🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1128.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705932 вiд 2024-10-29 11:37:44

«Глава Чечні Рамзан Кадиров повідомив про безпілотну атаку на територію регіону. Загорівся дах університету спецназу імені Путіна, про що повідомив у своєму телеграм-каналі Кадиров».
----------------------------
унівєрсітєт спєцназа, та ще й імені Фуйла - це новий рівень педерастизму.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705931 вiд 2024-10-29 11:30:10

Orest Dniprovskiy
№ 1705927
можливо хуйєфа там взагалі ні до чого
французи образились що «їх» мбапе втік в реал…
просто наче в одній з образ кинутих кимось з реалу було що «уефа» прийняв рішення в останній момент базуючись на ***…
пригадували що реал був одним з промоутерів ідеї по організації супер-ліги без хуйєфи і т. п…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705930 вiд 2024-10-29 11:27:39

У нас коли Помаранчева революція була, то за Ющенка вступилися всі колишні кучмовські ПМ - Пустовойтенко, Кінах, Марчук. Працювали великі медіа, які були нейтральні, а потім стали помаранчеві. і т. п. Дніпровські олігархи виступили проти донецько-макєєвських. і т. п.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705929 вiд 2024-10-29 11:23:39

Щоб продавити і зігнати провладну партію, треба мати фінансову, інформаційну базу, підтримку олігархів і бізнесів, а також згуртовані політичні структури, партії, активісти, штаби,
У грузинської опозиції цього нема.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705928 вiд 2024-10-29 11:21:54

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1705926 вiд 2024-10-29 10:56:33

Там опозиція ніби не планує формувати парламент - складати присягу тощо - сподіваючись, що у разі незмоги розпочати роботу парламенту доведеться оголошувати нові вибори.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705927 вiд 2024-10-29 11:21:44

sk (здалеку)
№ 1705925

А до чого тут хуйєфа? Якщо Золотий м'яч присуджує французький журнал «France Football».

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705926 вiд 2024-10-29 10:56:33

до речі. як швидко «хвилі» про вибори в грузії закінчились…
скільки в тбілісі за опозицію? 50%?
відповідно всі місцеві силовики «за власть» …
у нас під час останньої революції яник ледь не з криму «космонавтів» підвозив…
кіна не буде… ввп росте. заробляють бабло перепродуючи мікросхеми-авто на хуйлостан. мають доходи від оренди житла… який там нах європейський шлях?
ще й основні сусіди (крім хуйлостану), айзери та турки… які теж на єс підозріло дивляться і все хочуть кудись до китаю приєднатись…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705925 вiд 2024-10-29 10:50:49

мені здається що хуйєфа набагато більш зав'язане на спонсорів ніж євробачення
тому вони можуть, звичайно, приймати «політичні» рішення, наприклад, чи брати більше бабла від арабів, чи ні, ну й далі, стандартні принципи. бабло бесплатно не дають…
хуйєфа зав'язується далі-й-далі в колаборації з нафто-баксами, відповідно й клуби що ними спонсоруються отримують «преференції» … наприклад найкращі гравці сезону грають в тих клубах і т. п…
можливо тут знову пума трахнула адідас, пред'явивши «аргументи» щоб «їх» гравець став найкращим? … всього-лише…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705924 вiд 2024-10-29 10:41:58

Нє аценілі!
----------------
"Вінгер Реала та збірної Бразилії Вінісіус вважає, що світ футболу не готовий визнати його талант.

Про це він написав у X (Twitter) одразу після завершення церемонії вручення Золотого м’яча.

«Я зроблю в 10 разів більше, якщо треба. Вони не готові», – написав Вінісіус ".

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705923 вiд 2024-10-29 10:38:49

olma
№ 1705921 вiд 2024-10-29 10:30:57

Так а що спонсори, вони заради більшої аудиторії розпіарять будь-яке шоу, і обгрунтують чому все було правильно.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705922 вiд 2024-10-29 10:31:46

Родрі вчора наприкінці довго говорив іспанською, тоді як журналюги з сетанти вже 9алишили студію - бо комендантська година. Треба було когось дистанційно посадити, щоб хоч фоново по3.143дів - мабуть не здогадалися.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705921 вiд 2024-10-29 10:30:57

Чудова ідея. Але УЕФА має забагато спонсорського бабла, щоб організовувати неполіткоректне і незаплановане шоу наживо. Набагато більше, ніж те саме Євробачення.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705920 вiд 2024-10-29 10:25:28

А взагалі як мінімум щодо найкращого гравця треба міняти формат церемонії та проводити голосування в прямому ефірі, можна дистанційно як на Євробаченні оголошувати оцінки від країни, а можна зігнати цих 100 журналюг у Париж, хай в обличчя Вінісіусу сказали б, що вони про нього думають. Якщо що, то там їх і відпиздити за расизм одразу. :-)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705919 вiд 2024-10-29 09:27:38

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1705918 вiд 2024-10-29 09:10:57

