PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705052 вiд 2024-10-20 18:57:21лівер - челсі, почали Мудрика немає навіть на лавці.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705051 вiд 2024-10-20 18:54:38SK Tennis, Українки у половині листопада прийматимуть австрійок у США - домашній матч на гарді. У нас Марта й Леся основні. Плюс Завацька, Соболєва й одна з Кіченків. Слабенько досить. Несподіванка: капітан - Ілля Марченко. Думаю, шансів мало втім. Програють?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705050 вiд 2024-10-20 18:38:46yagshamash № 1705049 дякую. я не планував друкуватись. це було хоббі. потім став цікавитись. здивувало, що саме в цьому жанрі (пригодницьке, класичне фентезі) в Україні майже ніхто не пише. гадав, що на читача легше вийти. так, багато людей читає, але, по факту, всі відомі українські платформи то якийсь тік-ток на мінімалках. і за алгоритмами і за наповненням. тому й спитав.)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705049 вiд 2024-10-20 18:31:41VVV, тут важко давати поради, хоча я видавався в Україні кілька разів. Мені, загалом, пощастило, бо мою поетичну групу знали завдяки публічним виступам. Саме почалася пєрєстройка, то нас почали друкувати в часописах, а тоді книжкою. Майже не довелося докладати зусиль. А коли писав роман уже значно пізніше, мене видавці вже знали як поета. То я мав лише сторінок 50 готових. Приїхав до Києва і відніс це двом видавцям. Обидва потім схотіли друкувати. Але Зелений Пес братів Капранових відгукнувся раніше. Тоді 4-5 місяців дописував. Тобто з мого досвіду краще особисто приносити рукопис. Поговорити з редактором. Бо якщо поштою, в редакції може просто загубитися. А якщо висилати, то не більше третини плюс коротку автобіографію і резюме твору. Тезово - що відбувається від початку до кінця. Ну й, якщо є якісь ориґінальні ходи, варто привернути до них увагу. Все має коротко і влучно. Редактори, як правило, керуються інтуїцією. Роботи багато. Вчитуватися дуже не будуть.
sk(Win10) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705048 вiд 2024-10-20 18:29:26а чому так бурно почали обговорювати порошенко-зе й інших «кандидатів»? чи вже найбільш вірогідний сценарій це: приходить трамп за три дні зупиняє війну (нужна проста пірістать стрілять), змусить щось «підписати» типу мінськ 3 поки не стріляють - вибори у нас (вже ж нас підштовхували до виборів в 2023, всі пам'ятають)? ввалять в пропаганду стільки що «свинарчуки» покажуться білими-пухнастими «лопухами» у порівнянні з *** гівна на вентилятор виллється мільйон тон суспільство пересреться одне з одним в парламент прийдуть «мирні партії» зеленського теж не оберуть якщо розпочнеться чергова ескалація на фронті, бажаючих захищати україну буде набагато менше, плюс «миролюбність» нового преза з парламентом… майже сценарій грузії ну і так як україна залишиться в зоні впливу хуйлостану - хуй які західні інвестиції в країну зайдуть. хіба що дадуть грошей «на асфальт»
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705047 вiд 2024-10-20 18:15:22Медіафутбольний клуб PROFAN оголосив про підписання Алієва. Наступний матч — проти IGNIS Мілевського ------------------- де буде трансляція?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705046 вiд 2024-10-20 17:47:11Enot № 1705038 Це власне той випадок, коли люди - профі. Технократи, а не політики. Їм депутатство не потрібне.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705045 вiд 2024-10-20 17:31:10PEPSI (Merkury) № 1705041 ---- Вибачай, трохи порвав шаблони мої. Удачі в твоїх діяннях! і успіхів.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705044 вiд 2024-10-20 17:03:54klirik № 1705043 та то, як бажання буде. https://booknet.ua/book/proklyat-zeml-treuranu-b426509
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705043 вiд 2024-10-20 16:56:06VVV № 1705042 Кидай, але не обіцяю що швидко прочитаю
