🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1140.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705452 вiд 2024-10-24 17:27:08

Enot
№ 1705447 вiд 2024-10-24 16:32:11

А довгі темні ранки чим кращі?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705451 вiд 2024-10-24 17:00:06

10-15 відсотків це дохуя

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705450 вiд 2024-10-24 16:58:13

Enot
№ 1705447
ну то ж раніше електрика була тільки для освітлення
зараз промисловість, опалення… тобто ті «піки» ранішні-вечірні додають до споживання «всього» 10-15%
а от «розсинхрон» з європою - таке собі…
в єс немає однозначної думки. але поки що всі змінюють час
ми, звичайно, можемо «підписати закон» і не змінювати, але «по дорозі в єс», знову прийдеться змінювати час…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705449 вiд 2024-10-24 16:48:52

Добре, що матч в Римі сьогодні о 19.45. Відстрілялися :), і можна відпочити, а матюкатися на Обсі пізно ввечері.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705448 вiд 2024-10-24 16:34:20

Бессмертный пук



Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705447 вiд 2024-10-24 16:32:11

sk (здалеку
Час має змінюватися чи не змінюватися так, як це зручно українцям. В Європі немає єдиної точки зору на це питання, а Україні така хуйня не потрібна. Хоча б тому що більше буде витрачатися дефіцитної електроенергії, якщо будуть довгі, темні вечори.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705446 вiд 2024-10-24 16:11:37

Уряд Аргентини шукає інвестиції для розробки гігантського газового родовища у країні

На карті світу може з'явитися новий центр світового видобутку нафти та газу. Інвестиції спрямовуються на видобуток сланцевої сировини в Аргентині, яка зможе за рівнем виробництва зайняти місце між Іраном та Норвегією.
Про це пише Reuters.
https://www.reuters.com/business/energy/argentinas-vaca-muerta-shale-lands-its-drill-baby-drill-2024-10-23/

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705445 вiд 2024-10-24 15:54:44

olma
№ 1705444
звідтри потрібно виходити як макдональдс і решта. тупо все кинуті і піти. ну там 2 ярди інвестицій - хуйзним. репутаційні ризики набагато більші
а ті хто хоче продати бізнес. як райф чи ашан - жопа. там же можна продати тільки зіц-прєдсєдатєлю фунту, за плечима якого стоїть генерал фсб…
і крім «фунта» покупців немає. ціну не заломиш…
думаю що є ж китайські мережі супермаркетів чи банки… вони ж теж не заходять задешево щось скупити?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705444 вiд 2024-10-24 15:46:57

Французька мережа гіпермаркетів Auchan після 20 років роботи готується піти з російського ринку через неможливість нормально працювати в умовах європейських санкцій.

За даними Le Figaro, ритейлер уже відібрав двох потенційних покупців, передає liga. net

Джерело: https://biz.censor.net/n3516574
----
Тягнули, гандони до останнього. Тепер забезплатно віддадуть.

Цікаво що там німецьке METRO? Сидить?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705443 вiд 2024-10-24 15:43:02

Кім пояснив за Кормишкіну і взяття на поруки.

https://www.pravda.com.ua/news/2024/10/24/7481172/

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705442 вiд 2024-10-24 15:15:05

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1705439 вiд 2024-10-24 14:57:42
Enot
№ 1705438
показали б розрахунки :)
бо вже були зп вчителів по 5к євро (чи скільки там вони рахували)?
якщо ми йдемо в європу - то час повинен змінюватись синхронно з європою. от і все «просте» правило
якось так сталось що «розвинений» світ години переводить, а решту світу (за парою виключень типу єгипту-бразилії - ні) …
європа-англосакси вирішать що перевод стрілок - фігня. ок. тоді перестанемо переводити…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705441 вiд 2024-10-24 15:08:39

Спікер Стефанчук - який сука твердолобий довбограй, а розігрував серед посполитих, що таке благо придумав.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705440 вiд 2024-10-24 15:05:42

2sk
Вітання!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705439 вiд 2024-10-24 14:57:42

Enot
№ 1705438
хось навіть серед зелеленої шайки спромігся порахувать :)

«За його словами, все порахували й побачили мінуси для економіки -» вилізли збитки у кілька мільярдів ".

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705438 вiд 2024-10-24 14:27:33

Правильно. Нє хуй в темряві жити, тому що якимось довбойобам так захотілося, треба світловий день раціонально використовувати. От в Іспанії гарно придумали. Там різниця з Києвом 1 година лише. Хоча мередіан - Гринвіч. Ну і ранок такий в сутінках, Ніби і час не ранній, але сонце лише сходить. Зате влітку світло аж до півночі і можна відриватися, що і роблять іспанці))

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705437 вiд 2024-10-24 13:54:12

Jen
№ 1705407

Якщо ми навіть в ЛЄ не можемо хоч гол забити, то жарти про Ред Булл це як самим себе виїбати :)

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705436 вiд 2024-10-24 13:19:06

А Зеля ще той юрист



Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705435 вiд 2024-10-24 13:04:59

2 SK,
З Днем Народження!

2 Batyj,
Респект за українську!

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705434 вiд 2024-10-24 12:44:44

sk
Вітаю

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705433 вiд 2024-10-24 12:39:02

sk

Мої сердечні вітання з днем народження.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705432 вiд 2024-10-24 12:25:26

2sk
Мої вітання!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705431 вiд 2024-10-24 12:23:25

sk,
з Днем Народження!

