🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1168.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704332 вiд 2024-10-14 22:04:40

позорище

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704331 вiд 2024-10-14 22:04:39

мда.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704330 вiд 2024-10-14 22:04:34

Нам важко бо немає переходу з фази захисту в фазу атаки.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704329 вiд 2024-10-14 22:04:30

Я бы Шапу убрал прямо сейчас..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704328 вiд 2024-10-14 22:04:06

Nycolas
№ 1704325
я 5 нарахував.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704327 вiд 2024-10-14 22:03:11

Важко нашій збірній бо чехи йдуть з різних сторін! -це цитата з коментатора…
Яка дурість!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704326 вiд 2024-10-14 22:01:02

Та да. На полі грає збірна, яка в хокей, в теніс, в фотографію і.. пиво пльзенського типу вміє набагатокраще ніж у футбол. А в наших тремтять ноги - не добре це все.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704325 вiд 2024-10-14 21:59:16

Конопля двічі в ноги супернику

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704324 вiд 2024-10-14 21:58:51

Гуцуляк слабкий для збірної.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704323 вiд 2024-10-14 21:58:49

як же зайобує цей переляканий Конопля.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704322 вiд 2024-10-14 21:56:36

Чехи пішли ва-банк. треба тримати удар, а потім накотити.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704321 вiд 2024-10-14 21:52:15

Соромно за Шапаренко

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704320 вiд 2024-10-14 21:52:13

таке нада забивать

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704319 вiд 2024-10-14 21:51:54

Шапа запорол 100 процентный момент..

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704318 вiд 2024-10-14 21:48:01

Моралєс …забовбав голосно втягувати повітря.
Хто там з наших зараз в студії - відженіть його від мікрофону.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704317 вiд 2024-10-14 21:47:14

VVV
№ 1704314
----
Почитай інтерв`ю Фоззі УП

https://www.pravda.com.ua/articles/2024/10/13/7479431/

Під час війни частина артистів продемонструвала «ефект Добкіна» – Фоззі з ТНМК

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704316 вiд 2024-10-14 21:45:18

Замість Калюжного Степаненко

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704315 вiд 2024-10-14 21:30:00

olma
№ 1704313 вiд 2024-10-14 21:22:26

До народу Грузії претензій нема. У Познані співали Путін - Хуйло!
----------------------------------------
Сьогодні в першому таймі також.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704314 вiд 2024-10-14 21:24:29

olma
№ 1704313
а хто підарасів прокацапських обирав? якийсь інший народ?
хоча путін-хуйло - то добре.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704313 вiд 2024-10-14 21:22:26

До народу Грузії претензій нема. У Познані співали Путін - Хуйло!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704312 вiд 2024-10-14 21:09:19

Підараса каладзе можна привітати із заслуженим атсосом.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704311 вiд 2024-10-14 20:58:09

Valeriy,
колись тут, на Обсілфі писали олбанським діалектом. Типа многа букафф і т. п

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704310 вiд 2024-10-14 20:57:45

Албанці останні 20 хвилин відбивались- відбивались …
і відбились.
Каладзе був загублений … мовляв, як так - показали його крупним планом.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704309 вiд 2024-10-14 20:31:25

У грузинів також момент… вони зараз давлять на захист албанців.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704308 вiд 2024-10-14 20:28:47

у албанців.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704307 вiд 2024-10-14 20:28:28

Знов гольови

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704306 вiд 2024-10-14 20:26:23

Ще Кіса Вороб'янінов, просинаючися, казав собі «ґуттен морґен або бонжур»

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704305 вiд 2024-10-14 20:20:01

Албанці виглядають краще за нас на тлі того ж самого суперника.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704304 вiд 2024-10-14 20:18:26

Десь 50 албанців є в гостьовому секторі.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704303 вiд 2024-10-14 20:16:47

Албанці прощають … мав бути другий.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704302 вiд 2024-10-14 20:13:52

це гут. я за Албанію.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704301 вiд 2024-10-14 20:11:58

Orest Dniprovskiy
№ 1704294
+1
шо нині, шо 30 років тому, вранці усі при вітанні казали «морген»

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704300 вiд 2024-10-14 20:08:17

Є тут албанці? Якщо є, вітаю вас з забитим голом … 0-1.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704299 вiд 2024-10-14 19:55:02

УЄФА нарешті визнала - українська молодіжка кваліфікувалася на ЄВРО-2025!

В УЄФА знову перерахували показники команд у відбірковому циклі молодіжного ЧЄ та оновили список країн, які гарантували собі участь в фінальній частині Євро-2025.

Навіть попри поразку в Англії, команда Мельгоси у найгіршому випадку буде кращою другою командою кваліфайну.

Нагадаємо, що фінальний турнір відбудеться з 12 червня по 5 липня 2025 року в Словаччині.

Сподіваємося, що УЄФА не видалить новину, як це було минулого разу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704298 вiд 2024-10-14 19:52:35

Andy Warhol - карпато-русин (українець) з Пенсильванії, коли поїхав в Нью-Йорк і став художником, тусовщиком, сексуальна орієнтація непонятна, то його брати чи родина русинська вусата роботяги конкретні начебто прокляла. А коли Андрей Варгола помер, то там роялтіз від Поп-арту неслабий, так відразу почали добрі спомини рідні видавати в медіа.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704297 вiд 2024-10-14 19:47:55

Сервус, пане Воргол. Тарас Чубай (Плач Єремії)



Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704296 вiд 2024-10-14 19:34:12

«Сервус» було загальновживаним привітанням на Західній Україні до кацапів, і ще трохи за кацапів - між «своїми».

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704295 вiд 2024-10-14 19:25:52

В російській мові теж до революції могли підписати листа: «Ваш покорный слуга, имярек», при цьому той, хто писав міг бути таким же аристократом як і той до кого писали.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704294 вiд 2024-10-14 19:25:06

PEPSI (Merkury)
№ 1704277
я бував у Мюнхені, Франкфурті на Майні і ще деяких невеличких місцях. Так бабульки зранку просто казали «морген» :) В день я їх не зустрічав.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704293 вiд 2024-10-14 19:22:54

Таке вітання схоже на офіційне, чи його в розмовній мові використовують?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.