Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703492 вiд 2024-10-03 17:44:46Але найцікавіше з’ясувалося тоді, коли скандал здобув широкий розголос. У Гогілашвілі знайшли чинний російський паспорт та навіть судимість у РФ за підробку документів. Також, деякі джерела зазначають, що він навіть був помічником депутата Держдуми Миколи Валуєва.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703491 вiд 2024-10-03 17:32:43Посадові особи не займаються особисто організацією наркотрафіку, вони кришують тих хто ним займається. Ну і можуть пресувати конкурентів тих, кого вони кришують. «Хімпром» організовував соціальну кампанію - «здай баригу».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703490 вiд 2024-10-03 17:27:36yagshamash № 1703488 ---- Ти не в курсі. Там все складно. Рейтинг Зеленському потрібен також і для того, щоб тримати в стойлі фракцію Слуги Народу у ВР. Як ретинг короля буде слабкий, то вони розбіжуться і будуть служить іншим васалам, політичним магнатам.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703489 вiд 2024-10-03 17:24:15 Скандал був з чиновником з грузинським прізвищем, здається він був замміністра МВС, який їздив в зону АТО і влаштував скандал на блокпосту, де бійці хотіли перевірити його машину. А бійці записали його на відео і виклали в Мережу. Був скандал, Зеленський наказав звільнити чиновника. А потім журналісти знайшли що ця людина могла мати відношення до наркоторгівлі, а друга новина взагалі виглядала дивною - журналісти знайшли що цей чиновник живе в квартирі Буданова. Було багато сміху по соцмережах.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703488 вiд 2024-10-03 17:20:47Та яка загроза рейтинґам? Брєд собачий. Які рейтинґи взагалі, якщо виборів не буде до кінця війни, до якого всім дожити ще треба? Я певен, що й Залужний пішов не через якісь там «рейтинґи». Висмоктали все з пальця. Були серйозні розбіжності в підходах до війни.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703487 вiд 2024-10-03 16:53:59Enot № 1703485 буданов же відносно недавно очолює гур (після «скандалу» з вагнерівцями в мінську) … і ти вже одразу «наркотрафік» … «наркотрафік» - то серйозний бізнес. десятками років вибудовувати потрібно. «дірку в паркані кордону» мати і оберігати її щоб не прийшли «конкуренти» з пропозицією поділитись бізнесом… :) занадто «лівий» вкид, я так думаю
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703486 вiд 2024-10-03 16:50:54теніс Юлія Стародубцева поступилася шостій ракетці світу?? Коко Гауфф у чвертьфіналі турніру WTA 1000 у Пекіні - 6:2, 2:6, 2:6. -------- гарний прогрес Юлі. вона в пекіні зіграла ще три матчі квали. тому коли коко в 2му сеті включилась на 100%, юля почала не встигати ну ок. маємо на наст сезон ще одного нашого представника в топ-100. гарний приклад десяткам наших дівчат що зараз навчаються в штатівських універах на тенісних програмах. не кожному, як марті, дано засвітитись в дорослому тенісі в 14ть років…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703485 вiд 2024-10-03 16:40:38Скоріше за все проблеми пов'язані з військовими закупками. Тепер на цій темі зароблятимуть чиновники МО, а не ГУР, що мені здається трохи несправедливим). ГУР більше заслуговує на це: &))) Ще раніше Буданова пов'язували з людьми які мають відношення до незаконного обороту наркотиків, але це стара історія, ще до повномасштабного вторгнення. Ще в минулому році росіяни через відомих блогерів намагалися розігнати скандал з діяльністю картелю «Хімпром», який теж намагалися прив'язати і до керівництва МВС, і до ГУР, і до медійно розкручених персон в ЗСУ, але це діло якось загасили і воно не мало наслідків для України.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703484 вiд 2024-10-03 16:08:33З того, що виносилося на публіку, маємо лише один реальний факт, який свідчить про можливі проблеми у Буданова - це те, що у нього забрали контору «Укрспецекспорт» і передали її у пряме підпорядкування Міноборони. Але оскільки по тій конторі дофуя корупційних справ, для Буданова це може і краще; а може і навпаки - передали для того, щоб Буданов не чинив тиску на слідство.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703483 вiд 2024-10-03 16:06:44klirik № 1703481 Як тобі сказати… Ти точно впевнений, що в якомусь окремому, хай і найкращому батальйоні Кракен знають все-все-все про буданівське господарство і володіють повною інформацією про дії особисто Буданова по менеджменту всього господарства? Він їм звітує, чи що?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703482 вiд 2024-10-03 16:03:02про звільнення Буданова, здається Береза вперше написав місяця півтора чи два тому. Ось і на широкий загал вийшло. Не шукайте загальну логіку і правила у діях монарха.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703481 вiд 2024-10-03 15:14:08Вічний, ну ти ж чув за Кракен, там майже уся ульта Металіста і не тільки. Я гадаю вони точно обізнані хто такий Буданов, і їм є що з цього приводу сказати
