🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1166.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704412 вiд 2024-10-15 11:44:08

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1704407

Ой блядь, да, а замість «смартфон» треба казати «розумний кишеньковий пристрій»? А замість якихось там «чипсів» треба казати «смажена нарізана скибочками картопля»? А замість «кетчуп» - «соус із памідорав»? А «офсайд» можна казати чи треба обов'язково пиздувату кальку з кацапської «положення поза грою»? А «сейв» можна казати чи треба тільки «врятування»?

Тим більш, що «білдап» це взагалі ніхуя не те ж саме, що «розвиток атаки».

Білд-ап Білд-ап – це вихід команди в атаку від своїх воріт. У ньому зазвичай беруть участь воротар, захисники і опорні півзахисники. Сенс говорити про білд-ап є тільки під час виходу з оборони через пас, адже він закінчується тоді, коли м'яч переходить у другу третину поля. Тому, якщо команда виходить від своїх воріт через довгі передачі, обговорювати в такому білд-апі особливо нічого.
(с)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704411 вiд 2024-10-15 10:59:02

шикарний бізнес-план.
хоча напевно шо на пеерсічний поглядЮ турецьке занедбане горіще 20 ст. не буде сильно відрізнятись від 19 :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704410 вiд 2024-10-15 10:03:31

Син турєцкоподданого свого часу стриг лохів, продаючи їм квитки на вхід до памʼятки, яку можна було оглянути безкоштовно. Сучасні хитрожопі турки пішли ще далі:
-------------------------
"У Туреччині виявили найбільше шахрайство з іноземними туристами: гіди возили їх на липові екскурсії в неіснуючі визначні місця. Про це пише Turizm Güncel.

… «Вони відвозять іноземних туристів у місце, недалеко від Іхлари, і говорять їм, що це Гьореме (знамените місто в історичній області Каппадокії, де зосереджено безліч печерних храмів візантійського періоду). І там про все розповідають. Деякі взагалі возять туристів у склади для лимонів і видають їх за підземне місто…», – розповіли експерти. Крім того, туристів водили по занедбаних будинках, змушували забиратись на горище, представляючи будівлю як історичну памʼятку ".

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704409 вiд 2024-10-15 09:57:19

Шапаренко на всіх кидається. Наче перед дівками вийобується. Що там у нього за тітка зараз? Може доводить, що є «самцом» попри бебі-фейс. Інколи відповіді на складні питання бувають дуже простими.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704408 вiд 2024-10-15 09:55:01

Шапаренко замість того, щоб зарубатись з чехом, краще у футбол грав би

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704407 вiд 2024-10-15 09:31:48

Хз, навіщо заховайли вкупі з васьками тащать до своїх коментарів іншомовне слово «білдап». Є нормальний термін «розвиток атаки».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704406 вiд 2024-10-15 09:30:25

Думаєцца, що проблеми Шапаренка насамперед лежать у сфері психології. Але з цим треба працювати у клубі, а не у збірній, де тренер бачить гравця кілька днів.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704405 вiд 2024-10-15 08:43:47

Batyj
№ 1704403
чувак так пише наче ребров вчора прийшов у збірну і це перша чи друга гра
яка альтернатива виводу м'яча у гру від воротаря?
от чехи, особливо під кінець, тупо дальній удар воротаря вперед, коли вся команда зміщувалась на лівий фланг
який % того що чехи отримали м'яч і продовжили контроль? 50%?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704404 вiд 2024-10-15 08:08:41

Я не знаю, що Шапаренку завадило на п’ятій хвилині влучити в порожні ворота. Напевно, м’яч потрапив у купину…
---
А вот с Шапай трагедия. Игрок основы ДК превратился в тыкву..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704403 вiд 2024-10-15 08:03:45

Це венеричне захворювання для нашого футболу привіз Де Дзербі. Авантюризм у чистому вигляді. Але це має продовження під виглядом іспанського стилю.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704402 вiд 2024-10-15 08:00:54

Мені цікаво, чому так тупо готують аналітику для Реброва? Гліб Платов, ти сліпий, чи глухий? Нічого особистого, обґрунтую заради любові до мистецтва.

Почну з білд-апп збірної України. Ми граємо в „дір-дір“ у своєму штрафному майданчику. Покажіть мені нарізку, хоча б із п’яти епізодів, де збірна змогла після цього швидко перебудуватися в атаку? Яка вигода з цього?
https://dynamo.kiev.ua/uk/news/617454-viacheslav-zakhovailo-tse-shche-treba-prymudrytsia-zihraty-v-nichyiu-z-takoiu-neperekonlyvoiu-chekhiieiu

Не могк не согламттьсч с Заховайлой

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704401 вiд 2024-10-15 00:31:41

LAZY
№ 1704400 вiд 2024-10-15 00:19:33

Перше місце дуже малоймовірно вже взяти, а це важливо для відбору на ЧС

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704400 вiд 2024-10-15 00:19:33

