🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1105.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706852 вiд 2024-11-08 17:08:45

PEPSI (Merkury)
№ 1706849
мудрику будемо аплодувати коли заб'є «якомусь» «реалу» з «мансіті» …

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706851 вiд 2024-11-08 16:29:10

sk (здалеку)
№ 1706846
да. і орденом нагородив.
Він там он сьогодні відверто знущається с Зельца в переписці з ермаком.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706850 вiд 2024-11-08 16:14:16

Гравець Манчестер Юнайтед став громадянином України

17-річний півзахисник англійського Манчестер Юнайтед українського походження Захар Бауманн отримав паспорт громадянина України.

«Я дуже радий, що врешті став громадянином України й що тепер зможу представляти свою країну на міжнародній арені. Є хвилювання, але позитивне, тому що я відчуваю підтримку багатьох людей. Не можу дочекатися знайомства з командою. І вперед до нашої перемоги! І не тільки на футбольному полі», - прокоментував цю подію сам футболіст.

Захар - син емігрантів із Коломиї. Він народився в Болтоні, став займатися футболом в академії Манчестер Юнайтед. Нещодавно українець підписав професійний контракт із МЮ, а поки що виступає за клубну команду U-18.

Додамо, що в сезоні-2024/2025 Захар зіграв за молодіжний склад Юнайтед на позиції центрального півзахисника дев'ять матчів, у яких забив один м'яч і віддав одну результативну передачу.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706849 вiд 2024-11-08 15:57:21

Гол Мудрика визнали найкращим у третьому турі Ліги конференцій

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706848 вiд 2024-11-08 15:51:29

Pepsi, я співчуваю. Тут бачиш, твої предяви не мають кримінала. це такі політичні різнопогляди.

От якби ти знайшов кримінальну статтю, у юристів би пошукав, тоді можна було б предяву. і пошукать у всій Німеччині прецедент у судовій практиці, тоді можна використовувати.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706847 вiд 2024-11-08 15:39:11

Enot
№ 1706844
та отож. Плазування перед РФ видно дуже добре, і наслідки теж.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706846 вiд 2024-11-08 15:33:15

Народний депутат Євгеній Шевченко заявив, що написав листа новообраному президенту США Дональду Трампу з проханням посприяти припиненню «скочування України в диктатуру», а також закликав главу української держави Володимира Зеленського йти на діалог із державою-агресором - Росією.
------
це про нього буданов казав що він в структурах гур?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706845 вiд 2024-11-08 15:33:04

Може більше шансів якщо звертатися не до мусорів, а до тамтешніх спецслужб. Повідомляли що якихось агентів заарештували, що хотіли влаштувати переворот. Як би це вони зробили це інше питання, але росіянам вигідна будь-яка дестабілізація. Те що їх все-таки заарештували до спроби заколоту означає що спецслужби якось працюють.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706844 вiд 2024-11-08 15:17:48

Якщо росіяни там десятиліттями працювали без будь-яких перешкод, уяви собі що коїться в силових структурах?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706843 вiд 2024-11-08 15:06:32

Enot
№ 1706841
мій висновок - там немає з ким балакати. Силовики або імпотенти і корисні ідіоти, або тупо дрочать на русню. Є і такі, що просто відбувають номер, працюють для галочки.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706842 вiд 2024-11-08 15:01:30

заяву прийняли один єдиний раз, коли одни мент довго вислуховував, зітхнув, прийняв заяву і сказав «Може ти і правий. Я навіть теоретично не хочу бачити російських танків у Німеччині. Заяву прийнято».

А потім суд через тиждень заяву відхилив і справу закрив, вказавжи причину «Свобода слова». Фініта. Завіса.
Мені вже не жалко цю європу, нехай зникає. Туди їм і дорога.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706841 вiд 2024-11-08 14:58:31

PEPSI (Merkury)
№ 1706840 вiд 2024-11-08 14:54:16
Це може не клоунада, а співробітництво. Якщо немає контррозвідки, хто може завадити російським спецслужбам вербувати силовиків?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706840 вiд 2024-11-08 14:54:16

olma
№ 1706820 вiд 2024-11-08 10:04:18

Дивовижна тупість і самозаспокоєність. Такі заможні країни, а служби безпеки ніхуя не роблять. Це ж легко можна було передбачити таку херню.
---------------------------------------
давай я тобі розкажу про поліцію і спецслужби у європі, наприклад у Німеччині. Це пародія, а не структури. Вони нездатні ні на що, нікуди не вмішуються і нічого не вирішують. Форму носять лише для краси.
Сите і безтурботне життя і відсутність загроз останні 80 років - ось і всі причини для деградації силовиків у ЄС.

Я багато разів мав справу з німецькими силовиками. Це клоунада.

