olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705292 вiд 2024-10-22 23:48:05На відміну від Каравая, який на інстинкті працював, Лукас подивився на ворота і вхуярив, бо вгледів вікно можливостей)). Борусія не дала ради собі з контрами вершкових 4:2
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705291 вiд 2024-10-22 23:47:49Борусія класно грала, але у Реала є якийсь «ген» особливий чи хз як то назвати.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705290 вiд 2024-10-22 23:45:58Ну все, жовтий м'яч зрозуміло чий
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705289 вiд 2024-10-22 23:43:46Караваєв то Лукас Васкес. Але проти Оболоні :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705288 вiд 2024-10-22 23:43:45Якість і наглість футболістів Реала вражає, звісно. 3:2
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705287 вiд 2024-10-22 23:36:11yagshamash № 1705284 ---- Оце правильний підхід. Я чимдалі живу на світі, тим більше переконуюся в тому що правда многолікая (сказати кацапською). І ти правий, і UR правий в оцінці Зе.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705286 вiд 2024-10-22 23:32:34Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1705279 ну да і анаілзи разом з мрт туди … чи фото відсутньої кінцівки. Але навіть якшо так, шо вони за тиждень вспінуть? Придумать? А проекти законів написать, а зміни, а правила і вся бюрократична фігня …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705285 вiд 2024-10-22 23:32:06а Жирона между тем, жарит Зальцбург 2-0
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705284 вiд 2024-10-22 23:31:20Ukrainian Ranger № 1705275 Я не можу нічого заперечувати з того, що ти пишеш. Так само, як я написав лише те, що знаю сам.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705283 вiд 2024-10-22 23:31:03Starik (Україна, Київ) № 1705281 --- Не хіло камбекнули. До речі, в європі Мбаппе коментатори вимовляють як еМбаппе. може так і треба?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705282 вiд 2024-10-22 23:27:26PEPSI (Merkury) № 1705278 ---- Оце головний недолік демократії, що кожен має право обирати і бути обраним на посаду. Про що я нижче там десь сьогодні говорив.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705281 вiд 2024-10-22 23:26:48А Реал такі молодці, особливо Мбаппе. А Вінісіус повинен отримати той жовтий м'яч :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705280 вiд 2024-10-22 23:24:19Ukrainian Ranger № 1705275 Ілліч? :) Це ми вже проходили :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705279 вiд 2024-10-22 23:20:40Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1705273 вiд 2024-10-22 22:56:45Шмигло сказало, що «замість МСЕК запровадять цифрову, прозору, європейську модель». Мабуть все буде у смартфоні - застосунок Інвалід+ чи якась така фуйня.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705278 вiд 2024-10-22 23:20:14наступним президентом мабуть виберуть фокусника, чи цирюльника. Клоун вже був / є. І клоун виявився кращим за будь якого професійного політика, бо професійний політик професійно продав би все і вся. Укр народ втомився від політиків і погодився на експеримент. І це мабуть не останній раз. Ну, ок. Схема весела, цікава, але ризикована. Наступний клоун може вивитись просто клоуном, без додаткових чеснот і талантів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705277 вiд 2024-10-22 23:09:35Іду недавно по своїй околиці, тут на Харківському, і біля супермаркета бачу йде родина батько, мати (40 приблизно років) і йде з ними син років 13. Так всі такі нормально вдягнуті. А у синка розфарбований фейс спеціально фломастерами і косметикою на кота. Типу як а а Бродвейському мюзіклі Сats. Красиво зроблено. Думаю, так ось ви які - квадробери!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705276 вiд 2024-10-22 23:08:11olma № 1705274 ну от ти ж увагу звернув, напевно це і мета така в них була :) привертати увагу
