🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 114.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746495 вiд 2026-04-25 23:09:17

che7
№ 1746494

ось я попросив ші щоб «транскипцію» відосу зробив
ок. це просто слова. подивимось як воно буде насправді
але ж він говорить про знищення енергетики, ні?

він пару днів назад у схожому відосі розказував як можливий сценарій. знищити 25% енергетики. не йдуть на переговори чи не прибирають свої умови, знищуємо ще 25 і т. п…

-----------
[03:04] Естественно, если начнется война и будут реализованы аспекты ультиматума Трампа, связанные с энергетикой Ирана, может статься так, что иранцам будет нечего экономить.

[03:24] На мой взгляд, американские и израильские действия не будут направлены сразу на полное уничтожение иранской энергетики, а будут носить поэтапный характер, чтобы не оказалось, что Ирану нечего терять. Но экономия станет насущной необходимостью.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746494 вiд 2026-04-25 22:41:29

sk
№ 1746493 вiд 2026-04-25 22:28:24

я Шарпа слухав, і він каже точно відповідно із моїм дописом. і не тільки у цьому відео, а останні 2 роки. ультиматум Трампа не має відношення до Ізраїлю, та, можливо, і до дійсності. Трамп казав взагалі про знищення іранської цивілізації. ніхто із реал політік у нас не бажає іранському народу сидіти без енергії.
так шо ти тут у молоко

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746493 вiд 2026-04-25 22:28:24

che7
№ 1746486

ну послухай. останнє відео шарпа. починається з 2ї хвилини (якщо потрібен повний контекст)
тут посилання на 3тю хвилину, де він розказує «плани на енергетику»
зі: про хуйлостан - тут без варіантів. потрібно їм все рознести, але, ми можемо нарватись на те що нам ніхто зброю давати не буде…



OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746492 вiд 2026-04-25 22:27:14

LAZY

Ти десь читав про акцію Ліона? Я зараз мав розмову з чатом жпт, він мене намагався зробити сліпим ідіотом, я поки пручаюся :)

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746491 вiд 2026-04-25 22:26:06

І про хокей… френдлі Франція - Канада 10-го травня в Берсі. Щось нове для Франції.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746490 вiд 2026-04-25 22:12:58

sk
№ 1746483 вiд 2026-04-25 21:19:54

Згоден, Денис приємно здивував.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746489 вiд 2026-04-25 21:52:11

Саугемтон із Чемпіоншип (умовно, 2 ліґа) забив Сіті на 1 0 на 80 хвилині, але таки пропустив 2 за останні 10 хв. Тобто, якщо Лідз завтра пройде Челсі, фінал із Ман Сіті.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746488 вiд 2026-04-25 21:46:24

Kaizer, той готель до сраки. Жерлан був у центрі. Ґрупама в жопі біля летовища.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746487 вiд 2026-04-25 21:44:23

Ну, спитайте в Беса, як йому у фіналі проти Марадони гралося. Чи має він спогади якісь, а чи геть пропив.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746486 вiд 2026-04-25 21:42:59

sk
№ 1746482 вiд 2026-04-25 21:17:40

ні, ти імхо не зрозумів Шарпа, він чітко проти знищення енергетики, він за знищення нефтянки = прибуток до бюджету країни, яка хоче тебе знищити. не боротися із єврейсько-ізраїльскими бандерами, не захищати фарсі у школах Ізраїлю, а тупо знищити. при тому, що мені здається, що більшість населення там проти цього та такої політики взагалі, і вони, на відміну від, вийшли на свій Майдан.
а от у кацапії - я зовсім не проти знищення всього, взагалі всього, тільки рабів на поля під ріпак та пАмідори, та найманих скандинавів на газо-нефтянку

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746485 вiд 2026-04-25 21:25:50

Десь початок 2000-х, ближче до середини. Жив в Ліоні, трохи від центру за кілька кілометрів по Сону. Вікна виходили на хотел навпроти. Це був «домашній» хотел «ОЛ». Якщо гра в суботу, заїжджали в готель вечером в пʼятницю. Тоді грали на Жерлані. Цікаво, традиції залишились?

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746484 вiд 2026-04-25 21:24:16

а як єс допустив це?
чому не каже що україна - найбільш корумпована держава?
ще ж буквально тиждень назад пропонував орбана на заміну урсулі…

--------
Magyar Péter (Ne féljetek)
@magyarpeterMP
·
1h
Orbán-linked oligarchs are transferring tens of billions of forints to the United Arab Emirates, the United States, Uruguay, and other distant countries.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746483 вiд 2026-04-25 21:19:54

футбол
olma [Останнi 20 месаг]
OG
№ вiд 2026-04-25 17:25:04
бойко, коли був динамо, видавався мені таким недалеким чуваком, рівня «мілєвський+», якщо можна так сказати…
але, послухав пару його подкастів… і а-хуй-ів! ну ахуйєнні ж подкасти (михайличенка не-футболіста не люблю, тому витримав тільки першу частину). але тут більше про подкаст бойка!

