Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704612 вiд 2024-10-16 22:55:15О, знаний гандон знову виліз… Ну-ну, пєдрілка -ковбасник…
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704611 вiд 2024-10-16 22:51:44Хуйня - це отой «план перемоги» … Причому повна хуйня. Це навіть планом важко назвати. Це декларативні хотєлки відірвані від реальності. Такий «план» міг видати кожний школяр з першого дня вторгнення. Це не має нічого спільного з державним документом, де прораховані та узгоджені реалістичні конкретні заходи воєнного та політичного характеру з обсягами, термінами, наслідками і багато іншого. А тут початок «візміть нас в нато…», коли йому всі і скрізь кажуть НІ. Дайте грошей і зброї - так дають. А коли переможемо (яким чином, якщо твій пункт 1 «ні», а без того не їде твій план) …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704610 вiд 2024-10-16 22:51:28yagshamash № 1704609 ---- Я щойно спілкувався приватно з SK, і зокрема поділився досвідом. У нас в моєму Донбасі бомбасі після 2014 року розплодилася по степу звірина: лисиці, борсуки, вовки, птахи типа фазани. І в мене в посьолку колега купив гачок-тройничок на щуку-щупака, надів кукурудзу зерно і впіймав самця фазана. З погляду сучасних хіпстерів, веганів і т. п. це страшний злочин. Але хазяїн впіймав фазана = скрутив шию і кинув в суп. Це щкідник народного господарства. Так скажи, на який гачок ти клюнув?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704609 вiд 2024-10-16 22:44:22Olma вже сів на гачок :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704608 вiд 2024-10-16 22:43:16І він заносить висери весь час. Я це бачу вже місяцями. Десь вишукує цю хуйню.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704607 вiд 2024-10-16 22:40:29Vichny, окей, не буду розгортати про цього типа. Можеш нижче подивитися. Сіє засіває хуйню всяку з пальця виссану.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704606 вiд 2024-10-16 22:36:26Напрягло що комусь висер якогось клована з днєпрапєтровска (бо таку їбалУ українець і нормальний мешканець Дніпра не написав би) зайшов настільки, що він вирішив принести це лайно сюди
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704605 вiд 2024-10-16 22:34:53olma № 1704604 Просто я манав дипломатію і сюсі-пусі на цьому сайті. Якщо бачу хуйню - то пишу шо то хуйня, все просто
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704604 вiд 2024-10-16 22:17:402 Vichny ми з тобою в принципі одної думки, тільки мовно в різнобій пішло.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704603 вiд 2024-10-16 22:16:23olma № 1704602 Саме так
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704602 вiд 2024-10-16 22:15:29Vichny № 1704601 ---- Мені пох на Причал і оригінального автора виперда. Я вважаю, яким би президент Зеленський не був гандоном, жарти на таку тему є проявом кацапізму-москалізму і мають каратися - на палю мудака.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704601 вiд 2024-10-16 22:08:11olma № 1704598 До чого тут часто-не часто? Я про конкретну месагу з притяганням сюди висеру якогось днєпрапєтровскава довбойоба, якому шо футбол, шо війна - одна хуйня.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704600 вiд 2024-10-16 22:07:51Існують терміни, яким альтернативи нема, як транзистор.А от і опір, і резистор, і конденсатор, і ємність цілком співіснували.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704599 вiд 2024-10-16 22:05:23Хуйло намагається напрягти
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704598 вiд 2024-10-16 22:04:142 Vichny, згоден, попри те, що з неврапатологом часто радше згоден, ніж не згоден. Оголосили чергову тривогу, хуйло наполягає.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704597 вiд 2024-10-16 22:01:39Nevropatolog № 1704569 Це писав реальний довбойоб, сміхухуйочки блядь
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704596 вiд 2024-10-16 21:42:03Enot № 1704578 вiд 2024-10-16 20:17:36 Та можна, чого б і ні. А інше заборонити? Заборонити «футбол», «пенальті», «голкіпер» і далі по списку? А «воротар» то кацапізм і потрібно «брамкар»? Ну от тобі «білд ап» не зайшов і ти його не розумієш як термін, що очевидно. То що? Заборонити? Ну дурня ж…
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704595 вiд 2024-10-16 21:34:52LAZY № 1704580 вiд 2024-10-16 20:31:33 Ти язичок прикрути свій - лупа у твоєї дружини… Ти без гівна взагалі розмовляти вмієш? Подивись на фронт, темпи, поговори з дотичними військовими.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704594 вiд 2024-10-16 21:25:252 Starik№ 1704588отож..
