VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706772 вiд 2024-11-07 23:19:30а як пропустили? правильно, через довбойоба, який примітивно помилився і обрізав команду. а хто цей довбойоб? Кабаєв, людина-ноги, вершник без голови.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706771 вiд 2024-11-07 23:18:41жалко. Зять поплив. Нема порядку в захисті.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706770 вiд 2024-11-07 23:18:08Одноногість Кабаєва далась взнаки. В нього або пас вправо або вправо назад. Вліво лівою ногою не грає ніколи.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706769 вiд 2024-11-07 23:17:57Блядь, це просто не можна витримати. Це не команда, це сброд обісраних хлопчиків.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706768 вiд 2024-11-07 23:17:54Це якесь гей-порно
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706767 вiд 2024-11-07 23:17:52Схоже як мудрик забив…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706766 вiд 2024-11-07 23:17:48зливай воду
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706765 вiд 2024-11-07 23:15:49погано почали другий тайм.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706764 вiд 2024-11-07 23:15:43Чорний козлик скаче і скаче на одній нозі. Та піди вже заміну попроси, каліка.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706763 вiд 2024-11-07 23:14:45Який нахуй в сраку план може бути у цього клоуна, звичайно, немає. Його принцип - «Головне - напиздіти, щоб повірили, а далі розберемось по ситуації». І що цікаво - усе життя прокатує! Йобаний довбойоб з примитивним мисленням. Просто якась неймовірна фигура в історії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706762 вiд 2024-11-07 23:10:28У Трампа немає ніякого плану щодо України, лише набір ідей на тему, які швидко перевіряться реальністю. (рядовий поляк у твіттері)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706761 вiд 2024-11-07 23:08:45sk (Samsung galaxy) № 1706759 ---- дививсь недавно в Нетфліксі про цей microbiomе of gut докфільм, - ну там дуже карколомні тези просували. Наука їбаше зараз як советскій паровоз в БОярці.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706760 вiд 2024-11-07 23:07:28Челсі перший сет виграло 6-0 Ну і мудрик забив, проти чайників він молодець
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706759 вiд 2024-11-07 23:01:21olma Про кока-коли та дієти - це така складна наука… Всі шукають якісь універсальні рецепти дієт… Хоча всі знають що люди різні. Хтось літр горілки вип'є і на ранок - агурєц, а хтось від 150 грам 2 дні буде відходити… Десь читав що тестували дієти на однояйцевих близнюках. І часто ефект різний… Мікрофлора кишківника різна (наприклад один недавно хворів) і вже по різному два однакових (генетично) тіла реагують… Це в тему до універсальних порошків гербалайф…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706758 вiд 2024-11-07 23:01:19Буяльський на сьогодні що є на полі, що його нема - один фуй, тобто вилучення було вдало компенсоване ;). А от те, що Ванат лише чекає на м'ячі, а не намагається їх видряпувати - це не менша проблема.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706757 вiд 2024-11-07 22:56:34olma № 1706754 Перекладина схоже на рус. Нафіг В польській по-моєму стички й попшечка Так що поперечна ок)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706756 вiд 2024-11-07 22:56:18так наче і нічого, і моменти були і забить могли, а за статикою тайма, програли в одну калітку
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706755 вiд 2024-11-07 22:55:45Шовковський вміє передати команді дух і настрій, але тут обидва гострі боки, можна і розчарування передати. Тут треба Теда Лассо- Believe!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706754 вiд 2024-11-07 22:53:36klirik № 1706749 ---- Я не філолог. Але можна сказати поперечки. Це не важливо. Головне українська душа, і позитивні світлі інтенції. Динамо значно переважає Ференцварош у меншості. Але так звана реалізація і везуха - це не наші сильні сторони. Перевагу в кількості гравців компенсуємо злістю.
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706753 вiд 2024-11-07 22:51:47Чи не вперше (птьху тричі) хочеться вболівати за саме цю команду. Прям є шо дивитись і жалкую, що перерва, бо може все спортити
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706752 вiд 2024-11-07 22:50:06може Динамо завжди в 10 починати? вже 4 реальні моменти було.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706751 вiд 2024-11-07 22:49:10ще й не фартить. пць
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706750 вiд 2024-11-07 22:43:53Дохєра футболістів Траоре, цього в молдовському Шерифі памʼятаю, а тезка (теж Адама Траоре) в Барселоні, здається, грав
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706749 вiд 2024-11-07 22:43:36Olma, як філолог скажи, який варіант більш коректний «дві перекладини поспіль» чи «дві поперечки підряд»?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706748 вiд 2024-11-07 22:42:29Akela № 1706744 Та буду я їх дивитись, куди я подінусь, блядь. Але вірю, точніше, вірую! що сьогодні все ще буде добре.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706747 вiд 2024-11-07 22:39:51ще і не везе :( дві перекладини поспіль
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706746 вiд 2024-11-07 22:39:16піздець, дві поперечки підряд… Гол би дуже нам потрібен був би - на контратаки бігати
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706745 вiд 2024-11-07 22:38:00Суддівська бригада - це команда гандонів по ходу. Ну так буває.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706744 вiд 2024-11-07 22:35:152 LAZY№ 1706739а ти звільнившийся від перегляду Динамо час як будеш використовувати? Мультікі подивишся? :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706743 вiд 2024-11-07 22:31:38Жора зараз складний мняч відбив.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706742 вiд 2024-11-07 22:27:22тренер їх вишколює на тренуваннях, а треба мабуть інколи і в музей зводити і в театр. Щоб голова працювала :))
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706741 вiд 2024-11-07 22:24:45таке враження, що в Динамо зараз зумисно бовдурів відбирають. типу з IQ вище 70 не беруть.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706740 вiд 2024-11-07 22:24:44Voxa (м. Запоріжжя) № 1706731 вiд 2024-11-07 21:52:37 Гербалайф в усьому світі розповсюджують через свою мережу. Але на території колишнього СРСР це сильно підпортило імідж кампанії, тому що радянські люди всі свої зусилля направляють щоб наїбати ближнього свого)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706739 вiд 2024-11-07 22:22:04Мда, блядь, Окелло все ближче до читання книг, перегляду кіна та спілкування з рідними. Піздос йобаний.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706738 вiд 2024-11-07 22:21:48ну от. Не тіки Караваєв :) ще є Дубінчак :( який же він бовдур
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706737 вiд 2024-11-07 22:20:10не повезло
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706736 вiд 2024-11-07 22:20:02Я щось ніхуя не зрозумів
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706735 вiд 2024-11-07 22:18:53сука
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706734 вiд 2024-11-07 22:11:172 Enot, по схудненню все так… і не так. Найбільш ефективні способи схуднення і нормалізації "обміну речовин це формування системи навичок, привичок, які б працювали на десятиліття. Дефіцит калорій, для схуднення, фізичні вправи для підтримки мязів і моторики, здоровий сон. Тут дуже багато завязано на нервах, на психосоматиці. Природою так закладено, що чим калорійніші страви і продукти, тим вони смачнііші і людський мозок підсвідомо пускає сигнал до задоволення. Короче, всякі саплементи і бади, оземпікі це звісно вирішує чимало проблем, але якщо індивід не поміняє психологію кайфа, не змінить пріоритети ціннісні. і не набуде нових корисних довготривалих здорових звичок, то він буде приречений їсти гербалайфи і оземпіки раз-по-раз.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706733 вiд 2024-11-07 22:02:58Voxa (м. Запоріжжя) № 1706730 та їх навіть по телевізору немає бажання дивитись, що вже про стадіон казати.