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705042 вiд 2024-10-20 16:22:34klirik № 1705039 якщо тобі такий жанр заходить, можу кинути посилання. цікава буде думка.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705041 вiд 2024-10-20 16:19:04Enot № 1705035 olma № 1705037 ні, я не маю німецького паспорта і не планую його брати. Тому я провів майже три місяці в Україні, і повернувся до Німеччини приблизно 5 квітня 2022. Займався у Житомирі і області три місяці гуманітаркою, комунікацією з організаціями з ЄС, був у воєнкоматі, проходив КМБ на полігоні, возив переселенців внутрішніх, Баранівка прийняла їх більше 2 тис. осіб, багато чого було. Зате зараз вмію стріляти з пестюлєта, калаша і кулемета. Можу влучно і далеко кинути гранату. Хоча дико визнавати, що такі знання потрібні людЯм у 21-му столітті. Сюр.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705040 вiд 2024-10-20 16:09:14klirik № 1705039 дякую, подивлюсь.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705039 вiд 2024-10-20 16:08:05VVV № 1705034 Я в твітері підписаний на українську письменницю в жанрі фентезі, Ірину Грабовську. Вона адекватна, і гадаю спокійно може тобі щось порадити. Якщо не в твітері, то через фейсбук можеш вийти на їх коло, де вона з іншими письменниками популярізує українське фентезі https://x.com/HuSnizhne https://www.facebook.com/share/iE2d1ZtdqqBZipV6/
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705038 вiд 2024-10-20 16:05:07Ukrainian Ranger № 1705036 вiд 2024-10-20 15:45:20 ЗЕ не складає передвиборчих списків партії ЄС. Очевидно, якби ці люди хотіли там бути, а Порошенко був не проти, то вони б там були. Але їх там немає. Навіть Гройсмана немає, хоча це була людина на 100 відсотків порошенківська.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705037 вiд 2024-10-20 15:51:36Еноте, він більше 30 років як переїхав в Німеччину і живе там. а ти питаєш, чи є в нього аусвайс? Напевно не Паспорт Нансена. Він виступає на місцевому радіо, активіст. Natuerlich Er hat den Ausweis.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705036 вiд 2024-10-20 15:45:20Enot № 1705026 Про це запитай в Зе. Особливо про Гонтареву.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705035 вiд 2024-10-20 15:38:07PEPSI (Merkury) № 1705031 вiд 2024-10-20 15:18:10 А як тебе на кордоні пропустили? В тебе німецький аусвайс?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705034 вiд 2024-10-20 15:33:15питання не по темі. хтось пов'язаний з просуванням україномовної літератури? скажімо, написав я книгу у жанрі класичне фентезі. відгуки дуже пристойні (це щоб не дути щоки), але українське самовидавництво то треш (як не сказати жорсткіше), де ти губишся у шаленому потоці різноманітних «жіночих романів». питання не про гроші, все робилось виключно для себе, бо хотілося перемкнутись мізками. може хтось дати фахові поради, як те рухати?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705033 вiд 2024-10-20 15:27:06Мемменген - Донецьк, Донецьк- Кутаїсі, сука. і були ж колись такі рейси у 2014, і життя без війни. Віззейр.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705032 вiд 2024-10-20 15:25:13Десь ще й квиток на літак зберігся меммінген-київ, 22.02.2022. Зворотній квиток був на 28 лютого, але…сука пу завадив. Вже вдруге. Вперше це сталося коли я прилетів 2014 року у березні у Донецьк на конференцію. І був зворотній квиток. Але потім не стало аеропорта у Донецьку. Сука пу.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705031 вiд 2024-10-20 15:18:10Я був у Києві з 22 лютого по 26 лютого 2022. ПП ніде не бачив. Зелю доречі теж не бачив. :-) Хоча побував у багатьох знакових місцях Києва. Виїжав з києва 26/27 го лютого трасою на Житомир.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705030 вiд 2024-10-20 15:14:39Нам мершій треба хорошу ракету на пару тисяч км придумувати, масштабувати і їбашить воєнку руzzку.