Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706012 вiд 2024-10-30 10:41:26Так це всюди так диктатуру будують) Багаті бізнесюки трусяться за свої статки і виконують забаганки диктатора. Спочатку невеликі, потім все більші і більші. Вони знають що Харріс їх не покарає, а Трампа вони бояться навіть до того як він переміг. А після його перемоги все буде гірше.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706011 вiд 2024-10-30 10:36:18Якби ці медіа сказали влітку, коли Байден злився і поставили Камалу, так, цього року ми нікого не ендорсимо, не схвалюємо ми незалежні, нехай переможе демократія і фріспіч. А так вони за тиждень до виборів злилися - ну це не піздец? Хоча такий скандал може, звісно, зіграти на руку Камалі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706010 вiд 2024-10-30 10:20:02Самі готують клоуну диктатуру. А оскільки воно старе, і не може сфокусуватися більше 5 хв на іншій темі, крім самого себе, то х-й його знає хто там буде правити в Америці. Камарілья, Ілон Маск і Стартапщики з Долини?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706009 вiд 2024-10-30 10:15:59USA Today також --- https://www.foxnews.com/media/usa-today-announces-not-endorse-2024-race-following-washington-post-la-times
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706008 вiд 2024-10-30 10:12:03Підараси загинуть від власної бздилуватості.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706007 вiд 2024-10-30 10:06:04Тижнем раніше таке ж рішення — не підтримувати жодного з кандидатів прийняло керівництво газети Los Angeles Times, хоч видання робило це багато років. Вони планували підтримати кандидата в президенти від Демпартії Камалу Гарріс, але власник газети мільярдер Патрік Сун-Шіонг заблокував це рішення.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706006 вiд 2024-10-30 10:00:44Амазоняче падло каже, що жодного бізнесу - чисто моральне рішення. Але фуй йому хто повірить, тим більше один з його топ-манагерів того ж дня мав зустріч із трампидлом: https://thehill.com/homenews/media/4958210-bezos-defends-move-to-drop-washington-post-presidential-endorsements/
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706005 вiд 2024-10-30 09:55:58Але, нажаль, тому лисому підару то до сраки. Навіть не укус комара.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706004 вiд 2024-10-30 09:55:36Боїться Безос наслідків для себе якщо Трамп переможе
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706003 вiд 2024-10-30 09:36:39Недавні події в редакції Washington Post, що належить мільярдеру Джеффу Безосу, показують, наскільки сильний вплив політики в США. що сталося Газета повинна була підтримувати демократа Камалу Гарріс, був навіть підготовлений і написаний нарис, але в останній момент його зупинив власник - Безос, який заборонив будь-кого підтримувати. Це абсолютно всіх шокувало. Це був розрив 30-річної традиції (WP регулярно підтримує обраного кандидата з 1976 року). Наступного дня головний редактор подав у відставку, а за ним аж 20 досвідчених журналістів закидали паперами. Найбільшого удару завдали самі читачі – цифрову підписку на газету скасували понад 200 тис. осіб (а це майже 10% передплатників щоденника). І це справжній бойкот.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706002 вiд 2024-10-30 09:01:08Bloomberg: Kyiv Should Strike North Koreans If They Fight in Ukraine, Biden Says --------------------- Ну раз дєдушко дозволив, то мабуть можна. А так ще треба було б подумати.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706001 вiд 2024-10-30 08:41:15пробегавший № 1705995 Галубчік, а як жеж «потужні ідіоти» вже три роки воюють із значно сильнішим суперником, який хоче знищити все включно з «ідіотами», але все всирається? Зможеш дати пряму відповідь чи далі сракою возитимеш по засаленному проперженому дивану? Тільки нє надо, блядь, про мудрий нарід, який сам повстав та на тачанках з кулеметами кацапів пиздить. Цей дегенеративний інфантілізм в 21 сторіччі вже не смішно навіть читати.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1706000 вiд 2024-10-30 07:49:40Президент є відповідає за оборону та зовнішню політику за Конституцією. В перемовинах беруть участь люди яких вважає за потрібне там бачити президент і цього досить.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705999 вiд 2024-10-30 07:46:14 пробегавший № 1705997 вiд 2024-10-30 07:36:19 Висери виглядають правдоподобно лише тому що вони мають так виглядати для цільової групи. Цільова група це такі як ти.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705998 вiд 2024-10-30 07:39:33Додам. Ти дискутуєш про перекладача, але не задаєш питання про наймогутнішнього хед хантера єрмака: якого дідька цей персонаж в перемовах? Як деградував наш мзс при очільниках від пристайка починаючи..
