Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746455 вiд 2026-04-25 01:22:372 yagshamash№ 1746452коли фіксили обсілф, ніки з кирилицею стали крокозяблами
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746454 вiд 2026-04-25 01:20:46https://obsilf.motuzko.com/Pidarometerти пошук сам налаштовуєш
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746453 вiд 2026-04-25 01:07:10Philus № 1746448 Тобто підарометр це - перелік обсилфівських гомофобів? А в тебе є там неґрофобометр?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746452 вiд 2026-04-25 01:02:46Philus, А оті козюбрики з 2 по 5 місце, хто це? Одна людина чи кілька (як Слава Капеесес)? Це хтось із Пробєгавших?
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746451 вiд 2026-04-25 00:35:45Агєнти домєна. ru:Чесно кажучи, думав, що Пепсі буде вище :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746450 вiд 2026-04-25 00:32:59теністакс… що писати?по перше софа-скор оновили свої віджети. тепер в телефоні фіг що видно. тому що шрифт зменшили до мінімально можливого. і змінили трохи інтерфейс… «всьо пропало» (с)алькараз сказав що травма зап'ястя- пропустить ргвін, звичайно, космонавт. як і сінер. але сінер космонавт у тому що бьє удари як робот. методично. сильно. без помилока алькараз дістає мячі в акробатичних позах… і оце все, особливо коли тобі 20+- може вилізти боком. організм ще росте… сподіваюсь що навколо досвідчена команда. молодці що не женуть його на слем. нехай відпочиває…пегула - марта. на грунті є шанси. пегула типова американка. грунт бачить два місяці в році. плюс марта зараз по грі, мабуть навіть краще еліни. якщо прибрати з пазлу «голову». еліна - «характєр нордіческій» - кремінь. в б-яких зарубах витримає все. у марти - навпаки. при грі і потенціалі вищому ніж еліна - голова «заважає». молодець що працює над цимамериканські тенісистки запустили подкаст на ютьюбі. пегула, ще декілька, не пам'ятаю всих. то якось обговорювали фізуху дівчат в турі. то всі погодились що на початку сезона марта - топ. калініна - осака - погоджуюсь. проти осаки ніколи не знаєш. по замовчанню 100% на японку. але якщо у неї з головою буде заскок. тоді 100% на калінінуеліна рік назад з грунтового сезону почала своє супер-сходження до топ-10. тому зараз багато очок захищати. і топ-10 під загрозою. це точно…
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746449 вiд 2026-04-25 00:31:00
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746448 вiд 2026-04-25 00:29:17Philus№ 1746438 А на новій є підарометр? :) Як він функціонує?Є. Думаю, сам зможеш розібратися :)
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746446 вiд 2026-04-25 00:08:062 yagshamash№ 1746443Philus№ 1746438А на новій є підарометр? :) Як він функціонує? Я суто для цікавости, бо я не в темі технологій. Не знаю навіть, як у ШІ щось запитати. Ну й хуй із ним :)Зроблю і розповім
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746445 вiд 2026-04-25 00:07:04what?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746444 вiд 2026-04-25 00:04:34і все ж Реал обосрався..
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746443 вiд 2026-04-25 00:03:39Philus № 1746438 А на новій є підарометр? :) Як він функціонує? Я суто для цікавости, бо я не в темі технологій. Не знаю навіть, як у ШІ щось запитати. Ну й хуй із ним :)
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746442 вiд 2026-04-25 00:03:07які ж Реал лошари :)
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746441 вiд 2026-04-25 00:00:07з цікавого додана з локального диску картинка через редактор автоматично зменьшується та аплоадиться в вебнабагато кращє виглядає не телефонітранслітерація (не знаю, кому портібна)пошук, опції, дані користувача не займають багато просторулінки на youtube автоматично конвертуються в плеєр
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746440 вiд 2026-04-24 23:58:06Tennis Щось SK не пише. Я за нєво (С) :))) Марта сьогодні легко огидну путінцеву вз'їбала у 2 сетах. Проте наступна в неї - Пеґула. Як на мене, без шансів, і це в 1/16. Якщо, справді, програє вже тепер, утратить купу очок. Як й Еліна, що торік грала тут у півфіналі. Тобто мала захищати купу очок, а вилетіла вже у 2 колі. Мабуть, випаде із топ 10, а може й топ 20. Єдина, хто набере, це - Калініна (крім Снігурки, бо та вперше потрапила до тисячника і виграла у першому колі). Вона, здається, не грала торік, а тепер уже - у 3 колі. Гратиме з Осакою. Номінально аутсайдерка, але з тою загадковою Осакою все може бути. Вже й так набирає пункти. Можливо, зайде до топ 100.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746439 вiд 2026-04-24 23:54:36
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746438 вiд 2026-04-24 23:51:48якщо хтось користуватиметься новою єретичною - мякуйте, що додати. поки є час та натхнення.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746437 вiд 2026-04-24 23:48:452 Philus№ 1746432Я зроблю конфігурацію, напевно. На мобільній версії рамочки виглядають гарно ІМХОdone
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746436 вiд 2026-04-24 23:38:14Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1746426не знаю. моя теорія така що ді-джея відправляли щоб він повернувся з перемогоюйого ж на заміну трампа готують. тому розгрібати гівно є вітьок-зятьок… ді-джей - білий-пухнастий…тому… нафта по 150. хуй-до-чого домовляться. знову понадувають щьоки
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746435 вiд 2026-04-24 23:35:03Pryvyd Zamku№ 1746422тут же якраз 40 років чорнобилю. і останні перемоги дк йшли на фоні чорнобильської аваріїчи «помічало» динамо ту аварію. чи пох? на 1му каналі сказали що все під контролем - і все окпам'ятаю навіть велогонка миру, чи як називали? проходила…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746434 вiд 2026-04-24 22:58:41так, захист Реалу - рівень Кудрівки..
