🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1161.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704612 вiд 2024-10-16 22:55:15

О, знаний гандон знову виліз… Ну-ну, пєдрілка -ковбасник…

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704611 вiд 2024-10-16 22:51:44

Хуйня - це отой «план перемоги» … Причому повна хуйня.
Це навіть планом важко назвати. Це декларативні хотєлки відірвані від реальності. Такий «план» міг видати кожний школяр з першого дня вторгнення. Це не має нічого спільного з державним документом, де прораховані та узгоджені реалістичні конкретні заходи воєнного та політичного характеру з обсягами, термінами, наслідками і багато іншого.
А тут початок «візміть нас в нато…», коли йому всі і скрізь кажуть НІ. Дайте грошей і зброї - так дають. А коли переможемо (яким чином, якщо твій пункт 1 «ні», а без того не їде твій план) …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704610 вiд 2024-10-16 22:51:28

yagshamash
№ 1704609
----
Я щойно спілкувався приватно з SK, і зокрема поділився досвідом. У нас в моєму Донбасі бомбасі після 2014 року розплодилася по степу звірина: лисиці, борсуки, вовки, птахи типа фазани.
І в мене в посьолку колега купив гачок-тройничок на щуку-щупака, надів кукурудзу зерно і впіймав самця фазана.

З погляду сучасних хіпстерів, веганів і т. п. це страшний злочин. Але хазяїн впіймав фазана = скрутив шию і кинув в суп. Це щкідник народного господарства.

Так скажи, на який гачок ти клюнув?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704609 вiд 2024-10-16 22:44:22

Olma вже сів на гачок :)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704608 вiд 2024-10-16 22:43:16

І він заносить висери весь час. Я це бачу вже місяцями. Десь вишукує цю хуйню.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704607 вiд 2024-10-16 22:40:29

Vichny, окей, не буду розгортати про цього типа. Можеш нижче подивитися. Сіє засіває хуйню всяку з пальця виссану.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704606 вiд 2024-10-16 22:36:26

Напрягло що комусь висер якогось клована з днєпрапєтровска (бо таку їбалУ українець і нормальний мешканець Дніпра не написав би) зайшов настільки, що він вирішив принести це лайно сюди

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704605 вiд 2024-10-16 22:34:53

olma
№ 1704604

Просто я манав дипломатію і сюсі-пусі на цьому сайті.
Якщо бачу хуйню - то пишу шо то хуйня, все просто

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704604 вiд 2024-10-16 22:17:40

2 Vichny ми з тобою в принципі одної думки, тільки мовно в різнобій пішло.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704603 вiд 2024-10-16 22:16:23

olma
№ 1704602

Саме так

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704602 вiд 2024-10-16 22:15:29

Vichny
№ 1704601
----
Мені пох на Причал і оригінального автора виперда. Я вважаю, яким би президент Зеленський не був гандоном, жарти на таку тему є проявом кацапізму-москалізму і мають каратися - на палю мудака.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704601 вiд 2024-10-16 22:08:11

olma
№ 1704598

До чого тут часто-не часто?
Я про конкретну месагу з притяганням сюди висеру якогось днєпрапєтровскава довбойоба, якому шо футбол, шо війна - одна хуйня.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704600 вiд 2024-10-16 22:07:51

Існують терміни, яким альтернативи нема, як транзистор.
А от і опір, і резистор, і конденсатор, і ємність цілком співіснували.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704599 вiд 2024-10-16 22:05:23

Хуйло намагається напрягти

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704598 вiд 2024-10-16 22:04:14

2 Vichny, згоден, попри те, що з неврапатологом часто радше згоден, ніж не згоден.

Оголосили чергову тривогу, хуйло наполягає.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704597 вiд 2024-10-16 22:01:39

Nevropatolog
№ 1704569

Це писав реальний довбойоб, сміхухуйочки блядь

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704596 вiд 2024-10-16 21:42:03

Enot
№ 1704578 вiд 2024-10-16 20:17:36

Та можна, чого б і ні. А інше заборонити? Заборонити «футбол», «пенальті», «голкіпер» і далі по списку? А «воротар» то кацапізм і потрібно «брамкар»?
Ну от тобі «білд ап» не зайшов і ти його не розумієш як термін, що очевидно. То що? Заборонити? Ну дурня ж…

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704595 вiд 2024-10-16 21:34:52

LAZY
№ 1704580 вiд 2024-10-16 20:31:33

Ти язичок прикрути свій - лупа у твоєї дружини… Ти без гівна взагалі розмовляти вмієш?

Подивись на фронт, темпи, поговори з дотичними військовими.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704594 вiд 2024-10-16 21:25:25

2 Starik
№ 1704588
отож..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704593 вiд 2024-10-16 21:19:27

Не захисник, а оборонець.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704592 вiд 2024-10-16 21:17:34

Вибачте, останнє теж для Бухтія, не Батия.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704591 вiд 2024-10-16 21:16:25

Батиє, Цікаво, що я у приватних розмовах лише словами брама і брамкар й користуюся. І лише карний майданчик у формальній і неформальній ситуації.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704590 вiд 2024-10-16 21:12:03

