🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1132.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705772 вiд 2024-10-27 21:30:05

До речі, самі поляки не дуже знають, що п'єроґі рускє, то - не кацапські, а українські. І я мав приятеля-поляка, що не чув про барщ украінські, хоча я не міг у це повірити. Він тоді спитав у мами, і вона йому, звісно, підтвердила, що є такий борщ :)

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705771 вiд 2024-10-27 21:25:30

Jen

Технічний рівень гравців Динамо жахливо низький.

Не техніка лише, але й тактика, куди давати.
Під тиском нічого не виходить

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705770 вiд 2024-10-27 21:23:58

olma
№ 1705764

Olma, всі ці страви дуже добре знаю і багато із них вмію і готую. Схабови - це клясичний австро-угорський шніцель. Біґос люблю. Його в Україні багато хто робить. Зрази теж із дитинства пам'ятаю. Але так: 10 із 10 знаю, і всі куштував і їм час від часу навіть тут, у Франції. Журек продають у спец-крамницях у слоїках теж.

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705769 вiд 2024-10-27 21:21:20

olma
№ 1705764

Так, прикольна стаття.
Але сучасні поляки не такі :)
Як і українці.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705768 вiд 2024-10-27 21:19:46

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]
№ 1705766 вiд 2024-10-27 21:11:41

1) Покусали собаки
2) Покусали жінки
3) Покусали кроти

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705767 вiд 2024-10-27 21:13:46

Стратегічно добре що не програли.
Технічний рівень гравців Динамо жахливо низький :( Чи то наслідок переїздів відсутності відновлення та банальна перевтома?
Очко насправді врятував Біловар виносом з порожніх воріт. З 0:2 Динамо б не відігралося.
…не забуваємо про зіжвякану предсезонну підготовку.
Побачимо як за час зимової перерви СаШо підготує команду до весняної (вирішальної) частини першості.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705766 вiд 2024-10-27 21:11:41

СаШо повідомив, що Шапа був у списку в основі, але отримав травму і наклали три шви. «Не на розминці, не на тренуванні, а де - не скажу», сказав СаШо.

Душ? СЗЧ? Перепригував паркан?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705765 вiд 2024-10-27 20:57:25

А от Левандовські вчора перший неправильно забив ближньою, хоча й робочою ногою. А потім ще робочою головою. А тобі змазав дальньою робочою на гет-трик.
---------------------------------------------------
Я високо ціную твою здатність визначати в кого з футболістів які частини тіла є робочими, а які ні. Тому питання - Коли Ракицький забивав гол сракою, чи вона була в нього робочою?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705764 вiд 2024-10-27 20:47:35

2 yagshamash

Не журеком єдиним. Десять головних страв поляків

https://novapolshcha.pl/article/ne-zhurekom-yedinim-desyat-golovnikh-strav-polyakiv/?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705763 вiд 2024-10-27 20:36:08

ТоДі

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705762 вiд 2024-10-27 20:35:42

А от Левандовські вчора перший неправильно забив ближньою, хоча й робочою ногою. А потім ще робочою головою. А тобі змазав дальньою робочою на гет-трик.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705761 вiд 2024-10-27 20:35:18

Вісім років підряд це трохи легше ніж вісім матчів підряд, це як мінімум у восьми матчах з шістнадцяти (або й більше) без перерв більше ніж два-три матчі.
------------------------------------------------
Але хто крім нього ще так стабільно забивав Арсеналу?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705760 вiд 2024-10-27 20:31:51

Valeriy
№ 1705754 вiд 2024-10-27 20:17:03

Вісім років підряд це трохи легше ніж вісім матчів підряд, це як мінімум у восьми матчах з шістнадцяти (або й більше) без перерв більше ніж два-три матчі.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705759 вiд 2024-10-27 20:31:42

Valeriy
№ 1705757
ну в такому непростому матчі складно визначити кращого. А помилки, так в усіх були.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705758 вiд 2024-10-27 20:31:38

Дарма не спитали у СаШо, в чому причина невиходу Шапаренка сьогодні.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705757 вiд 2024-10-27 20:25:30

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1705755 вiд 2024-10-27 20:19:20

Зять до речі, зіграв на загальному рівні, не погано
------------------------------------------
Зять був сьогодні кращий … прибрав Криськива, але була і помилка - в першому таймі в своїй шрафній махнув повз м "яча.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705756 вiд 2024-10-27 20:24:33

Common play, проінструював Караваєва Сашко Шовковський.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705755 вiд 2024-10-27 20:19:20

Зять до речі, зіграв на загальному рівні, не погано

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705754 вiд 2024-10-27 20:17:03

Коментатор каже «Salah scores against Arsenal eight years in a row».

