Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703452 вiд 2024-10-03 09:07:57Україна не є антагоністом США тому що вона є антагоністом Росії. Україна намагається звільнитися від російського імперського панування. Якщо якась мала країна бореться проти великої імперії, то її природним союзником є інша велика імперія, яка є ворогом цієї. Таке правило існує з дуже далеких часів. «Ворог мого ворога - мій друг» Український національний рух завжди в історії опирався на німців саме з цієї причини. А польський національних рух опиратися на німців, які розділили з росіянами Польщу, ніяк не міг, тому він опирався на Францію і Британію. В результаті Першої світової Франція і Британія перемогли, тому Польща відновила свою державність, а Україна - ні. Сьогодні Україна природним чином намагається опиратися на США і Європу проти Росії. Але інші країни в світі звільняються зовсім не від Росії. А історія імперіалізму західних країн анітрохи не менш огидна і кривава ніж історія імперіалізму російського. Незахідні країни шукають собі союзників серед ворогів тих країн, від панування яких вони звільняються. Тому Туреччина при Ататюрку спиралася на СРСР, латиноамериканські країни, які скидували проамериканські режими і різні антиколоніальні рухи спиралися на СРСР або на Китай. Націоналістичний Китай в боротьбі з Японією спирався на США і на початку війни на Німеччину, поки німці остаточно не вибрали собі японців як союзників. А китайські комуністи природно спиралися на СРСР. Але коли вони перемогли, дружба з СРСР змінилася на конфронтацію, і тоді Китай домовився з США дружити проти СРСР взамін на визнання комуністичного уряду і місце в Раді Безпеки ООН. Іран з ідеологічних причин не міг мати собі в союзниках СРСР, який Хомейні назвав «малим сатаною». «Великий сатана» це США. Але під час Ірано-Іракської війни проти режиму Саддама Хусейна Ірану допомагав Китай, Пакистан, Ізраїль та деякі арабські країни, яким не подобався Саддам. А на боці Саддама виявилися і США, і СРСР одночасно, але Саддаму це не дуже допомогло. Так це працює. Але не працює коли якась країна чи режим є маріонеткою великої держави, а особливо сидить на іноземних штиках. Такий режим дуже легко злити, якщо великі держави домовляться, а власних ресурсів для виживання у нього немає. Україна не має повторити долю Південного В'єтнаму або Афганістану. Тому я за прагматизм і реалізм, а не за лозунги. І, ще раз, прогрес це технології, промисловість, власне виробництво, університети, школи, лікарні, дороги та розвиток армії, яка забезпечує фізичне існування всього вищезгаданого. А не гей-шлюби, боротьба з кліматом чи добровільна відмова від протипіхотних мін під час війни. Чи ще якесь безумство що прийшло в голову безкінечно далеким від реальності людям, які, втім, мають великі повноваження.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703451 вiд 2024-10-03 09:06:06Nycolas № 1703450 так це приватний бізнес. якщо тебе не влаштовує їх сервіс/ціна - використовуй інші контори до речі і держ укр пошта оголосила що збільшить ціну за доставку (по моєму в кінці року) …
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703450 вiд 2024-10-03 09:01:44Про податки: --- Розетка ввела плату у відділенні у вигляді переказ на картку 10 грн + 1,5%. Перед цим подібну плату ввела Нова Пошта. І це все замість онлайн-оплати і 0%
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703449 вiд 2024-10-03 08:03:36Perfect Stranger Про те що великі міста переважно налаштовані проти ісламістів, опора яких село та невеликі містечка, відомо широко. І це справедливо для всіх східних країн, не тільки Ірану. Про це є багато інформації. Але якби режим аятолл не мав соціальної бази, він би давно був би знищений.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703448 вiд 2024-10-03 07:47:12LAZY № 1703443 вiд 2024-10-03 02:30:41 Тебе єбе взагалі? Яке ти відношення маєш до Ірану та тамтешніх жінок? Вони самі розберуться як їм жити. На Заході зараз каяться за те що намагалися нав'язувати західну цивілізацію і західну демократію іншим народам. Ти про українських жінок думай, а не людство рятуй, чудик)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703447 вiд 2024-10-03 06:51:59LAZY № 1703424 людинa ствoрилa сoбi шaблoн свiтoгляду i прoбує втиснути туди всe, нaвiть тe прo щo мaє вiддaлeнe рoзумiння.