Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704692 вiд 2024-10-17 16:14:50ProstoVlizPobalakaty № 1704689 Класична швейцарка не вийде. Є проблеми з логістикою, трансляціями, рекламою тощо. Тому нинішній формат Єврокубків з швейцаркою на основі жеребкування доволі компромісний і у разі успіху мабуть буде задіяний в інших турнірах. А матчі сильних зі слабими дуже потрібні саме слабим.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704691 вiд 2024-10-17 16:00:15Starik (Україна, Київ) № 1704680 з тими «багато матчів» - таке собі всі «ниють». тенісисти ниють. думаю інші види спорту (де бабло нормальне крутиться) … от нехай футб профсоюз, чи передація, введе правило, кожен гравець не може в сезон грати більше *** хвилин і все. щоб ніхто не нив зараз купу замін можна робити кожної гри. клуби мають по 2 склади…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704690 вiд 2024-10-17 15:59:21у нашому Німецькому місті знову халепа - відбудеться леція відомого німецького професора про україну. Назва лекції «Україна - це окраїна». Далі можна не дивитись. Вся професура і всі ВУЗи і ІстФаки Німеччини вчили лише російську версію історії України. І коли їх прибиваєш історичними фактами і виводиш на чисту воду, і у них виникає розуміння, що їхній диплом і освіту можна викидати на смітник - вони щиро ображаються. І так по колу.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704689 вiд 2024-10-17 15:53:21Voxa (м. Запоріжжя) № 1704687 вiд 2024-10-17 15:47:22 Якщо відмовитись від спарених зустрічей, а грати один раз у три-чотири тижні, то можна й класичну швейцарку зробити, визначати наступного суперника після попередньої гри.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704688 вiд 2024-10-17 15:52:16Так, у Польщі готові захищати країну у разі нападу лише 14% опитаних, а у Німеччині лише 7%. Щодо Волинської трагедії, то вона дійсно розганяється зараз по новому і дійшла вже і до Німеччини. Нажаль російська пропаганда тут добряче попрацювала. Вирішення тут лише одне «Просимо вибачення і вибачаємо», і закрити питання. Робити таку спільну заяву повинні Дуда і Зеля. Будь-які спроби поновити і роздмухати питання повинні каратись законодавчо як розпалювання ворожнечі. Все просто. Взяти і зробити.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704687 вiд 2024-10-17 15:47:22сильні з сильними, слабі з слабими теж путь в нікуди. ну от нинішній формат еврокубків цікавий. Едина таблиця. Шось таке можна і на відбірковий турнір робить, шоб нікому не було прикро
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704686 вiд 2024-10-17 15:44:00Не треба нікого відсікати, просто представництво в фінальній частині чемпіонату світу і Європи має бути різне для різних дивізіонів. Хтось напряму проходить, хтось через плей-офф. Наприклад найгірші у топ-дивізіоні ідуть в піше еротичне, ібо нєхуй. А переможець найслабшого дивізіону це право отримує, тому що він - переможець і так далі. Це все можна організувати і буде дуже цікавий турнір.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704685 вiд 2024-10-17 15:37:21Був такий, за Дніпро грав. Його Бернд Штанге запросив
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704684 вiд 2024-10-17 15:35:17Перший легіонер чемпіонату України мав призвисько Водка Анді й нагадував Рикуна. Його доля склалася трагічно https://champion.com.ua/ukr/football/biografiya-pershogo-v-istoriji-chempionatu-ukrajini-legionera-andreasa-zassena-1014117/ Ніколи не чув про Андреаса Зассена. А матеріал цікавий.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704683 вiд 2024-10-17 15:29:08Enot № 1704681 вiд 2024-10-17 15:04:47 Відбір має бути за участю всіх команд, і УЄФА не може відсікти найслабші команди від відбору на турнір ФІФА, спираючись на попередній турнір УЄФА але ніщо не заважає переформатувати його так, щоб було поменше матчів Сан-Маріно - Іспанія - зробити його двоетапним, елітна група з 20-24 команд розігрує десь 10 путівок між собою, а за інші путівки невдахи цієї еліти грають плей-офф з переможцями турніру менш рейтингових команд.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704682 вiд 2024-10-17 15:28:50Чемпіонат Європи можна було б взагалі скасувати, залишивши формат Ліги Націй. І на її підставі робити відбір на ЧС (сильніші групи виходять в повному складі, серед слабших граємо плей-оф).
