Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705092 вiд 2024-10-21 08:18:22yagshamash № 1705077 В Італії 60 дільниць, в московії - 2. Санду правильно підготувалась до виборів.: D
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705091 вiд 2024-10-21 08:13:1549,96 50,04 Залишилось обробити 1,7% протоколів Но вночі вже було 50 на 50 а потім почали рахувати прротоколи з кацапських дільниць
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705090 вiд 2024-10-21 08:06:3250 на 50, причому закордонних ще не підраховано більше 16%.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705089 вiд 2024-10-21 08:01:40Зараз різниця 0.12%.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705088 вiд 2024-10-21 07:57:26Half of Moldovans voted «yes» in Sunday's referendum on the country's EU aspirations, based on 97.66% of votes counted, according to preliminary results given on Moldova's Central Election Commission's website early on Monday.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705087 вiд 2024-10-21 07:43:10https://pv.cec.md/cec-template-referendum-results.html
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705086 вiд 2024-10-21 07:41:56Зранку дивився результати їхнього рехверендуму - майже порівну (тобто голоси «так» скорочують розрив), при цьому підраховано десь 80% закордонних дільниць.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705085 вiд 2024-10-21 07:38:34Про Молдову: --- https://www.google.com/amp/s/hromadske.ua/amp/svit/233234-sandu-zaiavyla-pro-bezpretsedentni-falsyfikatsiyi-holosiv-na-vyborakh-ta-referendumi-iaki-rezultaty
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705084 вiд 2024-10-21 07:37:48Щоб не їхати до Фуйла, дехто навіть готовий йобнутися головою об стіну.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705083 вiд 2024-10-21 07:19:26Президент Бразилії не полетить на саміт БРІКС до Путіна через травму голови
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705082 вiд 2024-10-21 07:16:37зенітні снаряди розриваються не при попаданні в ціль (тоді - те ж), а на певній висоті для поразки цілі осколками.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705081 вiд 2024-10-21 02:08:34Майже над будинком півгодини тому спостерігав «зоряні війни». Наші гатять у небо, там маленькі вибухи по 4-5 підряд у лінію серіями. Це що воно таке? Летить шахед, а його «ранять» по декілька разів поспіль чи що?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705080 вiд 2024-10-20 23:34:17m1919(Київ - чемпіон!) № 1705063 Та і Олексій, і Олекса для українця - цілком окей. Але якщо десь пишеться про якогось кацапа з кацапщини, то має писатися виключо алєксєй
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705079 вiд 2024-10-20 23:06:13Пардон, 10 тисяч.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705078 вiд 2024-10-20 23:03:00Тим часом, на фронті незабаром мають з'явитися штрафбати з поокурорів-інвалідів. Зброї їм не даватимуть - добуватимуть у бою.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705077 вiд 2024-10-20 22:55:48Klirik За кордоном мешкає понад мільйон молдаван. Населення Молдови 2 з половиною мільйони. Тобто половина за кордоном. У кацапстані 2 виборчі дільниці, де зареєстровано ОДНУ ТИСЯЧУ виборців порівняно до того мільйона.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705076 вiд 2024-10-20 22:48:49Молдован багато і в кацапії
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705075 вiд 2024-10-20 22:42:42klirik № 1705073 вiд 2024-10-20 22:36:15 Там треба чекати, поки порахують голоси молдовських заробітчан, які вже у ЄС.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705074 вiд 2024-10-20 22:42:36У Молдові вирішуватимуть закордонні голоси - де буде майже 100 відсотків за ЄС.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705073 вiд 2024-10-20 22:36:15Молдова По референдуму до вступу в ЕС пораховано 32% голосів: - за 43% - проти 57% Ну таке, європейці мабуть задоволені, як і кацапи
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705072 вiд 2024-10-20 22:08:59В сучасній Україні є ім'я Олексій. Але немає імені Алєксєй.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705071 вiд 2024-10-20 21:58:22Бухтіє, і ще: був Олекса Довбуш в історії. Олексіїв не пам'ятаю у цей момент.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705070 вiд 2024-10-20 21:56:24Футбол: Кому цікаво: фейсбук нагадав, як Валера Поркуян (а йому виповнилося щойно 80 - многая літа!) поклав 4 голи у трьох матчах на ЧС в Англії 1966 і став одним із найкращих бомбардирів турніру. Він забив у півфіналі німакам на 1 2. А у матчі за третє чомусь не грав. Він і на початку турніру не грав. Тобто, його чомусь випустили на ті три матчі поспіль, але не за третє, де сова просерла портуґальцям. Я поґуґлив: Валера грав за СССР лише 8 матчів узагалі! Мені у дитинстві (бо я не пам'ятав 1966) розповідав ту історію про Поркуяна батько. Що й сказати: леґенда!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705069 вiд 2024-10-20 21:53:45Мабуть усі вже й призабули, а є така собі «Парламентська асамблея НАТО», і нинішній її керівник верзе рідкісну фуйню: «…ми маємо відновити суверенітет України над своїми територіями, а потім переконатися, що відкритий шлях до НАТО» Хочеться запитати: це ти, старий підоре, будеш «відновлювати суверенітет»?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705068 вiд 2024-10-20 21:28:09Екзітиполів по Молдові не буде, не замовляли
