🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1189.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703492 вiд 2024-10-03 17:44:46

Але найцікавіше з’ясувалося тоді, коли скандал здобув широкий розголос. У Гогілашвілі знайшли чинний російський паспорт та навіть судимість у РФ за підробку документів. Також, деякі джерела зазначають, що він навіть був помічником депутата Держдуми Миколи Валуєва.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703491 вiд 2024-10-03 17:32:43

Посадові особи не займаються особисто організацією наркотрафіку, вони кришують тих хто ним займається. Ну і можуть пресувати конкурентів тих, кого вони кришують. «Хімпром» організовував соціальну кампанію - «здай баригу».

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703490 вiд 2024-10-03 17:27:36

yagshamash
№ 1703488
----
Ти не в курсі. Там все складно. Рейтинг Зеленському потрібен також і для того, щоб тримати в стойлі фракцію Слуги Народу у ВР.

Як ретинг короля буде слабкий, то вони розбіжуться і будуть служить іншим васалам, політичним магнатам.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703489 вiд 2024-10-03 17:24:15

Скандал був з чиновником з грузинським прізвищем, здається він був замміністра МВС, який їздив в зону АТО і влаштував скандал на блокпосту, де бійці хотіли перевірити його машину. А бійці записали його на відео і виклали в Мережу. Був скандал, Зеленський наказав звільнити чиновника.
А потім журналісти знайшли що ця людина могла мати відношення до наркоторгівлі, а друга новина взагалі виглядала дивною - журналісти знайшли що цей чиновник живе в квартирі Буданова. Було багато сміху по соцмережах.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703488 вiд 2024-10-03 17:20:47

Та яка загроза рейтинґам? Брєд собачий. Які рейтинґи взагалі, якщо виборів не буде до кінця війни, до якого всім дожити ще треба? Я певен, що й Залужний пішов не через якісь там «рейтинґи». Висмоктали все з пальця. Були серйозні розбіжності в підходах до війни.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703487 вiд 2024-10-03 16:53:59

Enot
№ 1703485
буданов же відносно недавно очолює гур (після «скандалу» з вагнерівцями в мінську) …
і ти вже одразу «наркотрафік» …
«наркотрафік» - то серйозний бізнес. десятками років вибудовувати потрібно. «дірку в паркані кордону» мати і оберігати її щоб не прийшли «конкуренти» з пропозицією поділитись бізнесом… :)
занадто «лівий» вкид, я так думаю

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703486 вiд 2024-10-03 16:50:54

теніс
Юлія Стародубцева поступилася шостій ракетці світу?? Коко Гауфф у чвертьфіналі турніру WTA 1000 у Пекіні - 6:2, 2:6, 2:6.
--------
гарний прогрес Юлі. вона в пекіні зіграла ще три матчі квали. тому коли коко в 2му сеті включилась на 100%, юля почала не встигати
ну ок. маємо на наст сезон ще одного нашого представника в топ-100. гарний приклад десяткам наших дівчат що зараз навчаються в штатівських універах на тенісних програмах. не кожному, як марті, дано засвітитись в дорослому тенісі в 14ть років…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703485 вiд 2024-10-03 16:40:38

Скоріше за все проблеми пов'язані з військовими закупками. Тепер на цій темі зароблятимуть чиновники МО, а не ГУР, що мені здається трохи несправедливим). ГУР більше заслуговує на це: &)))
Ще раніше Буданова пов'язували з людьми які мають відношення до незаконного обороту наркотиків, але це стара історія, ще до повномасштабного вторгнення. Ще в минулому році росіяни через відомих блогерів намагалися розігнати скандал з діяльністю картелю «Хімпром», який теж намагалися прив'язати і до керівництва МВС, і до ГУР, і до медійно розкручених персон в ЗСУ, але це діло якось загасили і воно не мало наслідків для України.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703484 вiд 2024-10-03 16:08:33

З того, що виносилося на публіку, маємо лише один реальний факт, який свідчить про можливі проблеми у Буданова - це те, що у нього забрали контору «Укрспецекспорт» і передали її у пряме підпорядкування Міноборони. Але оскільки по тій конторі дофуя корупційних справ, для Буданова це може і краще; а може і навпаки - передали для того, щоб Буданов не чинив тиску на слідство.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703483 вiд 2024-10-03 16:06:44

klirik
№ 1703481

Як тобі сказати…
Ти точно впевнений, що в якомусь окремому, хай і найкращому батальйоні Кракен знають все-все-все про буданівське господарство і володіють повною інформацією про дії особисто Буданова по менеджменту всього господарства? Він їм звітує, чи що?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703482 вiд 2024-10-03 16:03:02

про звільнення Буданова, здається Береза вперше написав місяця півтора чи два тому.
Ось і на широкий загал вийшло.
Не шукайте загальну логіку і правила у діях монарха.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703481 вiд 2024-10-03 15:14:08

Вічний, ну ти ж чув за Кракен, там майже уся ульта Металіста і не тільки. Я гадаю вони точно обізнані хто такий Буданов, і їм є що з цього приводу сказати

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703480 вiд 2024-10-03 15:03:17

klirik
№ 1703474

Враховуючи специфіку роботи контори Буданова і ступінь обізнаності «фанатських рухів» в ній, а також обізнаності про існуючі та неіснуючі проблеми, такі «вписки» виглядають як мінімум їбануто.
Якби від мене залежало рішення, я б як мінімум поклав на такі вписки хуй, а як максимум - воно б для мене мало якраз зворотній ефект.
І тут справа зовсім не в єрмакозеленьких.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703479 вiд 2024-10-03 15:03:15

Насправді VVV правий, Зе якщо буде міняти когось, то тільки за високий рейтинг, і не бажання взяти на себе пройоби самого Зе і його мажордома Єрмака. Так само, як це було з Залужним, Кулебою.

