Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704052 вiд 2024-10-10 12:38:42Скажу більше - біля кожного магазину АТБ має працювати малий ядерний реактор.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704051 вiд 2024-10-10 12:31:28ФК Полісся - член ядерного клубу. Чому ні? Вайноу?
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704050 вiд 2024-10-10 12:31:11Теніс ⚡️Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї кар'єри … Епоха Роки два його пробували уговорити піти на пенсію На купі турнірів, куди він приїжджав готували «пишні проводи» Видно не хоче йти «під фанфари»
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704049 вiд 2024-10-10 12:26:24LAZY № 1704043 Ти писав що у тебе екофлоу? Хто виробник?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704048 вiд 2024-10-10 12:17:25Так бути не може довго. «Конструкторське бюро» можна перенести набагато простіше ніж завод чи фабрику. Конструкторів можна підготувати своїх, або перекупити чужих. І все. Не потрібні західні мізки. Сама ця ідея мала якийсь расистський характер, автори її чомусь думали, що китайці здатні лише до найпростіших робітничих операцій. Але «Майстерня світу» завжди дорівнює «Володар світу». Колись це була Британія, потім США, а тепер стає Китай.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704047 вiд 2024-10-10 12:15:59відомо, що Буткевич інвестував у нерухомість в США, щоб будувати малі ядерні реактори. --------------------------- Хммм, може бімбу ядрьону потихеньку склепає.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704046 вiд 2024-10-10 12:05:54В ідеалі, Захід мав бути конструкторським бюро, а китайська Красножопія - майстернею, де ці розробки перетворювалися на готовий продукт. Але на практиці виходить не зовсім так.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704045 вiд 2024-10-10 11:52:02«Прогресивні» ліберальні хуєплоти йобані пизділи про «глобалізацію». Корпорації замість своїм робітникам платити гроші, виробництва в Китай перевели, щоб там китайці за тарілку супу працювали під контролем Комуністичної партії Китаю. Своїх робітників на вулицю викинули, щоб якісь мільярдери заробили ще більше мільярдів. І тепер західна Цивілізація, західна демократія, західний спосіб життя в сраці, а Китай та його сателіти вирішують долю світу. Але винні звісно ті хто купує китайські товари, ага.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704044 вiд 2024-10-10 11:49:25Lazy - easy! це закони фізики і природи, це як вода - тече завжди вниз там де може текти. Так і дюди, купують, там де асортимент, де дешевше і де є зручна доставка.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704043 вiд 2024-10-10 11:43:02Потрєбляді китаєсмокчущі.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704042 вiд 2024-10-10 11:34:06Enot № 1704041 я так розумію що продавці алі, мають контракти з якимось з перевізників. зазвичай я не звертаю увагу (хіба що дивлюсь що доставка бесплатно). а приходить 50% на укр-пошту, 30% на нп, і 20% на міст по-моєму на деякі посилки можна явно вибрати кур'єрську службу, часто це якісь невеликі гроші за доставку…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704041 вiд 2024-10-10 11:25:25Алі на НП та Міст відправляє? Раніше тільки Укрпоштою і чекати місяць як мінімум. Тому я їм майже не користувався. Якщо відправляє, то можна відправити в будь-яке відділення України, а потім зробити пересил.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704040 вiд 2024-10-10 11:13:53Voxa (м. Запоріжжя) № 1704035 а ти не пробував вказати адресу чиюсь, наприклад київ, але коли йде доставка на НП чи міст, вказати твоє відділення? я для алі змінював нп і міст, коли відділення побличже відкривались, це вже під час війни… або прийде товар в київ (чи якесь місто ближче), заплати нп чи місту за переадресацію і все
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704039 вiд 2024-10-10 10:45:13Єретична щось не того.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704038 вiд 2024-10-10 10:37:13sk (здалеку…) № 1704034 вiд 2024-10-10 10:03:26 Для Амазону є Keepa - задаєш граничну ціну на товар, коли ціна на Амазоні знижується до цього рівня, воно тобі повідомляє.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704037 вiд 2024-10-10 10:31:35Росіяни спостерігають за вибухами на військовому аеродромі поблизу Майкопа: «У#бывать надо, бл#дь. Ошалеть! У меня все тело трясется». ВIДЕО Джерело: https://censor.net/ua/v3514156 Оце наші аеродром руснявий біля Майкопа підбили, і подивіться відео і … звук. Такий звук як кілька великих літаків завели двигуни і на рульожках вирулють…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704036 вiд 2024-10-10 10:25:11Для усяго дрібного гімна в хату, типа тертушки для дерунів або картопльочистка, тисяча дрібниць - бум магазинів. Аврора, Червоний Маркет, ше якийсь, Вдома чи шось таке. Так що можна там купити. Шкіряні вироби теж можна купляти в українських вітчизняних виробників. Для дизайну інтерьєрів теж можна обійтися без китайського е-коммерс. є Jysk. Не знаю, що там з IKEA, чи робить їхній інетернет-магазин тут?