Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706052 вiд 2024-10-30 17:40:27Ванат!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706051 вiд 2024-10-30 17:40:20додатковий час не погано, і так відновлюватись ніколи
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706050 вiд 2024-10-30 17:38:14Akela № 1706048 вiд 2024-10-30 17:32:57 Ні, це логіка. Звичайна логіка. Можливі і інші шляхи ескалації в умовах коли в Вашингтоні ще немає нової адміністрації. А потім домовлятимуться. З новою адміністрацією, не з Україною, звісно.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706049 вiд 2024-10-30 17:34:43Полісся - Кривбас 2:1 Кубок наш :-) Всім любителям аналізу дивитись післяматчеву студію з Житомира з аналізом від Хаца і Ковальця. Там Хац азіровською мовою дає аналіз. :-)
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706048 вiд 2024-10-30 17:32:572 Enot№ 1706046Портнікова особисто попередили про це? А може, ймовірніше - це інфовкид з ОПи, під яку той Портніков давно вже ліг?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706047 вiд 2024-10-30 17:17:57Що було колись не має значення. Взагалі.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706046 вiд 2024-10-30 17:17:22Він - Верховний Головнокомандувач. Іншого немає. Його слід підтримувати. Поки існує вертикаль влади, є шанс на виживання. Але шановні емігранти, звісно, можуть підтримувати когось іншого. Їхнє життя не залежить від цього. До речі Портников сказав що в період між виборами та інавгурацією президента США Росія спробує вбити Зеленського.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706045 вiд 2024-10-30 17:06:48Гівнокомандувача який розмінував Чонгар, зупинив фінансування ракетної програми, під час війни фінансує марафони та збільшення зарплатні прокурорам? Підтримуй далі блазня який нищить Україну.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706044 вiд 2024-10-30 17:03:51Jen № 1706043 вiд 2024-10-30 16:59:43 Я голосував за Порошенка і при цьому посварився з деякими своїми знайомими, які голосували за Зеленського. Але я підтримував Верховного Головнокомандувача. І зараз підтримую Верховного Головнокомандувача. Був би президентом Порошенко, я б так само зараз підтримував його.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706043 вiд 2024-10-30 16:59:43Єноте, а правда ти голосував за зеленожопого на виборах?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706042 вiд 2024-10-30 16:53:27Україна передала секретні матеріали не для того щоб їх зливали в пресу. Єрмак - ключова фігура а українській владі. Власне він, імовірно, і передавав американській стороні плани закінчення війни. Йому немає сенсу зливати цю інформацію журналістам. Але порохоботи а обсьорі американських урядовців, черговому, будуть звинувачувати українську владу, тому що головну сраку в головному кріслі не звуть Петро Порошенко
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706041 вiд 2024-10-30 16:27:43І не факт, що про Томагавки американці розповіли Це може бути й потужний менеджер єрмак
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706040 вiд 2024-10-30 16:08:11Герреро нарешті забив, хоч так. Але пас п'ятою на Волошина був суперовим
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706039 вiд 2024-10-30 16:03:51Гол не без Нещерета.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706038 вiд 2024-10-30 15:51:02цікаво шо Жеваго давно вижили і він десь у Франції мешкає, але Ворсклу він не кинув а це явно не прибутковий актив.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706037 вiд 2024-10-30 15:46:03Поки що десь на рівні з полтавським грандом, хоча суперник небезпечно контратакує.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706036 вiд 2024-10-30 15:21:52Мова іде про неядерні ракети
