sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706732 вiд 2024-11-07 21:58:03North Korea is now able to accurately strike US cities with nuclear weapons thanks to Russian help. And Russia only gave that help to North Korea in exchange for their help bombing Ukraine. And Russia does this because Biden forbids Ukraine from winning https://x.com/JayinKyiv/status/1854603094182572339 … Душе слушні слова… Але ми таких слів 3й рік слухаємо Є сподівання що зі зміною очільників НАТО і штатів щось зміниться…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706731 вiд 2024-11-07 21:52:37Enot № 1706713 а хто до Гербалайфу прикрутив мережевий маркейтинг, і зіпсував імідж. наші дисті чи воно так скрізь розповсюджувалось?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706730 вiд 2024-11-07 21:48:43шось на стадіо зовсім порожньо
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706729 вiд 2024-11-07 21:46:16German Finance Minister Christian Lindner said that Scholz fired him because of a proposal to send Taurus missiles to Ukraine, — Berliner Zeitung According to him, Scholz gave the task of allocating €3 billion in financial support to Ukraine, however, Lindner stated that this was impossible due to the difficult financial situation in the country. Instead, the minister offered Scholz to send Taurus missiles, to which Scholz flatly refused and informed Lindner of his resignation.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706728 вiд 2024-11-07 21:43:24Enot № 1706721 вiд 2024-11-07 21:25:19 LAZY З Кока-Колою як і з іншою солодкою газировкою є проблема. Там до хуя цукру, причому це непомітно, тому що туди кислота лимонна і ще щось додано. І людина отримує купу калорій і товстіє незрозуміло для себе від чого. Це велика проблема, особливо серед дітей та підлітків які це люблять пити. Ну і якщо є схильність до цукрового діабету таке гімно пити не ок. Звісно, є люди для яких кока-кола або інша солодка газировка може бути корисною. Ну, наприклад, якщо вона бігун-стаєр, і вона це п'є на дистанції, або, кажуть, бодібілдери вуглеводами можуть «заправлятися» щоб більше «заліза» тягати або ще щось подібне. А іншим не варто. ------------------------------------------ Всі останні 35 років п "ю пепсі або колу, десь 0,5 л в день в середноому …не набрав ні грамма, худий як і завжди.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706727 вiд 2024-11-07 21:42:35Yorik № 1706722 типу у нас лише Караваєв так вміє
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706726 вiд 2024-11-07 21:40:36LAZY № 1706724 Розчиняє тому що там лимонна кислота Були відоси як почистити чайник кокою чи спрайтом… Ну так можна в 100 раз дешевше оцет залити. З точки зору хімії - та сама реакція… Совок - сама освічена і начитана нація, яка вірить що коку роблять з нафти і заряджають банки від чумака… Зараз давайте пригадаємо анти-ковід вакцини і 5ж Ще раніше було про моб телефони що рак мозку викликають чи імпотенцію У мене декілька знайомих не використовують мікрохвильовки… Бояться що вони їх опромінюють…
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706725 вiд 2024-11-07 21:35:56Про коку колись дивися відоси виступи тріатлністів любителів… То так, 3 літри коки і 10+ води Коли беккер вигравав перші свої вімблдони, під суддівською вишкою стояв апарат з колою і тенісисти собі наливали… Зараз модні стали «енергетики», вони своїм спонсорством витіснили коку як енергетичні напої… Хоча по суті (я так думаю) енергетики - те саме, тільки більш сконцентровані
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706724 вiд 2024-11-07 21:34:22Enot № 1706721 Ну про цукор то зрозуміло, дохуя його там, але оці попсові пугалки про «кола розчиняє м'ясо та іржу, караул це гірше ніж кров ксеноморфа!!!!» - то хуйня тупорила.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706723 вiд 2024-11-07 21:31:33Enot № 1706718 вiд 2024-11-07 21:02:18 я багато що цікового вживаю, ну хто в курсі той знає) … Та воно відчувається. Інколи розумні речі тут пишеш, можна під кожним словом підписуватись. Амінколи якісь загквари про те як масони здають наш світ варварам недосвідченим… Наче інша людина пише)))
