PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703772 вiд 2024-10-06 14:09:50sk (chromebook acer 14) № 1703763 централізованого ресурсу немає. Хіба шо таким можна назвати укр. посольство, але там розглядають лише значущі кейси, на інше просто немає часу і сил, що зрозуміло. Локальні ресурси виникають. Але вони як правило на конкретну тему. Обмін досвідом є, але нажаль не всі укр. громади міст Німеччини бажають співпраці, є нажаль такі, які варять свій супчик і на контакт не йдуть. Се ля ві.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703771 вiд 2024-10-06 13:56:37Batyj № 1703758 вiд 2024-10-06 08:23:50 У Буткнвича видимо хорошо дела идут. В энергобизнес полез. Облэнерго пробует скупать.. ----------------------------------------- Вмикай Полісся-Ворскла, перший тайм, вже 1:1, гол забитий на фоні будинку, все як ти любиш. Класна гра, якісна, глядачі задоволені. Троє вовків, які повинні грати у збірній (Назаренко, Гуцуляк, Михайличенко) - сьогодні на полі. https://myfootball.top/11430070-polese-vorskla-pryamaya-translyaciya-6-oktyabrya.html
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703770 вiд 2024-10-06 13:41:14olma № 1703768 так чи інакше ця тема просто так сама по собі не зникне і шось робить прийдеться. Замість того шоб скандалить та сваритись із нічого, можно очолити і максимально забюрократизувати цей процесс. Створити спільну комісію, запланувати гроші на пошук в бюджет Польші, шоб зробить спільну пробну експедицію почати отримання дозволів на роботи. І т. д. і пр. І так неспішною бюрокроктією все можно і поховати. А насправді нехай шукають, нашо скандалить? Тіки для такого треба розум. Не в зеленого коня корм.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703769 вiд 2024-10-06 12:44:01Пепсі - красунчик, респект! Сподіваюсь, масовий лай вже гучно не вмикаєш. Я сьогодні навіть за Полісся трохи притоплю (по лайвскору, бо дивитись я манав). Хай Полісся сьогодні переможе.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703768 вiд 2024-10-06 11:56:37inguard (тутейший) № 1703767 ---- Так, я Зінченка (історика) чув на радіо НВ недавно. Уявив собі Волинські переліски, які заросли березняком і де шукати там ті можливі могили чи захоронення. Кількість жертв була значно завищена в книжках про Волинску різню. І цю справу треба було тупо дати історикам, і спеціальну експедицію, яка б спокійно працювала. А вся історія з ексгумацією, почалася 4-5 років тому, коли Українські власті почали роботи в місцевості Татарка в Одесі, там були знайдені захоронення жертв НКВД кінця 1930-х і 1941 року, коли радянська влада розстрілювала всіх в тюрмах перед евакуацією внаслідок німецького наступу. І українська влада необережно поінформувала польське посольство Інститу Памяті Національної РП про свої відкриття. https://historia.rp.pl/historia/art18998921-ipn-w-dolach-smierci-w-odessie-sa-polacy І поляки (а тоді були всі ПіСовці при владі і посол Бартош теж) відразу зажадали провести ексгумацію своїми силами і спеціалістами. Наші відмовили. І з тих пір почалася в їхніх польських головах ця дурка про ексгумацію, і дійшло до ідеї ексгумації на Волині)
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703767 вiд 2024-10-06 11:19:18olma 1703759 До цього про цей процес багацько писали В'ятрович, і Олександр Зінченко (не футболіст)
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703766 вiд 2024-10-06 11:19:05Теніс https://t.me/TennisUa/33197 Немає дна яке бьще не пробили тенісні москалі
