VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704852 вiд 2024-10-18 18:00:07НАТО зараз виглядає як той сцикливий качок перед гопником. замість того, щоб раз уїбати межи очі, він белькотить якісь жалюгідні виправдання.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704851 вiд 2024-10-18 17:59:27Vichny № 1704850 ot suka.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704850 вiд 2024-10-18 17:51:59PEPSI (Merkury) № 1704848 Рютте на своїй посаді може хіба що давати команду секретарці принести кави/чаю
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704849 вiд 2024-10-18 17:48:17LAZY № 1704828 вiд 2024-10-18 15:35:55 Batyj на мові шпарить, хулі це ніхто не респектує? Як засирати так усі. ---------------------- Респектую! Молодець Batyj!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704848 вiд 2024-10-18 17:19:54Рютте, якщо не дурень, якраз зараз може зробити фортель, давши команду Польщі і Румунії «захистити небо країн НАТО» і збивате все що летить приблизно в сторону країн НАТО. Так можна офіційно збивати все шо летить як мунімум по Західній України, аж до Житомира-Вінниці-Хмельницького.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704847 вiд 2024-10-18 17:16:07Enot № 1704834 ні, нажаль ні. Зазвичай це літні люди та пенсіонери, ситі, залякані, ліваки, безхребетні пацифісти. І іх багато. І плакати вони щиро і безкоштовно малюють. Політики в курсі і грають цей електорат як хочуть. А москва ще й бабло підкидає на такі перфоманси.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704846 вiд 2024-10-18 16:57:38Nycolas № 1704845 закликає типу збивати? чи як відповідати? поляки он відповідають: це не по нам, це по Україні, і, взагалі, погода хуйова, а якщо зіб'ємо то може на конфедераційний трактор впасти.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704845 вiд 2024-10-18 16:40:282VVV --- НАТО закликає Румунію ефективно відповідати на зальоти російських дронів та ракет, - Рютте --- ЗАКЛИКАЄ!!!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704844 вiд 2024-10-18 16:34:18olma № 1704840 ніхто цього не знає. в тому і проблема. і це питання виникло саме через сцикливу позицію по Україні. хоча б кацапські ракети над країнами альянсу збивали. це вже пиздець якийсь. тому балтійці і нервують.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704843 вiд 2024-10-18 16:32:39Так на кордоні і так війська стоять і НАТО дивиться. Російські та китайські дрони над військовими базами НАТО літають і шпигують, а ті бояться їх збивати
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704842 вiд 2024-10-18 16:32:35olma № 1704830 вiд 2024-10-18 15:50:01 Є на твітері отакий дослідник ~калу~ російської економіки/логістики/інфраструктури. Згідно з яким, неряха вже у падінні і набирає швидкість. Продаж облігацій/держборг, залізниця/логістика, вугільна галузь, фонд нац нестоянія, тощо. Там усе вже давно шкереберть, фіктивна бухгалтерія, фантазія і єдинороги з феями. Наприклад, Держ Дура дала ОК друкувати додаткових 1.5трлн фублєй для покриття витрат без будь-яких обмежень чи чогось, що б за тими фублями стояло. Гарне чтиво, коли на унітазі. https://x.com/Prune602
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704841 вiд 2024-10-18 16:31:11olma № 1704835 так. багато вимірів… просто про те що в хуйлостані «щось там» закінчується, ми чуємо від початку війни… і от зараз нові прогнози що щось там в 2025 закінчиться… подивимось. нас ті прогнози вже навчили «спокійно» дивитись на них… пригадую рубль по 100, чи 200… резервний фонд - нуль… насправді хуйлостан продає нафту спокійно. київська школа економіки раз на місяць видає «аналіз» … у серпні хуйлостан отримував 15 ярдів на місяць від продажу нафти… купу нафти купує індія, переробляє в дизель-бенз і далі продає на європу… ну і дійсно. китай ще явно не вступав у війну на стороні хуйлостану. тихенько «зондує» ситуацію…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704840 вiд 2024-10-18 16:30:04VVV № 1704839 Що ви хочете цим сказати, що русня зараз підїде на танках на 100 км до кордону з Латвією, підведе свої десантні Псовські полки на аеродром під Новгород (вєлікій) а НАТО буде стояти дивитися?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704839 вiд 2024-10-18 16:26:00olma № 1704811 а Ізраїль хіба воює з якоюсь ядерною державою? захищає від фактично папуасів?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704838 вiд 2024-10-18 16:24:22LAZY № 1704809 згоден. але сподіваюсь, що зеля не лише пиздить, бо було б дуже тупо не працювати над яз. скоро б. я. країна, яка захоче вижити, змушена буде її мати. і почнеться все з близького сходу. китайські підари випустивши кацапських та пн корейських собак запустили цей процес.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704837 вiд 2024-10-18 16:17:59Зараз мільйон корейців не приїде, дивитимуться реакцію Заходу. Якщо проглотить, то далі будуть масштабувати.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704836 вiд 2024-10-18 16:17:05Ukrainian Ranger Я певен що все це доводять до західних політиків і дипломатів. Але вони на своїй хвилі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704835 вiд 2024-10-18 16:15:10sk Ну я про ціну війни. Взяти таку продукцію як Танки, броньовані машини, звичайні вантажівки військові, стволи і снаряди русня вже вони не в стані виробляти в такому темпі - все вже на ісходє. БПЛА, дрони. ракети - так. тут поки що Росія масово клепає.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704834 вiд 2024-10-18 16:14:01Якщо воно приперлося з плакатом, то імовірно йому заплатили.