Бухтій, абсолютно згідний. Опріч футболу, копаний м'яч може бути синонімом. Я б волів, щоправда, одне слово. Якась 'копанка', наприклад. До речи, поляки рідко у розмовній мові кажуть пілка ножна. Це нОґа. Ґрами в ноґе? А инші командні види мають першим варіянтом називатися 'сітківка', 'кошиківка' тощо. Це природно і подалі від кацапів з їхньою лаптою.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704589 вiд 2024-10-16 21:02:33

Щось сьогодні мопеди через київське море зачастили та ще й долітають до столиці.
Давно такого не було, та й не має бути.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704588 вiд 2024-10-16 20:59:38

Batyj
№ 1704585

мабуть саме тому припинилися спроби ударів по мосту.
сам впаде :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704587 вiд 2024-10-16 20:58:08

ну и, думаю, это будет чисто жд мост. без шоссейных полос.
Зы. Все мосты через все крупные реки Транссиба, дублированы. Мост «туда» от моста «Обратно» отстоит по течению реки примерно на 1 км.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704586 вiд 2024-10-16 20:57:54

2 Nevropatolog
№ 1704535
Тобто тобі не “футбол”, а “пілка ножна” “ногом” яч "краще?
Так копаний мʼяч же!
Вперше у 1991 у Франеку прочитав на вивішеному на 100метрівці обласному футбольному дацзибао :)
голкіпер - брамкар; рефері? суддя ж коротше!
А карний майданчик не гірше за пенальті еріа

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704585 вiд 2024-10-16 20:52:54

я же понмю, в телегах разного кацапья с гордостью сообщалось, что ленинградская бригада начала обследование, оне все порешают и все будет путем..
Да, обследовали и дошло падлам, что таки путем уже не будет..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704584 вiд 2024-10-16 20:47:29

это оне сеччас шарахнут свая в два раза больше и в три раза длинее… А потом, через какое то время встанет вопрос о третьем мосте..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704583 вiд 2024-10-16 20:44:13

№ 1704581
єто значит, начались перемещения конструкций первого моста, опор, в первую очередь, прешающие расчетные. Усилить основание по понятным причинам нельзя, наблюдаемая динамика свидетельствует, что очень скоро пользоваться мостом будет невозможно. Допуски на местные неровности жд путей довольно строгие.
А все - патамушта советские СНиПы писали достаточно умные люди, и отменять их приказом из бункера - просто смешно. Рано или поздно аукнется..

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704582 вiд 2024-10-16 20:42:25

2 LAZY
№ 1704519
Сенс інший, окрім того, в швидкому коментарі зручніше вимовити 6 літер (не будемо зараз душнити про фонеми, звуки та усе таке) замість двох слів із 13 літер
Так захисник чи дефендер?!

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704581 вiд 2024-10-16 20:32:27

Окупанти почали будівництво моста паралельного Керченському

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704580 вiд 2024-10-16 20:31:33

Nevropatolog
№ 1704575

Що у тебе там «все сипеться»? Лупа з дурної макітри?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704579 вiд 2024-10-16 20:30:01

Yulia Latynina TV: Почему не будет Рамштайна. Streamed 2 days ago.

Зустріч лідерів країн у форматі Рамштайн, яку відклали через ураган Мілтон, відбудеться у листопаді. Про це у середу, 16 жовтня, заявила речниця Білого дому Карін Жан-П'єр.

:)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704578 вiд 2024-10-16 20:17:36

Що назва футбол не єдино можливою, і сама гра не належить лише англійцям. І назва ногомяч анітрохи не гірша ніж соккер, і придумувати англомовні неологізми на кшталт білдап не треба

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704577 вiд 2024-10-16 20:17:20

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1704536

Посолка США при НАТО Джуліан Сміт заявила, що Альянс не планує запрошувати Україну до вступу у найближчому майбутньому

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704576 вiд 2024-10-16 20:09:31

Enot
№ 1704574 вiд 2024-10-16 20:00:53

Інки були у Аргів. Але це не принципово. Я до того, що ти якісь рамки постійно міняєш. То це не Європа, то це занадто давно, чи занадто рано. До чого це? Що ти доводиш?

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704575 вiд 2024-10-16 20:02:58

Подробиця від Фіцо. «Не безкоштовно».
Якщо це правда і перейде в серйозну площину, то це супер!
Якщо на це вламають кацапів, то це прорив. А якщо врахувати, що Фіцо там з кацапами треться, то вірогідність висока.
Єдине, що викликає сумнів, що це можливе саме зараз, коли в нас все сипеться, а кацапи в накаті, вибори в сша не пройшли… Дивно…

-------

«Імовірність закінчення війни в Україні в короткостроковій перспективі висока», - сказав Фіцо під час виступу в парламентському комітеті. - «Я очікую завтра якогось натяку, тому що раптово виникла тема запрошення України до НАТО».

Водночас він заявив, що не думає, що це запрошення буде «безкоштовним».

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704574 вiд 2024-10-16 20:00:53

В Бразилії та Аргентині були дикі індіанці. У м'яч грали в Центральній Америці, в Мексиці де були рабовласницькі цивілізації. Там і досі грають в сучасний варіант цієї гри. Давні правила невідомі. Але схоже це було щось подібне на сквош або волейбол без сітки.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704573 вiд 2024-10-16 19:54:28

Enot
№ 1704572 вiд 2024-10-16 19:05:57

А. при чому тут пов «язано з Європою чи ні? Ти бразильцям з аргами розкажи, що їх футбол не пов» язаний чи пов "язаний…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.