Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705932 вiд 2024-10-29 11:37:44«Глава Чечні Рамзан Кадиров повідомив про безпілотну атаку на територію регіону. Загорівся дах університету спецназу імені Путіна, про що повідомив у своєму телеграм-каналі Кадиров».----------------------------унівєрсітєт спєцназа, та ще й імені Фуйла - це новий рівень педерастизму.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705931 вiд 2024-10-29 11:30:10Orest Dniprovskiy № 1705927 можливо хуйєфа там взагалі ні до чого французи образились що «їх» мбапе втік в реал… просто наче в одній з образ кинутих кимось з реалу було що «уефа» прийняв рішення в останній момент базуючись на ***… пригадували що реал був одним з промоутерів ідеї по організації супер-ліги без хуйєфи і т. п…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705930 вiд 2024-10-29 11:27:39У нас коли Помаранчева революція була, то за Ющенка вступилися всі колишні кучмовські ПМ - Пустовойтенко, Кінах, Марчук. Працювали великі медіа, які були нейтральні, а потім стали помаранчеві. і т. п. Дніпровські олігархи виступили проти донецько-макєєвських. і т. п.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705929 вiд 2024-10-29 11:23:39Щоб продавити і зігнати провладну партію, треба мати фінансову, інформаційну базу, підтримку олігархів і бізнесів, а також згуртовані політичні структури, партії, активісти, штаби, У грузинської опозиції цього нема.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705928 вiд 2024-10-29 11:21:54sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1705926 вiд 2024-10-29 10:56:33Там опозиція ніби не планує формувати парламент - складати присягу тощо - сподіваючись, що у разі незмоги розпочати роботу парламенту доведеться оголошувати нові вибори.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705927 вiд 2024-10-29 11:21:44sk (здалеку) № 1705925 А до чого тут хуйєфа? Якщо Золотий м'яч присуджує французький журнал «France Football».
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705926 вiд 2024-10-29 10:56:33до речі. як швидко «хвилі» про вибори в грузії закінчились… скільки в тбілісі за опозицію? 50%? відповідно всі місцеві силовики «за власть» … у нас під час останньої революції яник ледь не з криму «космонавтів» підвозив… кіна не буде… ввп росте. заробляють бабло перепродуючи мікросхеми-авто на хуйлостан. мають доходи від оренди житла… який там нах європейський шлях? ще й основні сусіди (крім хуйлостану), айзери та турки… які теж на єс підозріло дивляться і все хочуть кудись до китаю приєднатись…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705925 вiд 2024-10-29 10:50:49мені здається що хуйєфа набагато більш зав'язане на спонсорів ніж євробачення тому вони можуть, звичайно, приймати «політичні» рішення, наприклад, чи брати більше бабла від арабів, чи ні, ну й далі, стандартні принципи. бабло бесплатно не дають… хуйєфа зав'язується далі-й-далі в колаборації з нафто-баксами, відповідно й клуби що ними спонсоруються отримують «преференції» … наприклад найкращі гравці сезону грають в тих клубах і т. п… можливо тут знову пума трахнула адідас, пред'явивши «аргументи» щоб «їх» гравець став найкращим? … всього-лише…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705924 вiд 2024-10-29 10:41:58Нє аценілі!----------------"Вінгер Реала та збірної Бразилії Вінісіус вважає, що світ футболу не готовий визнати його талант.Про це він написав у X (Twitter) одразу після завершення церемонії вручення Золотого м’яча.«Я зроблю в 10 разів більше, якщо треба. Вони не готові», – написав Вінісіус ".
