🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1188.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703532 вiд 2024-10-03 21:09:41

ну от тільки що іспанські коментатори сказали, що в Динамо достатньо кваліфікованих гравців, але команді не вистачає спокою та загострень у останній фазі атаки. типу непогано кантролюють м'яч, але ніхуя не створюють.

ну десь так і є. хіба що щодо кваліфікованих гравців можуть бути питання.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703531 вiд 2024-10-03 21:05:16

навіть така посередня команда розриває Динамо. наші жодного моменту не створили.
такі хофенхайми звісно можуть вигравати, але ці перемоги мають вигризати, страждати заради них. а сьогодні у них легка прогулянка.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703530 вiд 2024-10-03 21:04:06

Попов дозволив зробити гостру передачу, Михавко не закрив гравця.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703529 вiд 2024-10-03 21:04:03

Як дітей бля :(

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703528 вiд 2024-10-03 21:04:01

Знову гольова атака від воротаря короткими та середніми пасами. Як на тренуванні

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703527 вiд 2024-10-03 21:03:24

2 sk
№ 1703468
а от в он-лайн, можеш замовити точно свій розмір… ну там “розмір жопи” ХХХХL, довжина - L :)
це для джинсів, як приклад :)

Хуй там. Спробуй зріс менше 32 знайти, здивуєшся.
якийсь магаз продавав джинси тільки “довгі”. і там же підрізали за 5 хв по тобі…
А посадку пояса і матню теж підрізали?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703526 вiд 2024-10-03 21:02:31

Чуваки б'ють, попадають по кутам. Це поки вища математика для наших гравців

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703525 вiд 2024-10-03 20:57:28

«У Запоріжжі побудують дві фабрики-кухні для забезпечення харчування школярів»

якомусь зеленому мародеру історія побудови Дніпрогеса не дає спокою. Тоді робітників теж на фабриках-кухнях годували. Правда під землю їх не заривали.
Як каже Бухтій - грошей нема.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703524 вiд 2024-10-03 20:45:33

Skald
№ 1703518
бо намагаються не лайновозити, а виконавської не вистачає. от і виглядають хлопчиками.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703523 вiд 2024-10-03 20:42:19

Динамо нажаль як був рік назад, так і є якимось дитячим садочком, де у всіх, навіть у суперстара Караваєва трусяться коліна. Навіть Шапаренко не може віддати пас, не може прийняти мяч, не може нічого. Всі повільні і безпорадні.
Цей Шапаренко скільки там коштує, 10 млн хоче Шорті? Шапа нікому не потрібен навіть у Хоффехаймі, де кожен вище Шапи на голову, таких Шапаренків там вагон.

То лі дєло Хоффнхайм, міцний середнячок, випестуваний Рангніком і відправлений у далеке плавання. Так, звичайно, Хоффенгайм кожен рік грає з Баварією, Дортмундом, Байером, - це не Минтай і Колос. Порівнювати не можна, але і виправдовувати якось теж не хочеться. Рівень ДК у європі - це поки що Ліга Конференцій.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703522 вiд 2024-10-03 20:41:44

VVV
№ 1703516
та сама думка майнула,
наша кондова майстерність і вміння грати через автобус, терпіти і страждати кудись зникла, а в атакуючий футбол грати ще не навчились :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703521 вiд 2024-10-03 20:39:10

можна канешно все списати на низьку індівідуальну майстерність, шо є правда,
але
після поданих 6 кутових, жодного удара по воротам.
Стандарти треба трохи на тренуваннях награвати.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703520 вiд 2024-10-03 20:35:25

Під кінець тайму стало більше атакувальних дій у виконанні ДК, але все це загалом безсистемно і черезжопно.

