yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704772 вiд 2024-10-17 23:10:22Ukrainian Ranger № 1704765 Це було аж страшно подумати, 2012 року восени у Лондоні. Це коли грали на Вемблі, і Коноплянка запиздячив той неймовірний ґол. А тоді англійці зрівняли на останніх хвилинах. Коньков мене здивував, бо я до того не знав, який він.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704771 вiд 2024-10-17 23:04:12вчера ездил по старому обуховскому шоссе в Козин и обратно. На все проияжении этого участка ограничение скоости 50 км. Какого полового - непонятно. Но я никуда не торопился, ехал спокойно, 60.. Меня все врес яобгоняли крутые тачки. Вскорости засек полицейских с двумя «фарами», снимали скорость с направления Обухов-Киев. Возвращался с объекта так же неспеша. Меня обгоняли на дурной скорости крузаки, лендроверы, мерсы.. А вот и жигуль обогнал.. Доезжаю до полицейских с фарами и вижу, штрафуют водилу жигуля.. Мерсы полиция не останавливает. Дык вот, такая полиция нам нахуй не нужна. УР прав - несколько бригад запросто можно укомплектовать..
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704770 вiд 2024-10-17 22:58:45Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1704766 Якби ж лише в бюрократії була справа. Хоча мені цікаво - в якій ще країні ЄС треба пройти таке пекло, щоб підключити підприємство до електромереж? Проблема в жахливій незахищеності права власності. В тотальному свавіллі правоохоронців. В непрогнозованості податкової системи. В ЄС такого ніде й близько нкмає.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704769 вiд 2024-10-17 22:56:21Юкрейніан Рейнджер - ти просто пиздобол. Пишеш спочатку одне (всі мєнти), потім в наступному повідомленні - інше (не всі, а тільки охорона), а коли тицяють в це мордою, то починається хуйня про ображеність, дитину, тупість, котиків. Про популістичну хуйню вже достатньо написано. Очі болять таке читати. Збс що сюди я не часто вже заходжу.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704768 вiд 2024-10-17 22:51:00Vichny № 1704767 Це ще раз багато що доводить. Ти просто поводишся як ображена на щось дитина. І сприймаєш кожне слово дослівно, саме як дитина. Чому так - мені пох, чесно кажучи. Витрачати час на тебе далі точно не варто.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704767 вiд 2024-10-17 22:42:12Ukrainian Ranger № 1704764 Що зробив? Та просто пишеш хуйню. А я, коли сюди заходжу, бачу написану хуйню і маю ввечері трохи часу і натхнення - реагую. Про «котика і автівку» - це, блядь, рівень. Просто, сука, РІВЕНЬ. Напевно дуже смішний жарт для тебе. Багато про що це говорить, до речі.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704766 вiд 2024-10-17 22:39:48Ukrainian Ranger № 1704761 тoй рeйтинг нeвiдoмo як склaдaється i вiйнa «зaтумaює» мaбуть пeвнi критeрiї. aлe в цiлoму Укрaїнa бiльш бюрoкрaтичнa крaїнa нiж бюрoкрaтичнa СШA, aлe мaбуть нa тих жe тeрeзaх як бaгaтo крaїн ЄС. https://www.heritage.org/index/pages/all-country-scores
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704765 вiд 2024-10-17 22:38:55Yagshamash № 1704763 А коли то було?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704764 вiд 2024-10-17 22:38:11Vichny № 1704762 Це виключно через рівень «аргументації» з твого боку. Таке враження, що коли ти бачиш мій допис, для тебе заперечити - справа принципу, навіть якщо сам напишеш дурню. Цікаво, що я такого тобі зробив? Улюбленого котика розчавив автівкою?