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704035 вiд 2024-10-10 10:20:16а ви знаєте шо китайці з Алі і пр. товар в ЗП не відправляють. Раніше була шпаринка, можна було вказати індекс Полтави чи ще когось, а щас всьо лавка закрилась. А в цьому місяці Болт припинив виплачувати таксистам безнальні гроші. З Европи в ЗП неможна.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704034 вiд 2024-10-10 10:03:26ну зараз 11.11 почнеться китайський блек-фрайдей… :) там, звичайно, хз. декілька разів чекав, щоб подивитись на якийсь товар що мені був цікавий. то знижки на їх блек-фрайдей 5% максимув а взагалі, часто, вони пишуть ціна, наприклад, 20к грн, перекреслено, знижка на цьому тижні 10к… через тиждень вже 9к, потім 8к, потім 10к… і так по колу. в теорії можна почекати, зрозуміти яка найнижча ціна і дочекатись по-моєму навіть десь он-лайн сервіси такі є. даєш посилання на товар, і воно тобі напише по якій найнижчій ціні той товар виставлявся…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704033 вiд 2024-10-10 09:59:08Итого за последние дни хорошо прилетело: • нефтебаза в Феодосии (крупнейшая в Крыму); • 67-й арсенал ГРАУ в Брянской области; • база «Шахедов» возле Ейска; • аэродром «Ханская», Адыгея. -------- при чому офіціоз приходив від, впс, вмс, «беспілотних сил» … тобто ніякої централізації… кожен «своє» робить…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704032 вiд 2024-10-10 09:55:40Я temu позаблокував- позабороняв де тільки можно. Ненавиджу такий агресивний маркетинг. Воно мені навіть пошукові сторінки в Гуглі заспамило
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704031 вiд 2024-10-10 09:54:23по одягу та побутовим товарамв Європі рулить китайський Shein. пиздець просто. високий рівень відшкодувань, якість товарів, швидкість доставки тощо. червонодупі вкладаються в це по повній.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704030 вiд 2024-10-10 09:28:39До Temu, ще був Wish, дуже єбонутий сервіс із ще більш єбонутим застосунком, через який у користувачів гроші з карток угоняли масово
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704029 вiд 2024-10-10 09:22:50по Temu - там доволі підозрілий мобільний застосунок, тож краще їм не користуватися. А про низьку якість товарів там також правда, це їх ринкова поведінка.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704028 вiд 2024-10-10 08:37:22до речі, останній рік-два, доставка з алі, половину товарів можуть прийти за 10-14 днів… досить швидко. колись щось замовляв у нас доставка укр поштою. то 6 днів по-моєму звідкись «їхало» …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704027 вiд 2024-10-10 08:27:41Сегодня утром беспилотники атаковали аэродром в станице Ханская неподалеку от Майкопа. Эта авиабаза числится учебной, но благодаря свежим снимкам на карте Яндекса можно заметить, что теперь там базируются не только тренировочные L-39, но и вполне боевые бомбардировщики Су-34 вместе с истребителями прикрытия Су-35.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704026 вiд 2024-10-10 08:26:16Аэродром «Ханская» на карте пожаров? Есть мнение, что попали по месту хранения боеприпасов. https://t.me/ShrikeNews/17694 ------- вчора ввечері склад з шахедами десь в красно-дарському краї. вночі аеродром в адигеї… гарні новини на ранок
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704025 вiд 2024-10-10 08:22:27про алі, мені здається вони за останні роки навели порядок. лівих, або неякісних товарів немає пару раз мені присилали не той товар що я купував. я відкривав «рефанд» і мені просто повертали гроші на протязі тижня ну і ціни, дійсно, вже майже зрівнялись з тими що у нас можна в епіцентрі чи на пром знайти знайома шукала собі якісь приблуди на кухню, те саме на сайті епіцентрика навіть трохи дешевше звичайно якісь «ексклюзивні» речі, типу перехідники тайп-с на круглий конектор для ноутбука, щоб від павер-банка він міг працювати чи ще щось - особливо крім алі альтернатив немає «тему», мені здається, поки що дешеві-неякісні товари, які «фейс-контроль» не проходять на алі - продаються там… але хз… там же ще була тема що джек-ма якось там «посварився» зі своєю владою. і «пропав» … тому ось ця альтернативна площадка поки що (як на мене), викликає підозри… десь були новини що в штатах якісь обмеження на «тему» хочуть ввести (ви ввели?) …
