🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1177.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703972 вiд 2024-10-08 21:52:29

PEPSI
Вона від обрізання переїхала до Німеччини?)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703971 вiд 2024-10-08 21:30:00

PEPSI (Merkury)
№ 1703969
навіть немає що додати.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703970 вiд 2024-10-08 21:02:48

2 Enot
№ 1703915
як розумна людина поясни тупим лошкам, чому не робиться те, що треба для перемоги?
З чого розпочав Черчіль? він переформатував кабінет консерваторів в уряд національної єдності.
Чому мільони грошей викидаються на «фарбування трави» і єдині помиї, а не на армію?
Чому не виконують вимогу головнокомандувача на мобілізацію і довгу якісну підготовку резервів, а тягнуть кота за хвіст з законом про мобілізацію, роблять його через жопу, а тцк виловлює кого не попадя і кидають непідготовлених людей на передок. 26-річному у нас не місце на війні, а 55-річні рембо, які без бронежилета ледь тягнуть автомат - на нулі?
і куча інших чому?
За яйця по 17 в кілограмах взагалі мовчу.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703969 вiд 2024-10-08 21:00:59

Ассита Канко родилась и выросла в Буркина-Фасо в мусульманской среде, её в детстве подвергли женскому обрезанию, ей в итоге пришлось эмигрировать.
Канко, кстати, выступает и за гораздо более решительную поддержку Украины, чем та, которую оказывает Евросоюз.

Вот этот человек прекрасно понимает опасность террористов и диктаторов, прекрасно понимает, как люто они ненавидят цивилизованный мир, будь то Израиль, Бельгия или там Канада.
А европейские профессора и прочие ополоумевшие леваки продолжают благодушно верить, что с террористами и диктаторами надо обниматься и тогда всё будет хорошо.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703968 вiд 2024-10-08 20:56:10

Это депутат Европарламента Ассита Канко.
Она сказала вчера очень простые и понятные вещи:

- каким образом изнасилования женщин и издевательства над их телами 7 октября 2023 года могли улучшить чью-то жизнь?
- как это могло помочь палестинцам?
- этот акт террора никогда не был нацелен на улучшение жизни палестинцев, он был нацелен на уничтожение евреев
- такова природа всех исламистских террористических организаций
- их цель - уничтожить но только евреев, но и весь цивилизованный мир, уничтожить Европу
- им нужен халифат повсюду, только халифат
- и они уже здесь, они проникли в институты западного общества, где этих террористов привествуют и оправдывают
- и они не собираются останавливаться, а мы не хотим этого замечать

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703967 вiд 2024-10-08 20:16:53

2 Enot
№ 1703911
А чому, вже як істина подається твердження Зеля… не приказал министру обороны принять необходимые меры ввиду возможного нападения?

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703966 вiд 2024-10-08 20:08:46

2 Orest Dniprovskiy
№ 1703904


Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703965 вiд 2024-10-08 20:01:57

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1703834
:)))) варіанти?

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703964 вiд 2024-10-08 19:59:32

2 Batyj
№ 1703893
Так и разьебали этот пост в первую же ночь обстрела.. Это простой пример, что Зеля всетаки виноват..
А я читав вʼюху героя України, командира дивізіону ППО з бригади, у якій ще окупантом служив. То, хооч ППД у них на Хмельниччині, вони 24.02.22 були десь в районі Чорнобильскої зони. Відбивали повітряні атаки, уникли оточення, вийшли кількома колонами по лісовим дорогам без втрат, не втратили керованості.
Тут уже Зе не винен :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703963 вiд 2024-10-08 19:58:33

Нетаньяху підтвердив, що Ізраїль убив Хашема Сафієддіна з Хезболли
Нетаньяху також заявив, що Ізраїль ліквідував заміну Сафієддіна.

JERUSALEM POST
Оновлено: 8 ЖОВТНЯ 2024 19:50

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703962 вiд 2024-10-08 18:59:52

2 Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1703960

Це ж очікувано - сезон закінчився.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703961 вiд 2024-10-08 18:48:57

VVV
№ 1703950
як на мене, то активних про-РФ було 10-15%, а неактивних 20-30%. Українських так само. Паритет.
Решта (більшість) - «мені все одно».
Просто РФ вивела свою активну меншість на вибори і кришувала збройно.