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705430 вiд 2024-10-24 12:17:53

olma
№ 1705427
VVV
№ 1705428
дякую за привітання
колись на початку віни цимбалюк сказав, хочеш називатись українським журналістом, то спочатку потрібно щоб була україна, а далі вже все інше…
так що, дійсно, працюємо на перемогу, а «великі святкування» - потім…

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705429 вiд 2024-10-24 11:47:18

VVV
№ 1705418 вiд 2024-10-24 08:40:47

Дійсно матчів англійців з іспанцями ще не було, тому неясно, чи дійсно АПЛ настільки сильніша. Але не обов'язково мати напад на рівні Реала або Барси, щоб обіграти іспанців. Правильно побудований захист всі 90+ хвилин, і не програєш, а з везінням, як у Лілля чи Монако ще й виграєш. Німецькі команди від захисту всю гру не можуть грати, йдуть в атаку і отримають такі голи, які' Боруссія та Баварія. Щодо англійських команд - питання поки що відкрите, бо матчів не було.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705428 вiд 2024-10-24 11:39:10

sk (здалеку)
№ 1705426
та хз. Реал прибутковий. причому наче дуже прибутковий.

вітаю з ДН. здоров'я і всіх благ.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705427 вiд 2024-10-24 11:15:34

2 sk,
Facebook пише, що в тебе сьогодні Днюха!

Бажаю тобі і родині усіляких гараздів здоров'я, достатку, спортивних досягенень. Хороших врожаїв на дачі, ну і головне, щоб країна наша вистояла і перемогла!

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705426 вiд 2024-10-24 11:05:40

VVV
№ 1705424
а як реал «бореться» з обмеженнями зп?
барса «страждає» з цього. там санкції на них наклали
правда потроху це привело до того що пів-команди - молоді пацани 22- роки
реал зараз назбирає зірок і що?
будуть меми як про ман-сіті - «найкраща команда юристів»
----------
взагалі це арабське нафто-бабло - зло… незрозуміло як з цим боротись, з іншого боку «бабло завим не буває» …
тут недавно араби організували виставковий тенісний турнір. 6 гравців. переможцю 6 млн баксів. тим хто програв в першому колі - 1.5 млн…
так за цілий рік ніхто з тенісистів (крім сінера-алькараза) не заробив 6 млн
а 1.5 млн+ заробили тільки ті хто в топ-30
а тут, як мєдвєдєв. вийшов. програв 0-6 3-6 за 1 годину. запакував 1.5 млн, поїхав додому… навіга цілий рік їздити по турнірах, «мучитись» …

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705425 вiд 2024-10-24 11:02:51

голи п'ятою бачив, голи ножицями бачив, голи ножицями п'ятою - не бачив..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705424 вiд 2024-10-24 10:15:13

sk (здалеку…)
№ 1705421
Насправді в Іспанії кажуть, що є одна людина, якої після відходу Кроса насправді потребує Мадрид - це Родрі. Якщо Перес перетягне з Сіті цих двох, то тоді АПЛ вирівняється остаточно і Сіті перестане домінувати. он ПСЖ вже просів.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705423 вiд 2024-10-24 10:13:28

sk (здалеку…)
№ 1705421

Цікаво який відсоток влучання на тренуваннях?)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705422 вiд 2024-10-24 10:07:05

sk (здалеку…)
№ 1705421
крутий гол. Ерлінг, здається, теж намилився в Реал. цікаво чи вдасться арабам його втримати? Мбаппе не вдалось, хоч як не впиралися.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705421 вiд 2024-10-24 10:01:35

https://x.com/ManCity/status/1849226798397088135
гол холанда в стилі ібрагімовіча :)

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705420 вiд 2024-10-24 09:57:41

що кинулось в очі в матчах реал-німці барса-німці, це те що кожен гравець на полі абсолютно спокійно тримає м'яч під пресингом. навтіть коли троє «чужих» його пресують.
ніякої паніки з «відбойєм» м'яча куди-попало…
був момент коли барса запанікувала, хвилин 5 не могли вийти зі своєї половини поля і пару раз вибивали… але рахунок на табло, тому можна «забути» …

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705419 вiд 2024-10-24 09:14:34

«Олександр ШОВКОВСЬКИЙ:» Ярмоленко, Піхальонок, Шепелєв та Себальйос не допоможуть нам в матчi з «Ромою»
----------------
Шепелєв як раз допоможе своєю відсутністю. Але то таке.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705418 вiд 2024-10-24 08:40:47

ProstoVlizPobalakaty
В АПЛ хараз жодна команда не здатна грати в атаку на рівні Барселони чи Реала. просто за браком таких виконавців. навіть МС. решта верхівки АПЛ це рівень Атлетико, який зараз трохи лиїоманить, але то тимчасово. Мадридці проїбали по трансферах цього літа. у матчі з Лілем наварив суддя із пенальті. ніхто, навіть англіймькі коментатори не змогли зрозуміти, що то було.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705417 вiд 2024-10-24 07:18:21

"Переданные в управление клану Кадырова заводы Danone остановили выпуск сливочного масла.
Ну, в принципе, все закономерно. Производство — оно посложнее пулеметных сердечек в небе будет ".

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705416 вiд 2024-10-24 06:12:32

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]
№ 1705402 вiд 2024-10-23 23:31:46

Там ще й ментівський бобік рядом стоїть - готуються брати данину.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705415 вiд 2024-10-24 01:24:16

Гражданін, крєпітєсь! В суботу буде якраз мега-матч, весь гест буде засратий за мотивами.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705414 вiд 2024-10-24 01:14:04

Хуял і хуєлона

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705413 вiд 2024-10-24 00:57:47

Все закінчиться як завжди - англійськи клуби зі своєю супер-інтенсивною АПЛ та купою матчів почнуть ригати та здихати під кінець сезону і все це «повне домінування» закінчиться, як завжди, нічим. А чемпіоном стане, як завжди, заїбавший Реал. Але можливо і Барселона.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.