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703765 вiд 2024-10-06 10:58:49update: 06-10-2024 (10:15)В районе Москвы Кузьминки произошел пожар. Его причиной предположительно мог стать удар беспилотника по Московскому высшему общевойсковому командному училищу.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703764 вiд 2024-10-06 10:45:05Макрон призвал все страны прекратить поставлять Израилю оружие, которое «используется для атак на территории населенной» палестинцами ". Реакция Нетаниягу: «Израиль победит с вами или без вас. Ваш стыд останется с вами еще долгое время после нашей победы». ------ хз що там за контекст що макрон включає режим «давайтє жіть дружна» … просто, бля, можливо вони у такому самому режимі (просто в медіа не попадає) ведуть переговори з хуйлом і зе… не всі а «деякі» … потім фт пишуть інсайди про мирні плани…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703763 вiд 2024-10-06 10:36:39PEPSI (Merkury) № 1703756 гарне у тебе «хоббі» а в німеччині немає ресурсу де українці могли б ділитись досвідом «боротьби» з бюрократією і телерастією до під-хуйловників?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703762 вiд 2024-10-06 09:49:20PEPSI, професійний правник, адвокат за хороший гонорар буде старатися і шукати закони і причепки. Но і треба ділитися досвідом. Я знаю в Берліні є українська організація Віче Берлін яка цим займається, але вона зосереджена на публічних акціях, там пікети, демонстрації. Vitsche Berlin https://www.facebook.com/vitsche.berlin/ Демонстрації це добре, але Твій досвід треба переказувати: документувати, і писати бомагу до Beamten, інакше sonst справа піде до Gericht - це дуже продуктивно!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703761 вiд 2024-10-06 09:43:242 PEPSІ, в ідеалі треба назбирати спеціальний фонд на захист прав українців, а також на такі юридичні аргументи проти пропаганди русні. Крім того у кожному консульстві і посольстві повинні бути виділені люди, які тільки цим і займаються, фіксують, документують і пишуть під копірку заяви до компетентних органів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703760 вiд 2024-10-06 09:42:22Всі вважали, що Пепс - скромний консультант-свинознавець, а він локально робить глобально корисні речі. Заслуговує на повагу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703759 вiд 2024-10-06 09:27:56Більшість польських заяв про ексгумацію в Україні - не фахові. Ну це просто смішно, - Дробович Джерело: https://censor.net/ua/n3513452 Красиво розклав. Та на жаль, цього не доведеш надроченим польським політикам і їхньому електорату. Але треба говорити. Не замикатися, не ультиматум, а говорити, писати, зустрічатися.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703758 вiд 2024-10-06 08:23:50У Буткнвича видимо хорошо дела идут. В энергобизнес полез. Облэнерго пробует скупать..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703757 вiд 2024-10-06 03:23:51а як розважаєтесь ви? :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703756 вiд 2024-10-06 03:12:35і таких історій у мене назбиралось штук під 100. Можна книжку писати. Може колись напишу.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703755 вiд 2024-10-06 03:10:32доречі були і провали, коли преш буром на єврочиновника: якось я привів у німецький ОВІР українку, за якоюсь терміновою довідкою. Без довідки українка не їла вже 4-й день, їх не виплачували допомоги. Нам відмовили. Я сказав справа термінова, прошу допомогти. Вибігла завідуюча відділом, накричала «Заїбали ці українці! Вон звідси!», і нас охорона викинула на вулицю. Буквально. На асфальт. Я спокійно зайшов сам ще раз, і став вимагати у цієї завідуючої її контакти (посада, ПІБ), для скарги. Вона зірвалась на крик «Вон звідси! Raus!», відмовила. Ок, викликаю поліцію, заходимо у ОВІР, завідуюча дає свої дані (зобовязана дати за законом), я пишу скаргу. Вона не знала що я при мерії міста є куратором програми «Допомога Україні». А програма охоплює 6 тис. українців у місті. Через пару днів від Директора ОВІР приходить лист з вибаченнями і запевненнями що такого більше не повториться, а завідуючій - догана. А догана для чиновника - це вовчий квиток. На тому і зупинились.