Ну і звичайно велику зіграла РФ пропаганда та інформаційна окупація Криму, яка тривала років 20 і готувала грунт. Української присутності у Криму не спостерігалось, робота там не велась і не планувалась.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703960 вiд 2024-10-08 17:51:54

i знoву …

Польські фермери планують знову блокувати рух вантажів через кордон з Україною – блокаду КПП «Медика – Шегині» хочуть тримати до кінця року.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703959 вiд 2024-10-08 17:48:29

olma
№ 1703957

зa oстaннiми пoвiдoмлeннями урaгaн спaдe дo кaтeгoрiї 3 кoли дoсягнe Флoрiди… aлe Бaйдeн цe мусить рoбити бo вибoри…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703958 вiд 2024-10-08 17:40:34

Ukrainian Ranger
№ 1703913

зрoзумiлo… нe гoтувaвся ;)
a чи нe мoжнa тoдi припустити щo тaк сaмo нe гoтувaлись як Зe, тaк i йoгo пaпeрeднiк? … «стiнa Яцeнюкa» i т. д. …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703957 вiд 2024-10-08 17:30:48

Ostap Yarysh
@OstapYarysh
‼️ Білий дім: зважаючи на траєкторію та потужність урагану Мільтон, президент Байден відкладає свою поїздку до Німеччини та Анголи.

В Німеччині Байден мав зібрати лідерів країн у форматі «Рамштайн», щоб обговорити подальшу підтримку України, а також зустрітись із Зеленським.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703956 вiд 2024-10-08 16:52:15

sk (здалеку
Інституції у нас працюють певним чином незалежно від того яка дупа сидить в першому кріслі. Але є політичні рішення, прийняті або не прийняті. Порошенко з різних причин приймав саме такі рішення, які включали і торгівлю вугіллям з ОРДЛО, і електроенергію в Крим, і тому подібне, на чому хтось заробляв. Звісно, це мало негативний моральний і політичний вплив на українське суспільство. Тому що в таких умовах дуже легко було довести що вся ця війна - фейк, люди гинуть даремно, всі про все домовилися, українська верхівка і верхівка ОРДЛО заробляють разом під час війни, а лохи-патріоти гинуть на війні.
Що стосується тої баби, що спіймали з великою сумою - система МСЕК була і є вкрай корумпованою, вони гроші брали і з реальних інвалідів, і з фейкових. Без цього нереально було оформити інвалідність. І так було і до війни, і після її початку. От тільки раніше це був фактично «сірий» бізнес, а зараз став вкрай чорним. Доходи фігурантів виросли, але на них спустили спецслужби, тому що така діяльність зриває мобілізацію в умовах війни. Те саме стосується і воєнкомів, які і раніше заробляли собі і ними ніхто не цікавився, а зараз їх взяли за дупу. Насправді в наш час неможливо сховати це, різниця тільки в тому, держава має політичну волю притягати до відповідальності чи ні. Раніше фігуранти просто ділилися, якщо виникали проблеми з правоохоронними органами, а зараз це набагато складніше.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703955 вiд 2024-10-08 16:41:41

Та які дрони. Там Сторм Шедов мабуть з Ф-16

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703954 вiд 2024-10-08 16:39:14

У Генштабі ЗСУ визнали «успішний удар» ракетних військ та назвали цей морський термінал «найбільшим у Криму за обсягами перевалки нафтопродуктів, які використовувалися, зокрема і для забезпечення потреб окупаційної армії РФ».
-------
все-таки видно «не дрони» долетіли
там наче осінтери писали що поруч з тим нафтовим терміналом «панцир» стоїть… так і далі стоїть на супутникових знімках… не «відчув» небезпеку…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703953 вiд 2024-10-08 16:20:56

про крим пригадалось…
десь мабуть 2003. я перший раз в криму. юбк, всьо-такоє
якраз в перший же мій день ввечері дк-шахта
захожу в першу кафешку з тв. питаю - будете футбол показувати. питають - на якому каналі? ут-1
ні, кажуть, українських каналів немає. і взагалі тут поруч також в кафешках теж не знайдете. тільки рус…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703952 вiд 2024-10-08 16:00:07