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704593 вiд 2024-10-16 21:19:27Не захисник, а оборонець.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704592 вiд 2024-10-16 21:17:34Вибачте, останнє теж для Бухтія, не Батия.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704591 вiд 2024-10-16 21:16:25Батиє, Цікаво, що я у приватних розмовах лише словами брама і брамкар й користуюся. І лише карний майданчик у формальній і неформальній ситуації.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704590 вiд 2024-10-16 21:12:03Бухтій, абсолютно згідний. Опріч футболу, копаний м'яч може бути синонімом. Я б волів, щоправда, одне слово. Якась 'копанка', наприклад. До речи, поляки рідко у розмовній мові кажуть пілка ножна. Це нОґа. Ґрами в ноґе? А инші командні види мають першим варіянтом називатися 'сітківка', 'кошиківка' тощо. Це природно і подалі від кацапів з їхньою лаптою.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704589 вiд 2024-10-16 21:02:33Щось сьогодні мопеди через київське море зачастили та ще й долітають до столиці. Давно такого не було, та й не має бути.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704588 вiд 2024-10-16 20:59:38Batyj № 1704585 мабуть саме тому припинилися спроби ударів по мосту. сам впаде :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704587 вiд 2024-10-16 20:58:08ну и, думаю, это будет чисто жд мост. без шоссейных полос. Зы. Все мосты через все крупные реки Транссиба, дублированы. Мост «туда» от моста «Обратно» отстоит по течению реки примерно на 1 км.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704586 вiд 2024-10-16 20:57:542 Nevropatolog№ 1704535Тобто тобі не “футбол”, а “пілка ножна” “ногом” яч "краще?Так копаний мʼяч же!Вперше у 1991 у Франеку прочитав на вивішеному на 100метрівці обласному футбольному дацзибао :)голкіпер - брамкар; рефері? суддя ж коротше!А карний майданчик не гірше за пенальті еріа
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704585 вiд 2024-10-16 20:52:54я же понмю, в телегах разного кацапья с гордостью сообщалось, что ленинградская бригада начала обследование, оне все порешают и все будет путем..Да, обследовали и дошло падлам, что таки путем уже не будет..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704584 вiд 2024-10-16 20:47:29это оне сеччас шарахнут свая в два раза больше и в три раза длинее… А потом, через какое то время встанет вопрос о третьем мосте..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704583 вiд 2024-10-16 20:44:13№ 1704581єто значит, начались перемещения конструкций первого моста, опор, в первую очередь, прешающие расчетные. Усилить основание по понятным причинам нельзя, наблюдаемая динамика свидетельствует, что очень скоро пользоваться мостом будет невозможно. Допуски на местные неровности жд путей довольно строгие.А все - патамушта советские СНиПы писали достаточно умные люди, и отменять их приказом из бункера - просто смешно. Рано или поздно аукнется..
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704582 вiд 2024-10-16 20:42:252 LAZY№ 1704519Сенс інший, окрім того, в швидкому коментарі зручніше вимовити 6 літер (не будемо зараз душнити про фонеми, звуки та усе таке) замість двох слів із 13 літерТак захисник чи дефендер?!
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704581 вiд 2024-10-16 20:32:27Окупанти почали будівництво моста паралельного Керченському
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704580 вiд 2024-10-16 20:31:33Nevropatolog № 1704575 Що у тебе там «все сипеться»? Лупа з дурної макітри?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704579 вiд 2024-10-16 20:30:01Yulia Latynina TV: Почему не будет Рамштайна. Streamed 2 days ago. Зустріч лідерів країн у форматі Рамштайн, яку відклали через ураган Мілтон, відбудеться у листопаді. Про це у середу, 16 жовтня, заявила речниця Білого дому Карін Жан-П'єр. :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704578 вiд 2024-10-16 20:17:36Що назва футбол не єдино можливою, і сама гра не належить лише англійцям. І назва ногомяч анітрохи не гірша ніж соккер, і придумувати англомовні неологізми на кшталт білдап не треба
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704577 вiд 2024-10-16 20:17:20Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1704536 Посолка США при НАТО Джуліан Сміт заявила, що Альянс не планує запрошувати Україну до вступу у найближчому майбутньому
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704576 вiд 2024-10-16 20:09:31Enot № 1704574 вiд 2024-10-16 20:00:53 Інки були у Аргів. Але це не принципово. Я до того, що ти якісь рамки постійно міняєш. То це не Європа, то це занадто давно, чи занадто рано. До чого це? Що ти доводиш?
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704575 вiд 2024-10-16 20:02:58Подробиця від Фіцо. «Не безкоштовно». Якщо це правда і перейде в серйозну площину, то це супер! Якщо на це вламають кацапів, то це прорив. А якщо врахувати, що Фіцо там з кацапами треться, то вірогідність висока. Єдине, що викликає сумнів, що це можливе саме зараз, коли в нас все сипеться, а кацапи в накаті, вибори в сша не пройшли… Дивно… ------- «Імовірність закінчення війни в Україні в короткостроковій перспективі висока», - сказав Фіцо під час виступу в парламентському комітеті. - «Я очікую завтра якогось натяку, тому що раптово виникла тема запрошення України до НАТО». Водночас він заявив, що не думає, що це запрошення буде «безкоштовним».
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704574 вiд 2024-10-16 20:00:53В Бразилії та Аргентині були дикі індіанці. У м'яч грали в Центральній Америці, в Мексиці де були рабовласницькі цивілізації. Там і досі грають в сучасний варіант цієї гри. Давні правила невідомі. Але схоже це було щось подібне на сквош або волейбол без сітки.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704573 вiд 2024-10-16 19:54:28Enot № 1704572 вiд 2024-10-16 19:05:57 А. при чому тут пов «язано з Європою чи ні? Ти бразильцям з аргами розкажи, що їх футбол не пов» язаний чи пов "язаний…