PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704172 вiд 2024-10-12 01:28:40Доречі, коли забивав Мудрик, дуже якісно зіграв Довбик, який відтягнув на себе маневром захисників на мить, але цієї миті вистачило.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704171 вiд 2024-10-12 00:47:03Щодо тягання футболок від наших, це було незвично та брудно. Але спрацювало. Хоча карток набрали.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704170 вiд 2024-10-12 00:40:32Voxa (м. Запоріжжя) № 1704168 Тимчик нормально взаємодіє зі своїм вінгером. І у захисті цупкиший за Коноплю. Рудий під тиском пливе: очі перелякані, починає безглуздо фолити, а Тимчик лажає впевнено, без жодних сумлінь.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704169 вiд 2024-10-12 00:38:18Ну, якщо Конопля, знаходячись у 2 м. від судді, зватає за футболку у центрі поля суперника і заробляє жовту, то це діагноз. Конопля тупий. Просто тупий. Дуже тупий. Він привозив проблеми. Привозить. І ще не раз привезе. В меошок і с моста.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704168 вiд 2024-10-12 00:30:38VVV № 1704166 та х. з. Я чесно кажучи зовсім не слідкую за Коноплей, матчів Шахти не дивлюсь, і бачив його тіки в оце в збірній, тому сталого уявлення не маю. Але Тимчик все шо має, це витривалість і здоровье ну і якусь швидкість, з мізками проблема, з футбольними якостями теж посередньо. Так шо х. з.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704167 вiд 2024-10-12 00:27:37Тимчик кращій, але Конопля більш грає з партнерами.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704166 вiд 2024-10-12 00:22:17Voxa (м. Запоріжжя) № 1704164 Тимчик точно кращий. принаймні швидший. Конопля зовсім ніякий.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704165 вiд 2024-10-12 00:20:53Batyj № 1704138 вiд 2024-10-11 23:02:20 Пятая контра заканчивается на Долбике его потерей мяча.. ------------- «Долбікє»? Пиздець, яка ти закостинівша кацапура
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704164 вiд 2024-10-12 00:20:36PEPSI, а кого в альтернативу? Тимчик не кращий, а Каравай взагалі не захисник.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704163 вiд 2024-10-12 00:19:23Starik (Україна, Київ) № 1704160 Настрой у команді правильний, його видно без окулярів. Лавка є, молоді голодні є, досвідчені є. Якщо не буде форс-мажору, то і чехів переможуть.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704162 вiд 2024-10-12 00:16:04Batyj № 1704161 Циганкова достатньо. Конопля зайвий, це не футболіст, це непорозуміння.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704161 вiд 2024-10-12 00:13:42Пепс, как говорил Лобан, один рыжий в команде должен быть
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704160 вiд 2024-10-12 00:07:15Відпрацювали та перемогли заслужено. Чи вистачить сил на Чехів? Не факт, але треба сподіватися
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704159 вiд 2024-10-11 23:59:22Batyj № 1704155 саме так. причому грузини ніякі у позиційних атаках. немає зон - немає грузинів. вони вміють лише тікати в контри. зон не було - нічого не створили.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704158 вiд 2024-10-11 23:57:54Прекрасний матч, і таки так - це було динамо тбілісі. Те, що Грузія сьогодні програє, Віллі Санйоль - I am gruzin - зрозумін уже після перший хвилин матчу. Україна вийшла перемагати. Шатко, валко, як то кажуть, але вийшли битися, я слава богу, що виконавці у нас кваліфіковані, пів команди технарі від бога, арешту доповнили старанням. Перемога заслужена. Неясно лише на рахунок Коноплі. Воно йобнуте. Це настільки слабкий і тупий гравець, що аж дивно.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704157 вiд 2024-10-11 23:56:53Купа жовтих на рівному місці, чим слабкіше суперник, тим краще мудрик грає
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704156 вiд 2024-10-11 23:51:21Ну молодці в цілому. Що значить свіжих вмотивованих людей підтягнули Калюжний, Гуцуляк сподобались відношенням до роботи і розумінням свого місця на полі. Радий, що нам і Sauronu принесли перемогу.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704155 вiд 2024-10-11 23:49:47А вааще, обычное Динамо Тбилиси. Подержать мячь, поводиться на клочке поля, завести мяч в ворота.. Жарили их обычно спокойно..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704154 вiд 2024-10-11 23:49:06билися, а не грали. але краще вже таке лайновозилово, ніж ота хуйня, що була.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704153 вiд 2024-10-11 23:49:02VVV № 1704151 ага, компенсував недоліки віддачею та старанністю, молодець
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704152 вiд 2024-10-11 23:47:44Судя по красному носу Шевы, там щас холодно
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704151 вiд 2024-10-11 23:44:30Калюжний боєць, хоча інколи не встигав.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704150 вiд 2024-10-11 23:44:24пощастило з позагрою, відверто
