olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704892 вiд 2024-10-19 11:11:40Жінчину бабусю в метриках на Херсонщині в селі записали Любка, а не Любов. Це потім коли паспорт давали, то вже Любов. А я вважаю треба Любка було і записати. Любка Сергіївна.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704891 вiд 2024-10-19 10:44:24Коли я вчився в школі, то пам'ятаю, що був цілий розділ в підручнику української мови, де прописувалось як перекладати російські імена на українську. Тому і такв їбалА. А так 100% згоден, що ніяких Володимирів, Микол та Сергіїв в українській мові для кацапів бути не може. Тільки владімір, нікалай і сєргєй.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704890 вiд 2024-10-19 10:42:57Бля.. проїхали два мотоцикли, запальничка Кавасакі та Харлей. По звуку - летить шахед і по ньому стріляє малокаліберна зенітка.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704889 вiд 2024-10-19 10:34:09Мене бісять не самі імена, а їх переклад українською. Чому ім'я чеха чи словака в нас пишуть «Владімір», а ім'я хуйла шанобливо перекладають як «Володимир»? Називати своїх дітей кожен може як захоче, але треба, щоб «Микита» та «Нікіта» рлзглядалися як два різних імені, без цього йобнутого перекладу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704888 вiд 2024-10-19 10:29:04Колись бачив переклад з української на англійську, зроблений ChatGPT, і це падло переклало «Олена» як Elena. Це, сцуко, якась диверсія.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704887 вiд 2024-10-19 10:25:49LAZY № 1704882 вiд 2024-10-19 00:36:22 А мене, сука, бісять імена Нікіта, Альона, Анна в українців. Ну пиздець просто. Ще знав одну україномовну дівчину, у якої в паспорті було написано Єлєна, так вона всім і позиціонувала себе саме як Єлєна. Їбанутись можна
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704886 вiд 2024-10-19 09:05:22yagshamash № 1704883 Топ-новина! Чудовий ранок!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704885 вiд 2024-10-19 08:45:50це цирк. Ви бачили, на якій підставі скасували гол Колоса кротам? За хвилину до голу один гравець Колоса начебто дістав, як дістав так і не показали, обличчя гравця кротів випадковим, стояв спиною, відмашкою.Беручи до уваги які симулянти кроти взагалі, а кротячі негри зокрема, приходиш до висновку, що куплений суддя просто скористався можливістю витягнути кротів на 3 очки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704884 вiд 2024-10-19 06:59:43Оце з ранку тривога, це вже ракети пішли?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704883 вiд 2024-10-19 06:37:32Повернули 34 азовців. Серед повернених - 20 засуджених кацапами до довічного ув'язнення.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704882 вiд 2024-10-19 00:36:22yagshamash № 1704870 Коли мене хтось обзиває «Євгеній» - то я завжди виправляю, що я Євген. Строго! Від того кацапського «Євгенія» блювати хочеться, блядь. Що цікаво, в моєму житті - дитинстві та в молоді роки ніколи «євгеніями» не смерділо. Ця калька з кацапського якось пізніше чомусь пролізла в побут.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704881 вiд 2024-10-19 00:35:412 Voxa№ 1704880бо азовців там немає?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704880 вiд 2024-10-19 00:10:34у кацапів новина про обмін вже більше години чого у нас не оголошують - х. з. вірніше я здогадуюсь.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704879 вiд 2024-10-19 00:07:24«Россия и Украина обменялись пленными по формуле «95 на 95».»
