olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705732 вiд 2024-10-27 19:42:47Ігра била рівна, ігралі два …
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705731 вiд 2024-10-27 19:36:30якість футболу відверто гнітюча.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705730 вiд 2024-10-27 19:32:30Свіжі кроти вирівняли гру …
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705729 вiд 2024-10-27 19:27:26Не Андрієвськоґо, а Буяльского треба було міняти. І відповідь зі Степанонеко на забарилася. Програли вже
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705728 вiд 2024-10-27 19:26:07Захмарно низький рівень у нас. Якось навіть немає що коментувати… Як би їм хтось пояснив, що вони не Рональдіньї? Що для того, щоб усі ці п'яточки проходили, треба мати зовсім іншу техніку роботи з м'ячем?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705727 вiд 2024-10-27 19:19:55йобнуті кроти
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705726 вiд 2024-10-27 19:18:53за такий підкат як у кротячого фарбованого негра дають червоні.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705725 вiд 2024-10-27 19:12:38Волошин дятел бо бив, а не підставляв ногу. Хто їх вчить у тій академії?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705724 вiд 2024-10-27 19:11:51Піздець, вони вже з двох метрів не можуть попасти в ворота
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705723 вiд 2024-10-27 19:10:22то СаШо стратег чи ні? кроти ніякі. Динамо ще гірше.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705722 вiд 2024-10-27 19:07:01По такій грі навіть зять виглядає на рівні з іншими ;)
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705721 вiд 2024-10-27 19:02:19Гра жахлива :( Papka, що там з вашим будинком? Відселяють?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705720 вiд 2024-10-27 18:41:01Кількість тупих рішень і помилок просто нереальне. Для цього треба було грати дублем в Римі?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705719 вiд 2024-10-27 18:37:54Дячука списали раз випускають зятя?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705718 вiд 2024-10-27 18:29:02Мда, щось зовсім в нас безпорадна гра.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705717 вiд 2024-10-27 18:27:22Чому у Динамо такі всраті прапори на плечах, коли на поле виходять? Якась пальонка з Лісного. У шахти нормальні, а у Динамо якесь пазоріщє.
sk(Win10) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705716 вiд 2024-10-27 17:56:04Papka № 1705715 співчуття родині кожену ніч тривога в києві. дрони над головою пролітають ледь не пару раз на тиждень. і будь-кому у вікно можуть залетіти… причому якщо раніше збивали десь на підльотах. то зараз вже і в київ прилітають…
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705715 вiд 2024-10-27 17:13:52
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705714 вiд 2024-10-27 17:09:47
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705713 вiд 2024-10-27 17:06:26Позавчора ввечері звичайний родинний вечір був перерваний вибухом шахеда, по влетів в мій будинок. Якби не падали уламки, що горять прямо повз мої вікна, я б і не зрозумів, що шахед поцілив у будинок… Завдяки низькому поверху моя сім'я відбулася переляком (хоча діти були в істериці). А сім'ї, що жила на 20му поверсі так не повезло. Шахед вбив Марію, дівчинку 14 років. Моя дочка ходила з нею на танці. На конкурсах і змаганнях по танцям мама Марії і моя дружина як квочечки крутилися біля своїх донечок, що б підготувати до чергового номеру. Тепер Марії немає. Це незбагненна трагедія втратити дитину. Окрім того, втрачене житло - квартира вигоріла вщент. Якщо в когось є можливість фінансово допомогти родині - буду дуже вдячний.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705712 вiд 2024-10-27 15:45:292 Scooter№ 1705709рівно навпаки. якщо ти залишився при виході сам на сам на лінточці - тобі треба міняти професію. Якщо нападник зумів тебе перекинути, тим більше по такій дузі, це просто заслуга нападника.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705711 вiд 2024-10-27 14:51:21Scooter № 1705709 вiд 2024-10-27 14:41:44 Хто таке дурне придумав? Перекидування - складніший прийом ніж удар, якщо в процесі виходу один на один воротар змусив нападника ризикувати і перекидувати, значить зіграно більш менш непогано для воротаря (зближувався з нападником, але через динаміку епізоду не встигав до м'яча), шансів, що не буде голу, як мені здається, тут більше ніж при хорошому ударі (навіть тут, ще б метр поля і винесли б з пустих воріт). Якщо, звичайно, просто у грі таке здалеку отримав, то воротарська помилка.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705710 вiд 2024-10-27 14:51:12Хоча Тібо написав публічно, що вини Андрія нема в цих голах. Але така політично-епічна поразка тут дісталося Луніну за того парня (папи Карла)