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705923 вiд 2024-10-29 10:38:49olma № 1705921 вiд 2024-10-29 10:30:57 Так а що спонсори, вони заради більшої аудиторії розпіарять будь-яке шоу, і обгрунтують чому все було правильно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705922 вiд 2024-10-29 10:31:46Родрі вчора наприкінці довго говорив іспанською, тоді як журналюги з сетанти вже 9алишили студію - бо комендантська година. Треба було когось дистанційно посадити, щоб хоч фоново по3.143дів - мабуть не здогадалися.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705921 вiд 2024-10-29 10:30:57Чудова ідея. Але УЕФА має забагато спонсорського бабла, щоб організовувати неполіткоректне і незаплановане шоу наживо. Набагато більше, ніж те саме Євробачення.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705920 вiд 2024-10-29 10:25:28А взагалі як мінімум щодо найкращого гравця треба міняти формат церемонії та проводити голосування в прямому ефірі, можна дистанційно як на Євробаченні оголошувати оцінки від країни, а можна зігнати цих 100 журналюг у Париж, хай в обличчя Вінісіусу сказали б, що вони про нього думають. Якщо що, то там їх і відпиздити за расизм одразу. :-)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705919 вiд 2024-10-29 09:27:38Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1705918 вiд 2024-10-29 09:10:57 Оцінювати мали всі виступи, і ми вже не можемо сказати наскільки таке закінчення сезону в клубі вплинуло на подальшу гру в збірній. Як мінімум восени стало ясно, що проблема нашої збірної не тільки в слабкій грі Луніна.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705918 вiд 2024-10-29 09:10:57Якщо оцінювали виступи не лише за клуб, але й за збірну, то Лунін навряд чи отримав би.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705917 вiд 2024-10-29 08:38:18sk (здалеку) № 1705916 вiд 2024-10-29 08:06:18 Якби не рішення Анчелотті, то цей приз швидше за все забрав би Лунін. А так, давати приз другому воротарю в команді якось дивно.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705916 вiд 2024-10-29 08:06:18до речі… найкращим кіпером вибрали мартінеса… ну… чувак, канєшна, харизматичний але їх «бідна» вілла ледве в лч пробились вперше за хз скільки років… неясно чому б не вибрати з воротарів що грають за топ-клуби в своїх чемпіонатах і в лч пройшли далеко…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705915 вiд 2024-10-29 01:49:36Хто любить жіночий футбол? Вам сюди. Я ржав і ржу до цих пір. https://x.com/TheFigen_/status/1850893469306208310
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705914 вiд 2024-10-29 01:38:05на бражка у буткевича грошей не вистачить, а от Біловара треба брати прямо зараз, поки дешево. Молодий, перспективний. Не те що старі і немічні Ден Бойки і Шабанови.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705913 вiд 2024-10-29 01:26:04Та ладно, четвертий гіт. У них тих гітів дохуя. Ось ще: Молодці хлопці, дуркують на повну, не то що ці всі «серйозні» поп і рок стари
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705912 вiд 2024-10-29 01:18:46Ага, з азійськими дівчатами, гарно :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705911 вiд 2024-10-29 01:17:44дякую :) Не зігує, канєшно, а показує напрям до Сонця ггг
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705910 вiд 2024-10-29 01:17:35хмм, у них і 4-й хіт є
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705909 вiд 2024-10-29 01:14:44кароче матюки, дослівно. І він не зігує, а вказує рукою напрям, куди їм забиратися звідси.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705908 вiд 2024-10-29 01:11:32Vichny № 1705906 «Що за хуйня! Ану вйобуйте нахуй звідси! Недоноски!»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705907 вiд 2024-10-29 01:08:40Зігує, і при цьому пиздИть. А всі навколо з переляканими їбальниками стоять
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705906 вiд 2024-10-29 01:05:16Пепс, а в кліпі We got the moves в кінці якийсь фашист виходить із трейлера і шось пиздить. Переклади :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705905 вiд 2024-10-29 00:59:49LAZY № 1705902 Там в одному з кліпів є якраз бабИ, спочатку в тамбурі, а потім всередині
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705904 вiд 2024-10-29 00:58:44PEPSI (Merkury) № 1705903 Нє, не все :) Два з трьох постив. Але ж боженька любить… ну ви в курсі ;)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705903 вiд 2024-10-29 00:56:04просте питання: хто був би кращим президентом за Зелю починаючи з 2019 року? Vichny № 1705900 ти вже все це постив, мабуть по пяні, а тепер повтор на тверезу :-). Бухло - зло!.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705902 вiд 2024-10-29 00:53:00А про бабів у тамбурі щось є?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705901 вiд 2024-10-29 00:32:12Ну і як кажуть, що боженька, перед яким треба вибачатися за впавший хліб за версією читача цього сайту з Ужгорода, він любить троїцю (хз чому так, наче ж тройнічок - то не по християнськи), то ось третій гіт :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705900 вiд 2024-10-29 00:17:00Ну а це, сука, просто шедевр. Я, здається, вже показував, але гарну пісню і кліп можна подивитися і знову :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705899 вiд 2024-10-29 00:08:09PEPSI (Merkury) № 1705898 вiд 2024-10-28 23:53:59 МТ живий --------------------- Пепс, та то всьо хуйня твій слащавий МТ і масовий лай кацапський. Ось, твої земляки)) нормально так стібуться над цією попсою блювотською
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705898 вiд 2024-10-28 23:53:59МТ живий ? si=9_BkY_5b4yjjYNGb
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705897 вiд 2024-10-28 23:48:58в боротьбі толерантності між неграми і інвалідами перемогли останні :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705896 вiд 2024-10-28 23:46:07Оце так. А активізд - у сраці.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705895 вiд 2024-10-28 23:45:27таки Родрі..
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705894 вiд 2024-10-28 23:43:422 Perfect Stranger№ 1705789Був я там колись. Грали у футбол з прикордонниками на місцевому стадіоні, а потім концерт з кузова вантажівки. А потім пили з військовими, а я сварився з мером. Щось про вибори тоді, що нема з кого людям голосувати.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705893 вiд 2024-10-28 23:36:27Vichny № 1705890 на жаль його не беруть на шоу, але згоден, що він грає краще ніж Наталі Портмен :)