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703480 вiд 2024-10-03 15:03:17klirik № 1703474 Враховуючи специфіку роботи контори Буданова і ступінь обізнаності «фанатських рухів» в ній, а також обізнаності про існуючі та неіснуючі проблеми, такі «вписки» виглядають як мінімум їбануто. Якби від мене залежало рішення, я б як мінімум поклав на такі вписки хуй, а як максимум - воно б для мене мало якраз зворотній ефект. І тут справа зовсім не в єрмакозеленьких.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703479 вiд 2024-10-03 15:03:15Насправді VVV правий, Зе якщо буде міняти когось, то тільки за високий рейтинг, і не бажання взяти на себе пройоби самого Зе і його мажордома Єрмака. Так само, як це було з Залужним, Кулебою. Так що не варто ото все видимувати і шукати інших причин
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703478 вiд 2024-10-03 14:52:16klirik № 1703474 я бачив повідомлення від асоціації захисників азовсталі якось підозріло. офіційно ще наче ніхто нікого не звільняв, а не-прибуткові організації в медіа починають вкидати повідомлення можливо гур там їх якось фінансувало тихенько ну й там оці «маневри» з якимись закупочними структурами. то одну з них від мін-оборони на гур передавали. тепер назад… укр-правда на днях розслідування робила…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703477 вiд 2024-10-03 14:41:11Кому ж іще голосувати за трампидла:
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703476 вiд 2024-10-03 14:37:13olma № 1703475 та ну який ефект? якщо зе захоче, то звільнить.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703475 вiд 2024-10-03 14:32:33А якщо буде зворотній ефект, навіщо вони цю відозву написали? Робити їм нічого? Значить, я думаю їм пох Буданов, їм свою важливість тре показати.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703474 вiд 2024-10-03 14:25:55Фанатський рух вписався за Буданова. Але воно буде мати зворотній ефект, як у випадку з Залужним. Якщо Зеля/Єрмак бачать що є якась людина, що загрожує їх рейтингам і має суспільну підтримку, то вона миттєво позбавляється посади, і її починають гнобити у змі. Сонцейним, потужним і величним може бути тільки одна людина
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703473 вiд 2024-10-03 13:54:58Старому Ба мабуть хотілося б добродушно попердувати і розповідати про свою політичну спадщину, а тут на внутрішній арені - Трамп, а на зовнішній - Фуйло та ще купа інших підарасів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703472 вiд 2024-10-03 13:54:37Старому Ба мабуть хотілося б добродушно попердувати і розповідати про свою політичну спадщину, а тут на внутрішній арені - Трамп, а на зовнішній - Іу''ло та ще купа інших підарасів.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703471 вiд 2024-10-03 12:09:35Белый дом: Президент США Байден провел телефонный разговор с членами «Большой семерки», чтобы обсудить неприемлемое нападение Ирана на Израиль и скоординировать ответ на это нападение, включая новые санкции. ------- нові санкції вже звучить смішно… китай би перестав нафту ірану купувати і все… ніяких санкцій непотрібно… а так все чого ірану не вистачає, він у китаю «за нафту» купить…
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703470 вiд 2024-10-03 12:07:03VVV № 1703458 Я думаю, ці двоє напрацювали як мінімум на нічию.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703469 вiд 2024-10-03 12:06:19olma № 1703465 незрозуміло де, і на якій відстані невже хуйлостан підтягує такі свої дорогі девайси відносно близько до лбз? потрібно почекати коли деталі надійдуть…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703468 вiд 2024-10-03 12:04:36olma № 1703462 з приводу бензину при логістиці. коли «розвозка» між розетками їздить, їй же все рівно. бензину палить однаково. питання тільки у тому закружена вона товаром на 100% чи на 60%… до речі, в офф-лайн магазинах часто немає твого розміру. ніхто ж там не тримає по 20 варіантів розміру кожної моделі… а от в он-лайн, можеш замовити точно свій розмір… ну там «розмір жопи» ХХХХL, довжина - L :) це для джинсів, як приклад :) і не потрібна ніяка кравчиня щоб підрізала під тебе до речі, згадав, що колись таке бачив. якийсь магаз продавав джинси тільки «довгі». і там же підрізали за 5 хв по тобі… гарний варіант для офф-лайн магазу а про бенз. якщо всі люди поїдуть в магаз - то кожен окремий індивід витратить більше бензину ніж «розвозка» розетки. і, наприклад, у мене було: вашого розміру немає (на позняках), а є в нашому магазі десь на окружній. можете туди їхати :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703467 вiд 2024-10-03 11:38:19m1919(Київ - чемпіон) № 1703466 ну і це теж, звісно. Тут хоча б ще все зелене, далі, де дерев нема трава росте, і він її покосе. А в нас в 22 «косили траву» в листопаді і грудні. Майже під снігом.