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746482 вiд 2026-04-25 21:17:40

che7
№ 1746480

у нас багато у чому подібна ситуація…
за винятком того що ваш противник потенційно слабший
напрягає просто як військовий експерт спокійно розказує про знищення інфраструктури противника, «промовчуючи» те що 90 млн залишаться без світла, а з ним без усього іншого…
але ми зиму пережили при -20 без світла й решти… якось не було видно щоб народ на вулиці виходив чи «влада зеленського» захиталась чи ще щось…
дивно що шарп озвучує якісь сподівання на це…
скоріш буде зворотній ефект, як тільки почнеться знищення інфраструктури і страждання 90 млн населення - весь світ, який і так косо дивиться на деякі дії ізраїлю - взагалі відвернеться (в найкращому випадку) … або навіть не весь світ, а ваші арабські сусіди, з якими у вас +- нормальні стосунки…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746481 вiд 2026-04-25 21:15:34

OG
№ 1746470 вiд 2026-04-25 17:25:04

olma

Послухай Михайличенка на подкасті у Дениса Бойка.
----
Дякую за рекомендацію. Михайличенко і також Бессонов напевно можуть щось цікаве розповісти з власною тренерської перспективи.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746480 вiд 2026-04-25 21:08:59

sk
№ 1746476 вiд 2026-04-25 20:42:00

сам так подумав, шо бидлокацапи та взагалі бидло-humans проведуть паралелі щодо знищення енергетики (та нефтянки у Ірана).
мені додати чогось розумного нема чого. вважаю, що Шарп взагалі розумний, та, повторюю 100500 раз, кваліфікований військовий експерт. його експертиза по політичним або політично-військовим питанням мені не зрозуміла.
тому я зовсім перестав навіть для себе та для родичів, які питають «ну шо там буде? ти ж там сидиш на нарадах» щось відповідати, крім «не знаю».
Іран треба добивати, бо коли кажуть, що «треба знищити Ізраїль», то треба вірити і діяти відповідно.
Мир із Ліваном мало-вирогідний але можливий і це буде круто. багато хто, імхо, навіть не розуміє, наскільки круто. навіть революція в Ірані, яка не зрозуміло мені наскільки можлива і коли - це круто, бо іранці - не кацапи.
мене непокоять FPV на півночі та можливість швидкого масштабування їх кількості.
мене багато шо непокоїть, включно із зміною поколінь, ШІ, молоддю, що не вміє прожити 2ох днів без душу та смартфону у польових умовах, та взагалі кількість ідіотів.
сподіваюсь, що існує серйозне планування курсу країни відповідними структурами та прийняття до уваги різноманіття альтернативних версій розвитку подій. напр., Меланія дасть ляпаса Трампу перед камерами - і шо буде? чи буде чудовий deal між ними?
мене цікавить, якого полового наша делегація поїхала до москви на шкільну олімпіаду, і це дійство висвітлювало також наше посольство у кацапії. наче мало було премєра із колорадською ганчіркою на збіговиську на 9 травня у москві.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746479 вiд 2026-04-25 21:02:00

Очевидно мався на увазі недовгий період тренерства підєрського кацапа морозова.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746478 вiд 2026-04-25 20:54:47

2 olma
№ 1746467

Бессонов памятає ДК кінця 1970-х поч. 1980-х, яке було ніяке. Що нового приніс ВВЛ, який повернувся в ДК в 1984 р.
За 5 років з Лобановським 3 чемпіонства, срібло, бронза і 2 кубки. Рекордна безпрограшна серія 1980-81рр. Це при зміні поколінь.
У кожного своє ніяке.
1983-84рр трохи окремо.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746477 вiд 2026-04-25 20:51:04

Тим часом в УПЛ Карпати не пропускають вже 6 матчів, якщо не помиляюсь.

На Домчака чекає виклик до збірної?

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746476 вiд 2026-04-25 20:42:00

а де che7?
сьогодні знову слухав шарпа, крім загальної інформації каже що лідери ірану попросили народ економити електрику. але, каже, коли штати та ізраїль в'їбуть по інфраструктурі - то вже нічого буде економити…
звичайно, інфраструктуру зничувати будуть поступово… спочатку 25%. якщо на переговори не підуть - то ще 25%…
ну посидить 90 млн без світла, раз ксір не хоче домовлятись…
-----------
аналогічно кажуть хуйло-оглядачі про нас… зе не хоче домовлятись, будемо українців взимку морозити… зараз і приклад гарний є. раз штати та ізраїль так роблять з іраном - то хуйлостану теж можна. навіть в оон ніяку петицію не подаси. це ж «нормально» …

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746475 вiд 2026-04-25 20:38:29

ахрана! атмєна!!!
-------
President Trump has CANCELLED Steve Witkoff and Jared Kushner's trip to Pakistan for peace talks with Iran

Trump says US negotiators will «NOT be making any more 18 hour flight to sit around and talk about NOTHING.»

«Iran can call anytime.»

