🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1153.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704932 вiд 2024-10-19 16:05:54

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1704929
мені раніше здавалось, шо робить паузу під час пробиття пеналя було заборонено. А зараз це сплош і рядом, паузи, переступи і ніхто не суде.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704931 вiд 2024-10-19 16:04:13

Оболонь грає у щось дивне. Таки розриви, п.. ць.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704930 вiд 2024-10-19 16:03:57

гарно Ванат в ближній кут пробив

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704929 вiд 2024-10-19 15:58:35

От це пробивання пеналів із паузою - не здивуюся, якщо це почнуть трактувати як порушення, бо воротар майже завжди починає реагувати завчасно, і зрештою фактично йде удар у пусті ворота.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704928 вiд 2024-10-19 15:31:56

це не срачь, а вкрай пиздовата дискусія..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704927 вiд 2024-10-19 14:51:52

PEPSI
Ім'я це важлива частина самоідентифікації. Якщо людина ідентифікує себе як Міша, то імовірність того що він піде воювати за Україну менша ніж якщо він Михайлик. Така реальність. Головне питання не те за кого ти чи проти кого ти, а хто ти є. І чому ми маємо віддавати Росії мільйони зросійщених українців і самі відділяти їх від інших. Так не можна.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704926 вiд 2024-10-19 14:47:52

Громадянство річ нетривка, якщо він громадянин Польщі чи Румунії, але він етнічний українець як його називати?
Якщо він такий само громадянин Росії? Чому це його треба називати російською мовою? Не треба нічого називати російською мовою.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704925 вiд 2024-10-19 14:28:08

Коротше кажучи, Єлєн і Нікіт в Україні бути не має, з іншого боку, писати щодо кацапів з кацапщини Володимир та Петро - недопустимо

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704924 вiд 2024-10-19 14:24:21

Мова йде не про переклад імен громадян України, хоч російського, хоч румунського походження, а саме про відображення на письмі імен громадян кацапії, хай навіть і українського походження.
Тобто, громадянин України, що народився від російських батьків тут має бути Петро, а не пьотр, а якусь пизду типу матвієнчихи з госдури, ми маємо називати валєнтіною, ну або валька-стакан

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704923 вiд 2024-10-19 14:19:11

Смішне співпадіння до сьогоднішньої дискусії



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704922 вiд 2024-10-19 13:47:01

У школі я читав Капельгородського Пилипа Йосиповича. Там у нього, у творах, були і Варипсав, і Павсикакій, і інші стародавні українські імена. Імена при народженні давав піп. Попа слухали, яке імя порадив піп - таке і давали. За Миколу, або Івана піп брав вдвічі дорожче, смажене порося і бутиль самогону. Так і жили. Полтавщина.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704921 вiд 2024-10-19 13:43:14

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1704906
ми коли були в китаї, то вони нам всі представлялись «джон», «мері» і тп.
а коли їх просили сказати справжні імена - дивились на нас як на папуасів
потім нам розказали що у них декілька імен. в сім'ї - одне ім'я, «на людях» - інше. в спілкуванні з «чужеземцями» - третє…
я колись читав що в африці є така тема. але от виявляється що у китайців теж таке є…
хоча спортсмени наче з китайськими іменами, але то можливо «ще одне ім'я» спеціально для «телевізора» …

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704920 вiд 2024-10-19 13:40:34

ну, Фаріон теж ходила по дитсадках і казала дітям «Ти не Міша, ти - Михайлик». Чи це правильно? Хз. Напевно ні.