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706035 вiд 2024-10-30 15:15:01Зеленський підтвердив запит до США про надання ракет Tomahawk, однак обурився «зливу» інформації. За його словами, питання щодо Tomahawk було конфіденційною інформацією між Україною та США. «Як розуміти ці повідомлення? Отже це означає, що між партнерами немає нічого конфіденційного», — сказав Зеленський. -------- olma № 1706033 «мутна», можливо, не дуже коректне слово ту ж угоду про «нерозповсюдження» за часів горбі підписували щоб зняти рівень загроз не нам розказувати що таке «коротка балістика». вона майже не збивається. от якщо дві сторони мають такі ракети з ядерними боєголовками - то це повний трешак (за сучасним поглядом на речі) … думаю якщо томагавки десь і будуть в європі розміщувати, то є польща-прибалтика (польща сама ж просилась), і хуйлостан одразу відповідав їм про «ядерний попіл» … звичайно, в такі часи живемо що нічому дивуватись не можна…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706034 вiд 2024-10-30 15:12:19sk (здалеку) [Останнi 20 месаг]№ 1706032 вiд 2024-10-30 14:57:30Були ядерні боєголовки до Томагавків. Стояли на озброєнні з 1984 до 2011 року. Їх потім демонтували - але це не означає, що знищили.https://en.wikipedia.org/wiki/W80_(nuclear_warhead)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706033 вiд 2024-10-30 15:10:09sk (здалеку) № 1706032 ---- А чого мутна? там все ясно. Русня зірвала ту саму угоду… і зробила з Калібра ракету Іскандер-К наземного пуску великої дальності. А штати присобачили Томагавк до Тайфуна і вже розмістили в Польщі, а ще пообіцяли в Румунії. як Самусь сказав.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706032 вiд 2024-10-30 14:57:30olma № 1706028 самуся не слухав. але там повинна бути дуже тонка гра (думаю що штати точно на це не підуть) був же договір про нерозповсюдження ракет середньої дальності Intermediate-Range Nuclear Forces Treaty, INF звичайно за часів обами хуйлостан поклав хуй… обама проявляв стурбованість за часів трампа переробили томагавки на наземне базування. типу ми теж виходимо з договору розкрутка теми того що є носії що можуть ядерну боєголовку закинути на чужу територію (хз чи є такі боєголовки для томагавків), але історія буде дуже «мутна» …
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706031 вiд 2024-10-30 14:48:33Ворскла Полтава х Динамо Київ | 1/8 фіналу Кубку України 24/25
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706030 вiд 2024-10-30 14:47:06Це означає, що між партнерами немає нічого конфіденційного, — Зеленський розповів про «злиття» запитів України в Плані перемоги Імовірно, йдеться про матеріал NYT, у якому повідомлялося про прохання України отримати ракети Tomahawk. Це була конфіденційна інформація. Між Україною і Білим домом. Як розуміти ці повідомлення? Це означає, що між партнерами немає нічого конфіденційного , — сказав президент на пресконференції.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706029 вiд 2024-10-30 14:45:54Колись Сноудена судили за злив секретних дипломатичних даних, а тепер ці дані публікує Нью-Йорк Таймс і їм за це нічого не буде. Як ці люди збираються боротися з Китаєм та Росією?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706028 вiд 2024-10-30 14:36:06Слухав під час обіду Радіо НВ і знову цікавий інсайт (не інсайд) - Аналітик Михайло Самусь дав мабуть найбільш ймовірну і релевантну версію, чому і нащо Зеленський попросив Томагавки у США у своєму таємному Плані. Коротко Самусь припускає, що Томагавки мали б розміщатися в Україні після закінчення гарячих бойових дій, після видачі запрошення до НАТО як елемент неядерного стримування Русні! Тобто Томагавки (при чому наземного базування в системах Тайфун чи Цунамі) не для бойових операцій, а для стримування хуйла в післявоєнному світі. на 30 хв. починається пояснення про Томагавки Схоже там все логічно і на місці у плані Зе. Але НЙТаймс - підараси, кинули хуйню поза контестом, щоб виправдати свою нікчемну адміністрацію
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706027 вiд 2024-10-30 12:39:192 PEPSI№ 1705914Зятя дешево? а аліменти?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706026 вiд 2024-10-30 12:27:58У цього космопідара бізнес-модель є нежиттєздатною без мільярдних державних контрактів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706025 вiд 2024-10-30 12:12:59Enot № 1706023 ---- Так справедливості ради, радником він буде і дуже впливовим. Кажуть що чи то міністром фінансів чи нацбанком у Трампа хочуть поставити міліардера Джона Поулсона, фінансист хеджфондист, і той у питаннях скорочення бюджетних коштів в США буде радитися з Маском. На Спейс екс давать гроші, на боротьбу з фентанілом ні? Пожежникам ЗП урізать.)) https://www.forbes.com/profile/john-paulson/ А на У демократів більшість на одну каліку в Сенаті, легко там не буде. А поки ділов нароблять багато.