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705997 вiд 2024-10-30 07:36:192 Enot № 1705996 Не постає питання, чому навіть висери там тут виглядають правдоподібно? Може тому, що дії свідчать про можливість любого ідиотизму?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705996 вiд 2024-10-30 07:29:53пробегавший № 1705995 вiд 2024-10-30 07:23:04 Це лише стаття в якийсь німецькій газеті. Це не є істина. Ми не знаємо користується чи не користується президент перекладачами і чи впливає це на перемовини. Це черговий висер з посиланням на неназвані джерела.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705995 вiд 2024-10-30 07:23:042 Enot № 1705994 Не пересмикуй. Є хуйло, є проблеми з заходом. Але це не випрадовує потужний ідіотизм наших потужних і ефективних менеджерів.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705994 вiд 2024-10-30 02:00:28Оце так, вся справа в перекладачах. Були б перекладачі, Україні б дозволили бити ракетами вглиб російської території і зброю би давали не в гомеопатичній кількості. А Путін з ядерною зброєю тут не то чого. Це Зеленський з Єрмаком винні що Захід боїться власної тіні, тому що в них немає перекладачів на переговорах.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705993 вiд 2024-10-30 00:18:54Even the Forest Hums - це альбом тижня у Британії. Там речі української музики з 1971 по 1996. Це просто кайф. Там є Ер Джазз, яких я знаю. А тоді хуйню всяку крутили замість цього. Альбом тижня у Британії!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705992 вiд 2024-10-29 23:48:5030.10.2024 Кубок України 1/8 финала Пробій -: - Буковина ---------------------------- пробій?! Минай знаю. Пробій не знаю.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705991 вiд 2024-10-29 23:28:18вот оно чо, Гітлер просто не зрозумів Муссоліні, так і почалася 2 світова.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705990 вiд 2024-10-29 22:18:35Сцуко. Лютий треш. Зе і єрмаквирішують хто і як командує, що закупати, кому тисячу дати. І навіть перекладачами нехтують. Стиль керування — просто фантастика. З позначкою ХХХ. Треш. Галантерейщик та кардинал. Упс, завхоз і … ну і безмозгла поспішає на допомогу. І колі каклєти не вистачає— затихарився, а то б допоміг. Сюр.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705989 вiд 2024-10-29 21:59:20Свого часу без перекладача намагалися спілкуватися Гітлер і Муссоліні. Виходило фуєвато, бо дуче вважав, що знає німецьку, але говорив нею дуже погано, а сам, у свою чергу, іноді просто не розумів Гітлера, бо той говорив із австрійським акцентом.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705988 вiд 2024-10-29 21:48:44Хоча звичайно - обидва ці персонажі не є інтелектуалами високого гатунку, а спроби спілкуватися англійською на переговорах такого рівня в очах співрозмовника ймовірно взагалі перетворюють їх на дебілів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705987 вiд 2024-10-29 21:44:46Німці і американці свою негідну поведінку прикривають - це без сумніву, але there's no smoke without fire
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705986 вiд 2024-10-29 21:35:54olma № 1705983 вiд 2024-10-29 21:22:48 Коли німецька газета починає оцінювати рівень чийогось володіння англійською, це вже виглядає сумнівно ;). У те, що Зеленський володіє англійською краще за Єрмака, повірити важко, бо хоча студенти факультету «МО і МП», як воно тоді називалося, і не були взірцем досконалого володіння мовою, але все-таки це не хз що у кривому рогУ.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705985 вiд 2024-10-29 21:30:42Vichny № 1705984 ---- Я ставлю, що ця недокомунікація випливає з двох, трьох причин. і це може бути 1) недостатня практична англійська, незнання спеціальної термінології, 2. невміння вести переговори (отут би і Єрмака і Зе міг би піднавчити ех-MOD Олексій Резніков, який профі в переговорах). 3. Це тупо нахрап Зеленського і мороз Єрмака.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705984 вiд 2024-10-29 21:23:37При будь-якому перекладі втрачається дохуя, тим більше якщо йде синхрон, тобто спікер не робить пауз для перекладу