Заходжу наприклад написати заяву на йобнутих проплачених місцевих німецьких кацапів і німців-пацифістів, які ходять по місту з плакатами «Нєт украінскім фашистам», «Данбілі Бамбас» - стоять такі менти, заяву не приймають, ржуть, обговорюють між собою матч Баварії. Кажу «Прийміть заяву, дивіться що у вас на вулицях робиться!», Відповідають: - Мальчік, іді отсюда, у нас свобода слова і демократія.

Іду на прийом у спецслужби «Контртерористична діяльність і запобігання безпорядкам». Розповідаю про осередок русні у місті, проплачені акції, показую докази фото.
Офіцер стоїть перед дзеркалом, слухає, не перебиває, поправляє форму, зачіску, потім каже: «Що ви верзете. Вам привиділось. Допобачення».

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706839 вiд 2024-11-08 14:52:46

В Європі іде природний процес заміщення місцевого населення приїжджим. В подальшому мусульман- вихідців з Північної Африки та Близького Сходу буде тільки більше, а їхня політична вага все серйозніша. Вона вже велика, раз суспільства ЄС розділяють мусульманську позицію у палестинському питанні. Тільки чому про це кажуть зараз, а до того десятки років ввозили чужих у Європу, а тих хто вказував на неприпустимість такого назвати нацистами та расистами?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706838 вiд 2024-11-08 12:01:44

Губернатор Саратовської області РФ Роман Бусаргін підтвердив атаку дронів на промислову зону в Заводському районі міста, де розташований НПЗ «Роснефти» з нафтовим причалом на Волзі. Там, мовляв, упали уламки збитого безпілотника.

Відео самої пожежі з'явилося в місцевих пабліках.
--------
починаються «порушення» домовленостей… «загорівся» нпз. вперше за хз скільки…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706837 вiд 2024-11-08 12:00:52

sk (здалеку)
№ 1706834 вiд 2024-11-08 11:53:40
Зрозуміло що таким людям як Маск на сім'ю похуй як правило, у них інші пріоритети в житті. Але це не відміняє особистого фактору. Маск так само міг би бути «прогрессором-демократом», так само отримувати державні гроші на свої проекти, а натовпи довбойобів так само би на нього дрочили до диму і голосували б так як він сказав.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706836 вiд 2024-11-08 11:59:15

В Кубку знову Рух. Буде цікаво.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706835 вiд 2024-11-08 11:58:57

в європі останні вибори - зсув «вправо». до партій що на словах розказували що будуть боротись з мігрантами і т. п…
от зараз тест для голандії…
до речі. німці ж почали депортацію мігрантів? куди?
наче хтось з албанцями домовлявся щоб вони собі брали…
важка тема. австралійці кудись висилають на «нєобітайємий» (як на укр?) острів, там бараки для тренування військових. супер-спартанські умови, ллюбителі в'їхати в австаралію швидко просяться додому і нових бажаючих майже немає…
а в яку «грузію» депортувати «нелегалів-дикунів» з європи? а якщо у них вже місцеві паспорти?

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706834 вiд 2024-11-08 11:53:40

Enot
№ 1706831
стандартна відмазка…
лікар мене не вилікував, вчитель не навчив
масони спаскудили моє життя…
я сам, звичайно, дартаньян…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706833 вiд 2024-11-08 11:48:43

З трансгендерами є багато нюансів. Там держава фінансує ці операції, при цьому неповнолітнім теж. І без повідомлення батькам про це, щоб вони не могли завадити. Таке звісно не в усіх штатах, але це є. Тобто фактично дітей каструють, щоб попилити державні гроші, але підводять під це ідеологічну базу. Що буде з тими дітьми потім - нікого не цікавить. В Штатах подібне вже бувало. Колись лоботомію масово робили, щоб психічні захворювання лікувати. Ще апендикси здоровим малим дітям видаляли, щоб потім апендициту не було. І ще щось можна знайти подібне.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706832 вiд 2024-11-08 11:38:48

я думаю шо Трампа він підтримує в першу чергу через гроші з бюджета.
Ну а ситуація з сином то вже похідне.
Та і сам Трамп шо, трансгендерів забороне? чи це саме Байден їх дозволив :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706831 вiд 2024-11-08 10:59:30

Маск тому і підтримує Трмапа тому що вважає що оці всі «прогресевісти» скалічили йому сина.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706830 вiд 2024-11-08 10:50:51

«Вівʼєн Дженна Вілсон, трансгендерна дочка Ілона Маска, заявила про еміграцію через повернення Трампа та розбіжності з батьком».
-----------------------
Мабуть мазг вважає цю дитину невдалою версією, і тому всюди шаройобиться зі своєю пробіркою, навʼязуючи жінкам свій сумнівний продукт.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706829 вiд 2024-11-08 10:32:52

