LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704412 вiд 2024-10-15 11:44:08Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1704407 Ой блядь, да, а замість «смартфон» треба казати «розумний кишеньковий пристрій»? А замість якихось там «чипсів» треба казати «смажена нарізана скибочками картопля»? А замість «кетчуп» - «соус із памідорав»? А «офсайд» можна казати чи треба обов'язково пиздувату кальку з кацапської «положення поза грою»? А «сейв» можна казати чи треба тільки «врятування»? Тим більш, що «білдап» це взагалі ніхуя не те ж саме, що «розвиток атаки». … Білд-ап Білд-ап – це вихід команди в атаку від своїх воріт. У ньому зазвичай беруть участь воротар, захисники і опорні півзахисники. Сенс говорити про білд-ап є тільки під час виходу з оборони через пас, адже він закінчується тоді, коли м'яч переходить у другу третину поля. Тому, якщо команда виходить від своїх воріт через довгі передачі, обговорювати в такому білд-апі особливо нічого. (с)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704411 вiд 2024-10-15 10:59:02шикарний бізнес-план. хоча напевно шо на пеерсічний поглядЮ турецьке занедбане горіще 20 ст. не буде сильно відрізнятись від 19 :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704410 вiд 2024-10-15 10:03:31Син турєцкоподданого свого часу стриг лохів, продаючи їм квитки на вхід до памʼятки, яку можна було оглянути безкоштовно. Сучасні хитрожопі турки пішли ще далі:-------------------------"У Туреччині виявили найбільше шахрайство з іноземними туристами: гіди возили їх на липові екскурсії в неіснуючі визначні місця. Про це пише Turizm Güncel.… «Вони відвозять іноземних туристів у місце, недалеко від Іхлари, і говорять їм, що це Гьореме (знамените місто в історичній області Каппадокії, де зосереджено безліч печерних храмів візантійського періоду). І там про все розповідають. Деякі взагалі возять туристів у склади для лимонів і видають їх за підземне місто…», – розповіли експерти. Крім того, туристів водили по занедбаних будинках, змушували забиратись на горище, представляючи будівлю як історичну памʼятку ".
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704409 вiд 2024-10-15 09:57:19Шапаренко на всіх кидається. Наче перед дівками вийобується. Що там у нього за тітка зараз? Може доводить, що є «самцом» попри бебі-фейс. Інколи відповіді на складні питання бувають дуже простими.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704408 вiд 2024-10-15 09:55:01Шапаренко замість того, щоб зарубатись з чехом, краще у футбол грав би
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704407 вiд 2024-10-15 09:31:48Хз, навіщо заховайли вкупі з васьками тащать до своїх коментарів іншомовне слово «білдап». Є нормальний термін «розвиток атаки».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704406 вiд 2024-10-15 09:30:25Думаєцца, що проблеми Шапаренка насамперед лежать у сфері психології. Але з цим треба працювати у клубі, а не у збірній, де тренер бачить гравця кілька днів.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704405 вiд 2024-10-15 08:43:47Batyj № 1704403 чувак так пише наче ребров вчора прийшов у збірну і це перша чи друга гра яка альтернатива виводу м'яча у гру від воротаря? от чехи, особливо під кінець, тупо дальній удар воротаря вперед, коли вся команда зміщувалась на лівий фланг який % того що чехи отримали м'яч і продовжили контроль? 50%?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704404 вiд 2024-10-15 08:08:41Я не знаю, що Шапаренку завадило на п’ятій хвилині влучити в порожні ворота. Напевно, м’яч потрапив у купину… --- А вот с Шапай трагедия. Игрок основы ДК превратился в тыкву..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704403 вiд 2024-10-15 08:03:45Це венеричне захворювання для нашого футболу привіз Де Дзербі. Авантюризм у чистому вигляді. Але це має продовження під виглядом іспанського стилю.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704402 вiд 2024-10-15 08:00:54Мені цікаво, чому так тупо готують аналітику для Реброва? Гліб Платов, ти сліпий, чи глухий? Нічого особистого, обґрунтую заради любові до мистецтва. Почну з білд-апп збірної України. Ми граємо в „дір-дір“ у своєму штрафному майданчику. Покажіть мені нарізку, хоча б із п’яти епізодів, де збірна змогла після цього швидко перебудуватися в атаку? Яка вигода з цього? https://dynamo.kiev.ua/uk/news/617454-viacheslav-zakhovailo-tse-shche-treba-prymudrytsia-zihraty-v-nichyiu-z-takoiu-neperekonlyvoiu-chekhiieiu Не могк не согламттьсч с Заховайлой
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704401 вiд 2024-10-15 00:31:41LAZY № 1704400 вiд 2024-10-15 00:19:33 Перше місце дуже малоймовірно вже взяти, а це важливо для відбору на ЧС
