🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1164.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704492 вiд 2024-10-16 00:11:43

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1704491

ні, там був Newton, це також Apple.
блін, я думав на пенсії вступати в дискусії щодо Гая Марія, Сулли та Гая Юлія Цезаря (того, а не батька який помер від сандалі).
Але я бачу, що маю хист до більш сучасної історії: _))

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704491 вiд 2024-10-16 00:02:57

Starik (Україна, Київ)
№ 1704487
а то в нього там iPaq був? не знав :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704490 вiд 2024-10-16 00:01:11

Starik (Україна, Київ)
№ 1704486

Камбек - це «вольова перемога» ж. Чергова калька з висєров масковських майстрів шкіряного мікрафону та гієн пера, мабуть.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704489 вiд 2024-10-15 23:54:02

Олеся и Сашо знакомы между собой, не более.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704488 вiд 2024-10-15 23:52:43

Конкретно, я не перечитываю, все написаное здесь, но вот вижу фото с надписью Олеся Шацких. Да, они знакомы, но не более.
Ответил я, комментируя фото, что это мать Кристины, которая встречается с Шапаренко, а ты как невоспитанный начинаешь комментарий с оскорблений.
Так что ты мало того, что ничего не понимаешь в футболе, так и по жизни являешься невежей и невеждой.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704487 вiд 2024-10-15 23:50:31

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1704483

так у яблукових також був аналог iPaq, згадай фільму з йбанутим Сігалом про потяг, Кухар2 чи щось таке

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704486 вiд 2024-10-15 23:48:13

Поляки не виграли, неповний камбек.
До речі камбек як по нашому?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704485 вiд 2024-10-15 23:46:31

Batyj
№ 1704484

кого з них ти там бачив?
Найбільш відома Власта, вона ведуча

https://odnaminyta.com/stil-zhittya/lyudi/294749-kohannya-ta-zrady-trychi-odruzhenogo-oleksandra-shovkovskogo-golkiper-dvichi-jshov-iz-sim-yi-cherez-kohanok?utm_source=ukr.net

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704484 вiд 2024-10-15 23:43:06

я задал обеству вопрос № 1704452.
Тут есть кто нибуть кроме конкретного дурака, кто его не понял?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704483 вiд 2024-10-15 23:42:12

Starik (Україна, Київ)
№ 1704466
VVV
№ 1704457

ну у НР, вірніше тоді ще Compac КПК (тоді воно так називалось, а не смартфрн) було задовго до.
Потім було повно китайців, але усе воно було Виндовс Мобайл, яке зовсім не пристосоване до малого розміру. І навіть стилус мало допомогав, було не зручно :(
Майкрософт проїбав момент бо те було йому не цікаво.
А Айфон зробив керування пальцем зручним.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704482 вiд 2024-10-15 23:40:06

Batyj
№ 1704480 вiд 2024-10-15 23:38:51

2 Valeriy
№ 1704479
я понял. ты лурак конкретный. нехуй с тобой общаться.
------------------------------------------------------
Ты правду слепоглухонемой?
Ни читать, ни писать, ни видеть не умеешь или же не можешь.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704481 вiд 2024-10-15 23:39:09

Дурак конкретный.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704480 вiд 2024-10-15 23:38:51

2 Valeriy
№ 1704479
я понял. ты лурак конкретный. нехуй с тобой общаться.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704479 вiд 2024-10-15 23:35:49

j
№ 1704474 вiд 2024-10-15 23:21:56

№ 1704473
ну шо ты мелешь?
Скока лет Сащо и скока Шапаренко? Как может бывшая жена Сащо встркеаться с Шапаренко?
----------------------------------------н
ну шо ты мелешь?
Ты правда дурак? Я уже перестаю сомневаться.
Какой Сашо? Причем здесь Сашо и почему именно Сашо? Может еще клуб Сошо из Франции сюда приплетешь?
На фото Олеся Шацких (надпись на фото) со своим мужем Максимом Шацких.
Шапаренко встречается с их дочерью Кристиной!

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704478 вiд 2024-10-15 23:28:59

Донька Шацьких наче з Шапаренко.
не плутати з кротячою дурою яка на цьому робила собі лайки.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704477 вiд 2024-10-15 23:28:27

ну вот. Проебали сербам. Мелочь, ни что не влияющая, а неприятно..

