VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703532 вiд 2024-10-03 21:09:41ну от тільки що іспанські коментатори сказали, що в Динамо достатньо кваліфікованих гравців, але команді не вистачає спокою та загострень у останній фазі атаки. типу непогано кантролюють м'яч, але ніхуя не створюють. ну десь так і є. хіба що щодо кваліфікованих гравців можуть бути питання.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703531 вiд 2024-10-03 21:05:16навіть така посередня команда розриває Динамо. наші жодного моменту не створили. такі хофенхайми звісно можуть вигравати, але ці перемоги мають вигризати, страждати заради них. а сьогодні у них легка прогулянка.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703530 вiд 2024-10-03 21:04:06Попов дозволив зробити гостру передачу, Михавко не закрив гравця.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703529 вiд 2024-10-03 21:04:03Як дітей бля :(
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703528 вiд 2024-10-03 21:04:01Знову гольова атака від воротаря короткими та середніми пасами. Як на тренуванні
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703527 вiд 2024-10-03 21:03:242 sk№ 1703468а от в он-лайн, можеш замовити точно свій розмір… ну там “розмір жопи” ХХХХL, довжина - L :)це для джинсів, як приклад :)Хуй там. Спробуй зріс менше 32 знайти, здивуєшся.якийсь магаз продавав джинси тільки “довгі”. і там же підрізали за 5 хв по тобі… А посадку пояса і матню теж підрізали?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703526 вiд 2024-10-03 21:02:31Чуваки б'ють, попадають по кутам. Це поки вища математика для наших гравців
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703525 вiд 2024-10-03 20:57:28«У Запоріжжі побудують дві фабрики-кухні для забезпечення харчування школярів» якомусь зеленому мародеру історія побудови Дніпрогеса не дає спокою. Тоді робітників теж на фабриках-кухнях годували. Правда під землю їх не заривали. Як каже Бухтій - грошей нема.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703524 вiд 2024-10-03 20:45:33Skald № 1703518 бо намагаються не лайновозити, а виконавської не вистачає. от і виглядають хлопчиками.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703523 вiд 2024-10-03 20:42:19Динамо нажаль як був рік назад, так і є якимось дитячим садочком, де у всіх, навіть у суперстара Караваєва трусяться коліна. Навіть Шапаренко не може віддати пас, не може прийняти мяч, не може нічого. Всі повільні і безпорадні. Цей Шапаренко скільки там коштує, 10 млн хоче Шорті? Шапа нікому не потрібен навіть у Хоффехаймі, де кожен вище Шапи на голову, таких Шапаренків там вагон. То лі дєло Хоффнхайм, міцний середнячок, випестуваний Рангніком і відправлений у далеке плавання. Так, звичайно, Хоффенгайм кожен рік грає з Баварією, Дортмундом, Байером, - це не Минтай і Колос. Порівнювати не можна, але і виправдовувати якось теж не хочеться. Рівень ДК у європі - це поки що Ліга Конференцій.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703522 вiд 2024-10-03 20:41:44VVV № 1703516 та сама думка майнула, наша кондова майстерність і вміння грати через автобус, терпіти і страждати кудись зникла, а в атакуючий футбол грати ще не навчились :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703521 вiд 2024-10-03 20:39:10можна канешно все списати на низьку індівідуальну майстерність, шо є правда, але після поданих 6 кутових, жодного удара по воротам. Стандарти треба трохи на тренуваннях награвати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703520 вiд 2024-10-03 20:35:25Під кінець тайму стало більше атакувальних дій у виконанні ДК, але все це загалом безсистемно і черезжопно.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703519 вiд 2024-10-03 20:34:54VVV № 1703516 Також вчитись з 10 кутових/стандартів один гол забивати
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703518 вiд 2024-10-03 20:34:46Якось це Динамо виглядає настільки жалюгідно, що не знаю що і казать. І при Хацкевичі такого не було
