LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703212 вiд 2024-10-01 00:35:30olma № 1703209 Та які нахуй режими, коли їбашить по декілька годин кожну ніч.
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703211 вiд 2024-10-01 00:35:14olma № 1703209 вiд 2024-10-01 00:26:18 За харчування не скажу, але час мають усі. Окрім хокею і ровера, довше за 30хв не тренуюся. 1-2 підходи за день.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703210 вiд 2024-10-01 00:32:50yagshamash № 1703208 вiд 2024-10-01 00:25:33 Не знаю де ти там був, в усіх тих місцях споживають, є продаж у супермаркетах. Я чимало був у Лондріні та у місті Марінґа, то вже північ Парани і на заході штату Сау Пауло. Повно і товару, і споживачів. У мене завжди там було вдома.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703209 вiд 2024-10-01 00:26:18Геть, амбітні але досяжні цілі. Нам би тут бодай режим харчування змінити, елементарний сон налагодити і можна увійти в пежим 12 пуллап 50 в день, 35 120 день пуш ап, 10 тис. кроків ходьби
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703208 вiд 2024-10-01 00:25:33Геть (Геть) № 1703203 Може, але у Бразилії його, здається, лише ґаушус з Ріо Ґранде ду Сул п'ють. У Флоріпі і Курічибі не бачив, крім арґентинців, що там відпочивають (відпочивають у Санта Катаріні на морі, маю на увазі). Або, можливо, не так кидається у вічі, як в Арґентині й Уруґваї.
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703207 вiд 2024-10-01 00:16:14Мо за гирі візьмуся, але треба когось, хто у тому петрає знайти аби правильно почати.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703206 вiд 2024-10-01 00:13:45Ровер, ковзани/ролики, бігаю, плаваю, короткі high intensity офп програмки на кшталт better me чи in just 6 weeks. За 6-8 тижнів сподіваюся знову по 20 підтягувань та 50 віджимань за підхід робити. Тут ще є трохи спеки, то 2-4 рази на тиждень намагаюся плавати. Пізніше на хокей перейду.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703205 вiд 2024-10-01 00:05:13Геть, круто. А шо за спорт? Біг? Тренажери?
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703204 вiд 2024-09-30 23:33:15olma № 1703195 вiд 2024-09-30 21:32:15 У мене сухий період, 3 місяці без нічого, спорт і зась. Ну мо хіба яка оказія чи уродини, але 2 шклянки вина максимум і тільки як є що їсти.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703203 вiд 2024-09-30 23:30:03yagshamash № 1703199 вiд 2024-09-30 21:46:09 Мені більше смакує мате з бразильських пердяєвок, колонізованих українцями. Вуглиб штатів Санта Катаріна та ПаранА. Зе бест.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703202 вiд 2024-09-30 22:50:09Starik (Україна, Київ) № 1703181 А про Рангніка, про Рангніка там написано? Ілі как всєгда? :-) Думаю поїхати. У Німеччині 3 жовтня вихідний, день злуки ФРН і НДР, в дьосна :-)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703201 вiд 2024-09-30 22:37:09m1919(Київ - чемпіон!) № 1703200 так, я зрозумів про шо ти. просто я думав шо така фігня як солідарність трудящихся в серйоз сприймалась лише в совку, а воно он як виявилось.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703200 вiд 2024-09-30 21:55:222 Voxa№ 1703194Мова ж не про неділю, а про 1 травня. День праці (коли не працюють :)) І на стінку від того не деруться і совок у тому не бачать ;)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703199 вiд 2024-09-30 21:46:09olma № 1703197 Калабаса. Буде нагода, я тобі відсиплю мате, привезеного з Арґентини. В мене - досить багато.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703198 вiд 2024-09-30 21:44:11У Франції - 1 травня святковий день теж, та ще й єдиний день року, коли не працює навіть громадський транспорт. Але для Франції з її комунячими вихватками це - не дивина.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703197 вiд 2024-09-30 21:42:22Соррі Геть, про віскі я дурно сказав. Зараз згадав, що в мене є каламбас і бомбілью - типа прилади для заварки і споживання чая мате. Але ось мате хорошого я так в житті і не пив. колись в Києві були пару закладів чайхани, де подавали мате, але благополучно здохли
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703196 вiд 2024-09-30 21:41:46ironbelly Ну, я бачив описання, що це - те, що називається брекфест ті. Там, де мікс, вони зазаначали: те неґро кон канела (тобто із гвоздикою).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703195 вiд 2024-09-30 21:32:15Геть (Геть) № 1703192 Це ти віски в понеділок зранку в віски-барі випив вже ;) Ройбош - це ж взагалі напій-чай з кори якогось куща чагарника африканського? Мені подобається ройбош. Але тут йдеться про чаї типу Darjeeling (Я всеядний і всепитний)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703194 вiд 2024-09-30 21:31:54m1919(Київ - чемпіон!) № 1703189 в Польші, прірівняв. В Польші люба неділя вихідний, все зачинено. Навіть Бедренка. Закон років п'ять вже.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703193 вiд 2024-09-30 21:27:01Рік тому в Іспанії був дуже поганий врожай на оливкову олію і це спричинило подорожчання на світових ринках. Наскільки я зрозумів, врожай цьогоріч набагато кращий, плюс уряд Іспанії вжив спеціальні заходи, щоб бодай в середині Іспанії олія була доступна і недорога. Але в нас на полицях в Україні оливкова олія залишається досить дорогим продуктом через минулорічне подорожчання і послабшання гривні. Так я плюнув на те, купив соняшникової нерафіновану (гарячого правда віджиму).