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704681 вiд 2024-10-17 15:04:47Ліга Націй це найкраще що придумало УЕФА за останні десятиліття. А от більшість матчів відборів на чемпіонат світу та Європи не мають сенсу. Я б це взагалі відмінив, а представництво на чемпіонатах у Лізі Націй розігрував.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704680 вiд 2024-10-17 14:47:24Ось де я згоден з кожним словом. «Занадто багато ігор, і тепер ми бачимо, як гравці кричать: „Ми травмуємося“. Кожні три дні відбуваються матчі і влітку у нас немає часу на відпочинок. Я вважаю, що кількість матчів має бути зменшена. Ми повинні скликати всі ліги і сказати їм, що замість 20 команд у змаганнях повинні брати участь 16 клубів. Я запитаю в тих, хто в УЄФА: навіщо ви створили цю Лігу націй? І те ж саме я сказав би ФІФА з цим клубним чемпіонатом світу. Я розумію, що вони хочуть отримувати більше доходу, але заради футболу, я думаю, було б набагато краще мати менше поєдинків, але більше преміального та більш ексклюзивного досвіду. Було б легше розважати публіку», — цитує Піке портал Footmercato. net.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704679 вiд 2024-10-17 14:12:10Армії оборони Ізраїлю виявили «найсучаснішу» російську зброю під час обшуків на базах бойовиків терористичної організації «Хезболла», заявив прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху в інтерв'ю французькій газеті Le Figaro. ------- можна на 9те травня поїхати на парад і там на мавзолеї з хуйлом обговорити цю тему… відповідь про воєнторги відома, звичайно…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704678 вiд 2024-10-17 12:57:05«Як повідомляють місцеві медіа, з прихожанами Московського патріархату був митрополит Феодосій, якому неодноразово повідомляли про підозру за дискредитацію священників інших конфесій і поширення фейків».------------------------Чому падло досі не на нарах?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704677 вiд 2024-10-17 12:38:20В ТГ Євгена Карася повідомлення, що фсбешників в рясах вигнали з храму в Черкасах
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704676 вiд 2024-10-17 11:53:09Та футбол в Польщі на стадіоні не можливо дивитися. Принаймні мені і моєму поколінню X. По-перше це небезпечно, можна ніза шо вихватити від ультри. А по друге, ультраси - це більшість глядачів на стадіоні, їм дають зазвичай центральну трибуну (не курву на куті поля як у нас). І вони їбашать там цілий матч свій перформанс, шоу і т. п. Ідеш футбол подивитися вживу, а доводиться глядіти що там ультраси чудять.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704675 вiд 2024-10-17 11:47:15Президентські вибори в Польщі в травні 2025 року. але вже в газетах пишуть, йде рейтингування кандидатів, тощо.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704674 вiд 2024-10-17 11:45:49olma № 1704672 мені ще до війни, не раз казали, шо коли футбол, то в центр Варшави страються не їздить
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704673 вiд 2024-10-17 11:44:55До того ж як тільки наближаються вибори, відразу активізуються старі наративи, які мобілізують електорат. і праві політики можуть там маніпулювати ультрою і гопотою. То тихо і спокійно, а то раз або концерт зірвали, або якийсь памятник облили фарбою, або ще щось.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704672 вiд 2024-10-17 11:37:52Від бидла і гопників (які в будь-якій країні зазвичай мають право-радикальний світогляд) часто дістається також і самим полякам. На відміну від Франції або Іспанії наприклад Польські фанати, ультраси - мають завжди праві, націоналістичні реднековські погляди. А українська мова може інколи тригерити цих сучасних дресяжів гопників.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704671 вiд 2024-10-17 11:13:54«У Черкасах сьогодні вранці, 17 жовтня, віряни УПЦ Московського патріархату штурмують Свято-Михайлівський собор у центрі міста після того, як стало відомо про його перехід до ПЦУ.»