Ібо пох, якщо Міша виросте і буде їбашити кацапів на передку, в той час як умовний Михайлик втіче до Польщі.
У нашому місті наприклад плете маскувальні сітки Альона, вона така у житті і по паспорту. Абсолютно геніальна проукраїнська дівчина, бригадир бригади сіткоплетів, волонтер і активіст. Але каже називайте мене Альона, мені так подобається. І шо? А нічо. Все ок.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704919 вiд 2024-10-19 13:38:10

https://x.com/zgldz/status/1847254898968035697
з приводу «змоскальщини» по іменам і т. п.
недавно хтось знайшов старе і-вью шойгу. ще з часів коли на рус-тв можна було політикам-чиновникам ставити «незручні» запитання
виявляється той чувак повністю свої ім'я-прізвище перекрутив. видно якщо залишив би свої тувінські назви- далеко по кар'єрних сходах не піднявся…
у тюрмі народів для не-руськіх місця тільки коло параші, ну тобто, робота двірниками-таксистами…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704918 вiд 2024-10-19 13:30:47

В українських паспортах пишуть українські імена, а російських немає. Так само немає і графи «національність». Але при Януковичі видавали двомовні паспорти, хоч це і порушення закону про мови. Окремі індивіди могли домогтися і щоб писали «Єлєна» або «Альона» або ще щось подібне. Але це не масове явище, тому що це порушення правил української мови.
Наявність українських і російських імен окремо дуже зручна для потреб фільтрації населення на окупованій території та геноциду українців.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704917 вiд 2024-10-19 13:22:17

Закордонних

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704916 вiд 2024-10-19 13:21:59

За сови у внутрішніх паспортах писали ім'я кацапською й українською. У закардонних українців записували, транскрибуючи ім'я латинкою з кацапської версії.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704915 вiд 2024-10-19 13:11:00

Enot
№ 1704911 вiд 2024-10-19 13:00:56

Ну я ж нижче написав про Єлєну. Народилася вона в незалежній Україні. Також знаю Нікіту, років 30 йому, не більше. Народився тут

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704914 вiд 2024-10-19 13:05:50

Ну от нинішнього короля Англії не знали як називати, Карлом чи Чарльзом)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704913 вiд 2024-10-19 13:05:38

Enot [Останнi 20 месаг]
№ 1704910 вiд 2024-10-19 12:59:03

Ну це якщо ми вважаємо філологію за науку. Бо якщо не застосовувати єдиний підхід, то в математиці 2х2 влітку було б 4, а восени - 5 ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704912 вiд 2024-10-19 13:01:03

Enot [Останнi 20 месаг]
№ 1704907 вiд 2024-10-19 12:56:29

Коло таких випадків є дуже обмеженим - це як правило історичні фігури чи персонажі релігійних текстів. Хоча кацапи свого часу намагалися всіх перехрестити на свій копил ;)



Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704911 вiд 2024-10-19 13:00:56

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1704902 вiд 2024-10-19 12:35:19
Ті хто народився в часи СРСР отримали український паспорт де написано українське ім'я. І ніяких «нікалаїв». Хто хоче бути «Нікалаєм» хай піздує до кацапії.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704910 вiд 2024-10-19 12:59:03

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1704908 вiд 2024-10-19 12:56:56
Хто сказав що мають бути єдиними? Чого б це? Навіщо?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704909 вiд 2024-10-19 12:58:17

Voxa
Це не щоб нам було легше, це щоб їм калічне ім'я не слухати замість свого.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704908 вiд 2024-10-19 12:56:56

Правила передачі імен мають бути єдиними. Якщо ми англійця чи американця називаємо Ніколасом, а француза Ніколя, то якого фуя кацапа Ніколая називати Миколою?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704907 вiд 2024-10-19 12:56:29

Vichny
№ 1704898 вiд 2024-10-19 12:01:02
Джон в більшості випадків не перекладається. Але в деяких випадках перекладається як Іоанн. Так само у Чарльза/Карла/Карлоса. Чи Людовика/Луї і так далі. В кожному конкретному випадку це пов'язано з мовою якою пишуть ім'я. Раніше латиною писали, потім на національних мовах, тому перекладають з латини на різні мови і отримують різні імена тих самих людей

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704906 вiд 2024-10-19 12:54:46

У Гонконгу ледь не всі китайці мали англосаксонські імена на додачу або замість китайських.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704905 вiд 2024-10-19 12:52:02