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703754 вiд 2024-10-06 03:08:32PEPSI (Merkury) № 1703740 вiд 2024-10-06 00:51:09 yagshamash № 1703738 підписуюсь. Захід не зацікавлений у розвалі Росії, і не зацікавлений у поразці України. Одночасно. Тому отака тягомотина. А ще Захід на 99% помилково вважає і мріє, щоб все повернулось у стан 2013 року, і щоб було тихо. ********** Кевін Костнер із жабрами колись у 90х сказав фразу: ніщо безкоштовно у Світі Води чи як переклали Waterworld. Класна кіноха. Я про що, німці та інші меркантильні ойропейці чомусь досі думають, що оті 30+ % із передоплатою (!!) які вони заробляли з москалів там, де рубалися за 7-12% із своїми компатріотами, то було все гаразд, а не економічний героїн. Сіли на голку і навіть не помітили як. Тепер європузанці хочуть назад, а назад не буде ніяк. Але ж хочуть. От тому і все туди-сюди, мораль шольцу тауруси не дозволяє, тощо. Голка.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703753 вiд 2024-10-06 02:48:54Пепсі, ти молоток. Що тут ще сказати?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703752 вiд 2024-10-06 02:26:39yagshamash № 1703750 мій особистий досвід спілкування з владою у Німеччині такий: ти ходиш, просиш, пояснюєш - на тебе дивляться як на гівно і на назойливу муху, яка заважає чиновникам їсти круасан і пити каву. Тобі завжди відмовляють, ховаючись за гарні слова «Демократія і свобода слова». І як кардинально все міняється, коли ти приходиш з жорсткою вимогою і погрозами судом. Бо це теж демократія і все в рамках закону. Нікакова мордобітія :-). Ми цивілізовані люди. Правда? Чиновники кажуть «Правда», і сумно зітхаючи задовольняють вимогу. Правда таке працює, лише коли чиновнику нема чим крити, бо у даному випадку Росія - країна терорист (офіційно), а Путін - wanted.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703751 вiд 2024-10-06 02:15:17 Вибачайте, що не зикіна і дюпаплз
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703750 вiд 2024-10-06 02:08:43PEPSI Супер!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703749 вiд 2024-10-06 01:59:58У музеї 2 світової у Берліні
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703748 вiд 2024-10-06 01:59:13Росія нажаль проникла у Німеччину у всі сфери міцно і надовго. Застовбила свою присутність. Тут роботи непочатий край. Дуже важко. У мухеї 2 світової у Берліні до цих пір у президії - Лавров і Шойгу. До цих пір. І викинути їх неможна ніяк. Дякую блеать Шредеру і Меркель, які прописали таке навічно у державних паперах.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703747 вiд 2024-10-06 01:57:11Фублядь, йобані кокошнікі. Треба скоріше скролити гест.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703746 вiд 2024-10-06 01:55:22Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1703690 Якщо запитати цей сраний так званий «AI» про терористів-смертників з «поясами шахідів», що люблять вибухати у натовпі, то воно, мабуть, також буде нудно чвякать-хуякать, що це «прямого звʼязку з ісламом не має». Але ж ми всі бачимо реальність.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703745 вiд 2024-10-06 01:52:10LAZY № 1703743 було навіть жорсткіше. Але в рамках.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703744 вiд 2024-10-06 01:50:37yagshamash № 1703741 такого не буде. Буде українська передача і українські пісні. Нажаль на німців діє лише груба сила, типу погрози судом і поліцією. Тоді вони зразу тухнуть і стають на коліна. У нас тут один німець захотів виступити з лекцією «Прекрасная Россія». Гляньте на рекламний плакат, він завісив ними все місто. Умовляння українців припинити це неподобство на мерію ніяк не подіяло. Терпець урвався - пригрозив мерії судом і поліцією. Рівно через три доби все відмінили, а автору лекцій заборонили всі виступи у місті на роки вперед. Робимо місто чистим від херні.