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705029 вiд 2024-10-20 15:12:47 Сьогодні, 20 жовтня 2024 року, вночі завдано вогневого ураження по інфраструктурі військового аеродрому «Липецьк-2», що в Липецькій області РФ. Про це повідомляє Цензор. НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу. Як зазначається, зокрема, ціллю були склади боєкомплекту, місця зберігання паливно-мастильних матеріалів та авіаційної техніки. Відомо, що на аеродромі базуються літаки Су-34, Су-35 та МіГ-31 повітряно-космічних сил ворога. Удар по заводу у Нижньогородській області РФ Також Генштаб підтверджує, що Сили оборони України атакували федеральне казенне підприємство «Завод ім. Я. М. Свердлова» в місті Дзержинськ Нижньогородської області РФ. «Тут виробляються хімічні речовини для артилерійських боєприпасів та фугасних авіабомб. Також, за наявною інформацією на території заводу зберігалися керовані авіаційні бомби», - йдеться у повідомленні. Джерело: https://censor.net/ua/n3515807
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705028 вiд 2024-10-20 15:10:48Оце шо ви тут дискутуєте - я 99 разів це на Обсі бачив. Херня це все. Всі при своїх думках залишаються. Може якісь практичні пропозиції на майбутнє обговорювати? Торео давно не було на обсі, ніхто не знає де він шо?
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705027 вiд 2024-10-20 14:57:512 Voxa (м. Запоріжжя) № 1705025 ну я трохи перебільшив стосовно «поганого не скажу») Цей діяч від твого ж міста, а дупа і скандали в Запоріжжі- нікого не дивують чомусь
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705026 вiд 2024-10-20 14:57:30Ну і де зараз Гонтарева, Коболев і Муженко? Ці люди мають якесь відношення до партії «ЄС»?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705025 вiд 2024-10-20 14:49:30пробегавший № 1705016 фотограф вправно голосує в Раді, каже шо вже всьому навчився :) Якшо возьмуть, піде в наступну. Він креатура Федорова, того шо не потопляємий цифро-міністр, так шо шанси є депутатствувать і далі …
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705024 вiд 2024-10-20 14:46:45Єнот, я говорю конкретно про Гонтарєву, Коболева, Муженка. Тих, хто робили свою роботу, а не грали в політичні ігри.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705023 вiд 2024-10-20 14:41:39Яка така «команда Порошенка», якій від нас вимагають вірити, «врятувала Україну» в 2014 році. Це хто? Яценюк? Аваков? Клімкін? Інші урядовці? Яке вони мають зараз відношення до Порошенка? Після того як він програв вибори він нього пішли майже всі, хіба Ірину Геращенко можна загадати серед тих хто лишився. Саме вона і Костусєв-молодший є спікерами фракції. Костусєв-молодший був «регіоналом», якщо хтось забув. На особистому рейтингу Порошенка до Верховної Ради прийшли зовсім інші люди, так само як на рейтингу Зеленського до Ради прийшли «Слуги», яких до того ніхто не знав.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705022 вiд 2024-10-20 14:29:27У Дзєржинскє завод ім. Свєрдлова, у Свєрдловскє - завод ім. Дзєржинскава, причому обидва нагороджені ордєном лєніна. Так і живуть.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705021 вiд 2024-10-20 14:28:13підтримувати зеленожопу мразоту спроможна лише така сама мразота. Навіть не розгортатиму. І трохи позитиву: погляд зсередини на «світле майбутнє» оркостану. Чим швидше б.. https://mobile-review.com/all/articles/operator/degradacziya-mobilnoj-svyazi-v-rossii-neizbezhna-zapret-speedtest/
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705020 вiд 2024-10-20 14:27:402 Perfect Stranger№ 1704992Ага, Нє всьо так адназначна
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705019 вiд 2024-10-20 14:15:59Також, Сили оборони України атакували федеральне казенне підприємство «Завод ім. Я. М. Свердлова» в місті Дзержинськ Нижньогородської області рф. … Сука, який трешак ті рус назви… Свєрдлова, дзержинскага, горькавскайя обл… Ще б додоли що завод ордєнов нахімава і кутузава
