🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1196.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703212 вiд 2024-10-01 00:35:30

olma
№ 1703209

Та які нахуй режими, коли їбашить по декілька годин кожну ніч.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703211 вiд 2024-10-01 00:35:14

olma
№ 1703209 вiд 2024-10-01 00:26:18

За харчування не скажу, але час мають усі. Окрім хокею і ровера, довше за 30хв не тренуюся. 1-2 підходи за день.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703210 вiд 2024-10-01 00:32:50

yagshamash
№ 1703208 вiд 2024-10-01 00:25:33

Не знаю де ти там був, в усіх тих місцях споживають, є продаж у супермаркетах. Я чимало був у Лондріні та у місті Марінґа, то вже північ Парани і на заході штату Сау Пауло. Повно і товару, і споживачів. У мене завжди там було вдома.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703209 вiд 2024-10-01 00:26:18

Геть, амбітні але досяжні цілі. Нам би тут бодай режим харчування змінити, елементарний сон налагодити і можна увійти в пежим 12 пуллап 50 в день, 35 120 день пуш ап, 10 тис. кроків ходьби

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703208 вiд 2024-10-01 00:25:33

Геть (Геть)
№ 1703203

Може, але у Бразилії його, здається, лише ґаушус з Ріо Ґранде ду Сул п'ють. У Флоріпі і Курічибі не бачив, крім арґентинців, що там відпочивають (відпочивають у Санта Катаріні на морі, маю на увазі). Або, можливо, не так кидається у вічі, як в Арґентині й Уруґваї.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703207 вiд 2024-10-01 00:16:14

Мо за гирі візьмуся, але треба когось, хто у тому петрає знайти аби правильно почати.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703206 вiд 2024-10-01 00:13:45

Ровер, ковзани/ролики, бігаю, плаваю, короткі high intensity офп програмки на кшталт better me чи in just 6 weeks. За 6-8 тижнів сподіваюся знову по 20 підтягувань та 50 віджимань за підхід робити. Тут ще є трохи спеки, то 2-4 рази на тиждень намагаюся плавати. Пізніше на хокей перейду.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703205 вiд 2024-10-01 00:05:13

Геть, круто. А шо за спорт? Біг? Тренажери?

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703204 вiд 2024-09-30 23:33:15

olma
№ 1703195 вiд 2024-09-30 21:32:15

У мене сухий період, 3 місяці без нічого, спорт і зась. Ну мо хіба яка оказія чи уродини, але 2 шклянки вина максимум і тільки як є що їсти.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703203 вiд 2024-09-30 23:30:03

yagshamash
№ 1703199 вiд 2024-09-30 21:46:09

Мені більше смакує мате з бразильських пердяєвок, колонізованих українцями. Вуглиб штатів Санта Катаріна та ПаранА. Зе бест.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703202 вiд 2024-09-30 22:50:09

Starik (Україна, Київ)
№ 1703181
А про Рангніка, про Рангніка там написано? Ілі как всєгда? :-)
Думаю поїхати. У Німеччині 3 жовтня вихідний, день злуки ФРН і НДР, в дьосна :-)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703201 вiд 2024-09-30 22:37:09

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1703200
так, я зрозумів про шо ти.
просто я думав шо така фігня як солідарність трудящихся в серйоз сприймалась лише в совку, а воно он як виявилось.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703200 вiд 2024-09-30 21:55:22

2 Voxa
№ 1703194
Мова ж не про неділю, а про 1 травня. День праці (коли не працюють :)) І на стінку від того не деруться і совок у тому не бачать ;)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703199 вiд 2024-09-30 21:46:09

olma
№ 1703197

Калабаса.

Буде нагода, я тобі відсиплю мате, привезеного з Арґентини. В мене - досить багато.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703198 вiд 2024-09-30 21:44:11

У Франції - 1 травня святковий день теж, та ще й єдиний день року, коли не працює навіть громадський транспорт. Але для Франції з її комунячими вихватками це - не дивина.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703197 вiд 2024-09-30 21:42:22

Соррі Геть, про віскі я дурно сказав.

Зараз згадав, що в мене є каламбас і бомбілью - типа прилади для заварки і споживання чая мате. Але ось мате хорошого я так в житті і не пив. колись в Києві були пару закладів чайхани, де подавали мате, але благополучно здохли

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703196 вiд 2024-09-30 21:41:46

ironbelly

Ну, я бачив описання, що це - те, що називається брекфест ті. Там, де мікс, вони зазаначали: те неґро кон канела (тобто із гвоздикою).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703195 вiд 2024-09-30 21:32:15

Геть (Геть)
№ 1703192

Це ти віски в понеділок зранку в віски-барі випив вже ;)

Ройбош - це ж взагалі напій-чай з кори якогось куща чагарника африканського? Мені подобається ройбош. Але тут йдеться про чаї типу Darjeeling

(Я всеядний і всепитний)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703194 вiд 2024-09-30 21:31:54

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1703189
в Польші, прірівняв.
В Польші люба неділя вихідний, все зачинено. Навіть Бедренка. Закон років п'ять вже.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703193 вiд 2024-09-30 21:27:01

Рік тому в Іспанії був дуже поганий врожай на оливкову олію і це спричинило подорожчання на світових ринках.
Наскільки я зрозумів, врожай цьогоріч набагато кращий, плюс уряд Іспанії вжив спеціальні заходи, щоб бодай в середині Іспанії олія була доступна і недорога.

Але в нас на полицях в Україні оливкова олія залишається досить дорогим продуктом через минулорічне подорожчання і послабшання гривні.
Так я плюнув на те, купив соняшникової нерафіновану (гарячого правда віджиму).