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704878 вiд 2024-10-19 00:00:20olma № 1704877 Як саме ми колись дізнаємося. Може, відразу, а, може, не так швидко. Залежить, від обставин.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704877 вiд 2024-10-18 23:47:48Макс Буткевич потрапив в полон в травні 22 року недалеко від мого посьолка при відступі з містечка Гірське 15 км на південний схід від мого селища. Цікаво як його звільнили чи обміняли, адже масового обміну не оголошували? Ну слава Богу, бо русня засуджених зазвичай не звільняє.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704876 вiд 2024-10-18 23:47:45Papka № 1704874 так, є такий, недалеко, 38 км.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704875 вiд 2024-10-18 23:39:51З полону нарешті повернувся Макс Буткевич. Макс - правозахисник, що колись працював у Лондоні на Бі-Бі-Сі, звідки ми - знайомі. Він пішов одразу добровольцем 2012 року, але влітку потрапив у полон. Кацапи дізналися про правозахисну діяльність, і там таких дуже не люблять. Дали 13 років в'язниці. Ми не знали, чи побачимо його ще колись. Тож сьогодні неймовірно добра новина. Супер! Макс - на волі. Його батько підтвердив. Понад два роки у в'язниці в дикунів…
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704874 вiд 2024-10-18 23:37:352 PEPSI (Merkury) № 1704869 А ще поруч є класний парк розваг ЛегоЛенд. 2 рази з дітьми вже там були.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704873 вiд 2024-10-18 23:32:162 yagshamash, У Пепсі не було інтенцій образити каталонця. Він випустив цей аспект, для нього він не мав такого значення. Не чіпляйся.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704872 вiд 2024-10-18 23:16:48Та нє, ніхто не збиткується, я і мови то не знаю. Просто прикольно - гуй, або жуй. Ніяких кацапських «хуй»!
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704871 вiд 2024-10-18 23:15:532 Nevropatolog№ 1704611Це не має нічого спільного з державним документом, де прораховані та узгоджені реалістичні конкретні заходи воєнного та політичного характеру з обсягами, термінами, наслідками і багато іншого.Документ, який містить все те, що ти перелічив, має бути з кодом цілком таємно. Можливо, навіть його існування має бути держтаємницею.2 Enot№ 1704731А чому тоді Зеленський агент Москви?Це загальновідомо :)2 Vichny№ 1704732І справді, нахуя нам держава з якимись там службовцями? Розігнати всі цнапи-хуяпи виключно з рагсами і міськдержадміністраціями.Потім буде скавчання - ааааа, чому мені там якийсь документ не переоформлюють?Ну, от зараз зачепили МСЕКи. Теж держслужбовці, але свою роботу організували так, що без хабара документ не отримуєш. Якщо їх буде трохи, як пизжено-стріляно, то хоч розігнано, може й документообіг прискориться.До речі Дія, Резерв+ і т. п. у цьому сенсі грандіозний крок вперед.Резерв+ мені щонайменше два дні зекономив.2 olma№ 1704806Балтійські країни ВЖЕ під Дахом НАТО, і НАТО їх захистить.Стаття 5«Сторони погоджуються, що збройний напад на одну або кількох із них у Європі чи у Північній Америці вважатиметься нападом на них усіх: і, відповідно, вони домовляються, що в разі здійснення такого нападу кожна з них, реалізуючи своє законне право на індивідуальну чи колективну самооборону, підтверджене Статтею 51 Статуту Організації Обʼєднаних Націй, надасть допомогу тій Стороні або Сторонам, які зазнали нападу, і одразу здійснить, індивідуально чи спільно з іншими Сторонами, такі дії, які вважатимуться необхідними, включаючи застосування збройної сили, з метою відновлення і збереження безпеки у Північноатлантичному регіоні.Про кожний такий збройний напад і про всі заходи, вжиті у звʼязку з ним, буде негайно повідомлено Раду Безпеки ООН. Такі заходи будуть припинені після того, як Рада Безпеки вживе заходів, необхідних для відновлення і підтримання міжнародного миру та безпеки».От головні гравці, типу Трампа якого, оголосять, що збройний захист Естонії не є необхідним, досить потужних санкцій і Естоня фсьо
