🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1171.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704212 вiд 2024-10-12 22:31:36

2 yagshamash
№ 1704139
Так і з «біженцями»

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704211 вiд 2024-10-12 22:29:19

Польша-Португалія 0:2

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704210 вiд 2024-10-12 22:29:10

2 Batyj
№ 1704197
кантона

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704209 вiд 2024-10-12 22:16:48

VVV
№ 1704208
----
Але гола забити не можуть кудєсніки з Іберійського півострова.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704208 вiд 2024-10-12 22:04:11

п.. ць як іспанці швидко з м'ячем працюють.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704207 вiд 2024-10-12 21:55:22

yagshamash
№ 1704206
то вони й мислять як та блядська шляхта.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704206 вiд 2024-10-12 21:53:48

VVV
№ 1704205 Так, власне це те, що ти кажеш. Ні, це - не вибіркова пам'ять. Це взагалі жодної пам'яті нема. Вони думають, майже 100 відсотків населення: українці мусять спокутувати свою вину за злочини проти поляків. А тоді ми подивимося.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704205 вiд 2024-10-12 21:42:13

yagshamash
№ 1704204
яка вибіркова пам'ять. мабуть незліченні злочини шляхти та й поляків загалом проти українців вони не згадують? а тих злочинів ой як багацько накопичилось за не одне століття знущань, навіть годі порівнювати. тим більше, що полякам саме через ці знущання і діставалось по рогах, бо за все колись настає розплата.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704204 вiд 2024-10-12 21:34:35

yagshamash,

Із поляками завжди парадокси виникають. Бо з того, що я знаю, за 40+ років спілкування з ними (а я говорю, як рідною), то вони завжди дуже прихильні і дружні. Найкращі друзі. А коли раптом доходить до Бандери, то вони кажуть, що читали книжки, або ті молодші бачили фільми, де українці смажили на вогнищі поляків. А тоді є мій близький приятель, що казав мені: та в якогось Кшишка (його знайомого) вуйка вкраїнці забили на Волині: це - сімейні спогади. А «Кшишєк» був депутатом Сейму від партії Кукіз і багато там нахуярив антиукр законів (а ще він (Кукіз) був популярним рокером колись). Це дуже складно. Бо я найкращий приятель поляків. Маю сотні друзів. Але важко говорити на ці теми. Бо багато з них навіть художніх фільмів надивилися і думають, що це правда.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704203 вiд 2024-10-12 21:10:45

klirik
№ 1704194

Для роз'яснення Браун - це дуже відомий підарас (не у статевому значенні). Він у день інавґурації Туска загасив вогнегасником Менору (єврейський символ) у фоє польського Сейму. Його потім усунули від сесій, але, видно, воно й далі там. Хоча, як я згадую, його мали судити.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704202 вiд 2024-10-12 20:19:21

НБУ контролюватиме і маркетплейси (Rozetka Pay), поштові оператори (NovaPay), та платіжні термінали самообслуговування — водяться додаткові зміни за переказами з картки на картку

Їх теж забовʼяжуть контролювати операції своїх клієнтів.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704201 вiд 2024-10-12 20:06:14

Мабуть насправді то була філія іншої контори, також із трьох літер - але знов-таки інших.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704200 вiд 2024-10-12 19:25:11

В Словении закрыли единственный в Европе филиал МГУ

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704199 вiд 2024-10-12 18:46:07

седня будет интересно Испания-Дания..

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704198 вiд 2024-10-12 18:12:55

Як можна бути одночасно англосаксонськоїю та бісмарківською?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704197 вiд 2024-10-12 18:11:21

зашел на часовенку, поглядеть как живется народу. Нема никого, тока сабж с каким-то шейхом отношения выясняют, кто больший стукач. Кстати, кто такой шейх? Слидак перехрестился или гандоныч?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704196 вiд 2024-10-12 18:06:23

2Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1704193
Не думаю.. он давно не фанатеет. Да и не фанател никогда. И вааще странно, что зацепился за футбольный проект..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704195 вiд 2024-10-12 17:24:19

klirik
№ 1704194
це проблема, що західні спецслужби спокійно дають працювати агентам кремля, причому на найвищому рівні. навіть не уявляю такої хуйні за часів холодної війни. тепер все можна.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704194 вiд 2024-10-12 17:10:02

Про Литву. Оце сьогоднішній твіт депутата польського Сейму, з йобаної конфедерації. Він відомий клоун, навіть обраний до Європарламенту. Заценіть ріторику до історичного союзника і партнера по НАТО. Якщо в мене раніше ще були сумніви, то зараз вже на 100% впевнений що вони керуються кацапами, і розхитують єс та нато зсередини. Скрін твіта наводжу з перекладом для розуміння глибини мерзотності



Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704193 вiд 2024-10-12 16:31:12

2 Batyj
№ 1704191
Вувік на трибунах є?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704192 вiд 2024-10-12 16:21:17

https://myfootball.top/11430728-litva-kosovo-pryamaya-translyaciya-12-oktyabrya.html