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706722 вiд 2024-11-07 21:29:11Каравай з перших хвилин - ждьом «привозу»?)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706721 вiд 2024-11-07 21:25:19LAZY З Кока-Колою як і з іншою солодкою газировкою є проблема. Там до хуя цукру, причому це непомітно, тому що туди кислота лимонна і ще щось додано. І людина отримує купу калорій і товстіє незрозуміло для себе від чого. Це велика проблема, особливо серед дітей та підлітків які це люблять пити. Ну і якщо є схильність до цукрового діабету таке гімно пити не ок. Звісно, є люди для яких кока-кола або інша солодка газировка може бути корисною. Ну, наприклад, якщо вона бігун-стаєр, і вона це п'є на дистанції, або, кажуть, бодібілдери вуглеводами можуть «заправлятися» щоб більше «заліза» тягати або ще щось подібне. А іншим не варто.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706720 вiд 2024-11-07 21:07:46Рома забила.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706719 вiд 2024-11-07 21:03:42У Динамо в складі немає Тимчика. Що з ним?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706718 вiд 2024-11-07 21:02:18Nevropatolog № 1706712 вiд 2024-11-07 20:56:24 Десь був, я вживаю цю продукцію останні років 20 може. Не тільки її, я багато що цікового вживаю, ну хто в курсі той знає)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706717 вiд 2024-11-07 21:01:260-0 там.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706716 вiд 2024-11-07 21:01:250-0 там.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706715 вiд 2024-11-07 21:00:54Не пройшло і хвилини як я включив Рому і … та-дам! Довбика випустили на поле.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706714 вiд 2024-11-07 21:00:31Гербалайф - це страшилка для довбойобів, лакмус дебіла, це з тієї ж опери, що й волати, що МакДональдс - якесь неймовірне пекельне зло та отрута. І якщо жерти Мак кожний день три рази, то ти набереш вагу. Та невже блядь. А якщо жерти тільки пельмені або картоплю із салом - то ти, мабуть, схуднеш. Або ті ж самі дебіли кукурікають про «Кока-Кола роз'їдає іржу, уявіть, що вона робить з вашим шлунком!» Та ніхуя не робить, дебіли йобані, у вас у шлунку такі кислоти живуть, до яких колі ще срати та срати. Або дауни, які від «єшок» та «ГМО» шугаються. Ти шо, ті «єшкі» ложками жереш кожен день чи що?? Доречі, щось стогонів про ГМО давно вже не чути, здається?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706713 вiд 2024-11-07 21:00:04Для того щоб знизити вагу тіла треба щоб кількість калорій витрачених було більше ніж кількість калорій отриманих. Все просто, а далі нюанси. Якщо людина, приміром, голодує, вона знизить вагу. Але в першу чергу «згоряють» м'язи, а зовсім не жир. Крім того у відповідь на голодування організм починає сповільнювати обмін речовин з метою економії ресурсів в тяжкі голодні часи. Тому після відновлення звичайного харчування вага повертається, причому часто з лишком. Тому дієти не працюють. Жодна. Але в спортивній медицині давно вирішують задачі що треба робити щоб знизити вагу, щоб в певну вагову категорію вписуватися, і при цьому лишатися в формі. Тому розроблене спеціальне харчування. Його ви можете знайти в будь-якому магазині спортпиту. Що стосуються Гербалайфу, то це те ж саме, тільки більше адаптоване для пересічних хворих людей.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706712 вiд 2024-11-07 20:56:24Enot № 1706710 вiд 2024-11-07 20:31:04 В тебе мабуть і значок є…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706711 вiд 2024-11-07 20:43:55В багатьох клубах продукцію Гербалайф використовують, але, звісно, згідно своїх методик підготовки. У професійних спортсменів трохи інші задачі ніж у пересічних людей. А пересічні люди завдяки продукції Гербалайф мають можливість знижувати свою вагу, або навпаки. Знижувати або підвищувати вагу можна не тільки завдяки продукції Гербалайф, але з нею це технічно набагато простіше. Не треба калорії рахувати, все вже пораховано і дози визначені.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706710 вiд 2024-11-07 20:31:04Гербалайф це не хуйня, це так би мовити надбання технологій спортивної медицини, адаптованих для широких верств населення.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706709 вiд 2024-11-07 20:27:32sk (Samsung galaxy) № 1706708 гандон він ненажерливий. правильно Бартон сказав.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706708 вiд 2024-11-07 20:12:35 Cristiano Ronaldo @Cristiano · 8h A good way to start the day? A healthy breakfast. Herbalife Formula 1 delivers a balanced mix of protein, fiber, vitamins, and minerals. … О, я думав гербалайф давно забанений за продаж хуй-ні під виглядом «таблетки» від усього…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706707 вiд 2024-11-07 20:12:25sk (Samsung galaxy) № 1706706 Туреччина зруйнує ЄС. там і без них гандонів вистачає.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706706 вiд 2024-11-07 20:09:01olma № 1706702 Туркам казали - хочете в ЄС, змінюйте конституцію на більш демократичну. А то там про особливу роль армії при розрулюванні конфліктів гілок влади… Ердоган, до речі, за своєї каденції конституцію міняв. Тільки не «в ту сторону» яку ЄС вимагав… Щось тут не те. Він топив за об'єднання тюрків усього світу. Типу брікс на мінімалках… Орбан там напрошувався в спостерігачі. Типу ми - гунни, вашої крові… В брікс також хотів… Щось дєдушці перед пенсією захотілось вступити у «все»
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706705 вiд 2024-11-07 20:02:39*как ---> як. Йобані кацапізми. Але боротьба триває!