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705275 вiд 2024-10-22 23:05:10Yagshamash № 170526 Зе - нарцисична, егоїстична та мстива істота. Впевнений в своїй геніальності. Розігнав купу професіоналів лише через їхню лояльність до Пороха. Натомість понабирав дилетантів, злодіїв та російських шпигунів. Зараз майже в кожній сфері країна відхаркує кров'ю його кадрову політику :(
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705274 вiд 2024-10-22 23:01:42В студії Мегого коментували в перерві матч Арс-Шахта 1:0 після першого, так у ведучої красуні такий мейк-ап дивний аж непристойний. Оральна зона (уста) аж занадто виділена червоню помадою :) А телевізор ще й на програмному рівні піддає кольору. кукла сидить, але Ок. Може бути. Може це такі зараз моди пішли.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705273 вiд 2024-10-22 22:56:45«Окрім цього, сьогодні я доручив міністру охорони здоров’я не пізніше першого листопада внести всі необхідні нормативні документи, та законопроєкти на розгляд Кабінету міністрів для того, щоб завершити врешті цю реформу» хуйня якась. Це Ляшку дали тиждень шоб зробить реформу? і шо можно зробить за це цей тиждень? придумать ще більшу фігню ніж була. Ну назвіть якийсь реальний срок, нашо отак відверто …
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705272 вiд 2024-10-22 22:52:57m1919(Київ - чемпіон!) № 1705266 Та ото ж. Я про це і кажу, нехуй варнякать. Є стара система. Є новітня система. Що ви хочете порівняти? Обидві неефективні? Ну це точно не так. Проти чого неефективні? А у вас є докази? немає. Тож не треба варнякати просто так.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705271 вiд 2024-10-22 22:47:20Ги, Рэал дрючат дома..0-2
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705270 вiд 2024-10-22 22:24:56Yagshamash № 1705269 Блискучий текст, просто кожна літера! Все так на 100% і люди, які дійсно «вміють в аналіз» ггг то все добре розуміють.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705269 вiд 2024-10-22 22:21:40Я б за Зеленського ніколи не голосував, якби міг. Він тоді виглядав на відвертого мудака. Я вперше його побачив на картинці під час виборчої кампанії. Якби голосував у другому колі, точно віддав би за Пороха. І я розумію тих, що бачили його на сцені театру (чи де він грав), і, як я бачу, ригати хочеться іншим (але я не бачив). Судити можу лише за тим, що відбувається після початку повномасштабної. І дивлюся на це із Заходу, не знаючи достеменно внутрішньої кухні. Хоча читаю. Але те, що видно звідси, це те, що однозначно Україні пощастило з ним. Це парадокс, але він точно виявився на своєму місці. І так думають усі притомні люди на Заході. Дохуя з того, що отримала Україна, було видано саме під нього. Він діяв нестандартно, але це спрацювало і досі спрацьовує. Я не ґарантую на 100 відсотків, але все таки маю величезні сумніви, що Порошенко у цій царині досяг би чогось подібного. Мені здається, що молоді люди мають здатність змінюватися. Наприклад, я як філолог бачу величезний поступ у Зеленського в українській і англійській мовах. В нього англійська зараз не набагато гірша, а може й краща, хоча Порошенко її вивчав в універі. Але я вважаю, що Порох утім говорить не дуже добре. Знаю, бо на Євроньюз не хотіли брати його до етеру англійською, бо сумнівалися, чи все зрозуміють. Ок, є багато інших речей. І не хочу образити почуття. Але Зеленський - на своєму місці нині, як це не парадоксально. Він неофіт, але це й добре. Я бачу багато радикально українських речей, що робляться за його президентства як в Україні, так і за кордоном. Це не снилося усім попереднім президентам, уважаю.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705268 вiд 2024-10-22 22:18:002 Starik№ 1705264Батий не здатний послідовність вибухів від трасера відрізнити?Це ми про нього так погано будем думати?!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705267 вiд 2024-10-22 22:15:19Starik (Україна, Київ) № 1705264 Які в сраку трасери, дай якийсь контакт, я тобі надішлю оригінал відео, подивишся, про що йшлось.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705266 вiд 2024-10-22 22:11:012 Starik№ 1705262Ти точно впевнений, що у Skynex немає нічого проти шлюхедів? Або не буде?Про Скайнекс бачив лише рекламу, як засобу від роїв дрібних дронів. Програмований при пострілі підрив, хмара уламків і т. д. Про шахеди нічого не бачив, можу лише домислити.