився. 250ка. сім'я джоковичів власники турнріру. він головний приз вручав…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706987 вiд 2024-11-11 07:58:18

нормально так хуйло з трампом переговорили вчора…
типу «вова, ти ж не ескалюй» … ну «вова» 1500 бортів на ранок піднімає у повітря…
просто хоче перевірити чи є ну нас «довгі» ракети які з ф-16 можуть дістати ті всі ту що у повітрі?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansocccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706986 вiд 2024-11-11 02:19:32

Президент Германии Франк-Вальтер Штайнмайер ударил по голове писателя, который высказал критику его действий по отношению к газопроводу «Северный поток».

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansocccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706985 вiд 2024-11-11 01:47:15

Якщo у вaс є змoгa пoбувaти нa кoнцeртi Культурних Збрoйних Сил Укрaїни - нe упустiть!

Вoни пoдoрoжують мiстeчкaми aмeрики i чaстo нeспoдiвaнo дaють кoнцeрти (бeсплaтнo) в клубaх, цeрквaх, шкoлaх для прoстих aмeрикaнцiв…

https://culturalforces.org/international/

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansocccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706984 вiд 2024-11-11 00:59:11

olma
№ 1706917

знoву прoмaх, нe булo бiльшoстi i в Сeнaтi - 52 рeспублiкaнцiв нa 46 дeмoкрaтiв

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706983 вiд 2024-11-11 00:48:50

SK, tennis

А я десь читав, що Ноле не грає на підсумковому через травму. Я ще бачив, що Ґоран написав днями, що Ноле не має мотивації. Але якби він справді схотів докласти достатньо зусиль, то міг би ще виграти пару сламів. Думаю, може виграти ще наступний Оззі оупен. Далі не варто.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706982 вiд 2024-11-10 23:44:11

Коментатори ДК-Полісся:
«У Житомирі створено настільки привабливий футбольний проект, що він сподобався не лише житомирянам, але і жителям інших міст України».

Вічний? :-)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706981 вiд 2024-11-10 23:13:07

Реал виграє у Барси, але не мадрідський)))

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706980 вiд 2024-11-10 23:02:22

Ну или сбрось тест на мое засвеченное мыло..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706979 вiд 2024-11-10 22:56:43

2SergikS (Kyiv)
№ 1706975
а такого мыла вааще нету..

:
550: 5.1.1 The email account that you tried to reach does not exist

SergikS(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706978 вiд 2024-11-10 22:40:45

Batyj
№ 1706977 вiд 2024-11-10 22:27:21

не отримав

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706977 вiд 2024-11-10 22:27:21

Можно стирать.. Отправил..

SergikS(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706976 вiд 2024-11-10 22:13:43

Та пофіг
Сподіваюсь джимейл впорається із спамом

SergikS(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706975 вiд 2024-11-10 21:55:36

Batyj
№ 1706974 вiд 2024-11-10 21:33:47
тому й свічу таке мило.
Спробуй dseergiks69@gmail. com
Старче потри коли Батий прочте

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706974 вiд 2024-11-10 21:33:47

2SergikS (Kyiv)
№ 1706965
ты в курсе, у тебя засвеченное мыло - frozen..

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706973 вiд 2024-11-10 20:33:48

Запам'яталась остання фраза коментатора: Полісся знову не здобуло перемогу


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.