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704833 вiд 2024-10-18 16:07:35нажаль роспропаганда та інфовійна прекрасно діє на європузанів. Підходиш отак до німця на демонстрації - очі скляні, у руках плакат «Припинити війну і постачання зброї Україні», і лепече «Я не хочу вмерти» і «У всьому винне НАТО і Захід». Працює.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704832 вiд 2024-10-18 16:05:00olma № 1704831 ми підходимо до показників ввп і достатку в хуйлостані з західними «підходами» мовляв, стане погано економічно, на наступних виборах переоберуть «керівництво» а насправді нічого там не відбудеться. тому «вангувати» на зміни в хуйлостані через економіку - погана ідея хуйлостан до сих пір експортує сг продукції на ярди. тобто. з голоду не подохнуть. і навіть буде бояришнік щоб «запити» якесь там щі з лаптів…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704831 вiд 2024-10-18 15:53:12Що Росія вміє, так це в пропаганду і інформаційну війну. Тут вони беззаперечні олімпійські чемпіони Світу і Європи. І ми теж купуємося. на них. Україна намагається зараз валити північно-корейську тему для переконування партнерів, що пора вже серйозно ставитися до війни в Україні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704830 вiд 2024-10-18 15:50:01А я сьогодні отримав низку інформації по радіо, що Росія надуває бюджет, а економічні показники. які вона відкрито показують то фігня. Прихована інфляція, бабла на оборонку не вистачає. будуть друкувати чи строгати деревяні рублі, щоб покрити дефіцити зарплат і т. п. Якби у них все було ЗБС, то вони б показували цифри, принаймні для залякування Заходу, мовляв, санкції не діють, все одно нас не поборете. Корейців як на штурмове мясо вони поки що не везуть. Корейці зараз в рашці в основном корейці в рамках обміну досвідом та на випробування свої снарядів, ракет для Градів та іншої фігні.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704829 вiд 2024-10-18 15:36:08*мовою
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704828 вiд 2024-10-18 15:35:55Batyj на мові шпарить, хулі це ніхто не респектує? Як засирати так усі.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704827 вiд 2024-10-18 15:23:36Шкода, але колективний Захід не розуміє дуже простих речей. Хуйло - спільний вихованець спецслужб та кримінальних авторитетів, конкретно - Льоні «Самбіста» Усвяцова. Він з дитинства навчений тому, що перемагає лише сила, і бикувати треба до останнього. Продемонстрував слабкість - тебе з'їли. Тому спілкуватись з такими як він треба лише з позиції сили. Будь-які небажання ескалації та схильність до переговорів пітерський гопник трактує як слабкість, тож підвищує ставки. І це не змінити.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704826 вiд 2024-10-18 15:21:09№ 1704822якщо в плацкарті 100 осіб, а в поїзді 60 вагонів, то знадобиться 167 поїздів.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704825 вiд 2024-10-18 15:16:562 LAZY№ 1704823собак..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704824 вiд 2024-10-18 15:16:06.. а всього 4 полігони з корейцями, ще Уссурійськ та Благовіщенськ
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704823 вiд 2024-10-18 15:12:15А жерти мільйон що буде?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704822 вiд 2024-10-18 15:10:35Batyj № 1704818 вiд 2024-10-18 14:50:27 А треба буде - і мільйон приїде. … А логістика кацапська не всереться? А приїдуть на чому? А як швидко?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704821 вiд 2024-10-18 15:09:21olma № 1704811 вiд 2024-10-18 14:39:29 Ну Ізраїль Америка і Велика Британія захищає? Захищає. … Проти уйобків в тапках можна і позахищати. У них ядерки нема.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704820 вiд 2024-10-18 15:07:00а під саратовом - стрэльби з північнокорейських САУ.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704819 вiд 2024-10-18 15:04:18ось прямо зараз по Київ24 показують видоси дресирування на смузі перешкод корейців на полігоні під Хабаровськом.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704818 вiд 2024-10-18 14:50:272 olma№ 1704813Ти новини вааще читаєш? Китайці почали постачати параші вже свої нові дрони, на 1500 км дальності. Попросять -і танки віддадуть. Параша – це проксі китаю, не я сказав, Потрніков. Корейців знову ж таки, навалом. Вже 10 тисяч під рушницею в Курській області. А треба буде - і мільйон приїде.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704817 вiд 2024-10-18 14:47:10Згадав про ігнор-лист від Філа й одразу полегшало. На очах.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704816 вiд 2024-10-18 14:46:48швидкість це не коник таких конструкцій як НАТО або ЄС. Але в кацапії не самогубці сидять, вони ж бачать реальну силу, і рипацця не будуть.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704815 вiд 2024-10-18 14:45:22Орбана хуйло звичайно прокине з Закарпаттям. Облізе, тварюка, вистачить з нього нафти і газу по дешевці.А ось полякам доведеться ощєтинитися.. Їм і ексгумацію пригадають і Волінь.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704814 вiд 2024-10-18 14:44:15Випустить екскадрілью Єврофайтерів і Ф-16 з підтримкою АВАКСів, шведських в тому числі і на 400 км в глибину Росії ніхто з аеродромів не піднімецця.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704813 вiд 2024-10-18 14:41:22В Росії вже бронєтехніка Т55 70 річні кончилися. Вся натівська наземна броня, від бойових машин до танків - краща. Вся НАТІвська артилерія - краща. Росія де сильна до бомб часів 2 св. війни нацепили крилушки і систему наведення от воно і літає.