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704763 вiд 2024-10-17 22:26:54Хотів пару слів про Конькова, що недавно відійшов. Мав колись оказію з ним поговорити. Він був досить притомним дядьком, розумним, я б сказав. Кого цікавить, розмова пробігала плинною українською з його боку.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704762 вiд 2024-10-17 22:24:46Ukrainian Ranger № 1704761 Не на кожну. І не треба податки на повітря. Ти реально заїбав перекручувати слова і суть.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704761 вiд 2024-10-17 22:22:48Vichny № 1704759 В рейтингу економічних свобод Україна на 150 місці. Чудово, що в 149 країнах менше Вічних, які вважають, що на кожну дію людині потрібен дозвіл, а податки на повітря - чудова ідея.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704760 вiд 2024-10-17 22:18:41Вічний застряг десь у минулому столітті. Тупо не знає, що вже років зо 20 поняття tax avoidance чи tax evasion - це як матюки. І що порядні консультанти допомагають людям правильно платити податки, не припускатися помилок, захищатись від «бєспрєдєла» чиновників. Але його неграмотність мене не дивує :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704759 вiд 2024-10-17 22:16:42Ліцензії та дозволи також нахуй рне потрібні! Хай будує хто хоче, що хоче і де хоче, проводить там електрику де завгодно, а також виробляє продукти з абсолютного гівна, займається перевезеннями людей транспортом пойобаним, та і взагалі все в чорний нал, нахуй ті контролі і податки? Ох… недайбоже таких Рейнджерів до влади. Влада «зелених мародерів» і януковичя раєм здаватиметься
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704758 вiд 2024-10-17 22:11:14Пиздець, який клоунський популізм. ------ Ukrainian Ranger № 1704753 вiд 2024-10-17 22:02:50 Єнот, Мінус один державний орган дорівнює мінус купи погоджень, ліцензій та дозволів, себто корупційних лазівок. Мінус один чиновник дорівнює мінус один потенційний корупціонер. ---------- Та давай вже відразу скасуєм всіх чиновників та всі державні органи, заживьом! Спробую тією ж монетою, хоча, насправді це якраз реалістичніше і має сенс: А скільки податків Україні дорівнює мінус фірма/департамент фірми, чи хоча б мінус з десяток людей з тієї фірми (яких може варто мобілізувати), які ніхуя не виробляють, але допомагають ті податки «оптимізувати», ну тобто менше платити Україні?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704757 вiд 2024-10-17 22:11:06№ 1704725да иди ты нахуй.. дурачек..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704756 вiд 2024-10-17 22:07:20Блять, це геніально :-) План В: Собрать донатами на ядерное оружие, но не производить его в Украине самим, а просто купить его у коррумпированного противника (России) и взорвать у него на месте, не отходя от кассы. И ведь продадут же.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704755 вiд 2024-10-17 22:03:52klirik № 1704716 пeршoджeрeлo читaється пo iншoму… https://www.pravda.com.ua/columns/2024/10/17/7480137/
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704754 вiд 2024-10-17 22:03:02вже меми пішли — Погодите, но так нельзя! — Почему? — Будапештский меморандум! — Предъявите ваш экземпляр. — Так не честно, вы же знаете, что я им подтёрся десять лет назад. — Попросите у партнёров. — Но они тоже спустили в унитаз. — Тогда мы разгоняем центрифуги.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704753 вiд 2024-10-17 22:02:50Єнот, Мінус один державний орган дорівнює мінус купи погоджень, ліцензій та дозволів, себто корупційних лазівок. Мінус один чиновник дорівнює мінус один потенційний корупціонер.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704752 вiд 2024-10-17 21:51:35Державний апарат може бути маленьким якщо є механізми як забезпечувати управління державою малою кількістю людей. А якщо ні, то ні. Затіяти масове скорочення держапарату в умовах війни це така собі ідея. У нас було багато рішучих реформ в мирний час і всі вони без винятку закінчувалися пердінням у муку. Знищити міністерство культури? Щоби що? Що це дасть і кому? Фронт стабілізується як міністерство культури розгонять? Зараз не час для популізму. Епоха шоу Савіка Шустера закінчилася.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704751 вiд 2024-10-17 21:50:28Танком по будинку врізали, а потім запустили дрон щоб подивився, що там видно, і в руїнах дрон роздивився тіла і за обличчям розпізнали Сінвара. Також ДНК і біометріка підтвердили. А зразки і біометрику лідера Хамаса Ізраїль мав, бо той сидів у тюрмі в Ізраїлі 20 років.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704750 вiд 2024-10-17 21:44:48Hamas leader Yahya Sinwar killed in Gaza, Israeli military says https://edition.cnn.com/2024/10/17/middleeast/israel-hamas-leader-yahya-sinwar-gaza-intl/index.html “IDF soldiers of the 828th Brigade (Bislach) operating in the area identified and eliminated three terrorists. After completing the process of identifying the body, it can be confirmed that Yahya Sinwar was eliminated. ”
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704749 вiд 2024-10-17 21:38:35Зеленський на пресконференції з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте в Брюсселі: «Ми ніколи не говорили про те, що ми готуємось створити ядерну зброю. Я сказав, що коли був підписаний Будапештський меморандум, було прописано, що Україна віддає ядерну зброю і Україна від цих країн-підписантів (на той час включно з Росією, Китаєм, США) матиме гарантії безпеки, територіальної цілісності і суверенності. Це означає, що ми віддали ядерну зброю. І ці люди, які тоді були партнерами, повинні були нам надати гарантії безпеки».