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705018 вiд 2024-10-20 14:13:03В зелефілів є один «аргумент»: всі прихильники Пороха для них «секта»:) Міряють по собі, звичайно ж. Особисто я не знаю, за кого проголосую на перших повоєнних виборах - дай Боже, щоб вони відбулися. Для мене ПП та Європейська Солідарність не ідеальні, але кращих поки не бачу. Цілком можу змінити свій вибір, якщо побачу, що кандидат або партія відповідають моєму світогляду та мають заслуги, за які я міг би їм повірити. Чому я вірю ПП та його команді? В 2014 вони отримали країну з порожнім бюджетом. На момент приходу зеленого блядюжника в державних фінансах все було ОК, а іноземні інвестиції в країну зростали щороку.5 років під час війни! В 2014 в нас не було армії, перший удар прийняли добробати. Станом на 2019 військо було відновлене, нагодоване та озброєне, наскільки це було можливо. В 2014 в нас був банкрут-Нафтогаз, якого Зек та його кодло готувалися віддати кацапам за білоруським сценарієм. На 2019 рік - прибуткова компанія, виграний арбітраж проти газпрому, ринкові ціни на газ та субсидії для бідних. 2014 - банківської системи немає, половина банків - «зомбі» та «пилососи». Петро разом з Гонтарєвою розігнали ворюг нахуй, не забувши про головного злодія Бєню - який потім помстився, виростивши Зе нам на горе. Про безвіз та Томос я взагалі мовчу. А 2019 рік змінив все. Прийшли «просто пєрестать стрєлять», «встану на коліна перед путіним, загляну в очі, домовимось посередині», розведення військ та розмінування. Заборона на вогонь у відповідь. Всередині країни - «корабельні сосни», «продай собаку», «неякісні діти», «я тихенько в ліс піду». Рівень корупції в рази більший навіть не за часи Пороха - а за часи Зека. Тому станом на сьогодні - тільки Петро. І дуже хочу, щоб коли він піде на відпочинок, в нас з'явилися на зміну йому інші державні діячі. Не політики. Бо політик думає про вибори, а державний діяч про порятунок країни. P. S. Читайте на УП сьогоднішнього Казаріна. «Потрібно просто не припиняти стріляти».
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705017 вiд 2024-10-20 14:00:10Привіт, святі ацці. Чому я сказав, що допис ПП правдивий? Тому що справді в перший же день війни величезна кількість чиновників опинилася або за кордоном, або в Буковелі. В той час як сам Петро бігав Києвом як скажений та допомагав військовим. Щодо останньої тези я готовий на парі. Моє твердження: протягом першого місяця після 24.02.22 Петро Порошенко був в Києві та постійно виїздив на передову до військових. Якщо хтось готовий опонувати - welcome в приват, домовимось, яку суму переможений задонатить на ЗСУ. Потім зустрінемось зі свідками тих подій - кількома діючими чи відставними офіцерами, які тоді боронили столицю. І вони нас розсудять. Чекаю на сміливців.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705016 вiд 2024-10-20 13:58:182 VVV та да. Корабєльниє сосни та весільні фотографи. Причому про останнього нічого поганого не скажу - хз де він.)) Прийшли люди, які ні бум-бум що мають робити. Просто на попсі. Хоча таке і на заході наразі.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705015 вiд 2024-10-20 13:40:39друкурська помилка. 2019 звісно.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705014 вiд 2024-10-20 13:38:25пробегавший (пробегавший) № 1705013 та все по члєніну: любая кухарка может управлять государством. добре сова навчила українців, що вони в 2009 рроці їбанули на трон зєлю. причому більшість і далі свято вірять в те, що як не вийде у теперішнього світоча набудувати щасливе життя, то треба знайти нового, ще більш далекого від політики. теж мені наука - управління державою. як нєхуй дєлать.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1705013 вiд 2024-10-20 13:32:582Enot № 1705012 новиє ліцаааааа)))) Політикум після найвеличнішого - все винищено)) Залишились єрмак, зе, стерненко та притула)) Новиє ліца …