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746474 вiд 2026-04-25 20:30:40

Це акція проти расизму. Імена тих хто від нього постраждав та усе таке.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746473 вiд 2026-04-25 17:49:11

OG Не знаю.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746472 вiд 2026-04-25 17:36:39

Yagshamash

Може ти знаєш, чому на футболці Яремчука написано Léo?

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746471 вiд 2026-04-25 17:32:39

Яремчук щойно свій другий гол забив.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746470 вiд 2026-04-25 17:25:04

olma

Послухай Михайличенка на подкасті у Дениса Бойка. Він багато розповідає про ті часи, ще й про події чорнобильскої катастрофи…

Як плине час… Завтра вже 40 років…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746469 вiд 2026-04-25 17:01:14

Яремчук забив за Ліон, але пропустили потім. Зараз перерва: 1 1. У минулому турі Ліон виграв у ПСЖ у Парижі. Зараз на третьому місці - Ліґа чемпіонів.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746468 вiд 2026-04-25 16:56:40

Маячня..№ 1746466

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746467 вiд 2026-04-25 15:51:38

Pryvyd Zamku
№ 1746422
----

Спитай його,
1) коли в Динамо самі футболісти і тренери зрозуміли, що це вже буде велика команда, і що ВВЛ знайшов футболістів під цю гру, і знайшов свій почерк.

2) Бессонов памятає ДК кінця 1970-х поч. 1980-х, яке було ніяке. Що нового приніс ВВЛ, який повернувся в ДК в 1984 р.

З. І. Я особисто зрозумів що з тодішнього ДК будуть люди, коли потрапив на матч Шахтар Д - Динамо Київ. 9.04.1985 року.1:2. Потім восени єврокупки і був камбек в Утрехті. Стало ясно, що цих хлопців важко зупинити. І потім мені вдалося бути на забитому 100 тис. Республіканському ст-ні в березні 1986 на ДК - Рапід В. 5:1

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746466 вiд 2026-04-25 15:30:27

Якщо він зробить «Мальвінинаш», то рейтинги підростуть. І він це знає. Все в руках Трампа. Якщо Трамп підтримає Аргентину, а схоже так і буде, то Британія просто не матиме можливості захищати свої території. Він колись великого флоту лишився тільки спогад.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746465 вiд 2026-04-25 14:53:33

У Мілея рейтинги всередині Аргентини поступово наближаються до жопи:

Data from the CB Global Data regional ranking indicates that Milei’s positive approval rating stood at 42.3% in March 2026. [1] However, by April 2026, this figure experienced a marked decline of 6.1 percentage points, falling to 36.2%. [1] Concurrently, his negative approval rating surged, resulting in a 23.5-point gap between positive and negative sentiment, the widest recorded since the beginning of his presidency

От і залишається писати всяку фуйню по тирнетах.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746464 вiд 2026-04-25 14:27:17

рижий хуєсос натякнув що не буде допомогати Британії «захищати» Фолклендські острови, то Мілей почав забавлятись в соцмережах і писати що Мальвінськи острови будуть аргентинські. Хоча в 1982р британці самотужки відбили Фолкленди і по допомогу НАТО не звертались.
В які ж єбануті часи живемо.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746463 вiд 2026-04-25 14:04:04

Дозволено атакувати - тобто на власний розсуд пілота. А пілот, якого не вчили збивати дрони, може занапастити і літак, і себе - з нашими, здається, було кілька таких випадків, хоча можу щось плутати.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746462 вiд 2026-04-25 13:48:51

якби британці та натовці з баз у Румунії зважилися збивати цілі, що рухаються над морем у напрямку нашої території, це дуже сильно прикрило б Одесу..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746461 вiд 2026-04-25 13:22:45

Радары обнаружили российские беспилотники в воздушном пространстве Румынии ночью 25 апреля, после чего с 86-й авиабазы в Фетешти вылетели два истребителя Eurofighter Typhoon ВВС Великобритании.

«Самолет Eurofighter Typhoon установил радиолокационный контакт с целью, расположенной в 1,5 км от Рени над территорией Украины. Пилотам было разрешено атаковать беспилотники», — говорится в сообщении.

https://haqqin.az/newsarchive/382203

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746460 вiд 2026-04-25 12:30:07

«Про атаку повідомляють губернатор Свердловської області Денис Паслер та губернатор Челябінської області Олексій Текслер»
-------------------------
У кацапів ще за царату губернаторами часто саджали німців ;)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746459 вiд 2026-04-25 10:44:00

хуясє.. челябінськ, це за уралом. Уральський промисловий регіон. У тому числі «Середнє машинобудування» - обладнання АЕС. Цифрові челябінські - збагачення урану тощо..

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746458 вiд 2026-04-25 09:35:26

показують відоси що щось долетіло до ікатірінбурга та чілябінська… 2-к км…
попало у висотки болотним… нехай звикають…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746457 вiд 2026-04-25 04:43:19

стріляють..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746456 вiд 2026-04-25 04:41:45

Тест..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.