klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704292 вiд 2024-10-14 19:19:27Піздець, ідить нахуй з такими вітаннями -------- Вітання «сервус» походять від лат. servus — слуга, раб, кріпак — і є еліпсисом латинського виразу «servus humillimus, domine spectabilis», який означає «[Ваш] покірний слуга, [мій] шляхетний володарю». У сучасній інтерпретації цей еліпсис ближчий за змістом до виразу «до Ваших послуг»
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704291 вiд 2024-10-14 19:05:41Nedopysuwach, Сервус і Ґрюсс Ґотт уживаються і в Баварії, як і в Австрії. Сервус і в Україні можна вживати, де була Австро-Угорщина. Польською можна serwus, угорською szervusz, є тке привітання чеською, словацькою і хорватською. Скрізь не дуже поширене, але можна так. А там, де я буваю у Німеччині, найчастіше кажуть гальо або гай (останнє точно, як англійською), а замість чус дуже часто кажуть чао.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704290 вiд 2024-10-14 19:01:39Enot № 1704283 Точно, блін, постійно бакси в очах)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704289 вiд 2024-10-14 18:57:09Вболіваємо за бойову нічию з попередженнями та вилученнями!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704288 вiд 2024-10-14 18:33:11klirik [Останнi 20 месаг]№ 1704281 вiд 2024-10-14 17:57:45Так і скажуть: дивіться, бляді, як ми будемо вас пабєждать.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704287 вiд 2024-10-14 18:26:08LAZY № 1704247 вiд 2024-10-13 22:38:58 Ги, хай щастить молодятам!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704286 вiд 2024-10-14 18:23:18PEPSI (Merkury) № 1704285 та ну ні. з футбольної точки зору то буде єбля хом'ячків. наші правда з албанцями взагалі самовиїбались, але то вже таке.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704285 вiд 2024-10-14 18:13:58Valeriy З суто футбольної точки зору це цілком може бути пристойний матч.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704284 вiд 2024-10-14 18:10:03Я не міг собі уявити, що я через годину буду мати бажання дивитись футбольний матч між двома єврограндами - Грузія-Албанія.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704283 вiд 2024-10-14 18:07:304.5 млрд гривень
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704282 вiд 2024-10-14 17:58:52Мінцифра зекономила ₴4.5 млрд завдяки прозорим закупівлям дронів З перших контрактів на безпілотники в межах Армії дронів ми побудували жорстку систему контролю закупівель, яку контролюють БЕБ та НАБУ. … Якщо через прозорість закупок зекономили 4.5 ярдів, то на яку суму дрони закупаються? Нам захід на рік 50 ярдів ухвалив і то не все на 100%
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704281 вiд 2024-10-14 17:57:45Ну ось, а ви хвилювались
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704280 вiд 2024-10-14 17:37:41Володимир Зеленський представить «план перемоги» України під час виступу в Верховній Раді 16 жовтня. Про це заявив радник керівника Офісу президента Сергій Лещенко. --------- бля. воно до сих пір «радник»? я от хз. у світлі виборів в штатах, і хуйєватої історії у втручання у вибори… амбарна книга яника, джуліані… я вже не згадаю деталей, але думав що лєщєнко давно вже «на пенсії» в укрзалізниці…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704279 вiд 2024-10-14 17:04:09Yagshamash [Останнi 20 месаг]№ 1704270 вiд 2024-10-14 11:07:23Я до того, що певний час мода була на босса-нову, і продюсери вимагали, щоб люди, які грали традиційний джаз, випускали цілі альбоми у цьому стилі. Чарлі Берд - гітарист дуже відомий - кілька таких альбомів записав, та ще й з оркестром, і навіть вже підстаркувата на той час Елла Фітцджеральд щось таке зварганила під назвою Ella Abraça Jobim.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704278 вiд 2024-10-14 16:58:56PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]№ 1704277 вiд 2024-10-14 16:55:38«Сервус» - здається австрійське вважається, чи ні? А «Грюсс Готт» - це фактично західноукраїнське «Слава Йсу!»;)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704277 вiд 2024-10-14 16:55:38Orest Dniprovskiy Між Штутгартом і Мюнхеном козирне вітання це Ґрюсс Гот!, або Сервус! І ніяк інакше. Гутен таг видає тебе за іноземця, або немісцевого.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704276 вiд 2024-10-14 16:43:43Який нам треба рахунок у матчі грузія-албанія? Нічия? 0:0?