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703743 вiд 2024-10-06 01:48:23PEPSI (Merkury) № 1703729 Круто, респект. Але щось маю сумніви, що бесіда була в саме такій тональності, з жорсткими ультиматумами, з «йдіть одразу нахуй» та «ви бляді» ;) То вже мабуть авторське бачення своєї звитяги.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703742 вiд 2024-10-06 01:41:13Знову глянув свої улюблені речі з початку 80х. Це, як повернутися до сови кам'яний вік, а ти раптом шматок свободи здобуваєш. Блес ю Дюран і Саймон Лебон.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703741 вiд 2024-10-06 00:55:17Pepsi. Зух! Але не проси в того радіа, благаю, розавиє рози ляскавава мая хуярити, і машку сакалову, хоча б у цей момент. Потім уже все це попросиш скопом, коли вони отямляться.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703740 вiд 2024-10-06 00:51:09yagshamash № 1703738 підписуюсь. Захід не зацікавлений у розвалі Росії, і не зацікавлений у поразці України. Одночасно. Тому отака тягомотина. А ще Захід на 99% помилково вважає і мріє, щоб все повернулось у стан 2013 року, і щоб було тихо.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703739 вiд 2024-10-06 00:45:39Доречі звернули увагу який у ХХ стадіон? Просто суперовий. Сучасний, добре обладнаний, компактний, невеликий. Кайф, марожено. Приклад для.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703738 вiд 2024-10-06 00:43:20UR, ти теж про Захід не зацікавлений в українській перемозі? Ви, люди, збожеволіли, на жаль :((( Охуїти можна. Я розумію все, але відверту хуйню пиздячити по кляві? Навіщо?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703737 вiд 2024-10-06 00:35:55А цей ваш нєвропатолог - то якийсь нєвростєнік? Я дуже вибачаюся.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703736 вiд 2024-10-06 00:35:48Полісся - Ворскла. 06.10.2024 | 12:00 | Житомир Сіті | Естадіо «Центральний». Шановні кияни, ласкаво просимо підняти гузно з дивану і поїхати у Житомир, подивитись на справжній безкомпромісний футбол у виконанні вищевказаних команд. Їхати недалеко, а вражень буде купа. Перед стадіоном будуть ігри і фан-шоп.
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703735 вiд 2024-10-06 00:30:512 PEPSI (Merkury) № 1703729 Респект!
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703734 вiд 2024-10-05 23:48:33Enot № 1703700 Запросити до НАТО можна хоч сьогодні. Це ніяких зобов'язань не накладає. Не запрошували щоб було чим з хуйлом домовлятися. Але воно, кажуть, вже закусило водила й не буде ні за що домовлятися.
sk(Win10) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703733 вiд 2024-10-05 23:43:33Ukrainian Ranger № 1703728 вiд 2024-10-05 23:11:17 Nevropatolog № 1703724 тут же потрібно більш глобально на ситуацію подивитись ну ок. допустимо що йдуть перемовини і «мир» підпишуть які підсумки для всього світу? будь який підарас може полізти до сусіда. зайняти частину території. і далі підписати мир ну тобто… мир. всьо харашо… ну от кіпр є розділений вже скільки років? типу «потім розберемось» … чи кореї… добре що совок розпався і є кейс об'єднання німеччин. але ключове слово - совок розпався. значить захід повинен щось зробити щоб хуйлостан розпався… ------ взагалі якщо зупиняємось по лінії розмежування - хуй-ня повна. раніше у нас працювали порти азову і дніпро щоб можна було вивозити продукцію металургії запоріжжя і аграрки вздовж дніпра… хулостан отримує «спокійний» коридор в крим по землі? хуйня повна… а санції знімуть? за відновлення україни хто буде платити, захід з заморожених активів хуйлостану? а у них всьо харашо після цього? в санкції віри немає, вивчаєм історію санкцій ірану…