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704670 вiд 2024-10-17 11:12:02Якби було тільки скасування концерту.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704669 вiд 2024-10-17 11:10:59занадто серйозні висновки і стратегічні плани через скасування концерта Мухарського.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704668 вiд 2024-10-17 10:59:26klirik № 1704664 Не знаю за Вроцлав, але у Варшаві українською можна усюди вільно говорити. Російської значно менше, і російськомовних не люблять місцеві. Специфіка ще в тому, що україномовні українці швидше опановують польську та на вулиці спілкуються нею, а узькоязичние залишаються узькоязичними.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704667 вiд 2024-10-17 10:53:03Ukrainian Ranger № 1704662 вiд 2024-10-17 10:24:03 А ти вірив у 2012 році, наприклад, що росіяни підуть на Україну війною? Через два роки? Гопники що стрибають на українців це результат політики польської влади і опозиції разом. І влада і опозиція конкурують в антиукраїнських заявах і діях. І ця політика триватиме і триватиме. І це недарма вони таке роблять. Уяви собі ситуацію що Україну «примусять до миру» стараннями Трампа і Путіна, які об'єднаються проти України. І тоді Україна як держава перестане існувати в короткий проміжок часу. І тоді Польща зможе зайняти Галичину і Волинь, а Угорщина - Закарпаття. На це і розраховує Орбан, та, наприклад, політики з польської Конфедерації. А може не тільки з цієї партії. А більшість населення Західної України, що лишиться до того часу, зустрічатиме їх радо, тому що краще поляки ніж росіяни. Але звісно не все населення, є зброї багато, і людей досвідчених, тому поляки воюватимуть з «бандерівцями». Історія зробить коло.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704666 вiд 2024-10-17 10:46:212Enot --- Зеленський: У Брюсселі представлю «План перемоги» - наш інструмент примусу РФ до миру
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704665 вiд 2024-10-17 10:38:54Ukrainian Ranger № 1704660 вiд 2024-10-17 10:19:04 Це не план перемоги. Жодна мобілізація не має сенсу, якщо війська нічим озброїти. Я чув, в тому числі від людини, що тут знають. Нові бригади створюють, офіцери штабні, командири недосвідчені, і головне, немає вогневої міці, немає важкого озброєння. Тобто така бригада мало на що здатна. Чомусь замість поповнення старих бригад створюють нові, а з озброєнням проблеми. Імовірно, так сталося тому що партнери не виконують свої обіцянки. Подобається це комусь чи ні, ми залежимо від наших партнерів. І цей план створений для них, не для внутрішнього вжитку. Щоб вони розуміли заради чого вони озброєння постачають і витрачають свої гроші. А далі залежить від них чи вони це приймуть, чи ні, чи приймуть частково хоча б. Якщо Україна матиме перевагу в повітрі і не дасть можливості росіянам застосовувати КАБи, якщо Україна матиме змогу «виносити» російські тили ракетними ударами, якщо Україна зможе мати хоча б паритет в артилерії, то в неї будуть можливості для перемоги. А якщо ні, то ні.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704664 вiд 2024-10-17 10:34:35Enot № 1704655 Ну це поки тупі страшилки. Збірна грала в Вроцлаві і нічого такого не трапилось. До речі, поляки вже Вроцлав називають «маленький Київ»)