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704275 вiд 2024-10-14 14:50:41Оголосили лауреатів Нобелівської премії з економіки. Нагороду отримали Дарон Аджемоглу, Саймон Джонсон та Джеймс Робінсон. Премію присудили «за дослідження того, як інституції формуються та впливають на процвітання». https://x.com/NobelPrize/status/1845763241147785723
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704274 вiд 2024-10-14 12:16:21Як правильно вітатись в Німеччині? PEPSI: Чат GPT скажи будь ласка як правильно привітатись з німцем щоб він зрозумів, що ти гарно знаєш німецьку? GPT: А, ну, PEPSI на даний момент непотрібно німцю казати халло чи гутен таг. Якщо хочеш показати, що ти вже освоїв їхню мову і звичаї просто скажи салам алейкум … Повір це зараз найпоширеніше привітання
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704273 вiд 2024-10-14 11:32:55Правда про Батия:
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704272 вiд 2024-10-14 11:27:21Starik (Україна, Київ) № 1704266 вiд 2024-10-14 10:08:22 Orest Dniprovskiy № 1704265 на біг слемах наче на ролан-гаро залишають судів але при грі на грунті, якщо не згоден - завжди можна подивитись на слід від м'яча так. системи автоматичного визначення добре себе зарекомендували. немає сенсу до гри додавати «людський фактор» єдине що не дуже дешеве задоволення. наче система howk-eye на тижневий турнір на один корт коштує 20к (можливо зараз вже дешевше, і якщо декілька кортів то знижки) … тому невеликі турніри не можуть собі дозволити (лінійні судді зазвичай - «місцеві». їх дешевше можна орендувати на тиждень) :)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704271 вiд 2024-10-14 11:20:05Nycolas № 1704202 НБУ контролюватиме і маркетплейси (Rozetka Pay) --- Там все схвачено: Олександр Лапко, CEO RozetkaPay НАТАЛІЯ ЛАПКО, заступник директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704270 вiд 2024-10-14 11:07:23Том Жобім - Антоніо Карлос. Вони всі сиділи в Англії або Америці у 70х, бо в Бразилії диктатура була. А сама босса виникла як така тиха музика під ґітару, бо її на кухні десь тихо грали через ту таки диктатуру.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704269 вiд 2024-10-14 11:03:11Nedopysuvach, так, звичайно, для Штатів теж. Ґетц скористався, як із музики, так і з дружини Жоао Жилберту Aструд (голос Ґерл фром Іпанема).
