🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1195.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703252 вiд 2024-10-01 20:34:13

«Повреждены/уничтожены 2 авиабазы в Израиле, — местные СМИ»

цікаво, борти встигли піднять

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703251 вiд 2024-10-01 16:35:03

Територіальні зміни за рік, з 1.10.2023 по 1.10.2024. Після невдачі нашого контрнаступу і перехоплення ініціативи кацапами



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703250 вiд 2024-10-01 16:10:55

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]
№ 1703248 вiд 2024-10-01 15:05:36

соскучілсо, хіба не зрозуміло.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703249 вiд 2024-10-01 15:13:35

https://dynamo.kiev.ua/news/613999-skandal-futbolist-shahtera-publichno-oskorbil-polese-video

оскорбляют - значит боятся (с)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703248 вiд 2024-10-01 15:05:36

Шольц вперше з 2022 року хоче подзвонити Путіну – ЗМІ
-----------------------
чого б це.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703247 вiд 2024-10-01 14:50:56

Сьогодні ще й міжнародний день кави, як сказав би пан Шубін :)

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703246 вiд 2024-10-01 14:13:50

Всіх зі святом, або з купою свят!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703245 вiд 2024-10-01 13:42:18

Фурса на радіо тільки що сказав цікавинку. Як тільки Ізраїль оголосив про обмежену військову операцію в Лівані, то на фінансвовому ринку державні облігації Лівана зросли. Якщо Хезболлу зачистити взагалі, то теоретично є шанс на відновлення процвітаючої країни.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703244 вiд 2024-10-01 13:13:59

«Українська бронетехніка» отримала комерційну пропозицію від західної компанії з побудови порохового заводу за 20 млн євро "

ціна питання «копійчана».

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703243 вiд 2024-10-01 13:08:50

SK, вона - супер. Молоток з яйцями проти кацапок, без комплексів. Не те, що всі решта. Марта й Кіченок зараз кацапкам у парі 06 16 програли. Юля має потрапити у район топ-80. В Австралії повинна в основній сітці грати.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703242 вiд 2024-10-01 12:50:15

теніс
о. наче закінчення сезону. але приємні сюрпризи
юля стародубцева, 100+ в рейтингу, виходить в 1-4 1000го турніру в пекіні. пройшла кАлінську з хуйлостану
при чому москалька «розстроїлась» сильно, програвши 2й сет 0-6… молодець…
слухав і-вью юлі після ао. в україні у свій час перемагала в юніорських турнірах легко. але не було грошей тренуватись. поїхала в штати в універ. 5 років вчилась-грала за команду. після універу вирішила повернутись. пограла турніри в штатах куди рейтинг дозволяв. піднялась в рейтингу що ледве дотягнула до квал ао. пройшла квали. там в першому раунді онс-жабер…
після ао сказала що призових за перше коло вистачить на цілий рік займатись тенісом. так як не лізе в борги, і витрачає на теніс те що заробляє. на той час мала парт-тайм тренера. і казала що її бой-френд з австралії, трохи допоміг…
на вім-ні вже казала що має постійного тренера і команду… три виходи в основну сітку слемів дали фінансову подушку… ну і от на кінець сезону непоганий результат
далі переможниця осака-гауф… буде гарний досвід зіграти з топ-ами

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703241 вiд 2024-10-01 12:48:13

LAZY
№ 1703240 вiд 2024-10-01 12:45:05
Балду лизни, налогоплатєльщик.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703240 вiд 2024-10-01 12:45:05

Податки сплати, мудло.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703239 вiд 2024-10-01 12:43:03

Срань це в тебе в голові

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703238 вiд 2024-10-01 12:33:14

Обов'язково ліпити цю релігійну байду к святу? А якщо військовий або військова мають атеїстичні погляди? Чи буде це людині приємно? Всюди блядь цю срань пхають.

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703237 вiд 2024-10-01 11:53:44

2 Enot
№ 1703234

День Захисника прив'язаний до свята Покрова.
У всі часи українське військо почитало свято Покрови (і козацтво і УПА). Офіційна дата створення УПА скоріше за все також була вибрана саме як дата Покрови.
Тому все логічно - перейшли на інший календар, свято Покрова просунулись, відповідно і День Захисників також посунули на нову дату Покрова.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703236 вiд 2024-10-01 11:49:38

Зі святом! Слава ЗСУ!

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703235 вiд 2024-10-01 11:48:49

Ну, мате в Арґентині й Уруґваї - це не лише про смак 'чаю'. Це - соціальна річ. Це, як паб в Англії, або пляж у Бразилії. Своєрідний спосіб спілкування з людьми. Я пам'ятаю містечко Валісас в Уруґваї на березі Атлантики, де зупинявся у гостелі. Це було років із 25 тому. Ми збиралися з іншими постояльцями, переважно арґентинцями за довгими столами. Група десь у 6-7 осіб. Калабаса, бомбіша і термос із гарячою водою. Один наливав мате і пускав по колу, і точилася розмова. Так тривало пару годин щодня. Сам етикет описаний тут https://www.lonelyplanet.com/articles/how-to-drink-mate-in-argentina.

Ще додам, що смак залежить від того, як п'єш. Класика - це гаряче і без додатків. Але може бути із цукром, і холодне тощо. Ну це, як і з простим чаєм.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703234 вiд 2024-10-01 11:33:54

Сьогодні свято Покрови за новоюліанським календарем, але ж день захисників України був 14 жовтня, якось дивно що його змістили. УПА створювали в 20 столітті, а не на початку нової ери :-)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703233 вiд 2024-10-01 11:06:38

Чи не слід поціновувачів мате називати матюгальниками?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703232 вiд 2024-10-01 11:04:56

Захисників України та всіх причетних до справи її захисту - із Днем.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703231 вiд 2024-10-01 10:51:46

Sauron
№ 1703230

+100!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703230 вiд 2024-10-01 10:43:21

З Днем Захисника!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703229 вiд 2024-10-01 10:28:52

Сьогодні День Захисників і Захисниць України і Свято Покрови! Вітаю шановне панство і усіх причетних!