Оцінювати мали всі виступи, і ми вже не можемо сказати наскільки таке закінчення сезону в клубі вплинуло на подальшу гру в збірній. Як мінімум восени стало ясно, що проблема нашої збірної не тільки в слабкій грі Луніна.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705918 вiд 2024-10-29 09:10:57

Якщо оцінювали виступи не лише за клуб, але й за збірну, то Лунін навряд чи отримав би.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705917 вiд 2024-10-29 08:38:18

sk (здалеку)
№ 1705916 вiд 2024-10-29 08:06:18

Якби не рішення Анчелотті, то цей приз швидше за все забрав би Лунін. А так, давати приз другому воротарю в команді якось дивно.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705916 вiд 2024-10-29 08:06:18

до речі… найкращим кіпером вибрали мартінеса… ну…
чувак, канєшна, харизматичний
але їх «бідна» вілла ледве в лч пробились вперше за хз скільки років…
неясно чому б не вибрати з воротарів що грають за топ-клуби в своїх чемпіонатах і в лч пройшли далеко…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705915 вiд 2024-10-29 01:49:36

Хто любить жіночий футбол? Вам сюди.
Я ржав і ржу до цих пір.

https://x.com/TheFigen_/status/1850893469306208310

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705914 вiд 2024-10-29 01:38:05

на бражка у буткевича грошей не вистачить, а от Біловара треба брати прямо зараз, поки дешево.
Молодий, перспективний.
Не те що старі і немічні Ден Бойки і Шабанови.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705913 вiд 2024-10-29 01:26:04

Та ладно, четвертий гіт. У них тих гітів дохуя.
Ось ще:



Молодці хлопці, дуркують на повну, не то що ці всі «серйозні» поп і рок стари

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705912 вiд 2024-10-29 01:18:46

Ага, з азійськими дівчатами, гарно :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705911 вiд 2024-10-29 01:17:44

дякую :)

Не зігує, канєшно, а показує напрям до Сонця ггг

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705910 вiд 2024-10-29 01:17:35

хмм, у них і 4-й хіт є



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705909 вiд 2024-10-29 01:14:44

кароче матюки, дослівно. І він не зігує, а вказує рукою напрям, куди їм забиратися звідси.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705908 вiд 2024-10-29 01:11:32

Vichny
№ 1705906
«Що за хуйня! Ану вйобуйте нахуй звідси! Недоноски!»

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705907 вiд 2024-10-29 01:08:40

Зігує, і при цьому пиздИть. А всі навколо з переляканими їбальниками стоять

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705906 вiд 2024-10-29 01:05:16

Пепс, а в кліпі We got the moves в кінці якийсь фашист виходить із трейлера і шось пиздить.
Переклади :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705905 вiд 2024-10-29 00:59:49

LAZY
№ 1705902

Там в одному з кліпів є якраз бабИ, спочатку в тамбурі, а потім всередині

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705904 вiд 2024-10-29 00:58:44

PEPSI (Merkury)
№ 1705903

Нє, не все :) Два з трьох постив. Але ж боженька любить… ну ви в курсі ;)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705903 вiд 2024-10-29 00:56:04

просте питання: хто був би кращим президентом за Зелю починаючи з 2019 року?

Vichny
№ 1705900
ти вже все це постив, мабуть по пяні, а тепер повтор на тверезу :-). Бухло - зло!.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705902 вiд 2024-10-29 00:53:00

А про бабів у тамбурі щось є?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705901 вiд 2024-10-29 00:32:12

Ну і як кажуть, що боженька, перед яким треба вибачатися за впавший хліб за версією читача цього сайту з Ужгорода, він любить троїцю (хз чому так, наче ж тройнічок - то не по християнськи), то ось третій гіт :)



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705900 вiд 2024-10-29 00:17:00

Ну а це, сука, просто шедевр.
Я, здається, вже показував, але гарну пісню і кліп можна подивитися і знову :)



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705899 вiд 2024-10-29 00:08:09

PEPSI (Merkury)
№ 1705898 вiд 2024-10-28 23:53:59

МТ живий

---------------------

Пепс, та то всьо хуйня твій слащавий МТ і масовий лай кацапський. Ось, твої земляки)) нормально так стібуться над цією попсою блювотською



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705898 вiд 2024-10-28 23:53:59

МТ живий

? si=9_BkY_5b4yjjYNGb

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705897 вiд 2024-10-28 23:48:58

в боротьбі толерантності між неграми і інвалідами перемогли останні :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705896 вiд 2024-10-28 23:46:07

Оце так. А активізд - у сраці.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705895 вiд 2024-10-28 23:45:27

таки Родрі..

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705894 вiд 2024-10-28 23:43:42

2 Perfect Stranger
№ 1705789
Був я там колись. Грали у футбол з прикордонниками на місцевому стадіоні, а потім концерт з кузова вантажівки. А потім пили з військовими, а я сварився з мером. Щось про вибори тоді, що нема з кого людям голосувати.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705893 вiд 2024-10-28 23:36:27

Vichny
№ 1705890

на жаль його не беруть на шоу, але згоден, що він грає краще ніж Наталі Портмен :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.