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703446 вiд 2024-10-03 06:49:57Enot № 1703432 цe твoї припущeння чи мaєш якiсь дaнi в пiдтвeрджeння? :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703445 вiд 2024-10-03 03:00:11Enot № 1703442 вiд 2024-10-03 02:25:43 Ну от чудова ілюстрація. У Ірана навіть ядерної бомби ще немає, але його бздять)). Це якийсь цирк з елементами порнографії. Администрация Байдена заявила, что ответ Израиля должен быть пропорциональным и выдвинула условия: ответный удар не может включать иранские ядерные объекты и, вероятно, нефтяные терминалы. Израиль заявил, что будет координировать ответные меры с США. … Чувак чомусь бай дефолт бачить себе та уявну свою країну антагоністами США. Я завжди вважав, що моя країна має бути союзником США, частиною західного світу. Мене це влаштовує. Це абсолютно те, чого я хочу. Але йобаний совок чомусь хоче враждувати з пєндосами та смоктатись в дьосна з муслами. Сраний камуніст. Ще й жінок хоче клітора позбавити.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703444 вiд 2024-10-03 02:31:23Ти жінок взагалі вважаєш за людей чи як? ;)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703443 вiд 2024-10-03 02:30:41Enot № 1703441 А скільки там жінок, яки хотіли б прожити своє єдине життя, єдине життя на цій планеті, як люди, а не як вішалки для ганчірок? З наявними та не покаліченими кліторами та оргазмами? З правом гуляти та ходити та знайомитись там, де їм хочеться, а не з братами-батьками? Без ризику бути забитими палками за будь-яку «провину»? Ась? Скільки їх мільйонів?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703442 вiд 2024-10-03 02:25:43Ну от чудова ілюстрація. У Ірана навіть ядерної бомби ще немає, але його бздять)). Це якийсь цирк з елементами порнографії. Администрация Байдена заявила, что ответ Израиля должен быть пропорциональным и выдвинула условия: ответный удар не может включать иранские ядерные объекты и, вероятно, нефтяные терминалы. Израиль заявил, что будет координировать ответные меры с США.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703441 вiд 2024-10-03 02:23:51Ну от на світі є мільярд людей, які хочуть прожити життя як мусульмани, а ти кричиш, що вони - гімно.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703440 вiд 2024-10-03 02:22:17Enot № 1703436 Я найбільш всього ціную людську особистість, та право кожної людини прожити своє єдине життя так, як ця людина бажає та відчуває, а ти - їбучій сталініст-дрочер на атомну бомбу. Так хто з нас дегенерат, ксенофоб та людожер, м? ;) Нє, блядь, ну ця хуйня точно лікар?!?!? Це щось неймовірне.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703439 вiд 2024-10-03 02:11:54PEPSI (Merkury) № 1703437 Пепсюк, так що по обрізанню клітора - одобряєш ілі нєт?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703438 вiд 2024-10-03 02:11:27Enot № 1703435 А на Майдани люди за що ходіли/їздили/гинули? За пєчєнькі от Нуланд і отравлєнниє апельсіни? Давай ще останній акорд про Госдеп та пендосів. Щоб вже закрити гештальт.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703437 вiд 2024-10-03 02:05:51LAZY № 1703434 хуй на. Це моя остання тобі відповідь, троль-дурачок.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703436 вiд 2024-10-03 02:02:32LAZY № 1703433 вiд 2024-10-03 01:48:13 Ти - ксенофоб-дегенерат, і йобане лайно у тебе в голові.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703435 вiд 2024-10-03 02:00:55 LAZY № 1703431 вiд 2024-10-03 01:47:11 Це все лозунги, а є реальність. Емоційно-істеричні викрики не можуть підміняти факти і логіку. Україна не за ліберальні цінності воює, солдати гинуть не за гей-шлюби. Взагалі за ці цінності ніхто у світі не готовий жертвувати нічим. А люди в усі часи могли іти на смерть за дві речі. Або за Віру, чи те що віру заміняє. Або за Вітчизну і все що з нею пов'язано - сім'я, діти, власність, статус у суспільстві і все інше що буде втрачено, якщо ворог переможе. І так було завжди. А «євроінтеграція», «безвіз» і вся інша популістична хуєта не вартують життя навіть однієї людини, не те що тих втрат які Україна вже понесла.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703434 вiд 2024-10-03 01:50:50PEPSI (Merkury) № 1703430 Пепсюк, що по обрізанню клітора - одобряєш ілі нєт? :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703433 вiд 2024-10-03 01:48:13Enot № 1703429 Я ж і кажу, іслам - йобане лайно, де б воно не було, хулі не ясно?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703432 вiд 2024-10-03 01:47:20Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1703422 вiд 2024-10-03 00:42:53 Плюються і що з того? Це прозахідний прошарок населення з великих міст.