А ти точно знаєш, який комплекс і чим стріляв, коли то Батий бачив? :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705265 вiд 2024-10-22 22:08:09Завтра перші північнокорейські війська прибудуть до Курської області, — Буданов За його словами, 2600 північнокорейських військових до кінця жовтня будуть перекинуті в Курську область. ------------------------------ пора викликати 2600 Пд. Корейських військових на підмогу і допити.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705264 вiд 2024-10-22 22:08:09m1919(Київ - чемпіон!) № 1705263 а це точно об'єктивна інформація? з трасерами не переплутали?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705263 вiд 2024-10-22 22:04:332 Batyj№ 1705260питання було – що за спалахи ланцюжком?Я відповів, думав зрозуміло, але поясню ще раз, - якщо не потрапили, то вибухають на певній висоті.Саме так. А, якщо після таких вибухів шахед не падає, значить вибухи відбулися недостатньо близько від нього.Але це ж не ОБСИЛФ був би, якби всі змовчали :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705262 вiд 2024-10-22 22:03:03m1919(Київ - чемпіон!) № 1705258 Є так звана номенклатура снарядів. У Гепрада є протитанкові, наприклад. Тобто вивчати треба не лише систему, а й боєприпаси. Ти точно впевнений, що у Skynex немає нічого проти шлюхедів? Або не буде?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705261 вiд 2024-10-22 21:50:30це відмінність зенітного снаряда від звичайного.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705260 вiд 2024-10-22 21:48:43питання було – що за спалахи ланцюжком?Я відповів, думав зрозуміло, але поясню ще раз, - якщо не потрапили, то вибухають на певній висоті.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705259 вiд 2024-10-22 21:45:34№ 1705258так, але що не вцилів, то …
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705258 вiд 2024-10-22 21:38:562 Starik№ 1705191Як можна порівнювати зброю з 70х (1968 початок) та надсучасну (2021) не маючи даних про номенклатури боєприпасів що нам надали та взагалі для чого ти боєприпаси проєктувалися?Снаряд 30-35мм останні 100 років :) має приблизно однакові обʼєм, масу оболонки і вибухівки. Якщо оболонка розривається на великі уламки, здатні критично пошкодити шахед, таких уламків мало. І проти рою ФПВ вони малоефективні. Якщо уламків багато, вони дрібні і можуть не завалити шахеда. Для такого снаряду потрібно фактично пряме влучання. Чиста фізика.Тепер розкажи, що я з чим порівнював?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705257 вiд 2024-10-22 21:33:31Російська Держдума підтримала поправку до Бюджетного кодексу РФ, яка дозволить збільшити загальний обсяг видатків федерального бюджету в 2024 році на суму до 1,5 трлн рублів ($15,4 млрд за поточним курсом) без внесення поправок до закону про бюджет. У пояснювальній записці до законопроєкту зазначається, що ухвалення законопроєкту дозволить виділити додаткові бюджетні кошти у 2024 році на «пріоритетні цілі», визначені Володимиром Путіним. Дeнєг нeт, нo ви дeржiтeсь…
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705256 вiд 2024-10-22 21:10:512Nycolas № 1705221 Ну до «найаеличнішого лідера сучасності» їй ще далеко))
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705255 вiд 2024-10-22 20:51:08Voordalak (Тут поруч) № 1705253 Схуялі ти вирішив, що я голосував за Зелю, віслюк тупоголовий? Ну ти, як так розумію, свого часу голосував за даунецьке уридло? Або противсіх їбучий? Умєлєц в онолитєгу обісцяний ггг. Нааналітілі блядь, дегенерати.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705254 вiд 2024-10-22 20:28:48Voordalak (Тут поруч) № 1705253 неа, у цього Лейзіка якесь психічне збочення, мабуть у дитинстві у свою сторону він не чув нічого, крім віслюк тупоголовий. Тепер компенсує. Тут санітарів треба. :-)
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705253 вiд 2024-10-22 20:10:16LAZY № 1705251 вiд 2024-10-22 19:30:16 Прокукурікала істота з великим розумом яка голосувала за тюльку і зелю. Вас уйобків треба в наукових інститутах досліджувати, як мишей.