🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1141.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705412 вiд 2024-10-24 00:46:24

PEPSI (Merkury)
№ 1705409 вiд 2024-10-24 00:11:31

Поки що повне домінування АПЛ (перші три місця у таблиці, четверта команда англійців має стільки ж очок, як і третя, ОДИН пропущений гол за 12 матчів), іспанці возять німців, але чомусь самих іспанців відвозили французи (взагалі те, що всі французькі команди у верхній половині таблиці навіть трохи дивно, Лілль з його календарем зробив майже неможливе). Італійці стараються брати своє, але Болонья і Мілан поки що не дуже справляються. Аталанта зараз 17-та (єдина хто має 5 очок) і мені здається, що з тих хто зараз в таблиці нижче неї у 8 найкращих на фініші потрапить не більше 1 команди. З тих у кого зараз 0 або 1 теж тільки 1 чи 2 команди будуть боротись за місце у 24.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705411 вiд 2024-10-24 00:17:52

Подивився огляд матчів ЛЧ. Ех.. живуть же люди! Голи забивають на будь-який смак, авторитетів їбуть у гостях… Весело, задорно. А завтра черговий натужний безплідний фімоз на полі від наших спостерігати.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705410 вiд 2024-10-24 00:14:08

зараз йде теніс Joint Maya - Chang Hanna
Це як? Майя Косяк?
І буде колись Майя Косяк проти Марти Костюк?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705409 вiд 2024-10-24 00:11:31

видно рівень ліги Прімера, АПЛ, Італія. Там все швидко і якісно.
Бундесліга і навіть її лідер Баварія - помітно повільніше.
Далі всі інші ліги європи. Ще повільніше.
І десь внизу вже УПЛ і її представники - все дуже повільно і недастатньо якісно.

Лобан за таке б прибив. Він завжди бачив наперед - універсалізм, швидкість, фізика, правильне прийняття рішень на швидкості. Фсьо.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705408 вiд 2024-10-24 00:02:49

Гуглістка

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705407 вiд 2024-10-24 00:02:25

Зальцбург - Загреб 0:2
Хто ще цю наречену не тойво?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705406 вiд 2024-10-24 00:00:07

Олмо унікальний чувак, з огляду на його шлях і кар "єру.
Талант.

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705405 вiд 2024-10-23 23:52:26

Та мабуть ставки на классіко вже можна не приймати.
Хоча пиздаффі відпочив, Олмо та інші відновлюються.
Та й якось підозріло Барса гасає навіть на останній хвилині

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705404 вiд 2024-10-23 23:41:14

Олмо вийшов. Два дотики, два супер паси

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705403 вiд 2024-10-23 23:40:46

Компані вже вспокоївся.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705402 вiд 2024-10-23 23:31:46

https://dynamo.kiev.ua/comp/europa-league/24/match45132/

разом з дощем це виглядає як приїзд бариг-челночників на ринок «Житній» у Житомирі, а не прибуття ВКДК у Рим :-).

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705401 вiд 2024-10-23 23:25:02

Барсі б вже відпочивати. В сб реал чекає…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705400 вiд 2024-10-23 23:24:18

Раффі-пиздаффі

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705399 вiд 2024-10-23 23:23:56

Барса-хуярса

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705398 вiд 2024-10-23 23:21:51

А Холланд тим часом забив у стилі Златана, п'ятою десь на рівні голови.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705397 вiд 2024-10-23 23:20:01

Ноєр взагалі поганенько виглядає.