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703519 вiд 2024-10-03 20:34:54

VVV
№ 1703516
Також вчитись з 10 кутових/стандартів один гол забивати

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703518 вiд 2024-10-03 20:34:46

Якось це Динамо виглядає настільки жалюгідно, що не знаю що і казать. І при Хацкевичі такого не було

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703517 вiд 2024-10-03 20:34:28

типу намагались під кінець. іспанські коментатори хвалили Динамо за кінець тайму, але до цього кілька разів казали, що гравці (Кабаєв, Ванат) занадто повільно приймають рішення.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703516 вiд 2024-10-03 20:15:37

треба вчитись в автобус грати, бо інакше будуть самі розгроми.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703515 вiд 2024-10-03 20:14:26

Кабаєв якийсь тупуватий.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703514 вiд 2024-10-03 20:13:13

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1703509
ну а хто тягне? Бражко? а ще?
ЧУ просів, кроти вчора це довели. лишається хіба що дива чекати.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703513 вiд 2024-10-03 20:12:40

У всіх гравців Динамо трусяться колінки.
І нема на то ради

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703512 вiд 2024-10-03 20:11:24

Жора врятував, прийняв сміливе рішення вибігти вперед.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703511 вiд 2024-10-03 20:11:08

таке враження шо Михавко з Михайленко сперечаються хто щ них помилиться більше і результативніше

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703510 вiд 2024-10-03 20:10:26

Гольова атака розпочата воротарем, без поперечних пасів…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703509 вiд 2024-10-03 20:09:54

Михавко на цьому рівні поки що відверто не тягне.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703508 вiд 2024-10-03 20:08:37

з таким захистом можна нікуди не їздити. нахуй цей цирк?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703507 вiд 2024-10-03 20:05:18

Бля, який щойно був уйобищний розіграш Бущана з захисником - і вже далеко не вперше після такого виникає гольовий момент.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703506 вiд 2024-10-03 20:04:52

Блять, долбоебы. Как же оне заебали этими пиздрватыми пасами во вратарской..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703505 вiд 2024-10-03 19:50:05

На сайті Гоффенгайма в новині про ДК, гарні слова написали:

A light in times of darkness

Football is regarded as the most important unimportant thing in the world. In Ukraine, it has been clear for more than two years that there are far more important things than sport. But football brings many people hope and joy in times of war. As a result, the matches on the European stage in particular have taken on added significance.

Світло в часи темряви

Футбол вважається найважливішою неважливою річчю в світі. В Україні вже більше двох років зрозуміли, що є набагато важливіші речі за спорт. Але багатьом футбол приносить надію і радість під час війни. Відтак особливого значення набули матчі на європейській арені.

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703504 вiд 2024-10-03 19:49:18

Sauron
є 1703230
А, видно я пропустив від 1.10 месагу

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703503 вiд 2024-10-03 19:36:15

Enot
№ 1703499

я нe дoвoджу нiчoгo, прoстo твoї тeoрiї рoзбивaються oб фaкти ;)

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703502 вiд 2024-10-03 19:35:41

До речі Sauron давно тут не писав

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703501 вiд 2024-10-03 19:32:49

https://t.me/ShrikeNews/17563
В курчатові вторинна детонація
Місцеві коментують що солдатики там бігають і суйєтяцця

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703500 вiд 2024-10-03 19:31:35

Концепсія на Хофф.
Два опорних + швидкі фланги = відбиваємось і біжимо.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703499 вiд 2024-10-03 19:27:09

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1703496 вiд 2024-10-03 19:06:52
І що ти цим довів?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703498 вiд 2024-10-03 19:21:19

а французы то, сравняли с аргами.. Это кто-то из них попадет нам в игре за бронзу..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703497 вiд 2024-10-03 19:18:19

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1703495
прошу пардона. И действительно.. Не врубился..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703496 вiд 2024-10-03 19:06:52

Enot
№ 1703449

пиши eщo :)



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703495 вiд 2024-10-03 18:48:01

Курчатов - відповідно кацапи у квартирах тримають курчат ;)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703494 вiд 2024-10-03 18:39:09

2 sk
№ 1703493
там тока непонятно.. Лапти что, курей в многоэтажке держат?

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703493 вiд 2024-10-03 18:30:24

Что-то бумкнуло в Курчатове (город, где расположена Курская АЭС)?

*БУМ! *
- Ебаааать! Ебааать! Да ну нахуй! Сукааа! Ебааать! У меня чуть окна не вылетели. Да ну нахуй. Ебануться, бляядь.
https://t.me/ShrikeNews/17561


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.