sk(Win10) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703412 вiд 2024-10-02 23:44:02Valeriy № 1703411 вiд 2024-10-02 23:37:37 2 Lazy вона ж наче сказала що виграла чемп з пляжного футболу? чи вона «універсальний солдат»?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703411 вiд 2024-10-02 23:37:372 Lazy Поліз в історію компа … Анастасія Кліпаченко.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703410 вiд 2024-10-02 23:28:47LAZY № 1703406 вiд 2024-10-02 22:47:09 Valeriy № 1703395 Як її звати? Хочу нагуглити подивитись, у неї дуже приємний ніжний голос. ---------------------------------------- Забув, але її фото при першій трансляціі спеціально переглянув … не красуня, але й не погана.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703409 вiд 2024-10-02 23:23:432 Voxa№ 1703403Паралельна реальність?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703408 вiд 2024-10-02 23:22:302 Vichny№ 1703401З тих, що до 91го були який попит? Ми ж не дорікаємо янику, що був поганим українцем.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703407 вiд 2024-10-02 22:50:07Vichny № 1703399 Ну бачиш, декому і їбуча дремуча клоака, якою керують бородаті мракобєсні уйобіща та впроваджують звірячі середньовічні «закони», подобається.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703406 вiд 2024-10-02 22:47:09Valeriy № 1703395 Як її звати? Хочу нагуглити подивитись, у неї дуже приємний ніжний голос.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703405 вiд 2024-10-02 22:46:1717-річний український нападник Баєра U-19 Артем Степанов відзначився дебютним голом в Юнацькій лізі УЄФА. Форвард на 90+6 хвилині впевнено реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером Мілана та встановив остаточний рахунок поєдинку – 3:1.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703404 вiд 2024-10-02 22:34:14Batyj № 170340 да, вже прочитав :(
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703403 вiд 2024-10-02 22:33:02m1919(Київ - чемпіон!) № 1703400 та ладно не було, то в тебе па'ять коротка. зовсім недавно, і воювали і економіка росла і жили непогано, і талони на мило ніхто не вводив … це суперечка ні про шо :(
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703402 вiд 2024-10-02 22:22:332 Voxa№ 1703390Ярмола так же травмировался. С Хоккенхаймом играть не будет..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703401 вiд 2024-10-02 22:19:14А чому відлік хуйні починаєш з 91-го? До того було все в шоколаді? Щербицький підар задовольняв всі потреби?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703400 вiд 2024-10-02 22:13:152 Voxa№ 1703397Тих хто порадить не бракує.Тих, хто візьметься робити, теж знайдеться чимало.А от з тими, хто зробить… Поки за 33 роки не було таких.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703399 вiд 2024-10-02 22:12:52Всьо хуйня. І первинна, і вторинна, і навіть третинна. усср - повна хуйня і йобаний сором
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703398 вiд 2024-10-02 22:10:552 Voxa№ 1703357До речі, витрачати лєктрику на написання різних дурниць у мережі це не «витрачать зайві кошти на вторинну хуйню»? :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703397 вiд 2024-10-02 22:00:28m1919(Київ - чемпіон!) № 1703394 мило по талоном не обов'язвово, банани все одно привезуть. Про мусорів згоден повністю і навіть більше. а про всьому іншому - хазяйнувати треба вміти. Не вмієш - не берись. Взявся - роби. Не знаєш як - спитай у того хто знає.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703396 вiд 2024-10-02 21:59:05Vichny № 1703391 реально мізки на рівні Модрича. але фізики не вистачає.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703395 вiд 2024-10-02 21:55:09Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1703369 вiд 2024-10-02 19:35:36 На Суспільному коментаторша прикольно вищить ;) --------------------------------------------- Футзалістка … має право.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703394 вiд 2024-10-02 21:54:152 Voxa№ 1703357гроші прямо зараз, знайти дуже легко і просто - почати жити по срєдствах, і не витрачать зайві кошти на вторинну хуйню.Талони на бензин, банани нах, мило лише банне чи яке там у нас виробляється, станків для гоління не буде, що там ще не по срєдствах? Бо у нас зовнішнє сальдо відʼємне.Поліцію скоротити в н раз. Вуличне освітлення мінімізувати.Є правда проблеми. Як бабцю у багатоповеерхівці від тепла відключити за те, що своєю пенсією рахунок не покриває?Днями мені розказали, що вчителька початкових класів на старті карʼєри отримує 7 (сім) тис. грн. Як вона по срєдствам може жити?