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704149 вiд 2024-10-11 23:43:31Perfect Stranger 1704143 Я розумію, що може трапитися ситуація чи кілька, де представник якоїсь етнічної групи скоїв злочин. Це абсолютно нічого не означає, бо злочинці є у кожній групі. Просто не таких, як сам, люди виокремлюють. А таких, як сам, ні. Втім злочинність поширена серед усіх груп. І на Заході Європи злочинність є низькою загалом.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704148 вiд 2024-10-11 23:42:35А аот и ошибочка Трубина..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704147 вiд 2024-10-11 23:36:52За жовтими картками ми попереду- 4:3
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704146 вiд 2024-10-11 23:36:07підар під 2 номером постійно намагається зламати Мудрика і навіть жовтої не має.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704145 вiд 2024-10-11 23:33:28почалось, блядь. Матвієнко, Таловєров. перед тим Конопля. як же це заїбало.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704144 вiд 2024-10-11 23:14:16Треба охолоджуючі контри, бо грузини тиснуть.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704143 вiд 2024-10-11 23:09:01 Yagshamash № 1704124 вoни бoяться кoли їх вiдсoтoк пoрiвнянo мaлий… кoли вiн зрoстaє (нe oбoвязкoвo кoли стaє бiльшiстю), aгрeсивнiсть зрoстaє, oсoбливo в суспiльствi якe психoлoгiчнo нeсe пoчуття кoлeктивнoї вини зa злoчини Н-oгo пoкoлiння вiд ньoгo. Звичaйнo людинa с-хильнa узaгaльнювaти пeрш зa всe свiй дoсвiд. Я бувaв в Нiмeччинi дoсить чaстo i нiчoгo тaкoгo пoгaнoгo нe бaчив, нaвiть нaвпaки - в 2006 пiд чaс чeмпioнaту свiту був свiдкoм як в бaрi нiмцi нaсмiхaлися нaд турeцькими жiнкaми, якi oчeвиднo випaдкoвo туди зaйшли i нe рoзумiли щo нaд ними смiються. Мeнi рoбити виснoвoк, щo нiмцi - фaшисти? :) Бiльш рoзумнo будe узaгaльнювaти дoсвiд рiзних людeй з рiзнoю вaгoу. I мeнi видaється рoзумнo припустити щo вaгa людини, якa прoживaє дoвшe i мaє дoсвiд рiзних ситуaцiй, a нe лишe в бaрi, мусить бути дeщo бiльшoю :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704142 вiд 2024-10-11 23:07:12А Михайлик феєрить! Жаль, не забив. Навчився, Мудрик, без замаху бити. Круто.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704141 вiд 2024-10-11 23:06:06спортив та й спортив. У спорті такого чимало.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704140 вiд 2024-10-11 23:03:46Voxa (м. Запоріжжя) № 1704137 вiд 2024-10-11 22:59:29 olma № 1704136 та можно на вістря, тіки надо шоб хтось же передачу віддав … ------------------------------------------------------- Довбик спортив гольовий момент …була чудова контра.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704139 вiд 2024-10-11 23:03:45В американському штаті Вашингтон жінка викликала поліцію, бо її подвір’я оточили близько сотні єнотів. Відео «вторгнення» голодних тварин опублікували в соцмережах Офісу шерифа округу Кітсеп. Жителька міста Поулсбо підгодовувала поодиноких єнотів протягом 35 років, але не очікувала, що біля її дому раптово збереться ціла зграя. «Якимось чином звістка про це дійшла до єнотів, і вони всі прийшли до її будинку в очікуванні їжі», – розповів представник офісу Кевін Маккарті в інтерв'ю NBC 9 news. За словами потерпілої, єноти, яких вона завжди підгодовувала, були добрими, а новоприбулі особини почали проявляти агресію. https://life.pravda.com.ua/society/u-ssha-budinok-zhinki-otochili-blizko-100-golodnih-yenotiv-video-304243/?_gl=1*1r9xjp0*_ga*MTk0NjIzMzQwMC4xNjQ5NTkwNjgw*_ga_6ELQ7YCNBS*MTcyODY3NjczNC41NDYuMS4xNzI4Njc2ODAwLjYwLjAuMA.. _________________________ Он як буває.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704138 вiд 2024-10-11 23:02:20Пятая контра заканчивается на Долбике его потерей мяча..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704137 вiд 2024-10-11 22:59:29olma № 1704136 та можно на вістря, тіки надо шоб хтось же передачу віддав … Шапа без мяча, а Судаков грає з Мудриком
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704136 вiд 2024-10-11 22:55:19Перевага в рахунку невелика. А кінець тайму показав, що грузини можуть додати, після піздюлини від Санйоля. Довбика треба на вістря атаки якимось чином поставити і позаряджати на нього?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704135 вiд 2024-10-11 22:54:09PEPSI (Merkury) № 1704134 вiд 2024-10-11 22:51:24 Valeriy № 1704132 коментатори кажуть щось з полем не так, і з світлом. Доречі Довбик у порядку. Дуже небезпечний якісний тіп. ------------------------------------------------------- З моменту переходу в Жирону не пропускаю жодного матча з Довбиком.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704134 вiд 2024-10-11 22:51:24Valeriy № 1704132 коментатори кажуть щось з полем не так, і з світлом. Доречі Довбик у порядку. Дуже небезпечний якісний тіп.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704133 вiд 2024-10-11 22:44:27Прийом шкутильгає в половини команди