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703517 вiд 2024-10-03 20:34:28типу намагались під кінець. іспанські коментатори хвалили Динамо за кінець тайму, але до цього кілька разів казали, що гравці (Кабаєв, Ванат) занадто повільно приймають рішення.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703516 вiд 2024-10-03 20:15:37треба вчитись в автобус грати, бо інакше будуть самі розгроми.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703515 вiд 2024-10-03 20:14:26Кабаєв якийсь тупуватий.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703514 вiд 2024-10-03 20:13:13Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1703509 ну а хто тягне? Бражко? а ще? ЧУ просів, кроти вчора це довели. лишається хіба що дива чекати.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703513 вiд 2024-10-03 20:12:40У всіх гравців Динамо трусяться колінки. І нема на то ради
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703512 вiд 2024-10-03 20:11:24Жора врятував, прийняв сміливе рішення вибігти вперед.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703511 вiд 2024-10-03 20:11:08таке враження шо Михавко з Михайленко сперечаються хто щ них помилиться більше і результативніше
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703510 вiд 2024-10-03 20:10:26Гольова атака розпочата воротарем, без поперечних пасів…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703509 вiд 2024-10-03 20:09:54Михавко на цьому рівні поки що відверто не тягне.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703508 вiд 2024-10-03 20:08:37з таким захистом можна нікуди не їздити. нахуй цей цирк?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703507 вiд 2024-10-03 20:05:18Бля, який щойно був уйобищний розіграш Бущана з захисником - і вже далеко не вперше після такого виникає гольовий момент.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703506 вiд 2024-10-03 20:04:52Блять, долбоебы. Как же оне заебали этими пиздрватыми пасами во вратарской..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703505 вiд 2024-10-03 19:50:05На сайті Гоффенгайма в новині про ДК, гарні слова написали: A light in times of darkness Football is regarded as the most important unimportant thing in the world. In Ukraine, it has been clear for more than two years that there are far more important things than sport. But football brings many people hope and joy in times of war. As a result, the matches on the European stage in particular have taken on added significance. Світло в часи темряви Футбол вважається найважливішою неважливою річчю в світі. В Україні вже більше двох років зрозуміли, що є набагато важливіші речі за спорт. Але багатьом футбол приносить надію і радість під час війни. Відтак особливого значення набули матчі на європейській арені.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703504 вiд 2024-10-03 19:49:18Sauron є 1703230 А, видно я пропустив від 1.10 месагу
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703503 вiд 2024-10-03 19:36:15Enot № 1703499 я нe дoвoджу нiчoгo, прoстo твoї тeoрiї рoзбивaються oб фaкти ;)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703502 вiд 2024-10-03 19:35:41До речі Sauron давно тут не писав
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703501 вiд 2024-10-03 19:32:49https://t.me/ShrikeNews/17563 В курчатові вторинна детонація Місцеві коментують що солдатики там бігають і суйєтяцця
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703500 вiд 2024-10-03 19:31:35Концепсія на Хофф. Два опорних + швидкі фланги = відбиваємось і біжимо.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703499 вiд 2024-10-03 19:27:09Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1703496 вiд 2024-10-03 19:06:52 І що ти цим довів?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703498 вiд 2024-10-03 19:21:19а французы то, сравняли с аргами.. Это кто-то из них попадет нам в игре за бронзу..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703497 вiд 2024-10-03 19:18:192 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1703495прошу пардона. И действительно.. Не врубился..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703496 вiд 2024-10-03 19:06:52Enot № 1703449 пиши eщo :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703495 вiд 2024-10-03 18:48:01Курчатов - відповідно кацапи у квартирах тримають курчат ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703494 вiд 2024-10-03 18:39:092 sk№ 1703493там тока непонятно.. Лапти что, курей в многоэтажке держат?
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703493 вiд 2024-10-03 18:30:24Что-то бумкнуло в Курчатове (город, где расположена Курская АЭС)? *БУМ! * - Ебаааать! Ебааать! Да ну нахуй! Сукааа! Ебааать! У меня чуть окна не вылетели. Да ну нахуй. Ебануться, бляядь. https://t.me/ShrikeNews/17561