Так що не варто ото все видимувати і шукати інших причин

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703478 вiд 2024-10-03 14:52:16

klirik
№ 1703474
я бачив повідомлення від асоціації захисників азовсталі
якось підозріло. офіційно ще наче ніхто нікого не звільняв, а не-прибуткові організації в медіа починають вкидати повідомлення
можливо гур там їх якось фінансувало тихенько
ну й там оці «маневри» з якимись закупочними структурами. то одну з них від мін-оборони на гур передавали. тепер назад… укр-правда на днях розслідування робила…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703477 вiд 2024-10-03 14:41:11

Кому ж іще голосувати за трампидла:



VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703476 вiд 2024-10-03 14:37:13

olma
№ 1703475
та ну який ефект? якщо зе захоче, то звільнить.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703475 вiд 2024-10-03 14:32:33

А якщо буде зворотній ефект, навіщо вони цю відозву написали? Робити їм нічого? Значить, я думаю їм пох Буданов, їм свою важливість тре показати.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703474 вiд 2024-10-03 14:25:55

Фанатський рух вписався за Буданова. Але воно буде мати зворотній ефект, як у випадку з Залужним. Якщо Зеля/Єрмак бачать що є якась людина, що загрожує їх рейтингам і має суспільну підтримку, то вона миттєво позбавляється посади, і її починають гнобити у змі.
Сонцейним, потужним і величним може бути тільки одна людина



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703473 вiд 2024-10-03 13:54:58

Старому Ба мабуть хотілося б добродушно попердувати і розповідати про свою політичну спадщину, а тут на внутрішній арені - Трамп, а на зовнішній - Фуйло та ще купа інших підарасів.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703472 вiд 2024-10-03 13:54:37

Старому Ба мабуть хотілося б добродушно попердувати і розповідати про свою політичну спадщину, а тут на внутрішній арені - Трамп, а на зовнішній - Іу''ло та ще купа інших підарасів.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703471 вiд 2024-10-03 12:09:35

Белый дом: Президент США Байден провел телефонный разговор с членами «Большой семерки», чтобы обсудить неприемлемое нападение Ирана на Израиль и скоординировать ответ на это нападение, включая новые санкции.
-------
нові санкції вже звучить смішно… китай би перестав нафту ірану купувати і все… ніяких санкцій непотрібно… а так все чого ірану не вистачає, він у китаю «за нафту» купить…

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703470 вiд 2024-10-03 12:07:03

VVV
№ 1703458

Я думаю, ці двоє напрацювали як мінімум на нічию.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703469 вiд 2024-10-03 12:06:19

olma
№ 1703465
незрозуміло де, і на якій відстані
невже хуйлостан підтягує такі свої дорогі девайси відносно близько до лбз?
потрібно почекати коли деталі надійдуть…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703468 вiд 2024-10-03 12:04:36

olma
№ 1703462
з приводу бензину при логістиці. коли «розвозка» між розетками їздить, їй же все рівно. бензину палить однаково. питання тільки у тому закружена вона товаром на 100% чи на 60%…
до речі, в офф-лайн магазинах часто немає твого розміру. ніхто ж там не тримає по 20 варіантів розміру кожної моделі… а от в он-лайн, можеш замовити точно свій розмір… ну там «розмір жопи» ХХХХL, довжина - L :)
це для джинсів, як приклад :)
і не потрібна ніяка кравчиня щоб підрізала під тебе
до речі, згадав, що колись таке бачив. якийсь магаз продавав джинси тільки «довгі». і там же підрізали за 5 хв по тобі… гарний варіант для офф-лайн магазу
а про бенз. якщо всі люди поїдуть в магаз - то кожен окремий індивід витратить більше бензину ніж «розвозка» розетки. і, наприклад, у мене було: вашого розміру немає (на позняках), а є в нашому магазі десь на окружній. можете туди їхати :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703467 вiд 2024-10-03 11:38:19

m1919(Київ - чемпіон)
№ 1703466
ну і це теж, звісно.
Тут хоча б ще все зелене, далі, де дерев нема трава росте, і він її покосе.
А в нас в 22 «косили траву» в листопаді і грудні. Майже під снігом.

m1919(Київ - чемпіон) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703466 вiд 2024-10-03 11:24:49