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703431 вiд 2024-10-03 01:47:11Enot № 1703427 Україна обрала європейський демократичний шлях - так, це найважчий шлях, де буде багато хуйні, тим паче, коли поруч сусід-ублюдок-психопат. Але це єдиний шлях, де людина, особистість є найвищою цінністю, я і особисто пишаюсь тим шляхом, який обрала моя країна. Де ти можешь пиздіти що завгодно про свого президента, піти на Майдан і змінити владу. Де є шлюби лесбіянок, геїв, та прайд-паради. Де кожен/кожна може бути тим/тою, ким заманеться. Де усіляких кумедних квадроберів не пиздять до смерті. А ти пиздуй нахуй, підарас, що дрочить на ядерну бомбу. Їбучий комуняка-совкодрочер. Захід буде існувати та буде взірцем та недосяжною мрією для звірячого другого та третього світу ще довго після того, як ти припиниш псувати повітря на цій планеті.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703430 вiд 2024-10-03 01:45:22Enot № 1703429 не корми троля, воно лише чекає на відповідь :-). Що саме ти відповідаєш - тролю не важливо.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703429 вiд 2024-10-03 01:40:41Лейзік, блядь. Намаз 5 разів на день читає кожен мусульманин, кожен хто вважає себе таким. Це не аятолла над ними стоїть з рушницею, це вони самі читають. В усіх країнах світу. Яка ж ти тупа істота.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703428 вiд 2024-10-03 01:35:25Молодець, тупі гівножери та пєтушари мають триматися разом ;) пепсюк, воша та дохлятина - три мушкєтьора ггг
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703427 вiд 2024-10-03 01:34:36Реальний світ працює саме так. Країна де вся власність належить колонізаторам та місцевим компрадорвм не може розвиватися. Це ми бачимо по історії України, де все продано і просрано. І по історії африканських країн. А якщо країна звільняється від колонізаторів і компрадорів, то виявляється що їй потрібна бомба, і не одна. Україні потрібна, наприклад. Але ж інфантіли вважають що «цивілізованість» це беззахисність, віктімість. Промисловість знищили, ядерну зброю здали, ракети здали, авіацію стратегічну знищили, навіть міни протипіхотні знищили під час війни вже, в 2020 році. 3 мільйони мін, розкажіть це солдатам на фронті. Африканських дітей на милицях захистили. І з голою сракою сидять і щось пиздять про «цінності», блядь. «Демократію», блядь. Обсоси єбані.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703426 вiд 2024-10-03 01:27:51LAZY - хворий дурачок. На сьогодні у мене все.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703425 вiд 2024-10-03 00:54:24Підарасу не важливо, як живуть люди - йому важлива атомна бомба, та щоб піндоси боялись. І ця паскуда ще і працює лікарем в Україні??!?!?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703424 вiд 2024-10-03 00:53:27Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1703422 Та то вони, мєлкобуржуазні пацюки, просто не розуміють великої цілі аццов радних - щоб атомну бомбу зробити, та щоб пєндоси баялісь! Ото культура! Заради цього можна і патєрпєть! І бабам клітори пообскубати та пьозди зашити, щоб єбацця не хтіли та не заважали б намаз хуярити 5 раз на день! І один вождь, один аятолла на все життя! Не те шо ті англійці пєдєрастічні, або, смішно сказать, хахли, які ось-ось здохнуть без імпєріалістічєскіх донатів!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703423 вiд 2024-10-03 00:47:21
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703422 вiд 2024-10-03 00:42:53Enot № 1703416 в тeбe в гoлoвi зaхливa кaшa. Всi мoї iрaнськi знaйoмi/друзi плюються нa тeгeрaнський рeжим - пoвнa нeвдaчa i пaрaлiч.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703421 вiд 2024-10-03 00:39:12Valeriy № 1703419 Послухав. Якось ніяк, нема за що зачіпитись, як на мене, сорян. Може треба більше послухати. А з жіночих вокалов я обожнюю Гвен Стефані ;) Як 25 років тому зачіпило, так і торкає все життя. Ще Ширлі Менсон ван лав. І Пінк норм. Але Гвен то особлива.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703420 вiд 2024-10-03 00:29:59Уявляю, як потвору корячить кожен раз, коли «закони мудрих українців» дозволяють їм змінювати президентів. Падло стопудово мріє про єдиного вождя, як путлєр, який б залізною рукою за 25 років змусив б поважати всіх навкруги! Порог здобуття ядерної зброї! Які там нахуй демократії та конкурси краси! Ядерна зброя! Щоб США боялись залупнутись! Оце мрія та ідеальна країна! І ця мразота лікарем працює, чи що, я вірно зрозумів!!? Це падло до людей підпускати не можна, я б йому і свиней каструвати не довірив би. Нехай пиздує в хуйлостан і там мальчіков на війну освідєтєльствуєт. Укрєпляєт мощность і уваженіє к стране! А не к хахляцкому смєшному дерьмократическому цирку.