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704476 вiд 2024-10-15 23:22:35

Ви не те дивитесь.
Поляки з Хорватами 3-3.
Видаляють воротаря хорватів за неочевидний фол проти Левандовські.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704475 вiд 2024-10-15 23:22:25

Іспанія просто знищує Сербію за грою, наче ті якийсь Гібралтар.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704474 вiд 2024-10-15 23:21:56

№ 1704473
ну шо ты мелешь?
Скока лет Сащо и скока Шапаренко? Как может бывшая жена Сащо встркеаться с Шапаренко?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704473 вiд 2024-10-15 23:15:35

edor
№ 1704472 вiд 2024-10-15 23:11:57

Batyj
№ 1704452
Нє, це не вона
---------------------------
Це мама, а дочку, яка зустрічається з Шапаренком, звати Кристіна.

fedor [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704472 вiд 2024-10-15 23:11:57

Batyj
№ 1704452
Нє, це не вона

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704471 вiд 2024-10-15 23:08:24

Брагару один в 10 метрах перед воротами в позиції бий-не-хочу … і він не захотів, бо м «яч ідеально лягав на ліву. Але Брагару не шукає легких шляхів і перекладає м» яч на праву … і все.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704470 вiд 2024-10-15 22:36:39

Batyj
№ 1704463

Мені так на початку сторіччя дачу Вороніна (костюми) продавали, типу бренд.
Ріелтор не знав, що ми з ним знайомі.
Ржали з дружиною весь вечір :)

яка країна така і історія :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704469 вiд 2024-10-15 22:33:54

айфон-хуйфон

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704468 вiд 2024-10-15 22:32:42

Samsung
№ 1704467
а. зрозуміло.

Samsung [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704467 вiд 2024-10-15 22:26:03

2 VVV № 1704409
> Шапаренко на всіх кидається. Наче перед дівками вийобується. Що там у нього за тітка зараз?..


Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704466 вiд 2024-10-15 22:16:56

VVV
№ 1704457

Це було, але було недовго.
Стратегічно Джобс був правий.
Перший андроїд був під апаратну клавіатуру.
Та ще й інерція лідерів ринку зіграла в мінус.

Але Гугл переміг в іншому :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704465 вiд 2024-10-15 21:52:55

Вот так, из нихуя получили банку
.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704464 вiд 2024-10-15 21:51:15

старших сербів вже їбуть.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704463 вiд 2024-10-15 21:51:11

В дилер продавал предыдущую в тридорого- на этой ездил Джопс!!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704462 вiд 2024-10-15 21:48:48

Эра смартфонов все таки началась с айфона 1. С Джобса, который вышел га сцену в черноф водолазке, джинсах 501 левис и кросовках ньюбаланс 515. И показао айфон1. Кстати, поиехал на мерседесе 500 sl, без номера. В кализворнии можно плсле покупки машины ездить 6 месяцев без номера. Вот Джобс и ездил 6 месяцев. Потом заезжал к дилеру, менял машину на новую и опять 6 месяцев без номера..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704461 вiд 2024-10-15 21:46:43

приїкольно. молодіжка у Мельгоси грає в Іспанію в доброму сенсі. пресингує, постійно тисне, швидко працює вперед. хотілося б таке в першій збірній бачити.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704460 вiд 2024-10-15 21:44:31

Наши забивпют, но офсайд..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704459 вiд 2024-10-15 21:42:43

«засмічувати українську мову неологізмами іншомовного походження не варто. Русньою воняє.»

Єбать дебіл. «Русньою воняє» - це коли шугаєшься будь-якого іноземного слова. Як у скрєпних кацапів від англійських термінів слина як у скажених собак біжить. Ви б краще за кацапізми у мові хвилювались ніж за англійські слова.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704458 вiд 2024-10-15 21:41:05

Англия забила и вышла на 1 место..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704457 вiд 2024-10-15 21:38:01

Starik (Україна, Київ)
№ 1704456
я помилився. думав що ти про той час коли самсунг, соні гнали техногогії, а епл тулив лайно собівартістю 200 дол за 1000+, супроводжуючи це агресивним маркетингом. пізніше технології підрівнялись, бо це вже було природньо.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704456 вiд 2024-10-15 21:34:13

VVV
№ 1704451

насправді технологія перемогла тому що відмова від апаратної клавіатури на користь екранної за рахунок заміни резистивного екрану (стік) на ємнісний (палець).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704455 вiд 2024-10-15 21:27:18

Former Chelsea boss Thomas Tuchel has agreed to become the next England manager.

The BBC has been told by two different sources that German Tuchel will become the third non-British permanent manager of the England men's team after Sven-Goran Eriksson and Fabio Capello.

England have been without a permanent manager since Gareth Southgate resigned following the Three Lions' Euro 2024 final defeat against Spain.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704454 вiд 2024-10-15 20:49:16

Вааще, там интересно было.. Ведем 2-0. Выхожу посцать, прихожу, 2-2..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704453 вiд 2024-10-15 20:47:11

Помницца, сидели на центральном рядом со Sтранником SV, верхний сектор, кажись на испании, 2-2, дык Странник показывал мек, что пишут но обсе на каком то девайсе, кнопочном, раскладном, нокия точно..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.