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703228 вiд 2024-10-01 10:22:47

Джиммі Картер в поганому стані вже досить давно, хоча довго був активним, навіть, пам'ятаю, особисто будував житло для бідних кілька років тому.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703227 вiд 2024-10-01 10:17:15

sk (здалеку…)
№ 1703225
Ну чому. Колись казали: «Байден прийде, порядок наведе!»
Можливо через 18 років, той хто доживе привітає тут 20 листопада 2042 року Джо́зефа Робіне́тта Ба́йдена зі 100-річчям ;)

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703226 вiд 2024-10-01 10:11:22

Що порадите скуштувати з чаїв мате з того, що тут є:

https://rozetka.com.ua/ua/search/?redirected=1§ion_id=4625004&sort=expensive&text=%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5+%D1%87%D0%B0%D0%B9&tip-chaya=mate

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703225 вiд 2024-10-01 09:31:10

#Biden declares that #Ukraine will win the war and announces a new meeting with #Zelenskyy in the #Ramstein format. President Biden added that the US will support Kyiv on its path to #NATO and the EU.
--------
меседжі від байдена про майбутнє нагадують меседжі від астрологів. можна що-попало пророкувати. ти ні на що не впливаєш і відповідальності ніякої не несеш…
піде через місяць на пенсію. і зникне з «радарів», як наприклалд, зникла меркель…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703224 вiд 2024-10-01 09:30:50

Сьогодні виповнюється 100 років колишньому американському президенту Джиммі Картеру!

Реально Многая літа або як поляки вітають з днюхою Sto lat!

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703223 вiд 2024-10-01 09:21:36

що ви курите перед тим як описувати всілякі «нюанси» по приготуванню-питтю чаю? :) та ще й десь у «дальніх селах»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703222 вiд 2024-10-01 09:19:18

З Українських традиційних чаїв, непогано було зареєструвати карпатський травяний чай - просто виписати пропорції трав і їхнє походження.

А також компот із сухофруктів може з доданням шипшини. Так званий узвар. якщо букет правильно підібрати - сухі яблука, сухі плоди груши дички, сушені сливки тощо. То виходить бомбезний традиційний напій. Запатентувати і розкрутити на світовому ринку.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703221 вiд 2024-10-01 09:05:32

Геть (Геть)
№ 1703214 вiд 2024-10-01 05:09:15
---
Зона споживання мабуть залежить від ландшафту та традиційної зайнятості населення в обох країнах. Якщо і там і там прерії, і спосіб роботи і життя, то повсюди пьють чай мате.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703220 вiд 2024-10-01 09:02:22

LAZY
№ 1703212
----
«war - life» balance тут в Україні знайти практично не можливо.

Зараз в моді старогрецька філософія життя стоїків - стоїцизм. Блогери пишуть, читати Марка Аврелія «на одинці з собою». Здоровий спосіб життя, задовільнятися малим, не витрачати час на те, що ти не можеш змінити, гартувати силу волі тіла і духу, mens sana in corpore sano, не відволікатися неважливі дрібниці, бути вдячним за допомогу і допомагати іншим і т. п.

Але на практиці процвітає філософія - як ми в універі казали «філософія киренаїків» - від слова киряти, бухати.

такий war - life balance

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703219 вiд 2024-10-01 08:54:52

Пряма мова Умєрова: «Спецтехноекспорт» (СТЕ) переходить від ГУР до Міноборони. Поставив завдання – довести до кінця процес очищення системи закупівель у тісній співпраці з правоохоронними та антикорупційними органами ".

Також, за словами глави Міноборони, продовжують реформування Агентства оборонних закупівель (АОЗ) і Державного оператора тилу (ДОТ), наближаючи ці процеси до стандартів НАТО.

«Найближчим часом будуть створені наглядові ради для обох структур. Подання до КМУ буде зроблено цього тижня», – підсумував Умєров.
---------

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703218 вiд 2024-10-01 08:17:06

У меня есть.. и ягоды тоже..
Треть стакана заваришь, сутки спать не сможешь.. Куды там тем энергетикам..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703217 вiд 2024-10-01 08:15:06

Кстати, лимонника листья, побеги никому не нана? Удеге заваривают..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703216 вiд 2024-10-01 08:09:44

Да и нахуа заморачиваться? При наличии чая зеленого, черного и кофея?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703215 вiд 2024-10-01 08:07:50

Видал я этот мате в тыквочках с мундштуками, в горнолыжных отелях. Крайне неэстетичный вид. Настой отрубей - первая ассоциация..

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703214 вiд 2024-10-01 05:09:15

yagshamash
№ 1703213 вiд 2024-10-01 00:45:41

Те саме. Родичі однієї з моїх бувших стали багатіями на культивації мате у Парані. Я там усе зигзагами облазив, мате і бомбінья - щоденний факт буття там, продається всюди у супермаркетах тощо. Кава звісно більше, але мате на півдні всюди.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703213 вiд 2024-10-01 00:45:41

Геть, я багато, де на півдні був. Може, вдома споживають, звичайно, як ти кажеш. Я маю на увазі, що в Арґентині й Уруґваї людей з калабасами й бомбішами на вулицях і у громадських місцях постійно видно. В Уруґваї жартують, що калабаса є продовженням руки. У Бразилії я такого не помічав. Це - не настільки частка культури там. Хіба що у Ріо Ґранде (де я справді таке бачив) й арґентинці на відпочинку у Санта-Катаріні.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.