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703192 вiд 2024-09-30 21:24:22

olma
№ 1703185 вiд 2024-09-30 20:13:28

Червоний із зе бест, роойбос! :)
Є його у вас? Чи тільки Індія/Шрі Ланка дешева?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703191 вiд 2024-09-30 21:22:50

ironbelly (LMW28IF)
№ 1703188
---
Дякую. Перекажу адресату, нехай шукають.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703190 вiд 2024-09-30 21:12:26

Yagshamash № 1703180
То підступність. В Меркадоні майже все якісь мікси, навіть, якщо на ньому «чорний чай» написано. А пару раз купував таке, що потім роками на полиці лежало. А далі у смітник ;).

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703189 вiд 2024-09-30 21:07:21

2 Voxa
№ 1703166
а ще в Австрії 1 травня, вихідний святковий день.
У Польщі теж

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703188 вiд 2024-09-30 21:04:58

olma № 1703185
Не знаю, що там в іспаніях видумують, але в Португалії все то доступно, хоч і не дешево
https://www.continente.pt/pesquisa/?q=ahmad+&start=0&srule=Continente&pmin=0.01
https://www.auchan.pt/pt/pesquisa?q=ahmad&search-button=&lang=null
Якщо не зациклюватись на Ахтаді, то в Елькамро (Ашані) в Іспанії є варіанти
https://www.compraonline.alcampo.es/categories/desayuno-y-merienda/t%C3%A9-e-infusiones/t%C3%A9/OC100807007
Крім того, рекомендую пошукати десь поблизу МіксМаркт
https://www.mixmarkt.eu/spain/magaziny/
Там точно буде. І Київський торт від Рошену, і світле Оболоньське ;).

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703187 вiд 2024-09-30 21:04:37

2 sk
№ 1703158
і це при тому що у відень заходила армія ссср…
хз як і тут викрутились і не стали ще однією країною східного блоку
там же братислава-відень - 50 км… “поруч” як для прогулянки на танку…

Ялтинська, потім Потсдамська конференції. Домовились і +/- дотримувались. Через те і грецьких комуняк злили.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703186 вiд 2024-09-30 20:33:40

«Мы создали подразделение для противодействия Израилю, и человек, возглавлявший его, оказался агентом» Моссада «, — экс-президент Ирана»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703185 вiд 2024-09-30 20:13:28

Йдеться не про травяний або зелений, а про чорний, без ароматизаторів цейлонські та індійські типу Даржелінг.

А в ідеалі шукають розсипний, що в заварочник засипати.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703184 вiд 2024-09-30 20:11:46

У нас в Україні, до речі, споживання чаю і відповідно пропозиція на ринку, в супермаркетах скорочується. Кава витісняє. Ще 10-15 років біля метро в Кіоску ходили люди з паперовими стаканчиками і пакетиком чаю, а зараз вже не побачищ такої екзотики. І в магазинах менше виробників.

А кава навпаки - ринок розкочегарився.
З часом багато чого змінюється.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703183 вiд 2024-09-30 20:10:28

olma
№ 1703174
та в б. я. мережі є чай чорний чай за помірну ціну. в консумі 20 пакетів по 75 центів. причому ще різні трав'яні досить непогані.
якщо якийсь хитровиїбаний чай, то він всюди буде коштувати грошей, якщо не фабула чи сміття якесь.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703182 вiд 2024-09-30 20:03:06

Yagshamash

Красно дякую. Передав адресату.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703181 вiд 2024-09-30 19:53:35

про чай не знаю, і це не тому що він чорний :)

про Гоффенгайм чи Хоффенайм дуже правильні роздуми:
https://dynamo.kiev.ua/blog/613732-na-hoffenhajm

власне нас знову виїбуть, але не так як Лаціо.
шанси є, дуже незначні, але є.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703180 вiд 2024-09-30 19:48:36

https://frank4.es/producto/te-negro-hacendado/

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703179 вiд 2024-09-30 19:43:43

Olma, подивився ціну в мережі супермаркетів Mercadona (одна з найпоширеніших). Чорний чай (te negro), пачка 40 пакетиків - 1.75 євро.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703178 вiд 2024-09-30 19:27:46

гадаю, що в британських і кацапоязичних анклавах на півдні Іспанії типа в Марбельї є чаї в магазинах і лавках. 100%
Принаймні Twinings сканується 5.30 Євро за упаковку в пакетиках і 7-10 євро за розсипний. Також є в інет-магазинах типа Колоніальні товари.

Але йдеться, щоб зайшов у місцеве АТБ чи там Кошик, чи Копійочка чи Сільпо і купив собі пачку.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703177 вiд 2024-09-30 18:50:15

+№ 1703176

Але справді доволі дорого - пачка чаю Ахмад 250 грамів - більше 5 євро.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703176 вiд 2024-09-30 18:47:08

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1703174 вiд 2024-09-30 18:43:04

Хз щодо мереж, а на іспанському Амазоні бачу дофуя різного чаю.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703175 вiд 2024-09-30 18:44:43

olma
№ 1703174

Жах. Дика країна. Кава - чмо, Чай - Тема! ;)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703174 вiд 2024-09-30 18:43:04

Питання до зали.

Чи є хтось отців перебуває чи живе зараз в Іспанії, в Мадриді.

В яких іспанських супермаркетах чи торгових мережах знайти чорний чай, і так щоб не за всяку ціну. Питають родичі, літні люди, яким каву не можна. Бо ж відомо, що в Середземноморьї чай дають хіба що хворим людям, отже, чаю вони у супермаркетах, такого (щоб 2-3 євро за пачку) знайти не можуть.

Буду вдячний за підказку.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703173 вiд 2024-09-30 18:36:38

Starik (Україна, Київ)
№ 1703172 вiд 2024-09-30 18:33:39
Коси и забивай :-)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.