🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1155.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704852 вiд 2024-10-18 18:00:07

НАТО зараз виглядає як той сцикливий качок перед гопником. замість того, щоб раз уїбати межи очі, він белькотить якісь жалюгідні виправдання.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704851 вiд 2024-10-18 17:59:27

Vichny
№ 1704850
ot suka.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704850 вiд 2024-10-18 17:51:59

PEPSI (Merkury)
№ 1704848

Рютте на своїй посаді може хіба що давати команду секретарці принести кави/чаю

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704849 вiд 2024-10-18 17:48:17

LAZY
№ 1704828 вiд 2024-10-18 15:35:55

Batyj на мові шпарить, хулі це ніхто не респектує? Як засирати так усі.
----------------------

Респектую!
Молодець Batyj!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704848 вiд 2024-10-18 17:19:54

Рютте, якщо не дурень, якраз зараз може зробити фортель, давши команду Польщі і Румунії «захистити небо країн НАТО» і збивате все що летить приблизно в сторону країн НАТО.
Так можна офіційно збивати все шо летить як мунімум по Західній України, аж до Житомира-Вінниці-Хмельницького.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704847 вiд 2024-10-18 17:16:07

Enot
№ 1704834
ні, нажаль ні. Зазвичай це літні люди та пенсіонери, ситі, залякані, ліваки, безхребетні пацифісти. І іх багато. І плакати вони щиро і безкоштовно малюють.
Політики в курсі і грають цей електорат як хочуть. А москва ще й бабло підкидає на такі перфоманси.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704846 вiд 2024-10-18 16:57:38

Nycolas
№ 1704845
закликає типу збивати? чи як відповідати? поляки он відповідають: це не по нам, це по Україні, і, взагалі, погода хуйова, а якщо зіб'ємо то може на конфедераційний трактор впасти.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704845 вiд 2024-10-18 16:40:28

2VVV
---
НАТО закликає Румунію ефективно відповідати на зальоти російських дронів та ракет, - Рютте
---
ЗАКЛИКАЄ!!!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704844 вiд 2024-10-18 16:34:18

olma
№ 1704840
ніхто цього не знає. в тому і проблема. і це питання виникло саме через сцикливу позицію по Україні. хоча б кацапські ракети над країнами альянсу збивали. це вже пиздець якийсь. тому балтійці і нервують.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704843 вiд 2024-10-18 16:32:39

Так на кордоні і так війська стоять і НАТО дивиться. Російські та китайські дрони над військовими базами НАТО літають і шпигують, а ті бояться їх збивати

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704842 вiд 2024-10-18 16:32:35

olma
№ 1704830 вiд 2024-10-18 15:50:01

Є на твітері отакий дослідник ~калу~ російської економіки/логістики/інфраструктури. Згідно з яким, неряха вже у падінні і набирає швидкість. Продаж облігацій/держборг, залізниця/логістика, вугільна галузь, фонд нац нестоянія, тощо. Там усе вже давно шкереберть, фіктивна бухгалтерія, фантазія і єдинороги з феями. Наприклад, Держ Дура дала ОК друкувати додаткових 1.5трлн фублєй для покриття витрат без будь-яких обмежень чи чогось, що б за тими фублями стояло. Гарне чтиво, коли на унітазі.

https://x.com/Prune602

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704841 вiд 2024-10-18 16:31:11

olma
№ 1704835
так. багато вимірів…
просто про те що в хуйлостані «щось там» закінчується, ми чуємо від початку війни…
і от зараз нові прогнози що щось там в 2025 закінчиться… подивимось. нас ті прогнози вже навчили «спокійно» дивитись на них…
пригадую рубль по 100, чи 200… резервний фонд - нуль…
насправді хуйлостан продає нафту спокійно. київська школа економіки раз на місяць видає «аналіз» … у серпні хуйлостан отримував 15 ярдів на місяць від продажу нафти…
купу нафти купує індія, переробляє в дизель-бенз і далі продає на європу…
ну і дійсно. китай ще явно не вступав у війну на стороні хуйлостану. тихенько «зондує» ситуацію…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704840 вiд 2024-10-18 16:30:04

VVV
№ 1704839

Що ви хочете цим сказати, що русня зараз підїде на танках на 100 км до кордону з Латвією, підведе свої десантні Псовські полки на аеродром під Новгород (вєлікій) а НАТО буде стояти дивитися?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704839 вiд 2024-10-18 16:26:00

olma
№ 1704811
а Ізраїль хіба воює з якоюсь ядерною державою? захищає від фактично папуасів?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704838 вiд 2024-10-18 16:24:22

LAZY
№ 1704809
згоден. але сподіваюсь, що зеля не лише пиздить, бо було б дуже тупо не працювати над яз. скоро б. я. країна, яка захоче вижити, змушена буде її мати. і почнеться все з близького сходу. китайські підари випустивши кацапських та пн корейських собак запустили цей процес.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704837 вiд 2024-10-18 16:17:59

Зараз мільйон корейців не приїде, дивитимуться реакцію Заходу. Якщо проглотить, то далі будуть масштабувати.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704836 вiд 2024-10-18 16:17:05

Ukrainian Ranger
Я певен що все це доводять до західних політиків і дипломатів. Але вони на своїй хвилі.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704835 вiд 2024-10-18 16:15:10

sk
Ну я про ціну війни. Взяти таку продукцію як Танки, броньовані машини, звичайні вантажівки військові, стволи і снаряди русня вже вони не в стані виробляти в такому темпі - все вже на ісходє.