Vichny
№ 1704903
тю, назвав би себе теж Пьєр, Пьєр Оболонський :-)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704904 вiд 2024-10-19 12:51:04

Vichny
№ 1704903
ага :) я такого теж бачив-знаю.
То в них в свій час така мода була, може і зараз ще є, усі хто сюди приїздив, називали себе на европейський лад.
Це такий бізнес ход, тіпа ассиміляція, шоб ми їх за своїх вважали = більше довіри, краще бізнес.
Те, шоб нам було фонетично легше, китайців хвилює в останню чергу …

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704903 вiд 2024-10-19 12:35:34

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1704900

Ну з китайцями таки є нюанси)
Якось в попередньому житті був на збіговиську інтернаціональному корпоративному.
Ну і знайомимся.
Один каже - мене звати Пьєр, інший - а мене Стів, я - а мене Дмитро. А китаєць такий сумно зітхає і каже - «just call me Tommy»

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704902 вiд 2024-10-19 12:35:19

інша справа, шо якшо прийняти тезу як назвали так і буде, не перекладаєм, то у багатьох тут, які народились ще під час срсра і в метриці написано Владімір чи Євгєній :) то шо так і лишатись :)
чи їм вже переклали в свій час і можно не хвилюватись :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704901 вiд 2024-10-19 12:30:32

Комбриг 95-ї багато цікавого розповів з Курщини.

https://novynarnia.com/2024/10/18/oapostol/

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704900 вiд 2024-10-19 12:24:58

Enot
№ 1704893
а шо заважає називать так як він сам називає себе?
Китаєць жеж своє ім'я якось вимовляє. Ти чуєш як він каже і можно записать з голоса :)
Да, якісь ньюанси вимови зикнуть, але в цілому буде схоже на правду

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704899 вiд 2024-10-19 12:06:07

https://x.com/babaikit/status/1847519430227423535
перше інтервью буткевича

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704898 вiд 2024-10-19 12:01:02

І тіпа Джон ахуєнно відповідає фонетиці української мови, ну пиздець)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704897 вiд 2024-10-19 12:00:00

Enot
№ 1704893 вiд 2024-10-19 11:29:54

Джонів і Стефенів теж називати Іванами і Степанами?
І до чого тут паспорт? Хуйло чи якісь бортнікови ніколи не матимуть українського паспорту, тому тільки владімір, ніякого Володимира

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704896 вiд 2024-10-19 11:53:15

Мене завжди дивувало як умовний Мойша Давидович трансформувався у Михайла Денисовича

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704895 вiд 2024-10-19 11:45:52

Enot
№ 1704893

З іменами кацапів має бути так само, як і з усіма іншими. Тільки транслітерація, а не переклад.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704894 вiд 2024-10-19 11:38:04

Ukrainian Ranger
Часто пишуть «Михайло Саакашвілі». Я б розширив переклад слов'янських імен на всіх представників країн колишнього СРСР та на слов'янські народи Східної Європи. Але не відміняв переклад.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704893 вiд 2024-10-19 11:29:54

Владімір і Нікалай не відповідають фонетиці української мови. Те що росіяни себе так називають, то їхні проблеми. А ми будемо називати так як зручно нам. Русня в Україні до речі боролася щоб мати право писати російські імена в українських документах. Щоб по документах можна було сказати що він росіянин, прмчому настільки лояльний до Росії, що записався в російський транскрипції. Навіщо іти на поводу у русні?
Якщо ми називаємо китайців Лі Хуей чи Сі Дзінь Пінь, то це не означає що китайці називають себе так. А називати китайські імена правильно ти хуй зможеш, якщо ти не вчив китайську мову. Чув, що китайці, які живуть/часто їздять до Росії беруть собі російські імена, щоб їх називали «Іван» чи «Марья», тому що краще це, ніж та маячня що в документах написана. Китайські імена записують російською і українською мовлю згідно правил які придумали у XIX столітті, і там не сильно заморачувалися відповідністю. Чому з іменами росіян в Україні має бути інакше?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.