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704748 вiд 2024-10-17 21:38:04Ukrainian Ranger № 1704736 вiд 2024-10-17 21:23:34 Переважна більшість держслужбовців так не живе. Вони мають маленьку зарплатню і великі проблеми.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704747 вiд 2024-10-17 21:37:25Хто вам сказав про руйнування державної машини? Держава не зникне, якщо кожного другого чиновника забрати. Держава не зникне без міністерства культури чи іншої подібної фігні. Державний апарат цілком може бути маленьким.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704746 вiд 2024-10-17 21:36:39Ukrainian Ranger № 1704661 ти нe прaвильнo фoрмулюєш aнaлoгiю - дo тeбe прaцiвник прихoдить з прoхaнням «дaй мeнi мoлoт щoб я мiг лупaти цю скaлу»
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704745 вiд 2024-10-17 21:35:12О, навіть пан Дохтур повернувся. Ти у відпустці, чи як?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704744 вiд 2024-10-17 21:34:54Сомалі може існувати лише в умовах коли немає зовнішнього ворога. Сомалі на хуй нікому не потрібна, тому там можуть так жити. А якщо в Україні зруйнувати державну машину, то її окупують і на цьому все закінчиться. Армія не може воювати без тилу, тил не може функціонувати без державної машини.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704743 вiд 2024-10-17 21:33:25Вічний, Шкода, що ти й надалі, не маючи нормальної аргументації, просто чіпляєшся до окремих слів. Це нудно та нецікаво. P. S. Власне зовсім нещодавно я вчергове побував в своєму ТЦК. Там теж немає нічого цікавого :)
Doctor [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704742 вiд 2024-10-17 21:32:58А тут все по старому). Навіть дурко Вічний)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704741 вiд 2024-10-17 21:30:10Enot № 1704735 Юкрейніан Рейнджеру не потрібна держава. Принаймні писульками в інтернеті. Так, деякі речі він може порішати і без державного апарату, але деякі не можк/не зможе. Але не у всіх такі можливості як у Юкрейніан Рейнджера. Я, особисто, не хочу перетворення України в Сомалі, без державного апарату. І ти 100% правий стосовно того, що аж заадто затятою боротьбою з корупцією зараз на держслужбу ідуть або ті, хто йде красти, або нездари. Є невелика фракція, хто просто сумлінно виконує свою роботу за 3 копійки, але їх рівень також невисокий, переважно. Тривалий негативний відбір. А популіст Юкрейніан Рейнджер хоче зробити ще гірше. Слава богу, лише літерками.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704740 вiд 2024-10-17 21:27:57З СЗЧ та фейковими інвалідами питання слід вирішувати в рамках діючого законодавства. У нас, ніби, рішучі реформатори і реформаторки не встигли відмінити статтю за дезертирство? Чи європейські цінності не допускають кримінальної відповідальності за дезертирство?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704739 вiд 2024-10-17 21:25:41Я б навіть в мирний час кількість держустанов та держслужбовців скоротив вдвічі - а що вже казати про війну? Але ніт, прокурорів чіпати не можна, а водія автобуса Миколу тцк може просто з-за керма висмикнути.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704738 вiд 2024-10-17 21:25:12Ukrainian Ranger № 1704734 Нєнєнє, досить крутити жопкою. Ти там нижче писав про необхідність мобілізації ВСІХ мєнтів та держслужби, до чого тут ротації? На рахунок бронювання працівників справді критичних підприємств є механізм і він працює, так, не без зловживань і побічок. Стосовно ротацій я взагалі нічого не писав, ротації справді треба, тож почни з себе, сходи в ТЦК, не пркривася хлібзаводами.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704737 вiд 2024-10-17 21:25:04Я за те щоб усі наші професійні футбольні клуби були заброньовані. Хай собі грають, а нам буде що обговорювати. Бо з футболістів наврядчі зробиш відважних і вправних рексів, а без броні вони майже всі потікають за кордон, а ми сорому не оберемся.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704736 вiд 2024-10-17 21:23:34Єноте, багато хто йде на держслужбу виключно для того щоб житти як ці 50 хмельницьких прокурорів та мадам з МСЕКа, яка їх «обілєтіла».
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704735 вiд 2024-10-17 21:21:11В Україні і так небагато бажаючих іти на держслужбу, тому що стараннями борців з корупцією у людей пожиттєві проблеми, якщо вони на держслужбі. І в їх родичів теж. А їх ще й мобілізувати. Як взагалі держава працюватиме?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704734 вiд 2024-10-17 21:20:03Вічний, маніпулятор саме ти. Намагаєшся чіпляючись до окремих слів, вислизнути. Але не вийде. Прямі питання тобі. Ти за те, щоб 100% держслужби, включно з силовиками були заброньовані, а прибуткові підприємства не мали права врятувати навіть ключових працівників? Тобі подобається, коли футбольні клуби або цирки бронюються як стратегічні підприємства, а хлібопекарні - ні? Ти вважаєш популізмом тезу про те, що хлопцям і дівчатам на передовій потрібні ротації? І що треба вже розбиратися з СЗЧшниками та фейковими інвалідами? Просто скажи - так, чи ні. І питань до тебе не буде.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704733 вiд 2024-10-17 21:17:16Грязна бомба це якась піар-страшилка. Вона не має військового значення, і тому не може бути засобом стримування.