m1919(Київ - чемпіон) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703466 вiд 2024-10-03 11:24:492 Voxa№ 1703357гроші прямо зараз, знайти дуже легко і просто - почати жити по срєдствах, і не витрачать зайві кошти на вторинну хуйню.https://x.com/_farba_/status/1841736158083960891
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703465 вiд 2024-10-03 10:31:12Генеральний штаб ЗСУ @GeneralStaffUA Підрозділи ракетних військ ЗС України завдали успішного удару балістичними ракетами ATACAMS по російській радіолокаційній станції «Небо-М». Її знищення суттєво знижує здатність армії рф виявляти, відстежувати і перехоплювати аеродинамічні та балістичні цілі. ---- Підкинули трохи атакамсів американи.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703464 вiд 2024-10-03 10:25:08Інша справа, що нормальний сучасний рітейл, офлайн повинен мати також інтернет-сайт, де ти можеш подитися модель свою і чи є твій розмір в цьому магазині. Оце маст хев.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703463 вiд 2024-10-03 10:23:07У мене знайомий є він купляє штани в магазині "Джинсовік біля метра Дарниця. Я йому кажу - та це ж китайський відстій. А він каже, а мені заєбісь, там навіть за стіною кравчиня сидить, яка із скидкою ще тобі вкоротить, підрубить штани. Не париться!)) Прекрасно.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703462 вiд 2024-10-03 10:19:39sk (здалеку) № 1703461 --- З погляду захисту довкілля, оці всі пачки, картонки треба перевозити туди сюди-ганять, бензин палити, щоб зекономити 200 грн свого бюджету. Я чисто на таке не згоден. Підніму жопу, поїдь в ТРЦ, в аутлет, поміряй, купи що надо. Я про шмотки.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703461 вiд 2024-10-03 10:13:37Batyj № 1703457 olma № 1703460 в розетках є примірочні замовляєш собі три різних варіанти кросовок-одежі. міряєш. залишаєш що сподобалось. решту повертаєш всьо…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703460 вiд 2024-10-03 10:08:45Це що стосується одягу і взуття. Але решта товарів з онлайн-торгівлі не маю жодних претензій. Крім того, це велика справа в менших населених пунктах, де нема торгівельних центрів чи магазинів з великим асортиментом.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703459 вiд 2024-10-03 10:05:18Молодьож якось призвичаїлася і не париться купляти одяг і взуття в інтернет-магазинах, з приміркою в пункті видачі в Розетці або відділенні НП. Там якщо не підійшло, то безплатно відправляється товар назад продавцю відразу. Але старші люди не привикли до такого. Я одного разу купляв матері (85 років) чобітки типа UGGs. Ясна річ стареньку не потягнеш міряти на Нову Пошту, забрав до дому, а вони не підійшли - так я висилав назад, переплатив за це, намучився конкретно. А як би купляв офлайн в магазині, то домовився з магазином, якщо не підійдуть, то сдам назад 14 днів. Ок? - Ок.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703458 вiд 2024-10-03 10:05:01то це вже срач у Лейзі з Єнотом чи ще ні? бо з німцями сьогодні тяжко буде.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703457 вiд 2024-10-03 09:51:00Обычные магазины одежды и, особенно, обуви были есьб и будут пстамушта нада померять и посмотреть, как оно на тебе будет. Тока не надо тут рассказывать про допуслугу за 50 грн, типа примерка дома.В онлайн магазине из обуви я лично могу взять тока кросовки NB515 US10, a из одежды Levis 501 своего сайза, да и то, надо бы посмотреть, чистый котон или как щас модно, с полиэстером.. Да и две детали проверить, отличающие оригинал от качественных китайских подделок.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703456 вiд 2024-10-03 09:26:29olma № 1703454 оплата частинами - то все рівно через банки так. все правильно нп/розетки роблять. старі формати офф-лайн магазинів - вмирають вже й епіцентр понавідкривали купу точок видачі. можна он-лайн замовляти і забирати в точці що ближче до тебе…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703455 вiд 2024-10-03 09:23:59В ніч на 03.10.24 за попередніми розрахунками Повітряних Сил було знищено з запущених засобів ураження: ▫️ 78/105 ударних БпЛА типів «Шахід» / «Гербера»; ------- кожен день +- 100 шахедів летить. наладили виробництво…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703454 вiд 2024-10-03 09:14:14sk (здалеку) № 1703451 — Тут такий аспект, що Нова Пошта і Розетка - це не просто поштово-курєрська компанія або онлайн-шопінг - це свого роду ІТ-бізнес в ДНК якого записано стати монополістом і підсадити на свій стандарт і послугу. Крім того, Нова Пошта як і інші нефінансові інституції зарєстрували свої фінансові сервіси і залазять на територію банків та таких контор як платіжні сервіси. При чому люди радіють, коли їм не банківська контора пропонує сервіс як оплату частинами за б/ушний товар, зато дуже різко помічають, коли ця ж сама контора підвищує ціни на послуги. Every morning I wake up on the wrong side of capitalism))
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703453 вiд 2024-10-03 09:08:47Израиль разьебал кацапскую авиабазу Хмейним..