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703419 вiд 2024-10-03 00:25:27LAZY № 1703414 вiд 2024-10-02 23:50:04 Valeriy № 1703411 Дякую! Саме так я її і уявляв :) --------------------------------------- Самий бархатноприємний голос, як на мене, у Ніно Росебашвілі, але вона тьотка в тілі.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703418 вiд 2024-10-03 00:21:03Enot № 1703416 вiд 2024-10-03 00:01:14 Єбать, і цей мудак ще й обзивав когось «коммуняками» та «совками»?! Я впевнений, що ця потвора дрочить на таваріща сраліна та його залізну руку, який знищив мільйони людей, але «принял страну с сохой, а оставил с ядерной бомбой»! З йобаного підараса так і лізе меншовартість, параженчєство та тиха ненавість до самої української держави. Паскуда, пиздуй нахуй звідси, податки все одно не платиш, тільки повітря псуєш. Так що, потвора, обрізання клітора - то норм чи нє? Во славу вєлічія держави!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703417 вiд 2024-10-03 00:10:27Пиздатенний матч Вілла - Баєрн. Просто блокбастер. Сама душа футболу. Взірець. Кінець ураганний. Кайф. Нехай без зайвої геніальності, але темп, заруба, завзятість, карколомні (с) сейви на останніх секундах, гол, що відмінили, але все одно перемога завдяки геніальному голу пиздюка, що вийшов на заміну - то є суцільний кайф. Перервано 41-матчеву безпрограшну серію німчури, а славетна Вілла святкує 150 років в цьому році, отже нехай хлопці та дівчата посвяткують. Супер-матч. Їбальником пихатим баварцям об тейбл. Якщо хтось не отримує задоволення від усіх цих подій та нюансів та сюжетних арок та від справжніх людських емоцій - нехай сидить та квакає за свою локальну тім ;) А я покайфую від великих історій, які стануть легендами ;) І мені похуй, де живу я, а де знаходяться ті клуби, які зіграли величезну драматичну виставу, тільки не зрежисовану заздалегідь та відіграну артистами, а на чистих чесних людських емоціях.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703416 вiд 2024-10-03 00:01:14Я охуєваю. Тіло все життя прожило в Україні і його їбе по яких законах живуть в далеких країнах де воно ніколи не було і не буде. Воно живе в країні яка стоїть на краю загибелі і повністю залежить від зовнішньої допомоги. В країні яка просрала свою промисловість, освіту, науку і армію за 30 років, звідки мільйони людей ще в мирний час виїхали працювати за кордон гастарбайтерами. Закони мудрих українців чомусь не врятували України, а воно хрюкає на якихось мулл, які при всіх особливостях їхнього режиму з нікчемної британської напівколонії побудували потужну регіональну державу. Причому все це в умовах санкцій. В сраний «світський» і «прогресивний» Іран СРСР та Англія вводили війська навіть не питаючись сраного шаха, а потім просто замінили його іншим, бо той посмів щось пізданути проти. А зараз Іран стоїть на порозі здобуття ядерної зброї. На нинішній Іран Штати бздять стрибати, у деескалацію граються. Те саме можна сказати і про Китай, і про Індію, і про Пакистан. Вони будують свою потугу і врешті-решт помстяться Заходу за історичні приниження. Тому що Захід деградує з кожним роком, а Схід іде вперед. Так виглядає справжня деколонізація. Україні, якщо їй пощастить вижити, ще доведеться пройти свій шлях дорослішання. Тому що Україна всі ці 30 років з точки зору розвитку державності і захисту національних інтересів була на рівні африканських країн південніше Сахари, а зовсім не Ірану.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703415 вiд 2024-10-02 23:53:22sk (Win10) № 1703413 Та ви заїбали скиглити про хокейні рахунки. Ну і що? Матчів ще дохуя, дистанція довга, я впевнений, що в останніх турах будуть ахуєнні заруби та купа інтриг, більше, ніж було в попередньому форматі.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703414 вiд 2024-10-02 23:50:04Valeriy № 1703411 Дякую! Саме так я її і уявляв :)
sk(Win10) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703413 вiд 2024-10-02 23:46:51до речі. сьогодні, «ранні» матчі знову принесли хокейні рахунки але зараз +- грають з «людськими» рахунками те що атлетіко-м пропустив 3 - можна вважати прикрою несподіванкою… бля. поки писав - ще один з пенальті отримали…