Voordalak
Я з тобою не і сперечаюсь

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703951 вiд 2024-10-08 15:59:42

Enot
№ 1703943
я пам'ятаю що посли джі-7 завжди топили за створення анти-корупційних органів і піднімали голос коли хтось щось хотів «намухлювати» в процедурах…
але вони також розуміли що це - процес. і важливий «тренд»
а так можна порошенку закинути і те що електрику в крим продавали, і енергосистеми не від'єднали, і вугілля лугандону
ту тьотку що я купою бабла пару днів назад спіймали, теж можна сказати що вона «при порошенку починала». зе тут не при чому
президенти особливо не причому. це ще один приклад як працюють наші інституції… а також органи які їх повинні контролювати
я от вже заплутався. від сбу вже забрали «економічні» підрозділи? чи у нас сбу «дво-голове». з однієї сторони малюк планує підриви кримського мосту і запуск своїх водних дронів й інших прекрасних девайсів. а з іншої «голови» - хтось «шукає додаткове фінансування»

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703950 вiд 2024-10-08 15:50:56

PEPSI (Merkury)
№ 1703944
ти відпочивав, а я фактично жив влітку, як місцевий. друзі, родичи тощо і вони ніколи не приховували своїх симпатій до капапні. надрочували на москву завжди. але то вже історія.

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703949 вiд 2024-10-08 15:50:44

Enot - кришталевий дегенерат і довбойоб!
Ви з таким успіхом можете з місцевими алкашами посперечатись, ефект буде той же.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703948 вiд 2024-10-08 15:36:02

Однак в спільнотах порохоботів є люди які розповюджують зневіру серед цієї цільової аудиторії і намагаються провокувати людей проти діючої влади під час війни. Зневірена людина небезпечна для себе та оточуючих. Їм допомагають «корисні ідіоти», які, наприклад, примудрилися зробити героя з військового- публічної особи, який об'явив про своє дезертирство на знак протесту проти чогось там. Толерування таких дій, незалежно що їх спонукало, сприяє розкладу ЗСУ, масовому дезертирству і краху України. Тобто це те, чого намагаються досягнути російські пропагандисти працюючи з українською цільовою аудиторією.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703947 вiд 2024-10-08 15:34:10

Нардеп Ярослав Юрчишин повідомив, що СБУ відкрила кримінальне провадження у справі режисерки фільму «Росіяни на війні» («Russians at War») Анастасії Трофимової. Нагадаємо, що цей скандальний фільм провезли по декількох європейських кінофестивалях, – це викликало невдоволення українців.
Наразі відомо, що СБУ розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками ч. 3 ст. 436-2 КК України (виправдовування та визнання правомірною російської агресії). За максимальною санкцією цієї статті Трофімовій загрожує ув'язнення на строк від 3 до 5 років.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703946 вiд 2024-10-08 15:28:32

Orest Dniprovskiy
№ 1703942 вiд 2024-10-08 14:55:08
Не знаю. Дехто позиціонує себе як прихильника Порошенка, але у мене сумніви що це так. Один з найвідоміших негідників - Мирослав Олешко, він колись входив до пулу близьких до Порошенка блогерів, та й зараз іноді щось пише на його підтримку, типу що був би він - не було б війни. Але зараз Олешка точно фінансують росіяни. Він втік з України і системно агітує проти мобілізації.
Інша відома особа - Ігор Мосейчук, колись він вважався націоналістом, сидів при Януковичі, був близьким до Білецького, потім депутат від партії Ляшка. А зараз, як пишуть, він позаймав великі суми грошей у друзів і колишніх колег по фракції, виїхав за кордон, а зараз за російські гроші агітує за капітуляцію України та проти української церкви.
Інші приклади не такі очевидні, але теж є багато питань щодо персонажів - той же Береза-Бляхер, він теж особа відносно публічна, журналісти, які маловідомі широкому загалу, але кілька тисяч підписників це завжди кілька тисяч підписників.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703945 вiд 2024-10-08 15:24:47

Трамп у разі перемоги буде найстарішим президентом в історії США. Його промови дедалі більш незв’язні, — NYT.