БПЛА, дрони. ракети - так. тут поки що Росія масово клепає.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704834 вiд 2024-10-18 16:14:01

Якщо воно приперлося з плакатом, то імовірно йому заплатили.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704833 вiд 2024-10-18 16:07:35

нажаль роспропаганда та інфовійна прекрасно діє на європузанів. Підходиш отак до німця на демонстрації - очі скляні, у руках плакат «Припинити війну і постачання зброї Україні», і лепече «Я не хочу вмерти» і «У всьому винне НАТО і Захід».
Працює.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704832 вiд 2024-10-18 16:05:00

olma
№ 1704831
ми підходимо до показників ввп і достатку в хуйлостані з західними «підходами»
мовляв, стане погано економічно, на наступних виборах переоберуть «керівництво»
а насправді нічого там не відбудеться. тому «вангувати» на зміни в хуйлостані через економіку - погана ідея
хуйлостан до сих пір експортує сг продукції на ярди. тобто. з голоду не подохнуть. і навіть буде бояришнік щоб «запити» якесь там щі з лаптів…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704831 вiд 2024-10-18 15:53:12

Що Росія вміє, так це в пропаганду і інформаційну війну. Тут вони беззаперечні олімпійські чемпіони Світу і Європи.
І ми теж купуємося. на них. Україна намагається зараз валити північно-корейську тему для переконування партнерів, що пора вже серйозно ставитися до війни в Україні.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704830 вiд 2024-10-18 15:50:01

А я сьогодні отримав низку інформації по радіо, що Росія надуває бюджет, а економічні показники. які вона відкрито показують то фігня. Прихована інфляція, бабла на оборонку не вистачає. будуть друкувати чи строгати деревяні рублі, щоб покрити дефіцити зарплат і т. п.
Якби у них все було ЗБС, то вони б показували цифри, принаймні для залякування Заходу, мовляв, санкції не діють, все одно нас не поборете.

Корейців як на штурмове мясо вони поки що не везуть. Корейці зараз в рашці в основном корейці в рамках обміну досвідом та на випробування свої снарядів, ракет для Градів та іншої фігні.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704829 вiд 2024-10-18 15:36:08

*мовою

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704828 вiд 2024-10-18 15:35:55

Batyj на мові шпарить, хулі це ніхто не респектує? Як засирати так усі.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704827 вiд 2024-10-18 15:23:36

Шкода, але колективний Захід не розуміє дуже простих речей.

Хуйло - спільний вихованець спецслужб та кримінальних авторитетів, конкретно - Льоні «Самбіста» Усвяцова. Він з дитинства навчений тому, що перемагає лише сила, і бикувати треба до останнього. Продемонстрував слабкість - тебе з'їли.

Тому спілкуватись з такими як він треба лише з позиції сили. Будь-які небажання ескалації та схильність до переговорів пітерський гопник трактує як слабкість, тож підвищує ставки. І це не змінити.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704826 вiд 2024-10-18 15:21:09

№ 1704822
якщо в плацкарті 100 осіб, а в поїзді 60 вагонів, то знадобиться 167 поїздів.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704825 вiд 2024-10-18 15:16:56

2 LAZY
№ 1704823
собак..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704824 вiд 2024-10-18 15:16:06

.. а всього 4 полігони з корейцями, ще Уссурійськ та Благовіщенськ

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704823 вiд 2024-10-18 15:12:15

А жерти мільйон що буде?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704822 вiд 2024-10-18 15:10:35

Batyj
№ 1704818 вiд 2024-10-18 14:50:27

А треба буде - і мільйон приїде.

А логістика кацапська не всереться? А приїдуть на чому? А як швидко?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704821 вiд 2024-10-18 15:09:21

olma
№ 1704811 вiд 2024-10-18 14:39:29

Ну Ізраїль Америка і Велика Британія захищає? Захищає.

Проти уйобків в тапках можна і позахищати. У них ядерки нема.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704820 вiд 2024-10-18 15:07:00

а під саратовом - стрэльби з північнокорейських САУ.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704819 вiд 2024-10-18 15:04:18

ось прямо зараз по Київ24 показують видоси дресирування на смузі перешкод корейців на полігоні під Хабаровськом.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704818 вiд 2024-10-18 14:50:27

2 olma
№ 1704813
Ти новини вааще читаєш? Китайці почали постачати параші вже свої нові дрони, на 1500 км дальності. Попросять -і танки віддадуть. Параша – це проксі китаю, не я сказав, Потрніков. Корейців знову ж таки, навалом. Вже 10 тисяч під рушницею в Курській області. А треба буде - і мільйон приїде.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704817 вiд 2024-10-18 14:47:10

Згадав про ігнор-лист від Філа й одразу полегшало. На очах.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704816 вiд 2024-10-18 14:46:48

швидкість це не коник таких конструкцій як НАТО або ЄС. Але в кацапії не самогубці сидять, вони ж бачать реальну силу, і рипацця не будуть.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704815 вiд 2024-10-18 14:45:22

Орбана хуйло звичайно прокине з Закарпаттям. Облізе, тварюка, вистачить з нього нафти і газу по дешевці.
А ось полякам доведеться ощєтинитися.. Їм і ексгумацію пригадають і Волінь.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704814 вiд 2024-10-18 14:44:15

Випустить екскадрілью Єврофайтерів і Ф-16 з підтримкою АВАКСів, шведських в тому числі і на 400 км в глибину Росії ніхто з аеродромів не піднімецця.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704813 вiд 2024-10-18 14:41:22

В Росії вже бронєтехніка Т55 70 річні кончилися. Вся натівська наземна броня, від бойових машин до танків - краща. Вся НАТІвська артилерія - краща. Росія де сильна до бомб часів 2 св. війни нацепили крилушки і систему наведення от воно і літає.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.