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705396 вiд 2024-10-23 23:19:10

Раффі тролить Вінні :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705395 вiд 2024-10-23 23:18:59

Рафінья з одної точки 3 забив. Ноєр ні разу не врятував.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705394 вiд 2024-10-23 23:18:19

яка ж шикарна контра з голом Рафіньї

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705393 вiд 2024-10-23 23:17:12

4 голи барси, всі на контрах

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705392 вiд 2024-10-23 23:14:03

Шахед наді мною пролетів, звук дуже чутно, в ТГ пишуть висота цілі метрів 100, чутно стрільбу, намагаються збити

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705391 вiд 2024-10-23 23:12:13

5 хв 2го тайму і вже кожна команда по голу могла забити

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705390 вiд 2024-10-23 22:58:58

Я бахи ППО чув тут. Видно не збили.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705389 вiд 2024-10-23 22:54:19

1х БпЛА пройшов Київ у напрямку Боярка/Васильків.

Поки ми дивимось футбол, пишуть що шахед Київ перелетів…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705388 вiд 2024-10-23 22:54:16

Барса хутчиш приймає рішення і точніша в атаці. У Баєрна Кейн та праворуч футболер трохи повільні розкатують, як для такого божевільного темпу.

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705387 вiд 2024-10-23 22:50:27

По грі, і в 2му таймі мінімум 4 голи можуть залетіти. При чому хз у чиї ворота)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705386 вiд 2024-10-23 22:49:29

Баварці практикують агресивний пресінг, але не встигають повернутися і каталонці просто одним пасом перекидають захист і забивають 3 удари в створ і 3 голи.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705385 вiд 2024-10-23 22:45:18

sk (Mob phone)
№ 1705383
не знаю. захист у них дійсно паскудний. та й не люблю я Барсу, але молоді гравці там класні. те, як вони працюють з м'ячем, - це щось.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705384 вiд 2024-10-23 22:43:15

Класний тролінг від Усика
https://x.com/i/status/1849143237409161402

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705383 вiд 2024-10-23 22:41:06

Ще барсу покритикуйте. Їм це допомагає?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705382 вiд 2024-10-23 22:29:48

Але веселий футбол. Ямаль, Педрі - то якийсь космос.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705381 вiд 2024-10-23 22:28:35

2 Orest Dniprovskiy
№ 1705320
Googlerка чи Googleкиня — це ще не зрозуміло
Гуглиця

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705380 вiд 2024-10-23 22:21:24

я таку клоунської гри, як у Барси в захисті, хз коли бачив. це Флік їм таке ставить? пць.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705379 вiд 2024-10-23 22:16:54

2 LAZY
№ 1705302
Якщо просто йде поруч із батьками - то це не квадробер а фігня. Має скакати на чотирьох з хвостом трубою!
Яйця собі хай полиже, тоді повірю, що квадробер

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705378 вiд 2024-10-23 22:14:38

Барса якась не солідна чи що. грають, як карта ляже. можуть пошматувати суперника і так само легко провалитись.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705377 вiд 2024-10-23 22:07:43

2sk (Samsung galaxy)
№ 1705375
Або на Кіма накидують лайно, бо рейтинг найвеличнішого не любить конкурентів) Просто як версія. Але, «баба —дааа» (с) корнієнко&хламідія))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705376 вiд 2024-10-23 22:05:38

Барса швидко розпочала. Але ж захист Баварії лоханувся, мама мія.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705375 вiд 2024-10-23 21:50:21

По моєму укр правда робила розслідування. Не пам'ятаю суті. Але намбериван на відкатах був якраз кім… По моєму по воєнці в часи рєзнікова…
Можлива та біляака на поруках, була в схемах. А своїх не кидають…

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705374 вiд 2024-10-23 21:49:09

Український гравець Барселони Артем Рибак запалює в академії «блаугранас», забивши три голи у ворота суперника.
https://football24.ua/ispaniya_tag50823/

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1705373 вiд 2024-10-23 21:47:50

Yagshamash
№ 1705366
Дивлюсь що опонента теж «не дуже» для вимови
Japan's Moyuka Uchijima
Колись мене один брит питав про шарапову, як вимовляється. Типу нова супер зірка
Я тоді чув про неї краєм вуха, думав що засвітиться десь як курнікова і піде в рекламу…
До речі типово голландські імена та прізвища бувають не легшими для вимови ніж польські)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.