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704024 вiд 2024-10-10 02:28:08По словам Андрея Шевченко, после игры Путин зашел в раздевалку, поздравил игроков и пожал каждому руку. А потом вернулся ко мне и спросил: «Это ты нам забил?» – «Я». – “Хорошо, я тебя запомню”, – рассказывал действующий глава УАФ. … Стариє добриє кагебешниє шутєєчькі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704023 вiд 2024-10-10 01:50:59Бывший защитник сборной Украины Александр Коваль, который был в заявке «сине-желтых» на московский матч Россия — Украина в 1999 р: - После поединка в нашу раздевалку зашел Путин, но я не помню дословно, что он говорил. Говорят, что поблагодарил за игру и поздравил с нужным нам результатом, но по его лицу было видно, что он был не искренним. ----------------------------- бля, який шанс був закопати крису
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704022 вiд 2024-10-10 00:36:23Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1704018 вiд 2024-10-09 22:16:52 До наглядової ради Газпрому не піде, некомільфо. Та ще й шрьодер жиффий. От і треба мемуари продавати для комфортної пенсії на майорці
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704021 вiд 2024-10-10 00:21:25До речі про ключниці я недавно собі шукав. На Тему виявилось дорожче, і в Розетці дорого. Купив у Борисполі в оффлайн магазині. Чудова якість. Те що я хотів. Так сталося, що навіть дві, десь через місяць другу
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704020 вiд 2024-10-09 22:38:43Щодо німецьких стендаперів - у Німеччині 1920-х - початку 1930-х років велику популярність мали гостро соціальні коміки, які виступали у різних кафе, дотепно обкладаючи фуями тодішню владу та різні політичні партії - зокрема і молоду політичну силу такого собі Адольфа Гітлера, до якого ставилися дуже критично (зокрема і тому, що серед тих коміків було чимало євреїв). Фюрер цього не забув, і згодом ті комедіанти, які не встигли виїхати, перетворилися на попіл у різноманітних аушвіцах і бухенвальдах.Так шта історія німецького гумору - вона непроста.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704019 вiд 2024-10-09 22:37:062 olma№ 1704017гьі, чехол для ключей.. А накидку для унитазного кружка за пару десяток центов с бесплатной доставкой не хочещь?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704018 вiд 2024-10-09 22:16:52Тим часом, стара бундесжопа незабаром вилізе з мемуарами:-------------------------"26 листопада 2024 року ексканцлерка Німеччини Ангела Меркель представить автобіографічну книжку «Свобода. Спогади 1954 – 2021».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704017 вiд 2024-10-09 21:52:38Я не знаю про Амазон, але китайці спонсорують своїх е-коммерс гігантів, щоб підсадити на них хомячків з інших країн. У мене знайомий, так він на Аліку замовляє навіть якийсь чохол для ключів, або чохол для костюма, що того в шафі моль не з'їла. Зараз на телефон кидає рекламу нового китайського мега-онлайн=магазина Temu. Треба з цим щось робити. Головний китаєць Сі спонсорує свої платформи щоб ми купували. Зараз в 2024 році вже інакше до цього ізобілія ставишся. Ну якісь критичні технологічні речі або для роботи може і сенс не перплачувати. Типа фототехніка, або якісь мікрофони для подкастів або які ще щосб А ось якісь шмотки або для сучасних дивних хоббі. Не знаю. Планета засирається зі швидкістю звука. Клімат змінюється. Зараз буревій Мільтон покаже що і як там Флоріді, а може і не покаже. А якомусь українцю захотілося купити чохол для костюма шматок клейонки - китаєць його запакував і в контейнер поклав, укрпошта з Адєси бензин спалила привезла на відділення. Зараз подивимося що там
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704016 вiд 2024-10-09 21:27:42Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1704012 пoдaтки плaтяться пo зaкoнaх пo мiсцю дoстaвки.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704015 вiд 2024-10-09 21:16:43От ви тут ниєте. Резиденти Бразилії купують пам'ять юсб за 5 доларів плюс 7-10 доставки з Китаю. На митниці там абсолютно арбітрарна система нарахування мит на товари до 50 доларів, робить «на око» або за останнім циркуляром «висмоктаним з пальця» дирекцією.. працівник локального відділення пошти. Вартість з доставкою 17, циркуляр каже 35 (тому що ринкова ціна у Бразилії) і ось вам 100% податку на товар не вироблений у Бразилії. Каса - там.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704014 вiд 2024-10-09 20:41:46а потом отменил толи Таджикистан, толи Киргизстан..Кароче, в хуй не ставят сборую параши..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1704013 вiд 2024-10-09 20:38:362 PEPSI№ 1704009ныли кацапы, а отменил Пакистан..139 в мире..