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746433 вiд 2026-04-24 22:52:03Лунін тричі поспіль рятує
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746432 вiд 2026-04-24 22:36:482 m1919№ 17464312 PhilusІ кольори на старій версії мені більше до вподобиЯ зроблю конфігурацію, напевно. На мобільній версії рамочки виглядають гарно ІМХО
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746431 вiд 2026-04-24 22:33:512 PhilusІ кольори на старій версії мені більше до вподоби
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746430 вiд 2026-04-24 22:29:062 LAZY№ 1746414Шевченко підтримує кандидатуру свого експомічника Андреа Мальдери, у той час як більшість Виконкому надають перевагу тандему Мирона Маркевича та Олега ЛужногоОднаково хуйово
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746429 вiд 2026-04-24 22:26:412 Philus№ 1746411Як на мене, повідомлення без рамочок краще виглядають
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746428 вiд 2026-04-24 22:21:14Дивлюсь Бетіс-Реал. Іде закидання на лівий фланг атаки Реала по діагоналі на Мбаппе і він лупить майже злету далеко в сторону від воріт бо б'є ближньою правою, хоч м'яч лягав на ліву. Хай і далі так б'є …претензій до нього не маю.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746427 вiд 2026-04-24 22:11:282 ironbelly№ 1746384Ніц не просить.Бо у тебе просити сенсу нема :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746426 вiд 2026-04-24 22:04:17sk№ 1746419Взагалі цікаво, що вести переговори з представниками жорсткої ісламської держави трампидло направило двох етнічних євреїв.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746425 вiд 2026-04-24 21:50:05До речи, коли було 30 років, колеґи питали про фінал на Жерляні у Ліоні в Дем'яна. Які були вражіння від Ліону? Відповідь: а ми хіба там були? Я вже й не пам'ятаю. Пиздець!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746424 вiд 2026-04-24 21:44:26Pryvyd 1746422 Володю, скільки літрів водяри випив за весь рік, так на вскидку?
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746423 вiд 2026-04-24 21:11:04«Для отримання частини бюджетної підтримки з кредиту на 90 млрд євро від ЄС Україна має провести низку реформ, які стосуються верховенства права та боротьби з корупцією.» я так розумію мова про ти 10 пунктів які пообіцяли ще минулого року і благополучно забили на них. ну-ну.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746422 вiд 2026-04-24 21:05:04Любі друзі! Представте якби ви завтра абсолютно випадково зустріли б, скажемо, Безсонова. і захотіли ь його спитати за 1986 рік (40 років же на носу). Які б питання ви б йому задали?
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746421 вiд 2026-04-24 21:02:482 Batyj№ 1746398За назву! як за таку назву і не виїбати?
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746420 вiд 2026-04-24 20:45:00Нова єретична більш-менш працює. Зробив mobile-friendly.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746419 вiд 2026-04-24 20:41:26ді-джея не беруть------Karoline Leavitt confirms Jared Kushner and Steve Witkoff will head back to Pakistan tomorrow for peace talks with Iran.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746418 вiд 2026-04-24 20:02:49у блохіна був альтману реброва - «іспанці»у маркевича - лужний? страшно спитати про зону відповідальності «серьоги» :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746417 вiд 2026-04-24 19:56:26Мирон буде 3.143дІти, а Серьога - 3.143дити.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746416 вiд 2026-04-24 18:29:082 LAZY№ 1746414В Української асоціації футболу є вибір з двох опцій на посаду головного тренера національної збірної України, повідомляє Telegram-канал «Динамо Киев Inside».За інформацією джерела, президент УАФ Андрій Шевченко підтримує кандидатуру свого експомічника Андреа Мальдери, у той час як більшість Виконкому надають перевагу тандему Мирона Маркевича та Олега Лужного.…ПотужноСєрьога!!!