Тобто, як стратег ти абсолютно правий, а от на тактичному рівні…Як у Жванецького: «Как нє должно бить знают всє. Как должно бить знаєт каждий. А как пєрєйті от одного к другому, нє знаєт нікто»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703393 вiд 2024-10-02 21:53:02Ще про економіку і податки. "У першому півріччі 2024 року платоспроможні банки отримали 79 млрд грн чистого прибутку. Головні чинники прибутковості – збереження високої чистої процентної маржі та майже нульові відрахування в резерви під збитки від активних операцій.14 серп. 2024 р. " https://bank.gov.ua/ua/news/all/banki-zberigayut-pributkovist-ta-naroschuyut-kapital-dlya-vikonannya-minimalnih-vimog-ta-podalshogo-rozvitku-kredituvannya Чув у якогось чувака оцінку. Каже це НЕНОРМАЛЬНО. Банки не в стані забезпечити кредитування відчизняної економіки, відсотки з кредитів і позик огого, але прибуток нєхуйовий. Чудєса, бляха.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703392 вiд 2024-10-02 21:51:49Yagshamash таки був правий. В Маркадоні з "явився простий чорний чай, без усяких різних домішок. Ще пару тижнів тому коло нас не було. А зараз стоїть з табличкою - новинка. Дивина…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703391 вiд 2024-10-02 21:44:32VVV № 1703386 Ну от прям «сучасності»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703390 вiд 2024-10-02 21:40:04і шо тепер Реброву, відставленого Ярмолу викликать :)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703389 вiд 2024-10-02 21:38:062 olma№ 1703346Длігач каже, що ВЗ піднімати не можна, ще більше в тінь загоне. Бізнес і так платить на армію через донати та спорядження родичів етс.Хто донатить, а хто хуй кладе. За ухилення від податку/ВЗ хоч покарання МОЖЛИВЕ.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703388 вiд 2024-10-02 21:32:47m1919(Київ - чемпіон!) № 1703387 знов за рибу гроші :( на 2к камер відеоспостереження є, на чергові квартири суддям є, на непотрібні підземні школи є, на підвищення зарплат адміністрацій є, а на міни нема? може пріоритети треба розставить? я вже якось писав, це як в житті: у однієї сім'ї гроші завжди є, хоча достаток посередній, а у іншої ніколи нема, хоча достатотк високий.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703387 вiд 2024-10-02 21:24:262 Voxa№ 1703298ми чомусь весь час на когось розраховуєм і постійно все просим.Не чомусь. Через нестачу бабла.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703386 вiд 2024-10-02 21:23:51Starik (Україна, Київ) № 1703380 саме так. він один із найрозумніших у футбольному плані гравців сучасності, але надзвичайно крихкий. якби не травми, то вірис би у справжнього топа.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703385 вiд 2024-10-02 21:20:11Тоді як у старого афронєгра лосіни жопа стала ще більша - тобто відгодовувати треба обережно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703384 вiд 2024-10-02 21:17:16Нові кротячі афронєгри якісь миршаві - треба відгодовувати, а потім вже випускати.
sk(Win10) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703383 вiд 2024-10-02 21:13:52по футзалу був період у грі коли стало 2-2, бразіли поплили і ми мали 2-3 непоганих моменти наш воротнік - геніальний у грі у воротах але початок атаки… ладно паси неточні ногою. але обрізки при таких пасах… сам собі привіз ті самі 2-3 контри. добре що «врятував» після такого…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703382 вiд 2024-10-02 21:09:01Кроти - Аталанта 0:3 йде 66 хвилина в Гельзенкірхені.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703381 вiд 2024-10-02 21:02:48А футзальна збірна реально стрибнула вище голови. Трошки не вистачило до перемоги :(
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703380 вiд 2024-10-02 20:49:45Мабуть травми Циганкова таки стануть на заваді кар'єри :( Дуже жаль.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703379 вiд 2024-10-02 20:48:36то був сарказм, перепрошую :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703378 вiд 2024-10-02 20:48:07До речі дивився рекламу UEFA Welcome all. Це вже релігія :)
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703377 вiд 2024-10-02 20:43:22Starik (Україна, Київ) № 1703371 Ідея загальновідома. І я про неї вже давно статті писав.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703376 вiд 2024-10-02 20:40:18Ukrainian Ranger № 1703362 нaйкрaщe всe визнaчaється цiнoю трaнсaкцiї :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703375 вiд 2024-10-02 20:16:16Цього року феноменальний виступ футзальників України. Просто молодці! Це хіба перші такі успіхи наших фузальників після успішних виступів під керівництвом нашого луганця Геннадія Лисенчука, що в 1990х тренером, а на початку 2000ч головою федерації.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703374 вiд 2024-10-02 20:05:57Будет, в воскресенье вроде, про время не расслышал.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703373 вiд 2024-10-02 20:01:04Ну, хоть и проебали, за них не стылно. Бразилы третий с пеналя за шестой фол.. Будет ли матч за 3 место?