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703192 вiд 2024-09-30 21:24:22olma № 1703185 вiд 2024-09-30 20:13:28 Червоний із зе бест, роойбос! :) Є його у вас? Чи тільки Індія/Шрі Ланка дешева?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703191 вiд 2024-09-30 21:22:50ironbelly (LMW28IF) № 1703188 --- Дякую. Перекажу адресату, нехай шукають.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703190 вiд 2024-09-30 21:12:26Yagshamash № 1703180 То підступність. В Меркадоні майже все якісь мікси, навіть, якщо на ньому «чорний чай» написано. А пару раз купував таке, що потім роками на полиці лежало. А далі у смітник ;).
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703189 вiд 2024-09-30 21:07:212 Voxa№ 1703166а ще в Австрії 1 травня, вихідний святковий день.У Польщі теж
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703188 вiд 2024-09-30 21:04:58olma № 1703185 Не знаю, що там в іспаніях видумують, але в Португалії все то доступно, хоч і не дешево https://www.continente.pt/pesquisa/?q=ahmad+&start=0&srule=Continente&pmin=0.01 https://www.auchan.pt/pt/pesquisa?q=ahmad&search-button=&lang=null Якщо не зациклюватись на Ахтаді, то в Елькамро (Ашані) в Іспанії є варіанти https://www.compraonline.alcampo.es/categories/desayuno-y-merienda/t%C3%A9-e-infusiones/t%C3%A9/OC100807007 Крім того, рекомендую пошукати десь поблизу МіксМаркт https://www.mixmarkt.eu/spain/magaziny/ Там точно буде. І Київський торт від Рошену, і світле Оболоньське ;).
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703187 вiд 2024-09-30 21:04:372 sk№ 1703158і це при тому що у відень заходила армія ссср…хз як і тут викрутились і не стали ще однією країною східного блокутам же братислава-відень - 50 км… “поруч” як для прогулянки на танку…Ялтинська, потім Потсдамська конференції. Домовились і +/- дотримувались. Через те і грецьких комуняк злили.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703186 вiд 2024-09-30 20:33:40«Мы создали подразделение для противодействия Израилю, и человек, возглавлявший его, оказался агентом» Моссада «, — экс-президент Ирана»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703185 вiд 2024-09-30 20:13:28Йдеться не про травяний або зелений, а про чорний, без ароматизаторів цейлонські та індійські типу Даржелінг. А в ідеалі шукають розсипний, що в заварочник засипати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703184 вiд 2024-09-30 20:11:46У нас в Україні, до речі, споживання чаю і відповідно пропозиція на ринку, в супермаркетах скорочується. Кава витісняє. Ще 10-15 років біля метро в Кіоску ходили люди з паперовими стаканчиками і пакетиком чаю, а зараз вже не побачищ такої екзотики. І в магазинах менше виробників. А кава навпаки - ринок розкочегарився. З часом багато чого змінюється.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703183 вiд 2024-09-30 20:10:28olma № 1703174 та в б. я. мережі є чай чорний чай за помірну ціну. в консумі 20 пакетів по 75 центів. причому ще різні трав'яні досить непогані. якщо якийсь хитровиїбаний чай, то він всюди буде коштувати грошей, якщо не фабула чи сміття якесь.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703182 вiд 2024-09-30 20:03:06Yagshamash Красно дякую. Передав адресату.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703181 вiд 2024-09-30 19:53:35про чай не знаю, і це не тому що він чорний :) про Гоффенгайм чи Хоффенайм дуже правильні роздуми: https://dynamo.kiev.ua/blog/613732-na-hoffenhajm власне нас знову виїбуть, але не так як Лаціо. шанси є, дуже незначні, але є.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703180 вiд 2024-09-30 19:48:36https://frank4.es/producto/te-negro-hacendado/
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703179 вiд 2024-09-30 19:43:43Olma, подивився ціну в мережі супермаркетів Mercadona (одна з найпоширеніших). Чорний чай (te negro), пачка 40 пакетиків - 1.75 євро.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703178 вiд 2024-09-30 19:27:46гадаю, що в британських і кацапоязичних анклавах на півдні Іспанії типа в Марбельї є чаї в магазинах і лавках. 100% Принаймні Twinings сканується 5.30 Євро за упаковку в пакетиках і 7-10 євро за розсипний. Також є в інет-магазинах типа Колоніальні товари. Але йдеться, щоб зайшов у місцеве АТБ чи там Кошик, чи Копійочка чи Сільпо і купив собі пачку.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703177 вiд 2024-09-30 18:50:15+№ 1703176Але справді доволі дорого - пачка чаю Ахмад 250 грамів - більше 5 євро.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703176 вiд 2024-09-30 18:47:08olma [Останнi 20 месаг]№ 1703174 вiд 2024-09-30 18:43:04Хз щодо мереж, а на іспанському Амазоні бачу дофуя різного чаю.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703175 вiд 2024-09-30 18:44:43olma № 1703174 Жах. Дика країна. Кава - чмо, Чай - Тема! ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703174 вiд 2024-09-30 18:43:04Питання до зали. Чи є хтось отців перебуває чи живе зараз в Іспанії, в Мадриді. В яких іспанських супермаркетах чи торгових мережах знайти чорний чай, і так щоб не за всяку ціну. Питають родичі, літні люди, яким каву не можна. Бо ж відомо, що в Середземноморьї чай дають хіба що хворим людям, отже, чаю вони у супермаркетах, такого (щоб 2-3 євро за пачку) знайти не можуть. Буду вдячний за підказку.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703173 вiд 2024-09-30 18:36:38Starik (Україна, Київ) № 1703172 вiд 2024-09-30 18:33:39 Коси и забивай :-)