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705709 вiд 2024-10-27 14:41:44Pryvyd zamku № 1705701 Якщо тебе перекинув м'яч, то твоя помилка. Якщо при виході сам на сам нападник пробив в дальній кут--нияких питань воротарю нема.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705708 вiд 2024-10-27 13:42:17Реалу і всім хто налажав зараз дуже зручно заховатись за Луніним, захисникам, тренеру, фанам, та і клубу взагалі. Лунін вже закрив всі свої соцмережі від коментарів і матюків від фанів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705707 вiд 2024-10-27 13:41:17У Левандовських бізнеси в Польщі. Але вирішили осісти там а каталонському березі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705706 вiд 2024-10-27 13:39:41Красіво жить нє запрєтішь
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705705 вiд 2024-10-27 13:36:43olma № 1705703 Леви купив хату в Кастеллдефелсі. Це - кілометрів із 20 від Барси над морем дуже близько від летовища, але не так, щоб над головою весь час літало. Я там кілька разів був. Але моя сестра там буває дуже часто по довгу. Там мешкає багато гравців, і їх можна побачити часом. Роналдіньйо недавно став почесним громадянином міста і відкрив місцеву алею слави. У Мессі вілла тут таки поруч. Деко там живе теж. Бартра. Це кого я пам'ятаю. Моя сестра зайшла якось до сальса-клубу, де був Роналдіньйо. Вона з ним танцювала і має фото на пам'ять.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705704 вiд 2024-10-27 13:02:03Ван Бастен та Ребров били з гостріших кутів, Дасаєв, та якщо не помиляюсь, Хесп м'яча теж не торкнулись. Ці голи ніколи не розглядались як серйозна помилка воротаря. Четвертий гол - залишатись у воротах смішно, а йти до кінця, це хіба що цього кінця відсмоктати у нападника, бо те що зробив захисник по-перше дуже заважало воротарю зробити правильний вибір, а коли стало ясно, що треба виходити, то час був безнадійно втрачений.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705703 вiд 2024-10-27 12:19:03Як кажуть поляки, 1) каталонці випиздили Хаві, 2) взяли німця Фліка, і зробили так 3) щоб Роберт Левандовський не займався тік-токами, а зосередився на футболі і тримав форму, а 4) і Анна Левандовська жінка Роберта теж не заважає чоловікові, бо начебто Левандовські купили будинок в десь там в Каталонії і ремонтує його бригада поляків, тож не заважає свому чоловікові. А Роберт Левандовський бігає так нех-йово для своїх 36 років зараз.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705702 вiд 2024-10-27 11:48:20Barcelona started with SIX players aged 22 or younger.? This hasn’t happened in a competitive meeting between Barça and Real for 108 years!?
Pryvyd zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705701 вiд 2024-10-27 10:26:352 Scooter№ 1705699При виході сам на сам «залишатись у воротах» :)))))Давайте ще цікавих ідей.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705700 вiд 2024-10-27 09:57:23Петька: ВасильИванович, что такое «Ньюанс»В. И.: Петька, снимай штаны, покажу..…Вот смотри Петька, к тебя куй в сраке и у меня куй в сраке, но есть ньюанс..
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705699 вiд 2024-10-27 09:30:08У третьому голі Ямал бив з кута 15 град. (режисери показали)! При цьому Лунін навіть не торкнувся м'яча. Просто жах. При четвертому--так, те що робив захист Реалу--це вже за межами, але воротар повинен чи залишиться в воротах, чи вже грати до останнього. Лунін обрав найгірше рішення з можливих, тому його помилка. Ще раз: захист Реала у другому таймі грав проти Луніна, але такі його помилки руйнують кар'єру. Нажаль. Наприкінці матчу Анчелотті випустив Гарсія і той врятував Реал від п'ятого голу. Я впевнений, що Рюдігер, Мілітао та Васкес ставили великі гроші на 0-5 :)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705698 вiд 2024-10-27 09:18:51по голу ямаля, не забувайте що він - шульга а йобнув правою. лунін, можливо, не чекав вцілому - так. гра - забудеться. рахунок на табло і лунін у воротах -залишаться хоча 3 з 4х голів на совісті центральних захисників… а взагалі по моментам легко могло б бути 10-10 і левандовський-мбапе по 5-5 хоча мбапе 2 забив. але є «нюанс». як і 7 його офф-сайдів. рекорд якийсь мабуть…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705697 вiд 2024-10-27 08:11:52У Грузії цікаво, чи намалюють собі підари конституційну більшість.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(Пц) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705696 вiд 2024-10-27 08:06:24Матчу не бачив, але подивився голи, і таки справді Луніна можна звинувачувати хіба що у третьому - але удар Ямаля справді неймовірний. Якщо він так забиває у 17 років, то у 20 це буде досі небачений монстр ;). Два удари Левандовського - з категорії «не врятував»; якби потягнув - був би героєм.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705695 вiд 2024-10-27 07:36:18Oцe тaк кaм-бeк! У 1943 році «Мадрид» обіграв «Барселону» з рахунком 11:1 у матчі-відповіді півфіналу Кубку Іспанії, відігравшись після поразки 0:3 у першому поєдинку. На даний момент, це найбільша перемога, зафіксована в історії «Класіко».
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705694 вiд 2024-10-27 03:12:29ProstoVlizPobalakaty № 1705693 а хто такий Ярослав?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705693 вiд 2024-10-27 00:31:41Коротше кажучи, Реал-хуял, краще давайте ще раз відзначимо Ярослава Магучіх, якій таки вручили нагороду найкращої легкоатлетки сезону.