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704870 вiд 2024-10-18 23:09:46Мені прикро, що люди, здобувши незалежність за свого життя, збиткуються із мови нації, що прагне незалежности. Тобі похуй, ти Дмітрій чи Дмитро? А мені не похуй, що я саме Олекса, а не Алєксєй. Ну, так, вам же ж не важливі якісь пиздуваті філологічні деталі. Буває.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704869 вiд 2024-10-18 23:05:51пять наилучших для жизни немецких городов 1. Ульм 2. Мюнхен (столиця Баварії) 3. Ингольштадт (місто Ауді, на секундочку) 4. Эрланген 5. Регенсбург Ульм - таки так. Місто має більше 10 місць світового значення. Наприклад Ульм - чемпіон світу з щільності кафе і ресторанів в розрахунку на жителя міста. Місто Альберта Ейнштейна і Марлен Дітріх. Місто астронома Кеплера. Місто першого у світі офіційного повітроплавця (Шрайнер фон Ульм). Місто людини-лева, якому 35.000-40.000 років (Lövenmensch). І це лише частина знакових місць і фактів.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704868 вiд 2024-10-18 22:56:22Кароче, я виявляється живу у найкращому і найкомфортнішому місті Німеччини. Місто Ульм займає перше місце у рейтингу. Друге місце - Мюнхен. Фоз, вітаю, ти бачив це місто, хоча і недовго. https://www.dw.com/ru/gde-v-germanii-zit-horoso-novyj-rejting-gorodov-frg/a-69682580
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704867 вiд 2024-10-18 22:41:00а про АТБ, то мушу сказати, що шеф Полісся на важких наркотиках, неадекват конкретний. Сам виклик до Зб України Назаренка це ніяке не досягнення Назаренка і преза цього дуже дивного клубу. Це аванс щоб він показав себе в національній збірній. і давати квартиру будь-де. Це якийсь трешняк наркотичний.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704866 вiд 2024-10-18 22:39:51olma № 1704865 пеп - ахтунг? :-)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704865 вiд 2024-10-18 22:37:27Yagshamash № 1704861 --- Я сам фанат всих цих нюансів філологічно-етнографічних. Але сalm курва down. Тут рахується не вимова прізвища, а дія, екшн. Може і вправду Пеп Гвардіола хоче Михайла нашого Мудрика.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704864 вiд 2024-10-18 22:29:49Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1704863 ага, вовки купили і продали всі матчі. Ага, ага.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704863 вiд 2024-10-18 22:21:002 PEPSI№ 1704859атб продало матч?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704862 вiд 2024-10-18 22:18:23А по-каталонськи «хуй» буде «жуй»?
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704861 вiд 2024-10-18 22:05:11Хосеп? Хахаха! Ну, йоб же ж вашу мать! Це Жузеп. Він каталонець, бля. Він почув би це хасєп, йобнувся б. Це все їбонуті українці досі тягнуть із кацапських сайтів. Хасєп, Хаві, Хорді, Херард. А клюб, де Циганков грає, хєрона, мабуть? А це Жузеп, Шаві, Жорді і Жерар для всього світу. Лише українці й досі від кацапів беруть правопис.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704860 вiд 2024-10-18 21:01:05https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/peregovori-z-rosiyeyu-zelenskiy-rozpoviv-koli-ukrajina-syade-za-stil-peregovoriv-50459673.html Звучить якось жалісно, але, але переконливо! Дай Бог, посилить
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704859 вiд 2024-10-18 20:22:1819го Оболонь -ДК і Полісся - Лівий Берег. Будуть деякі зміни вверху таблиці. Кроти також доволі близько підповзли.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704858 вiд 2024-10-18 20:17:24Хосеп Гвардиола: «Мудрик? Я дуже хочу Мудрика, але Челсі відмовляється вести перемовини щодо цього гравця. Почекаємо.»
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704857 вiд 2024-10-18 20:15:15Бля :-(. Хоча у шуріка було написано закінчили.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704856 вiд 2024-10-18 20:03:51Хуй. Гол скасовано
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704855 вiд 2024-10-18 20:01:44Колос - ШД 1:1 Закінчили. Непогано, непогано.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704854 вiд 2024-10-18 18:37:03не будуть ні поляки ні румуні нічого збивати. Треба просто це прийняти і не тішить марними надіями.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704853 вiд 2024-10-18 18:27:28Хто там за Вуву питав? Пише на Ф-О.