Паскаль Янсен:
Думаю, ви могли помітити, що навіть коли ми опинилися в більшості, ми не отримували нічого особливого з контролю над м’ячем. У перерві ми внесли певні корективи в нашу гру, визначилися, як саме ми хочемо використовувати чисельну перевагу, і як у цих умовах потрібно пресингувати. Якщо ви пресингуєте правильно, то ви
більш стійкі з м’ячем, більш комфортно з ним працюєте, і це врешті-решт втомить суперника і змусить його помилитися або розкритися. Саме це і сталося, і саме цього ми й домагалися.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706828 вiд 2024-11-08 10:32:12

Akela
№ 1706825
з олією то занадто просто. вони насуху дрочать, вже власна кров рікою тече, а вони не зупиняються.
я не жартую. кого не спитай: палєстіна, нада іх панять, Ізраіль плахой, гєнацід палєстінцєв… «. а коли блядей тих питаєш, що вони знають про Палестину, палестинців, то мичать якісь несенітниці:» угнєтьонний палєстінскій народ, дрєвнєє гасударство «. це такий лютий пиздець, що слів немає. в кращому випадку трапляються люди, які кажуть:» похуй на те все «, але жодного хто підтримував би Ізраїль поки я не зустрів. хоча нє, є одна мадридська бабуся, яка топить за Україну як ніхто з наших» втікачів ", яких тут повно і які з кацапами хороводи водять, псячою мовою спілкуються. так от вона і Ізраїль підтримує і гандонить всіх фріпалєстайнців. але таких одиниці, ну або вони мовчать, бо типу проти мейстріму краще не перти.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706827 вiд 2024-11-08 10:30:53

ББС не пише про якісь брутальні випадки в Амстері. Влада поставила типовий омон, заслони, але вони десь розтеклися по місту і потрощили. Але Медіа нагнітають не подєцкі. І заяви такі грізні. Ясна річ, апелюють до трампістів. логічно.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706826 вiд 2024-11-08 10:22:32

2 LAZY
№ 1706808
я багато і так читаю, а тепер ще час звільнився) може, нарешті, дочитаю Стівена Протеро «8 релігій, що панують у світі». Щоб якось знову увірувати в забитий в еврокубках гол і врятоване евроочко)

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706825 вiд 2024-11-08 10:18:15

2 VVV
№ 1706824
яка барвиста метафора :) хай «надрочують» із любрикантом, у арабів завжди багато ароматичних олій)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706824 вiд 2024-11-08 10:11:30

та більшість європейців надрочує на палестину, аж дим іде.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706823 вiд 2024-11-08 10:08:33

да срать уже на самих галанцев..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706822 вiд 2024-11-08 10:06:29

Якщо ізраїльтяни пришлють до тієї сирно-хєрної галандії своїх людей, то місцевим арабам мало нє пакажецца. Інша справа, як поставляться до цього самі галанці.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706821 вiд 2024-11-08 10:06:02

olma
№ 1706820
араби хорошіє і бєзабідніє. як і палестинці. ну що могло статися?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706820 вiд 2024-11-08 10:04:18

Дивовижна тупість і самозаспокоєність. Такі заможні країни, а служби безпеки ніхуя не роблять. Це ж легко можна було передбачити таку херню.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706819 вiд 2024-11-08 09:56:29

дотолерастили, пидоры, до еврейских погромов..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706818 вiд 2024-11-08 09:49:40

Кілька ізраїльтян пропали без вісти

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706817 вiд 2024-11-08 09:35:27

«хрустальная ночь» в Амстердаме..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706816 вiд 2024-11-08 09:23:15

sk (здалеку)
№ 1706813 вiд 2024-11-08 09:04:26

Трамп мабуть притисне ті університети (Гарвард, МІТ та інші), де відбувалися про-палестинські виступи. Це і його виборцям сподобається, бо з них навряд чи хто свою дитину зможе направити до Гарварду ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(Ти) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706815 вiд 2024-11-08 09:16:58

Тільки не по графствах, а по округах. Свого часу поїхали від графів не для того, щоб у Новому світі створювати графства ;)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706814 вiд 2024-11-08 09:14:20

Маск в хуїттері опублікував мапу результатів виборів по графствах. Майже вся країна «червона». Демократи мають перевагу в «своїх» штатах, тому що їх підтримують в великих містах де населення більше, але поза їх межами народ голосував за Трампа. Оце так заїбали народ обамобайдени.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1706813 вiд 2024-11-08 09:04:26

в амстердамі араби напали на вболівальників тель-авіву
натаньяху два чартери направив щоб евакуювали…
трамп наче сказав що будуть депортувати всіх учасників про-палестинських демонстрацій… цікаво, чи буде хоч одна після цього… з іншого боку - куди депортувати?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.