У разі перемоги на виборах у листопаді 2024 року до закінчення президентського терміну Трампу буде 82 роки.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703944 вiд 2024-10-08 15:19:58

VVV
№ 1703920
цікаво наскільки різні у всіх особисті дані по Криму. Я там теж відпочивав багато років підряд, кожного літа, з 2004 по 2011. Маю знайомих і друзів. Алушта і околиці.
Цитую: «З нашої вулиці ніхто на референдум не ходив. Як там далі - незнаю. Було мало бажаючих, то вони» росіяни «зробили менше скриньок і скоротили відділки для голосування. У нас не те щоб хтось був за Росію, чи Україну, у нас просто ніхто не ходив голосувати, всі по домах сиділи».

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703943 вiд 2024-10-08 15:13:14

sk (здалеку)
№ 1703939 вiд 2024-10-08 14:06:50
Посли G7 потім розкаювалися в тому що взяли на себе таку відповідальність і стали «архітекторами реформ» які готували бозна з ким, з якимось «активістами», тобто шахраями. Порошенківські «реформи» закінчилися так, як і мали закінчитися - провалом, ганьбою і крахом самого Порошенка. Але чи винен в цьому сам Порошенко, або в цьому винні ті хто викручував йому руки, вважаючи себе якимось «місіонерами» серед убогих туземців?
Західні політики і дипломати дуже вимогливі до тих хто вважає їх своїми союзниками, але дуже схильні до компромісів з тими, хто вважає їх своїми ворогами. А до себе вони не дуже вимогливі, навіть навпаки. Тому в Україні було багато «реформ» та піару, але держава лишалася недієздатною в умовах зовнішньої агресії. Українська влада не була здатна нічого зробити ані з російською пропагандою, ані з російською агентурою на всіх рівнях, тому що це б не відповідало іміджу України як демократичної країни. А без цього іміджу допомоги було б годі чекати.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703942 вiд 2024-10-08 14:55:08

ЛОМи - Ху@оми

Питання, хто ті люди і на кого вони працюють?
---------
Порохоботи :)?

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703941 вiд 2024-10-08 14:52:58

Проєкт «Ціна війни» в Університеті Брауна виявив, що США витратили щонайменше 22,76 млрд доларів на підтримку Ізраїлю за минулий рік і на пов'язані з цим американські військові операції в регіоні, включаючи боротьбу з підтримуваними Іраном бойовиками-хуситами в Червоному морі. США були провідним постачальником військової допомоги Ізраїлю протягом десятиліть і протягом багатьох років виділяли країні близько 3 мільярдів доларів щорічно, пише The Hill.

США також розгорнули близько 43 тисячі військовослужбовців на Близькому Сході в рамках зусиль, спрямованих на стримування ширшої регіональної війни. Стратегічні військові засоби, направлені в регіон, включають авіаносну ударну групу ВМС США «Лінкольн», десантні кораблі й підводний човен з керованою ракетою.

Це дослідження вважається консервативною оцінкою і, ймовірно, не враховує повної вартості операцій. Ці цифри також не враховують оголошеного в серпні продажу зброї Ізраїлю на суму 20 мільярдів доларів, на реалізацію якого підуть роки.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703940 вiд 2024-10-08 14:13:15

Грузію ніхто не поглинає. Грузія стає звичайною країною СНД, поглинання Грузії не входить в цілі Росії, принаймні зараз.
А от Україна у випадку капітуляції була б поглинута протягом кількох місяців. Військовим шляхом. І саме за таку капітуляцію агітують «опозиційні» ЛОМи які заявляють що «перемога неможлива», треба іти на «болючі компроміси» і «зупиняти війну», «ЗЕ знищує українців». Це власне те саме до чого намагалися схилити Україну росіяни в 2022 року. Питання, хто ті люди і на кого вони працюють?

