Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704492 вiд 2024-10-16 00:11:43Voxa (м. Запоріжжя) № 1704491 ні, там був Newton, це також Apple. блін, я думав на пенсії вступати в дискусії щодо Гая Марія, Сулли та Гая Юлія Цезаря (того, а не батька який помер від сандалі). Але я бачу, що маю хист до більш сучасної історії: _))
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704491 вiд 2024-10-16 00:02:57Starik (Україна, Київ) № 1704487 а то в нього там iPaq був? не знав :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704490 вiд 2024-10-16 00:01:11Starik (Україна, Київ) № 1704486 Камбек - це «вольова перемога» ж. Чергова калька з висєров масковських майстрів шкіряного мікрафону та гієн пера, мабуть.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704489 вiд 2024-10-15 23:54:02Олеся и Сашо знакомы между собой, не более.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704488 вiд 2024-10-15 23:52:43Конкретно, я не перечитываю, все написаное здесь, но вот вижу фото с надписью Олеся Шацких. Да, они знакомы, но не более. Ответил я, комментируя фото, что это мать Кристины, которая встречается с Шапаренко, а ты как невоспитанный начинаешь комментарий с оскорблений. Так что ты мало того, что ничего не понимаешь в футболе, так и по жизни являешься невежей и невеждой.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704487 вiд 2024-10-15 23:50:31Voxa (м. Запоріжжя) № 1704483 так у яблукових також був аналог iPaq, згадай фільму з йбанутим Сігалом про потяг, Кухар2 чи щось таке
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704486 вiд 2024-10-15 23:48:13Поляки не виграли, неповний камбек. До речі камбек як по нашому?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704485 вiд 2024-10-15 23:46:31Batyj № 1704484 кого з них ти там бачив? Найбільш відома Власта, вона ведуча https://odnaminyta.com/stil-zhittya/lyudi/294749-kohannya-ta-zrady-trychi-odruzhenogo-oleksandra-shovkovskogo-golkiper-dvichi-jshov-iz-sim-yi-cherez-kohanok?utm_source=ukr.net
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704484 вiд 2024-10-15 23:43:06я задал обеству вопрос № 1704452.Тут есть кто нибуть кроме конкретного дурака, кто его не понял?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704483 вiд 2024-10-15 23:42:12Starik (Україна, Київ) № 1704466 VVV № 1704457 ну у НР, вірніше тоді ще Compac КПК (тоді воно так називалось, а не смартфрн) було задовго до. Потім було повно китайців, але усе воно було Виндовс Мобайл, яке зовсім не пристосоване до малого розміру. І навіть стилус мало допомогав, було не зручно :( Майкрософт проїбав момент бо те було йому не цікаво. А Айфон зробив керування пальцем зручним.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704482 вiд 2024-10-15 23:40:06Batyj № 1704480 вiд 2024-10-15 23:38:51 2 Valeriy № 1704479 я понял. ты лурак конкретный. нехуй с тобой общаться. ------------------------------------------------------ Ты правду слепоглухонемой? Ни читать, ни писать, ни видеть не умеешь или же не можешь.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704481 вiд 2024-10-15 23:39:09Дурак конкретный.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704480 вiд 2024-10-15 23:38:512 Valeriy№ 1704479я понял. ты лурак конкретный. нехуй с тобой общаться.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704479 вiд 2024-10-15 23:35:49j № 1704474 вiд 2024-10-15 23:21:56 № 1704473 ну шо ты мелешь? Скока лет Сащо и скока Шапаренко? Как может бывшая жена Сащо встркеаться с Шапаренко? ----------------------------------------н ну шо ты мелешь? Ты правда дурак? Я уже перестаю сомневаться. Какой Сашо? Причем здесь Сашо и почему именно Сашо? Может еще клуб Сошо из Франции сюда приплетешь? На фото Олеся Шацких (надпись на фото) со своим мужем Максимом Шацких. Шапаренко встречается с их дочерью Кристиной!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704478 вiд 2024-10-15 23:28:59Донька Шацьких наче з Шапаренко. не плутати з кротячою дурою яка на цьому робила собі лайки.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704477 вiд 2024-10-15 23:28:27ну вот. Проебали сербам. Мелочь, ни что не влияющая, а неприятно..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704476 вiд 2024-10-15 23:22:35Ви не те дивитесь. Поляки з Хорватами 3-3. Видаляють воротаря хорватів за неочевидний фол проти Левандовські.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704475 вiд 2024-10-15 23:22:25Іспанія просто знищує Сербію за грою, наче ті якийсь Гібралтар.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704474 вiд 2024-10-15 23:21:56№ 1704473ну шо ты мелешь?Скока лет Сащо и скока Шапаренко? Как может бывшая жена Сащо встркеаться с Шапаренко?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704473 вiд 2024-10-15 23:15:35edor № 1704472 вiд 2024-10-15 23:11:57 Batyj № 1704452 Нє, це не вона --------------------------- Це мама, а дочку, яка зустрічається з Шапаренком, звати Кристіна.
