olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704332 вiд 2024-10-14 22:04:40позорище
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704331 вiд 2024-10-14 22:04:39мда.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704330 вiд 2024-10-14 22:04:34Нам важко бо немає переходу з фази захисту в фазу атаки.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704329 вiд 2024-10-14 22:04:30Я бы Шапу убрал прямо сейчас..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704328 вiд 2024-10-14 22:04:06Nycolas № 1704325 я 5 нарахував.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704327 вiд 2024-10-14 22:03:11Важко нашій збірній бо чехи йдуть з різних сторін! -це цитата з коментатора… Яка дурість!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704326 вiд 2024-10-14 22:01:02Та да. На полі грає збірна, яка в хокей, в теніс, в фотографію і.. пиво пльзенського типу вміє набагатокраще ніж у футбол. А в наших тремтять ноги - не добре це все.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704325 вiд 2024-10-14 21:59:16Конопля двічі в ноги супернику
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704324 вiд 2024-10-14 21:58:51Гуцуляк слабкий для збірної.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704323 вiд 2024-10-14 21:58:49як же зайобує цей переляканий Конопля.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704322 вiд 2024-10-14 21:56:36Чехи пішли ва-банк. треба тримати удар, а потім накотити.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704321 вiд 2024-10-14 21:52:15Соромно за Шапаренко
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704320 вiд 2024-10-14 21:52:13таке нада забивать
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704319 вiд 2024-10-14 21:51:54Шапа запорол 100 процентный момент..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704318 вiд 2024-10-14 21:48:01Моралєс …забовбав голосно втягувати повітря. Хто там з наших зараз в студії - відженіть його від мікрофону.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704317 вiд 2024-10-14 21:47:14VVV № 1704314 ---- Почитай інтерв`ю Фоззі УП https://www.pravda.com.ua/articles/2024/10/13/7479431/ Під час війни частина артистів продемонструвала «ефект Добкіна» – Фоззі з ТНМК
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704316 вiд 2024-10-14 21:45:18Замість Калюжного Степаненко
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704315 вiд 2024-10-14 21:30:00olma № 1704313 вiд 2024-10-14 21:22:26 До народу Грузії претензій нема. У Познані співали Путін - Хуйло! ---------------------------------------- Сьогодні в першому таймі також.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704314 вiд 2024-10-14 21:24:29olma № 1704313 а хто підарасів прокацапських обирав? якийсь інший народ? хоча путін-хуйло - то добре.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704313 вiд 2024-10-14 21:22:26До народу Грузії претензій нема. У Познані співали Путін - Хуйло!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704312 вiд 2024-10-14 21:09:19Підараса каладзе можна привітати із заслуженим атсосом.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704311 вiд 2024-10-14 20:58:09Valeriy, колись тут, на Обсілфі писали олбанським діалектом. Типа многа букафф і т. п
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704310 вiд 2024-10-14 20:57:45Албанці останні 20 хвилин відбивались- відбивались … і відбились. Каладзе був загублений … мовляв, як так - показали його крупним планом.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704309 вiд 2024-10-14 20:31:25У грузинів також момент… вони зараз давлять на захист албанців.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704308 вiд 2024-10-14 20:28:47у албанців.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704307 вiд 2024-10-14 20:28:28Знов гольови
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704306 вiд 2024-10-14 20:26:23Ще Кіса Вороб'янінов, просинаючися, казав собі «ґуттен морґен або бонжур»
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704305 вiд 2024-10-14 20:20:01Албанці виглядають краще за нас на тлі того ж самого суперника.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704304 вiд 2024-10-14 20:18:26Десь 50 албанців є в гостьовому секторі.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704303 вiд 2024-10-14 20:16:47Албанці прощають … мав бути другий.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704302 вiд 2024-10-14 20:13:52це гут. я за Албанію.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704301 вiд 2024-10-14 20:11:58Orest Dniprovskiy № 1704294 +1 шо нині, шо 30 років тому, вранці усі при вітанні казали «морген»
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704300 вiд 2024-10-14 20:08:17Є тут албанці? Якщо є, вітаю вас з забитим голом … 0-1.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704299 вiд 2024-10-14 19:55:02УЄФА нарешті визнала - українська молодіжка кваліфікувалася на ЄВРО-2025! В УЄФА знову перерахували показники команд у відбірковому циклі молодіжного ЧЄ та оновили список країн, які гарантували собі участь в фінальній частині Євро-2025. Навіть попри поразку в Англії, команда Мельгоси у найгіршому випадку буде кращою другою командою кваліфайну. Нагадаємо, що фінальний турнір відбудеться з 12 червня по 5 липня 2025 року в Словаччині. Сподіваємося, що УЄФА не видалить новину, як це було минулого разу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704298 вiд 2024-10-14 19:52:35Andy Warhol - карпато-русин (українець) з Пенсильванії, коли поїхав в Нью-Йорк і став художником, тусовщиком, сексуальна орієнтація непонятна, то його брати чи родина русинська вусата роботяги конкретні начебто прокляла. А коли Андрей Варгола помер, то там роялтіз від Поп-арту неслабий, так відразу почали добрі спомини рідні видавати в медіа.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704297 вiд 2024-10-14 19:47:55 Сервус, пане Воргол. Тарас Чубай (Плач Єремії)
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704296 вiд 2024-10-14 19:34:12«Сервус» було загальновживаним привітанням на Західній Україні до кацапів, і ще трохи за кацапів - між «своїми».
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704295 вiд 2024-10-14 19:25:52В російській мові теж до революції могли підписати листа: «Ваш покорный слуга, имярек», при цьому той, хто писав міг бути таким же аристократом як і той до кого писали.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704294 вiд 2024-10-14 19:25:06PEPSI (Merkury) № 1704277 я бував у Мюнхені, Франкфурті на Майні і ще деяких невеличких місцях. Так бабульки зранку просто казали «морген» :) В день я їх не зустрічав.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704293 вiд 2024-10-14 19:22:54Таке вітання схоже на офіційне, чи його в розмовній мові використовують?