2 Voxa
№ 1703357
гроші прямо зараз, знайти дуже легко і просто - почати жити по срєдствах, і не витрачать зайві кошти на вторинну хуйню.
https://x.com/_farba_/status/1841736158083960891

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703465 вiд 2024-10-03 10:31:12

Генеральний штаб ЗСУ
@GeneralStaffUA

Підрозділи ракетних військ ЗС України завдали успішного удару балістичними ракетами ATACAMS по російській радіолокаційній станції «Небо-М». Її знищення суттєво знижує здатність армії рф виявляти, відстежувати і перехоплювати аеродинамічні та балістичні цілі.
----
Підкинули трохи атакамсів американи.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703464 вiд 2024-10-03 10:25:08

Інша справа, що нормальний сучасний рітейл, офлайн повинен мати також інтернет-сайт, де ти можеш подитися модель свою і чи є твій розмір в цьому магазині. Оце маст хев.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703463 вiд 2024-10-03 10:23:07

У мене знайомий є він купляє штани в магазині "Джинсовік біля метра Дарниця. Я йому кажу - та це ж китайський відстій.
А він каже, а мені заєбісь, там навіть за стіною кравчиня сидить, яка із скидкою ще тобі вкоротить, підрубить штани. Не париться!)) Прекрасно.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703462 вiд 2024-10-03 10:19:39

sk (здалеку)
№ 1703461
---
З погляду захисту довкілля, оці всі пачки, картонки треба перевозити туди сюди-ганять, бензин палити, щоб зекономити 200 грн свого бюджету.

Я чисто на таке не згоден. Підніму жопу, поїдь в ТРЦ, в аутлет, поміряй, купи що надо. Я про шмотки.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703461 вiд 2024-10-03 10:13:37

Batyj
№ 1703457
olma
№ 1703460
в розетках є примірочні
замовляєш собі три різних варіанти кросовок-одежі. міряєш. залишаєш що сподобалось. решту повертаєш
всьо…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703460 вiд 2024-10-03 10:08:45

Це що стосується одягу і взуття. Але решта товарів з онлайн-торгівлі не маю жодних претензій. Крім того, це велика справа в менших населених пунктах, де нема торгівельних центрів чи магазинів з великим асортиментом.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703459 вiд 2024-10-03 10:05:18

Молодьож якось призвичаїлася і не париться купляти одяг і взуття в інтернет-магазинах, з приміркою в пункті видачі в Розетці або відділенні НП. Там якщо не підійшло, то безплатно відправляється товар назад продавцю відразу.

Але старші люди не привикли до такого. Я одного разу купляв матері (85 років) чобітки типа UGGs. Ясна річ стареньку не потягнеш міряти на Нову Пошту, забрав до дому, а вони не підійшли - так я висилав назад, переплатив за це, намучився конкретно. А як би купляв офлайн в магазині, то домовився з магазином, якщо не підійдуть, то сдам назад 14 днів. Ок? - Ок.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703458 вiд 2024-10-03 10:05:01

то це вже срач у Лейзі з Єнотом чи ще ні?
бо з німцями сьогодні тяжко буде.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703457 вiд 2024-10-03 09:51:00

Обычные магазины одежды и, особенно, обуви были есьб и будут пстамушта нада померять и посмотреть, как оно на тебе будет. Тока не надо тут рассказывать про допуслугу за 50 грн, типа примерка дома.
В онлайн магазине из обуви я лично могу взять тока кросовки NB515 US10, a из одежды Levis 501 своего сайза, да и то, надо бы посмотреть, чистый котон или как щас модно, с полиэстером.. Да и две детали проверить, отличающие оригинал от качественных китайских подделок.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703456 вiд 2024-10-03 09:26:29

olma
№ 1703454
оплата частинами - то все рівно через банки
так. все правильно нп/розетки роблять.
старі формати офф-лайн магазинів - вмирають
вже й епіцентр понавідкривали купу точок видачі. можна он-лайн замовляти і забирати в точці що ближче до тебе…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703455 вiд 2024-10-03 09:23:59

В ніч на 03.10.24 за попередніми розрахунками Повітряних Сил було знищено з запущених засобів ураження:

▫️ 78/105 ударних БпЛА типів «Шахід» / «Гербера»;
-------
кожен день +- 100 шахедів летить. наладили виробництво…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703454 вiд 2024-10-03 09:14:14

sk (здалеку)
№ 1703451

Тут такий аспект, що Нова Пошта і Розетка - це не просто поштово-курєрська компанія або онлайн-шопінг - це свого роду ІТ-бізнес в ДНК якого записано стати монополістом і підсадити на свій стандарт і послугу.

Крім того, Нова Пошта як і інші нефінансові інституції зарєстрували свої фінансові сервіси і залазять на територію банків та таких контор як платіжні сервіси.
При чому люди радіють, коли їм не банківська контора пропонує сервіс як оплату частинами за б/ушний товар, зато дуже різко помічають, коли ця ж сама контора підвищує ціни на послуги.

Every morning I wake up on the wrong side of capitalism))

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703453 вiд 2024-10-03 09:08:47

Израиль разьебал кацапскую авиабазу Хмейним..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.