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703939 вiд 2024-10-08 14:06:50

olma
№ 1703923 вiд 2024-10-08 12:22:45

Ukrainian Ranger
№ 1703916
----
Згоден, хіба що поправка, що не Порошенко був ініціатором реформ, а під обставин тиском партнерів і групи реформ - послів G7 Петро, будучи розумною людиною не став заважати, але сприяти.
---------
пригадується виступ на «стадіон-так-стадіон» коли по розказував зе про те що в 2014 звр пусті, на казначейських рахунках - нуль. країна в «паніці». економіка зупиняється…
думаю що також порошенко як ніхто знав-розумів що сталось в грузії. як її кинув захід. тому в 2014 ми просто «вибалансували» на краю прірви.
ну й далі, дійсно, без «методичок» мвф фіг би ми відновили фінансову й іншу стабільність… тому, об'єктивно кажучи, у порошенка не так було багато варіантів по «подоланню корупції» і приведення управління фінансами держави до якогось рівня
вже коли прийшов зе, то там з радниками типу милованова, почали «качати» політику про те що «ми без вас справимось» (тим більше що корупцію «побороли» буквально в перші три місяці). якраз тоді мвф зупинив всі свої програми
але вже тоді ввп держави був під 200 ярдів, звр 20+ (якщо не помиляюсь). тобто був «жирок» і стабільний ріст ввп…

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703938 вiд 2024-10-08 13:54:03

olma
№ 1703935 вiд 2024-10-08 13:27:49

sk (здалеку)
№ 1703934
----
Згоден, Стамбульські переговори - це спецоперація Хуйла в рамках Спеціальної воєнної операції Хуйла. Така матрьошка.
Навіть, якби ми тоді пристали на ті умови і заходилися підписувати щось реальне на рівні Лошаді Лаврова і Кулеби - все одно хуйло б своїми військами добивав би Україну, повністю контролював би процес анігіляції України як незалежної держави.

Йому б це непотрібно було, тому що за підписаної угоди вони поглинули б Україну за кілька років, як зараз фактично поглинають Грузію.

Чи була це спецоперація, чи ні - не має ніякого значення, тому що з боку України це було не спецоперацією, а капітуляцією. І ніяких прохуйловських наративів тут немає.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703937 вiд 2024-10-08 13:49:23

olma
№ 1703935
ну так. нема що навіть згадувати кгбшний разводняк «стамбульські переговори».

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703936 вiд 2024-10-08 13:43:41

PEPSI (Merkury)

Ти там щось писав про російську естраду, яка співає українські пісні.

А я тобі дам непоганий зразок української сучасної естради, яка співає (переспівує) російські пісні

https://www.threads.net/@geo_uva/post/DAjXEvcNTpt?xmt=AQGzM7CJFUNIC2_Gs0M64RpC-d1Ve8h8RDRl9jaNFDW-iA

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703935 вiд 2024-10-08 13:27:49

sk (здалеку)
№ 1703934
----
Згоден, Стамбульські переговори - це спецоперація Хуйла в рамках Спеціальної воєнної операції Хуйла. Така матрьошка.
Навіть, якби ми тоді пристали на ті умови і заходилися підписувати щось реальне на рівні Лошаді Лаврова і Кулеби - все одно хуйло б своїми військами добивав би Україну, повністю контролював би процес анігіляції України як незалежної держави.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703934 вiд 2024-10-08 13:14:41

Feodorit
№ 1703933 вiд 2024-10-08 13:00:35
Shmyg № 1703932
нагадайте хто від хуйлостану був на «підписання стамбулу»?
і де вони зараз?
і чи ті «підписи» були одразу легітимними чи їх парламенти повинні ратифікувати?
знову у нас про-хуйловські наративи про «а вот в стамбулє»? «а вот ані мінськ нє іспалнялі». «а вот ані дамбілі бамбас» …

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703933 вiд 2024-10-08 13:00:35

Shmyg № 1703932
…збиралися підписати в Стамбулі. І підписали би, якщо б не Буча.

Майже вірно, але не «якщо б не Буча», а якщо б не запевнення Заходу що буде адекватна допомога озброєнням.
Це було раціональне рішення, а не емоційне, як це намагаються представити росіяни.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.