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704268 вiд 2024-10-14 10:40:44День УПА й календарна реформа: 14 жовтня – історична дата, чи її корені у святі Покрови --- https://zahid.espreso.tv/suspilstvo-den-upa-j-kalendarna-reforma-14-zhovtnya-istorichna-data-chi-yiyi-koreni-u-svyati-pokrovi
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704267 вiд 2024-10-14 10:31:57Fozzey № 1704261, yagshamash № 1704245 Геть (Геть) № 1704242 Дякую за відгуки, які цікаві так саме як і ця вибірна музика. Треба буде цілий альбом на спотіку послухати Y La Bamba 'Ojos Del Sol' (2016) Y La Bamba - це американці мексиканського походження. Y La Bamba is an American indie alternative/experimental band led by singer-songwriter and guitarist Luz Elena Mendoza. She is a first generation Mexican American, and sings in both English and Spanish. The current ensemble includes Mendoza: vocals, guitar; Julia Mendiolea: guitar, bass; Antonio Montanez: drums; Gordon Walters: bass; and Isabeau Waia'u Walker: vocals, percussion. [1] Y La Bamba has released five albums and two EPs. Ок. Усім бажаю продуктивного тижня!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704266 вiд 2024-10-14 10:08:22Orest Dniprovskiy № 1704265 Ну там ШІ притягнуто, при чому в оригіналі про ШІ майже нічого не написано. По факту цей турнір останній з великих, який буде використовувати систему контролю ліній без живих суддів. Але це вже розповсюджена практика, тому новина більше не про ШІ, а про консервативність англійців. Що також не новина :)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704265 вiд 2024-10-14 10:02:39Найстаріший тенісний турнір Вімблдон замінить суддів на електронні суддівські системи на основі штучного інтелекту (ШІ)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704264 вiд 2024-10-14 07:24:36yagshamash [Останнi 20 месаг]№ 1704248 вiд 2024-10-13 22:58:35Боса-нова - це не лише для Європи, але і для Америки ;) Стен Гетц і Жоао Жильберту - свого часу був суперпопулярний альбом, після якого всі почали грати ту боса-нову, і зараз всі ті платівки лежать мертвим вантажем. Там же десь крутився Том (хоча по суті, здається, Карлос) Жобім зі своєю The Girl from Ipanema.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704263 вiд 2024-10-14 07:22:05Pryvyd Zamku (Привид Замку) [Останнi 20 месаг]№ 1704241 вiд 2024-10-13 21:44:00І справді - у переліку тренерів зб. Швейцарії немає жодних венцелів, тобто дана інформація від ШІ - це або диверсія, або перверсія. Хіба що цей персонаж був якимось помічником і 28 років носив сітку з мʼячами.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704262 вiд 2024-10-14 01:37:55Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1704260 Voxa тaким був i дo кaбiв, i дo вiйни…
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704261 вiд 2024-10-14 01:26:032 olma№ 1704239Гарне. Дякую.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704260 вiд 2024-10-14 00:36:382 yagshamash№ 1704258Та це ж ти доїбався до людей. От я тобі і кажу - приїздь в Запоріжжя, посиди піл кабами, а вже потім розсеки оптимізмом.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704259 вiд 2024-10-14 00:17:34Voxa (м. Запоріжжя) № 1704257 Звичайно, зрозумів. Тільки не скигли. Гаразд? Не повчання, а так.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704258 вiд 2024-10-14 00:14:04Pryvyd Zamku Тут іноді пишуть українці з України про музику і про футбол. Моя месаґа про бразилійську музику була відповіддю на месаґу olma. Видно, комусь це цікаво навіть під час війни. Якщо не треба, я не писатиму про це. І це, припини до мене дойобуватися. Це вже в тебе якимось бзиком стає. Тримай себе в руках.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704257 вiд 2024-10-14 00:11:44yagshamash № 1704255 а давай я вже якось самотужки розберусь як і де мені поводитись і шо писати. Добре? ти ще ж тут не адмін, не? Я от даю тобі поради чи повчаю шо писати про теніс, музику або чай мате? А як думаєш чому? А я підкажу, бо мені це не цікаво і я скролю.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704256 вiд 2024-10-14 00:02:042 Yagshamash№ 1704252А ти приїздь до Вокси у Запоріжжжя, він тобі знайде де жити, поживи там трішки - і звідти вже бодрячко про бразильянську музичку. Разом посміємося ;-)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704255 вiд 2024-10-13 23:57:09Voxa. Тобто ти насправді не за поразку України? Вибач. Тоді поводься відповідно, коли пишеш месаґи. Спершу думай, а тоді пиши.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704254 вiд 2024-10-13 23:45:16Yagshamash № 1704252 я от хуй його знаю як ти поміж буков на екрані вловлюєш інтонацію, але нехай. Може в тебе «третє око», насправді навіть це не цікаво. Давай ти просто за оцей висер № 1704246 тихенько вибачишся, і ми зробим вигляд шо його не було.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704253 вiд 2024-10-13 23:34:42Nevropatolog, а ти не пизди з 'інфою' із дуже сумнівних джерел. Вишукуєш усяке гівно методично, хто тобі лікар?