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705753 вiд 2024-10-27 20:16:17

До речі Михавко робить помилки але набирає впевненості

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705752 вiд 2024-10-27 20:15:26

Valeriy
№ 170574

Я таке і про Мудрика думав і писав.
Але він вчиться.

А ці ні, хоча там є потенціал

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705751 вiд 2024-10-27 20:09:43

У Зінченка в Арсеналі ситуація гірше ніж у Мишка в Челсі …сидить на лавці потужно.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705750 вiд 2024-10-27 20:05:45

LAZY
№ 1705746 вiд 2024-10-27 20:01:44

«Саньок, давай!» - проінструктував Шовковський Караваєва перед виходом.
-----------------------------------
А вот тебе нетленка - «Малина, найди удар.» (С)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705749 вiд 2024-10-27 20:04:34

з нічиєю! Спасли очко. Також могли взяти і три.
Як би пазл склався. Але він ше довго не має шансів скластися, коли гострий і точний пас у штрафну з 18 разів - 17 повертається назад. Це не гра на перемогу, а просто гра у футбол, прийняв-віддав і невіра у свої сили.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705748 вiд 2024-10-27 20:03:42

Starik (Україна, Київ)
№ 1705744 вiд 2024-10-27 19:58:59

Я довго думав, чому у збірній не грають Тимчик та Зубков.
Сьогодні я отримав відповідь.
Обидва потужні, обидва не вміють грати
------------------------------------
Довго думав? Дивно, бо я давно вказував на те, що їм обом не вистачає звичайного інтеллекту.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705747 вiд 2024-10-27 20:01:54

Starik (Україна, Київ)
№ 1705744
обидва тупі бігунки, нічого крім здоровья та витривалості не мають.
якраз для цього рівня ЧУ :(

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705746 вiд 2024-10-27 20:01:44

«Саньок, давай!» - проінструктував Шовковський Караваєва перед виходом.

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705745 вiд 2024-10-27 20:00:11

Як я до початку сезону казав- ми без нападника, Ванат стає все гірше без конкуренції

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705744 вiд 2024-10-27 19:58:59

Я довго думав, чому у збірній не грають Тимчик та Зубков.
Сьогодні я отримав відповідь.
Обидва потужні, обидва не вміють грати.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705743 вiд 2024-10-27 19:57:49

організація атаки дуже слаба.
Ну те шо індівідуально слабі ніяк не поправиш.
За які заслуги на поле досі виходе Буяльский незрозуміло. Мінус один на полі по суті.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705742 вiд 2024-10-27 19:54:18

які ж дятли. останні 30 секунд прокатати м'яч і не навантажити його в штрафну. зрозуміло, що лихі часи, але все одно таке важко дивитись.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705741 вiд 2024-10-27 19:53:49

Яка жахлива гра, після Рейнджерс була надія що вони талановиті (

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705740 вiд 2024-10-27 19:53:47

За такої гри - норм результат.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705739 вiд 2024-10-27 19:50:50

Караваєв замкнув робочою…
От якби він на лівому фланзі закривав нерідною лівою, то тоді да … майстер.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705738 вiд 2024-10-27 19:48:09

Між ніг …

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705737 вiд 2024-10-27 19:47:38

Один Караваев умеет играть. Дальней ногой..

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705736 вiд 2024-10-27 19:47:30

Караваєв вже як Євтушенко :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705735 вiд 2024-10-27 19:47:04

В Шахті і в ДК нема поняття рубки насмерть а навіть і за ящик пива. Як це ми бачимо в нижній частині таблиці

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705734 вiд 2024-10-27 19:46:56

Караваєва треба було зразу після вилучення випускати. Рятує від ганьби Шовковського.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705733 вiд 2024-10-27 19:46:52

Каравай - куди хочеш забивай!


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.