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705067 вiд 2024-10-20 21:23:542 gross№ 1704990Такий вкид перед Шахтарам робити треба було б. :)Поспішив на тиждень
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705066 вiд 2024-10-20 21:23:03А що там в Молдові, чи якісь екзитполи по виборах і референдуму є?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705065 вiд 2024-10-20 21:11:52Бухтіє, для мене Олекса. Але так не напишуть у документах. Тобто я завжди був Олексою, але в документах записували Олексієм. Офіційне ім'я і приватне. В Англії всім пох. Можна подавати ім'я, як заманеться. У Франції офіційно треба, як у пашпорті. А тоді довго пояснювати, чому мене треба називати інакше. Добре ще, що по-батькові ніде не треба. Ці по-батькові кацапські в Україні - одне з того, що я ненавиджу люто. Бля, кажи пан такий і такий. Нах це кацапське жлобство? Я б заборонив законом.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705064 вiд 2024-10-20 21:08:50m1919(Київ - чемпіон!) № 1705063 Як на мене, можуть бути і Олексій, і Олекса. Марк та Марко. Імена можуть бути будь-які. Але назвеш сина Нікітою - будь готовий до того, що в нього на лобі завжди буде тавро «кацап».
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705063 вiд 2024-10-20 21:04:192 Vichny № 1704925Коротше кажучи, Єлєн і Нікіт в Україні бути не має, з іншого боку, писати щодо кацапів з кацапщини Володимир та Петро - недопустимо+500А от Олексій чи Олекса?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705062 вiд 2024-10-20 21:02:322 PEPSI№ 1704922У школі я читав Капельгородського Пилипа Йосиповича. Там у нього, у творах, були і Варипсав, і Павсикакій, і інші стародавні українські імена. Імена при народженні давав піп. Попа слухали, яке імя порадив піп - таке і давали. За Миколу, або Івана піп брав вдвічі дорожче, смажене порося і бутиль самогону. Так і жили. Полтавщина.З того, що я помітив у метричних книгах, «нестандартні» імена давали незакононародженим.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705061 вiд 2024-10-20 20:37:44Згадав ще за знайомого волонтера, котрий рік тому видав збірку власних віршів. Щоб обійти право власності на малюнки, він їх робив за допомогою ШІ. Надрукувався відносно швидко, не без гемора звісно, але впорався. Попитати за подробиці не можу- він зараз у навчальному центрі.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705060 вiд 2024-10-20 20:32:46fofonov № 1705059 дякую. та я не про друк і не про заробляти. питав як ефективніше поширювати, бо, як з'ясувалось, є певні нюанси. хоча може колись і надрукую, як допишу цикл, хйз. поки не до цього.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705059 вiд 2024-10-20 20:26:482VVV Відомий тут В. Миленко видає книжки невеликими тиражами. Можеш його у ФБ розпитати про процедуру. Але загалом зараз будь-хто може власним коштом надрукувати книжку, було б бажання.
sk(Win10) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705058 вiд 2024-10-20 20:11:49теніс yagshamash № 1705051 наче еліна забрала жіночу збірну собі. її менеджерська контора. марченко у їх тусовці, тому змінили капітана еліна ж робила операцію. буквально пару днів як «гіпс» зняла зі стопи. тому зараз не грає австрійкі слабкі по рейтингу. тому марта + наша пара повинні витягнути. по-моєму для пари взяли не люду, а надю (яка в парному рейтингу набагато нижче сестри), але +- на папері це буде легка перемога здивувало запрошення лесі. яка на офіційних турнірах постійно знімається під час матчів калініна і ястремська сказали що завершили сезон. будуть травми лікувати. так що +- нормально
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705057 вiд 2024-10-20 20:07:12PEPSI (Merkury) № 1705052 вiд 2024-10-20 18:57:21 лівер - челсі, почали Мудрика немає навіть на лавці. -------------------------------- І не кажи … навіть нема на кого глянути.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705056 вiд 2024-10-20 19:49:56Samsung № 1705055 буду вдячний, якщо потім скажеш чи зашло тобі. тільки без матюків)
Samsung [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705055 вiд 2024-10-20 19:47:252 VVV № 1705054Дякую!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705054 вiд 2024-10-20 19:14:32Samsung № 1705053 на гугл книги є. https://play.google.com/store/books/details?id=DToQEQAAQBAJ
Samsung [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705053 вiд 2024-10-20 19:12:132 VVV № 1705044Так може є посилання на *. fb2 чи якийсь інший формат електронної книги?