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706704 вiд 2024-11-07 19:49:38Нечастий випадок, коли лейзі написав щось не гнилонавозне, а конструктивно-змістовне :) майже такі ж очікування. Х. й з ним - програємо італійцям/німцям, бо дійсно - гарні легіонери не ідуть, війна, професійні футболісти добу в дорозі - це безумовно дається взнаки на такому рівні. Але не виїбати сраних мадярів - це навіть із усіма ціми факторами буде занадто. Або Динамо, нарешті, виграє - і додасть нам оптімізму та позитивних емоцій в ці х. йові часи - або нуйогонах нерви тріпати - краще на щось позитивніше в майбутньому час витрачати (книга, кіно, прогулянка, спілкування з близькими) а не на мазохістичний перегляд чергового просеру.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706703 вiд 2024-11-07 19:21:02хто б сумнівався. Це вже давно не новина. Забути пора про сабжа.. ---------------- Циганков не допоможе збірній у матчах проти Грузії та Албанії https://www.footboom1.com/ukrainian/national/1730999586-tsyhankov-ne-dopomozhe-zbirnii-u-matchakh-proty-hruzii-ta-albanii.html
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706702 вiд 2024-11-07 19:20:45Anadolu English @anadoluagency #BREAKING President Erdogan tells Macron that Türkiye is acting with strategic perspective towards full EU membership, underlines need to revitalize process Ердоганич в ЄС проситься (то ж було говорив - нам не тій дорозі з ЄС, ми самі регіональний супер-пупер-павер). А це подивився як Ізраїль воює, почухав репу шо не получається.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706701 вiд 2024-11-07 19:17:13Сьогоднішний матч особисто я сприймаю как рубікон, матч смерті, момент істини. Якщо тим мадярським підарам всруть - то можна далі ващє ніхуя не дивитись вже. Сподіваюсь, динамівські звьозди в стильних драних гетрах також це все розуміють та відчувають.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706700 вiд 2024-11-07 18:54:36Полісся ще з програшем Олександрії не розібралось. Подана апеляція. Там судді напартачили з ВАР.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706699 вiд 2024-11-07 18:37:30Цікаво сьогодні знову дубль гратиме? За три дні важливий матч з Поліссям
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706698 вiд 2024-11-07 18:13:13Я би здивувався якби в команді Трампа опинились хоча б одна людина, що є прихильна до України
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706697 вiд 2024-11-07 18:09:32Поки що пишуть про трьох трампівських кандидатів на нового Блінкена. В українському питанні всі троє до сьогодні проявили себе як підараси.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706696 вiд 2024-11-07 18:00:22А ні, я зрозумів чому Шмигаль так висловився, тому що брак робочої сили в Україні, частково, що частина людей працюють вчорну, або сидять ховаються, щоб не ставати на військовий облік, на який поставить працедавець по-любому.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706695 вiд 2024-11-07 17:53:30Схоже ОП підставляє Шмигаля типа каналізує недовольство, а може як і Безуглу грають.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706694 вiд 2024-11-07 17:52:24Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1706692 ---- Це піздец. От хто його за язика тягне? Тим більше, що це не Шмигаля парафія. Це просто дебіл, Закон про мобілізацію і мобільну підготовку не вибирає за категоріями трудоустроєний чи сплачує податки, чи ні. Це як в часи совка за тунєядство карали. Короче якийсь ахтунг, а може підставляє хтось. Як на мене, Шмигаль став частіше і міжнародні теми коментувати, типа про Трампа щось заявив. Неспроста.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706693 вiд 2024-11-07 17:43:41yagshamash № 1706689 та вони втрьох зараз круті. і лєвандовськи, і ямаль у минулому році здавалось що лєвандовський вже тягне час до пенсії, ямаль зашуганий був, пасів мало давали. часто він стояв і махав руками, мовляв, дайте пас… рафінья теж якось не запам'ятався… фелікс весь час зліва грав і через нього всі атаки будувались… дуже здивувався коли його «віддали» щоб ольмо взяти подивимось як далі піде. наче ж анцу-фаті потроху починають «награвати». коментатори казали що чувак зломаний психологічно. потрібна впевненість в собі… але так з номером мессі і бігає…