Та виграєм два матчі, все заєбісь буде. Цей матч подарував приємні емоції та віру в команду.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704399 вiд 2024-10-15 00:11:28

VVV
№ 1704395 вiд 2024-10-14 23:42:21

Україні тепер навіть 8 очок не гарантуватимуть третього місця, є теоретичні розклади 9-8-8-8, де ми останні. Хіба що після перемог України та Чехії в п'ятому турі, треба буде не програти в Албанії. Теоретичний варіант Україна - перша, Чехія - остання теж ще існує - дві наші перемоги і дві поразки чехів. Треба виходити і грати, але для цього не завадило б мати тренера, що хоча б в собі був би впевнений і передавав це гравцям.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704398 вiд 2024-10-14 23:56:48

Так … приємно.
Але прикро ще не змогли обіграти команду Хворого та Замерзлого, та ще й пропустили гол від Хробака.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704397 вiд 2024-10-14 23:56:21

Навіть ребров побачив, що Степаненко фсьо.
Пора йти на пенсію і давати дорогу калюжним.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704396 вiд 2024-10-14 23:45:29

До речі, подумалось: чехів приємно мати в суперниках. Справжня чоловіча чесна заруба, без провокацій, симуляцій, тягнення часу, гівна та подлянок, як у балканців їбучих.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704395 вiд 2024-10-14 23:42:21

тепер типу задача втриматися в лізі Б? ну може за друге поборотися. не схоже, що чехи віддадуть перше місце.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704394 вiд 2024-10-14 23:42:11

Калюжний все випалював довкола себе. Стєпанєнга порівняно до нього - благодушно попердуючий пенсіонер.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704393 вiд 2024-10-14 23:41:48

Ех, шкода. Кльовий матч, веселий.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704392 вiд 2024-10-14 23:40:56

У Тимчика кілометраж є … а треба ще й майстерність.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704391 вiд 2024-10-14 23:36:28

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1704390 вiд 2024-10-14 23:35:38

Тому аморалесу мабуть капає на картку щоразу, коли він згадує про кротівню.
-------------------------------------------
Може капає в стакан?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704390 вiд 2024-10-14 23:35:38

Тому аморалесу мабуть капає на картку щоразу, коли він згадує про кротівню.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704389 вiд 2024-10-14 23:30:13

Мудрик вмер …ще може щось цікаве зробити, але й може майже при кожному дотику помилятись.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704388 вiд 2024-10-14 23:29:55

От у ДК є дубовий Дубінчак. Але порівняно до кротвієнка у ролі крайнього захисника, Дубінчак - це світоч ігрової думки.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704387 вiд 2024-10-14 23:27:29

83а хвилина - 3 удари в площину (

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704386 вiд 2024-10-14 23:25:46

Судячи по дискусіям на кротоТериконі - Криськів - на місці там в Шахті. показує себе добре.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704385 вiд 2024-10-14 23:23:44

olma
№ 1704384 вiд 2024-10-14 23:21:38

Криськів ЩД має таке ж право грати в збірній як і Кабаєв ДК
------------------------------------------
Кабаєв та Піхальонок заслабкі для збірної. По Криськіву
я ще не зрозумів.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704384 вiд 2024-10-14 23:21:38

Криськів ЩД має таке ж право грати в збірній як і Кабаєв ДК

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704383 вiд 2024-10-14 23:20:59

Щось цей крисюк фуєватий.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704382 вiд 2024-10-14 23:19:03

Batyj
№ 1704378
не бачив

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704381 вiд 2024-10-14 23:18:33

а хто такий Криськів? за які такі звитяги він виходить на такий матч?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704380 вiд 2024-10-14 23:15:12

Чехія витратила на російські нафту і газ у п’ять разів більше, ніж на допомогу Україні

Чехія витратила понад 7 млрд євро на російську нафту і газ. Це більш ніж уп'ятеро більше, ніж 1,29 млрд євро, які вона надала у вигляді допомоги Україні.

Про це йдеться у звіті Центру вивчення демократії та Центру досліджень енергетики та чистого повітря, повідомляє Цензор. НЕТ із посиланням на ЛІГА. Джерело: https://censor.net/ua/n3514891

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704379 вiд 2024-10-14 23:11:53

Batyj
№ 1704378 вiд 2024-10-14 23:10:40

Кто такой Крыскив?
-----------------------------------------
По нашому це буде Щурків.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704378 вiд 2024-10-14 23:10:40

Кто такой Крыскив?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704377 вiд 2024-10-14 23:10:25

Калюжний махнув повз м "яч.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704376 вiд 2024-10-14 23:09:49

Ребров так само бачить.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704375 вiд 2024-10-14 23:07:59

Знімуть Степаненка-Шапаренка.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704374 вiд 2024-10-14 22:59:42

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1704368 вiд 2024-10-14 22:57:58

Чех по-дурному самовиїбався, але нам на краще.
------------------------------------------------
Він і в Жироні помиляється.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704373 вiд 2024-10-14 22:59:21

olma
№ 1704370

ВАР це щастя! Інструмент справедливості.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.