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704191 вiд 2024-10-12 16:20:20

щас играют Литва- Косово. Всем болеть за Литву!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704190 вiд 2024-10-12 16:18:22

2 Pryvyd Zamku
№ 1704177
Должен сказать, что да. Чув и много. Я в те времена на футбол основы перестал ходить, а вот в Кончу ездил на все домашние игры дубля. И на каждой игре объявляли состав и я чув его фамилию кожный раз..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704189 вiд 2024-10-12 14:42:44

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1704188
----
Підарас під кайфом, як стверджують свідки і постраждалі. Менти навмисно не приїжджали для зняття показів, щоб свідків пропустити через порушення комендантської години.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704188 вiд 2024-10-12 14:09:34

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1704178 вiд 2024-10-12 11:06:46

У даному конкретному випадку за кермом явно сидів підарас, але загалом облаштування оцих відкритих просторів при кафе та ресторанах також треба чіткіше регулювати.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704187 вiд 2024-10-12 14:08:20

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 170418
не виправдовуючи гонор Реброва, з грузинами він міг взагалі не спілкуватїись. прокацапська країна, яка допомагає лаптям обходити санкції.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704186 вiд 2024-10-12 13:22:38

так походу він в останній час з журналістами весь час спілкується.
Флеш після Чехії теж поскандалив.
Воно коли невдачі і незручне питання ось і підгора.
А відверто у Реброва то не дуже йде, тому зривається

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704185 вiд 2024-10-12 12:52:14

У ході коментажу вчора згадували про те, що Ребров «різко спілкувався з представниками грузинських ЗМІ». Цікаво, що малося на увазі.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704184 вiд 2024-10-12 12:51:23

Калюжного я добре пам'ятаю в Динамо Ю-19, єдиний в тому складі габаритний хавбек. Щось не склалося з переходом в дорослий футбол. Втім в Динамо це не рідкість.. Радий що знайшов свою команду і чудово дебютував за збірну.
Щодо Яремчука - сам Роман казав в інтерв'ю що в Динамо йому хвилин за 20 до кінця гри починало судомами зводити ноги. Переїхав до Бельгії і медики тамтешнього клубу цю проблему швидко вирішили.
Ще один штришок щодо інфраструктури Динамо :(

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704183 вiд 2024-10-12 12:48:44

А взагалі, перемога над Грузією має і політичне значення, бо зараз ця держава фактично є ворожою до України.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704182 вiд 2024-10-12 12:24:51

Калюжний в дк був відомий тим, що «різко знизив вимоги до себе».

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704181 вiд 2024-10-12 12:23:45

Хускоред оцінив мудрика найвищим балом 8,3. За ним Калюжний 7,8.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704180 вiд 2024-10-12 11:46:28

Batyj
№ 1704173 вiд 2024-10-12 08:33:42

Всі ті роки на позиції опорника міцно сиділа жопа Сидорчука, причому навряд чи заслужено, бо важко знайти більш тупого і менш корисного гравця. І те, що він раз на рік забивав дальніми ударами, аж ніяк цього не компенсує.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704179 вiд 2024-10-12 11:34:37

Pryvyd Zamku

Звісно чув, бо 7 місяців назад це було :)

«Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу ухвалив рішення зарахувати» Олександрії «технічну поразку в матчі 18-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) з донецьким» Шахтарем ".

Причиною покарання стала участь у поєдинку півзахисника олександрійців Івана Калюжного, якого не було в заявці на гру.

26 лютого «Шахтар» не зумів обіграти «Олександрію» – зустріч на стадіоні «Ніка» в Олександрії завершилася внічию 0:0. Проте тепер результат матчу анульовано, а «Шахтарю» присудили технічну перемогу (3 :0). "

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704178 вiд 2024-10-12 11:06:46

Ввечері на Саксанганського 10.10.2024 був інцидент. Мерседес мажорський вїхав в терасу кафе з відвідувачами, слава богу нікого не вбив, але менти все зрозбили для відмазки мажора і а не для захисту постраждалих

https://x.com/poulinapo/status/1844861234161574100

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704177 вiд 2024-10-12 11:06:44

2 Batyj
№ 1704173
А ти про Калюжного багато чув до вчорашнього матчу?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704176 вiд 2024-10-12 11:04:28

Так і сказав: «нємєц-пєрєц-колбаса». Raus!

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704175 вiд 2024-10-12 08:53:52

Путiн пoслaв нax Шoльцa з йoгo тeлeфoнoм.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704174 вiд 2024-10-12 08:35:57

Второй Яремчук, блять..
Не подходит в основу, но подходит в сборную..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1704173 вiд 2024-10-12 08:33:42

и нще. Мне не понятно, о чем думают наши, динамовские, тренера. Калюжный принадлежал ДК 5 лет. С 2015 по 2020 годы. И не сыграл ни одного матча.
Начинается потихоньку вериться, чтл в состав, в основу попадают по блату..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.