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704663 вiд 2024-10-17 10:24:51sk (здалеку) № 1704659 Дякую. Я вже прокоментував іншому дописувачу. Прохання про допомогу та план власних дій - різні речі.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704662 вiд 2024-10-17 10:24:03Enot № 1704656 Ти серйозно віриш, що польський гопник, який б'є на вулиці українську жінку, готовий буде взяти автомата та піти проти українського солдата? :)) Соцопитування показують, що в Польщі лише 15% готові воювати. Решта - потенційні «зйобки», якщо що.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704661 вiд 2024-10-17 10:21:55Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1704652 До чого тут західні партнери? В них Зе постійно щось просить щодня. А тут він назвав документ «планом перемоги». План - це коли ти хочеш чогось досягти та розписуєш свої дії для досягнення цієї цілі. Я б вигнав з роботи працівника, який прийшов би до мене з планом проекту, який починався б «спочатку дай мені підвищення та більшу зарплатню». Треба планувати СВОЇ дії. А паралельно продовжувати просити партнерів про допомогу. Хоча це безнадійно - їх цілком влаштовує статус-кво, про що я вже писав раніше.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704660 вiд 2024-10-17 10:19:04Enot № 1704651 Реальність така, що ЄДИНЕ, що може зробити Україна для перемоги - це забезпечити комплектування армії. Тобто мобілізація та гроші. Крапка. Решта від нас не залежить.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704659 вiд 2024-10-17 09:53:14Ukrainian Ranger № 1704650 звичайно що покращувати «внутрішні процеси», боротись з корупцією потрібно… але без західної допомоги, що, з вилами на хуйлостан йти? чому західні ракети не летять по хуйло-логістиці через порєбрік? проти нас набагато більший-сильніший суперник. захід робив багато обіцянок на словах, і надавав нам допомоги, але якщо той оркостан на 3й рік війни все ще має ресурси лізти далі, потрібно зробити висновки і збільшити допомогу, і підходи які захід використовує щоб загнати хуйлостан «в будку» … ось про це виступ… це не відміняє те, що ми самі повинні ставати більш ефективними…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704658 вiд 2024-10-17 09:51:07Більшість українців і вдома були російськомовними. Російською можна говорити у Польщі, українською - ні.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704657 вiд 2024-10-17 09:50:05Enot [Останнi 20 месаг]№ 1704655 вiд 2024-10-17 09:40:31Тут є і позитивний момент, бо це спонукатиме українців залишати Польщу. Хоча ніхто не може гарантувати, що при цьому вони повертатимуться додому, а не поїдуть, скажімо, до Німеччини.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704656 вiд 2024-10-17 09:44:13Зараз активна польська молодь стрибає на українців. Потім вони підуть «звільняти» «Східну Малопольщу» і мститися за «Волинську трагедію».
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704655 вiд 2024-10-17 09:40:31Антін Мухарський у фейсбуці написав що у Вроцлаві на вулицях чутно багато російської мови і зовсім не чутно української. Українською мовою на вулицях говорити небезпечно. Поляки ненавидять українців більше ніж росіян. В коментарях люди що там живуть це підтверджують. Пам'ятаєте, я писав що, імовірно, в майбутньому українцям доведеться воювати з поляками? Ну от цей час не дуже далекий. Історичні процеси невблаганні.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704654 вiд 2024-10-17 09:13:48"Журналіст Юрій Бутусов повідомляв, що приблизно понад 50 прокурорів Хмельниччини на чолі з обласним прокурором Олексієм Олійником оформили інвалідність, ймовірно, через корупційну схему Тетяни Крупи у МСЕК. Однак, Олійник заперечив звинувачення та заявив, що має проблеми із здоровʼям.«Особисто я маю проблеми зі здоров’ям. У 2005 році отримав травму на робочому місці вивчаючи матеріали кримінального провадження ".------------------Читав документи, порізався гострим краєм паперу - ледь уник ампутації.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704653 вiд 2024-10-17 09:07:02"— Вікторе Євгеновичу, як вам гра збірної України проти Чехії?— Я Рикуну ще до матчу говорив, що буде нічия, щоправда, не знав, яка ".--------------------Ну кому ж іще? ;) Перед матчем разом забухали - от тоді і говорив.