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704400 вiд 2024-10-15 00:19:33Та виграєм два матчі, все заєбісь буде. Цей матч подарував приємні емоції та віру в команду.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704399 вiд 2024-10-15 00:11:28VVV № 1704395 вiд 2024-10-14 23:42:21 Україні тепер навіть 8 очок не гарантуватимуть третього місця, є теоретичні розклади 9-8-8-8, де ми останні. Хіба що після перемог України та Чехії в п'ятому турі, треба буде не програти в Албанії. Теоретичний варіант Україна - перша, Чехія - остання теж ще існує - дві наші перемоги і дві поразки чехів. Треба виходити і грати, але для цього не завадило б мати тренера, що хоча б в собі був би впевнений і передавав це гравцям.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704398 вiд 2024-10-14 23:56:48Так … приємно. Але прикро ще не змогли обіграти команду Хворого та Замерзлого, та ще й пропустили гол від Хробака.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704397 вiд 2024-10-14 23:56:21Навіть ребров побачив, що Степаненко фсьо. Пора йти на пенсію і давати дорогу калюжним.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704396 вiд 2024-10-14 23:45:29До речі, подумалось: чехів приємно мати в суперниках. Справжня чоловіча чесна заруба, без провокацій, симуляцій, тягнення часу, гівна та подлянок, як у балканців їбучих.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704395 вiд 2024-10-14 23:42:21тепер типу задача втриматися в лізі Б? ну може за друге поборотися. не схоже, що чехи віддадуть перше місце.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704394 вiд 2024-10-14 23:42:11Калюжний все випалював довкола себе. Стєпанєнга порівняно до нього - благодушно попердуючий пенсіонер.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704393 вiд 2024-10-14 23:41:48Ех, шкода. Кльовий матч, веселий.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704392 вiд 2024-10-14 23:40:56У Тимчика кілометраж є … а треба ще й майстерність.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704391 вiд 2024-10-14 23:36:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1704390 вiд 2024-10-14 23:35:38 Тому аморалесу мабуть капає на картку щоразу, коли він згадує про кротівню. ------------------------------------------- Може капає в стакан?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704390 вiд 2024-10-14 23:35:38Тому аморалесу мабуть капає на картку щоразу, коли він згадує про кротівню.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704389 вiд 2024-10-14 23:30:13Мудрик вмер …ще може щось цікаве зробити, але й може майже при кожному дотику помилятись.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704388 вiд 2024-10-14 23:29:55От у ДК є дубовий Дубінчак. Але порівняно до кротвієнка у ролі крайнього захисника, Дубінчак - це світоч ігрової думки.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704387 вiд 2024-10-14 23:27:2983а хвилина - 3 удари в площину (
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704386 вiд 2024-10-14 23:25:46Судячи по дискусіям на кротоТериконі - Криськів - на місці там в Шахті. показує себе добре.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704385 вiд 2024-10-14 23:23:44 olma № 1704384 вiд 2024-10-14 23:21:38 Криськів ЩД має таке ж право грати в збірній як і Кабаєв ДК ------------------------------------------ Кабаєв та Піхальонок заслабкі для збірної. По Криськіву я ще не зрозумів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704384 вiд 2024-10-14 23:21:38Криськів ЩД має таке ж право грати в збірній як і Кабаєв ДК
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704383 вiд 2024-10-14 23:20:59Щось цей крисюк фуєватий.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704382 вiд 2024-10-14 23:19:03Batyj № 1704378 не бачив
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704381 вiд 2024-10-14 23:18:33а хто такий Криськів? за які такі звитяги він виходить на такий матч?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704380 вiд 2024-10-14 23:15:12Чехія витратила на російські нафту і газ у п’ять разів більше, ніж на допомогу Україні Чехія витратила понад 7 млрд євро на російську нафту і газ. Це більш ніж уп'ятеро більше, ніж 1,29 млрд євро, які вона надала у вигляді допомоги Україні. Про це йдеться у звіті Центру вивчення демократії та Центру досліджень енергетики та чистого повітря, повідомляє Цензор. НЕТ із посиланням на ЛІГА. Джерело: https://censor.net/ua/n3514891
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704379 вiд 2024-10-14 23:11:53Batyj № 1704378 вiд 2024-10-14 23:10:40 Кто такой Крыскив? ----------------------------------------- По нашому це буде Щурків.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704378 вiд 2024-10-14 23:10:40Кто такой Крыскив?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704377 вiд 2024-10-14 23:10:25Калюжний махнув повз м "яч.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704376 вiд 2024-10-14 23:09:49Ребров так само бачить.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704375 вiд 2024-10-14 23:07:59Знімуть Степаненка-Шапаренка.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704374 вiд 2024-10-14 22:59:42Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1704368 вiд 2024-10-14 22:57:58 Чех по-дурному самовиїбався, але нам на краще. ------------------------------------------------ Він і в Жироні помиляється.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704373 вiд 2024-10-14 22:59:21olma № 1704370 ВАР це щастя! Інструмент справедливості.