fedor [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704472 вiд 2024-10-15 23:11:57Batyj № 1704452 Нє, це не вона
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704471 вiд 2024-10-15 23:08:24Брагару один в 10 метрах перед воротами в позиції бий-не-хочу … і він не захотів, бо м «яч ідеально лягав на ліву. Але Брагару не шукає легких шляхів і перекладає м» яч на праву … і все.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704470 вiд 2024-10-15 22:36:39Batyj № 1704463 Мені так на початку сторіччя дачу Вороніна (костюми) продавали, типу бренд. Ріелтор не знав, що ми з ним знайомі. Ржали з дружиною весь вечір :) яка країна така і історія :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704469 вiд 2024-10-15 22:33:54айфон-хуйфон
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704468 вiд 2024-10-15 22:32:42Samsung № 1704467 а. зрозуміло.
Samsung [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704467 вiд 2024-10-15 22:26:032 VVV № 1704409> Шапаренко на всіх кидається. Наче перед дівками вийобується. Що там у нього за тітка зараз?..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704466 вiд 2024-10-15 22:16:56VVV № 1704457 Це було, але було недовго. Стратегічно Джобс був правий. Перший андроїд був під апаратну клавіатуру. Та ще й інерція лідерів ринку зіграла в мінус. Але Гугл переміг в іншому :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704465 вiд 2024-10-15 21:52:55Вот так, из нихуя получили банку.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704464 вiд 2024-10-15 21:51:15старших сербів вже їбуть.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704463 вiд 2024-10-15 21:51:11В дилер продавал предыдущую в тридорого- на этой ездил Джопс!!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704462 вiд 2024-10-15 21:48:48Эра смартфонов все таки началась с айфона 1. С Джобса, который вышел га сцену в черноф водолазке, джинсах 501 левис и кросовках ньюбаланс 515. И показао айфон1. Кстати, поиехал на мерседесе 500 sl, без номера. В кализворнии можно плсле покупки машины ездить 6 месяцев без номера. Вот Джобс и ездил 6 месяцев. Потом заезжал к дилеру, менял машину на новую и опять 6 месяцев без номера..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704461 вiд 2024-10-15 21:46:43приїкольно. молодіжка у Мельгоси грає в Іспанію в доброму сенсі. пресингує, постійно тисне, швидко працює вперед. хотілося б таке в першій збірній бачити.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704460 вiд 2024-10-15 21:44:31Наши забивпют, но офсайд..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704459 вiд 2024-10-15 21:42:43«засмічувати українську мову неологізмами іншомовного походження не варто. Русньою воняє.» … Єбать дебіл. «Русньою воняє» - це коли шугаєшься будь-якого іноземного слова. Як у скрєпних кацапів від англійських термінів слина як у скажених собак біжить. Ви б краще за кацапізми у мові хвилювались ніж за англійські слова.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704458 вiд 2024-10-15 21:41:05Англия забила и вышла на 1 место..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704457 вiд 2024-10-15 21:38:01Starik (Україна, Київ) № 1704456 я помилився. думав що ти про той час коли самсунг, соні гнали техногогії, а епл тулив лайно собівартістю 200 дол за 1000+, супроводжуючи це агресивним маркетингом. пізніше технології підрівнялись, бо це вже було природньо.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704456 вiд 2024-10-15 21:34:13VVV № 1704451 насправді технологія перемогла тому що відмова від апаратної клавіатури на користь екранної за рахунок заміни резистивного екрану (стік) на ємнісний (палець).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704455 вiд 2024-10-15 21:27:18Former Chelsea boss Thomas Tuchel has agreed to become the next England manager. The BBC has been told by two different sources that German Tuchel will become the third non-British permanent manager of the England men's team after Sven-Goran Eriksson and Fabio Capello. England have been without a permanent manager since Gareth Southgate resigned following the Three Lions' Euro 2024 final defeat against Spain.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704454 вiд 2024-10-15 20:49:16Вааще, там интересно было.. Ведем 2-0. Выхожу посцать, прихожу, 2-2..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704453 вiд 2024-10-15 20:47:11Помницца, сидели на центральном рядом со Sтранником SV, верхний сектор, кажись на испании, 2-2, дык Странник показывал мек, что пишут но обсе на каком то девайсе, кнопочном, раскладном, нокия точно..