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706024 вiд 2024-10-30 11:54:49Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1706002 мені «різануло» ось це від байдена if they fight in ukraine типу якщо корейці будуть в курську - то їх не можна чіпати? ця толєрастія підзайобла…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706023 вiд 2024-10-30 11:46:10Про посаду сам Трамп говорив. Звісно, він може пиздіти, а може й ні. Ну і посада може бути якийсь радник з якихось питань. Держсекретарем він Маска точно не зробить.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706022 вiд 2024-10-30 11:44:44Кожна людина і група людей, якщо він не є соціологом, вченим статистом, думає, що він розуміє цей світ, але насправді обертається у своїй бульбашці і на основі цього робить висновки. Частина демократів ще на початку 2024 думала, що «скомпрометований» зашкварений Трамп - це класний варіант на суперника для Байдена. Памятаю як Сергій Фурса начитавшись Блумберга чи ще Вашингтон Пост чи ще якогось Політіко так вважав. А вже в лютому прийшла перша статистика і там показало, 1) американське суспільство розколоте по багатьом ознаками 2) Трамп тефлоновий - репутація в нього така, що нікуди навіть в мери реднеківського містечка в Колорадо він би не зміг пройти відбір на кандидата, але на президента США можна цілком. Ну і оця заскорузлість демократів, їхня недальновидність зіграла погано. Спочатку вони заендорсили на кокісах Байдена на кандидата, а потім через місяць мусіли Камалу ставити.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706021 вiд 2024-10-30 11:36:36Енот, та не буде Маск займати посаду в адміністрації Трампа. І не є він найбільш наближений до Трампа. Не видумуй.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706020 вiд 2024-10-30 11:35:45olma № 1706014 вiд 2024-10-30 10:58:19 Демократам слід було саджати Трампа, а не «» чинити тиск "
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706019 вiд 2024-10-30 11:25:50щоб він не включав Старлінки над Кримом - щоб той не включав Старлінки над Тайванем
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706018 вiд 2024-10-30 11:24:54Найбільші бізнесюки США зацікавлені у відносинах з Китаєм. Тому Китай може мати вплив на США, якщо прийдуть респи. Президент Мак-Кинлі вертиться у труні.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706017 вiд 2024-10-30 11:21:01Маск одночасно один з найбільш наближених до Трампа людей і займе, у випадку його перемоги, якусь посаду в його адміністрації. Він захищатиме інтереси Китаю, при цьому Трамп розповідає що Китай найбільший ворог. Схоже на те, що Трамп в черговий раз піздить.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706016 вiд 2024-10-30 11:16:54Так і у Маска дуже великі інтереси в Китаї, настільки великі, що подейкують ніби Сі каже Путіну, щоб той сказав Маску, щоб він не включав Старлінки над Кримом. Навіть не особисто просить, а через Путіна передає) А той виконує.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706015 вiд 2024-10-30 11:01:38Хуйло та всякі східні, африканські диктатури чингізханівського типу, та і Грузія не церемоняться з колишніми політичними суперниками. В тюрму, або стріляють як Нємцова, або в кислоті розчиняють як власник Манчестер-Сіті зробив з Гаджогі. Оці на відміну від Демократів і адміністрації працюють ефективно.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706014 вiд 2024-10-30 10:58:19WSJ пише, що тиск демократів на Трампа: судові позови і нагінка, застереження в медіях - зіграли навпаки, додали прихильникам довбойобам Трампа сили і переконання, що цього єбаната треба захищати. Але цей журналіст не пише, що треба було їм демократам робити, похвалити його чи шо? Таке собі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706013 вiд 2024-10-30 10:55:21Із безосом взагалі цікаво - трампидло розповідає про те, як чморитиме китай, а у лисого на амазоні не лише брендові товари зроблені у китаї, але і власне китайські виробники на повний зріст пропонують своє гівно (яке легко впізнається по 3.143дуватих назвах).