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705983 вiд 2024-10-29 21:22:48«Проте англійська у Зеленського лише посередня, а у Єрмака — відверто погана, — пише німецьке видання. — Відтак американці, як кажуть [джерела FAZ], часто не впевнені, чи вони правильно розуміють двох провідних політиків України, коли контактують з ними напряму. Вони [представники США] також не можуть оцінити й те, чи їхні власні пояснення були коректно зрозумілі [українською стороною]». Попри ці труднощі, згідно з інформацією від українських джерел, група американських чиновників у Раді національної безпеки США нині працює над тим, як уможливити запрошення України в НАТО. «Вочевидь мовна проблема тепер менш серйозна, оскільки з українського боку деталі переговорів взяла на себе віцепрем'єр-міністерка Ольга Стефанишина разом із начальником Генштабу ЗСУ Анатолієм Баргилевичем. А Стефанишина володіє англійською добре», — зауважує видання.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705982 вiд 2024-10-29 21:21:59olma № 1705948 Труднощі без перекладу. Комунікації між США та Україною заважає намагання Єрмака та Зеленського говорити англійською під час перемовин — FAZ https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zelenskiy-i-yermak-spilkuyutsya-angliyskoyu-zi-ssha-chomu-ce-buvaye-problemoyu-novini-ukrajini-50462236.html
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705981 вiд 2024-10-29 20:35:36Путін заявляє, що його ядерні сили майже стовідсотково сучасні ------------------------ значить все гниле і ржаве.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705980 вiд 2024-10-29 20:19:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1705979 за бажання це можливо. але має бути політична воля. а з цим проблеми.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705979 вiд 2024-10-29 20:17:45Західний бізнес розглядає червоносракий китай не як ворога, а як ринок - і в цьому корені його власної майбутньої загибелі. Щоб її уникнути, слід зруйнувати китай як ринок - тобто на його місці мають залишитися чотири чи скільки там мільярди підарасів, які сидять із голою жопою. Але це фантастичний варіант.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705978 вiд 2024-10-29 20:17:20PEPSI (Merkury) № 1705977 от і добре. час Німеччині, і не лише їй, думати, як починати жити без червоносраких.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705977 вiд 2024-10-29 20:15:03так таки так: три заводи Фольксвагена у Німеччині - йок. Оголосили закриття. Людей вигнали.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705976 вiд 2024-10-29 19:51:58Scooter № 1705973 --- Danke. Але є якась певна напруга і незрозуміла для нас ситуація між ФРН і КНР. Може і правда у VW така сама історія як у БМВ, якщо ЄС накладає мито на китаїйські електрокари, то китаєць нащупав де за яйця може взяти німецькі корпорації в Китаї.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705975 вiд 2024-10-29 19:47:03Orest Dniprovskiy № 1705972 ----- Німеччина виступить проти запровадження мит ЄС на електромобілі з Китаю Країни-члени ЄС 4 жовтня збираються голосувати щодо введення остаточних тарифів до 45% на імпортні електромобілі, які вироблені в Китаї. Як раніше повідомлялося, німецький автобудівний концерн BMW просить уряд виступити проти запровадження тарифів, бо боїться втратити важливий китайський ринок. Як очікувалося, Німеччина планує утриматися, а не голосувати проти ---- Я не знаю. що і там і як, чому так низько китайці цінують Німеччину, але група Фольксваген в Німеччині переживає страшенну кризу. Скорочують персонал на європейських заводах, знижують ЗП. Короче, Китай взяв в оборот усіх. А як я і говорив, Шольц і Бербок мають різні погляди і різні підходи до міжнародної політики.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705974 вiд 2024-10-29 19:43:59Яскравий приклад як люди тягають пропаганду/маніпуляцію і незамислюються зробити примитивний факт-чекінг
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705973 вiд 2024-10-29 19:40:51Das Auswärtige Amt stellte klar, dass das Video Baerbock bei ihrer Ankunft in Malaysia am 12. Januar 2024 und nicht in China zeige. Das Regierungsflugzeug habe aufgrund unvorhergesehener Umstände auf einem anderen Teil des Flughafens landen müssen, weshalb die Empfangsdelegation einige Meter entfernt gestanden habe. Die Diskussion zeigt einmal mehr, wie schnell sich Fehlinformationen und Missverständnisse in den sozialen Medien verbreiten können.