🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1198.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703132 вiд 2024-09-30 08:09:47

PEPSI (Merkury)
№ 1703129 вiд 2024-09-30 00:59:17

А тормоз, тормоз наш андерс що каже, чи чи йому взагалі все пофуй?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703131 вiд 2024-09-30 01:28:34

Хоффенхайм - Динамо. Ліга Європи.
Біло-сині проти біло-синіх.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703130 вiд 2024-09-30 01:15:12

PEPSI (Merkury)
№ 1703129

Тю, теж мені біном Ньютона.
Зрозуміло ж що ота слащава хуйня, яка народилася в комфортній країні, і сови не бачила, і не стояла в чергах за хлібом чи ковбасою, буде ліваком і совкодрочером, бо красіві картинки. Мірумірці їбані.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703129 вiд 2024-09-30 00:59:17

Давайте я вас всіх помирю. Д. Болєн - лівак довбограй :-).
І це правда.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703128 вiд 2024-09-30 00:49:55

батийка, совєцький ти чілавєк із задроченого ніі, а ну розкажи ще раз з-за чого війна почалась.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703127 вiд 2024-09-30 00:47:15

LAZY
№ 1703125

та дивіться на здоровля, ставайте в один ряд з малайзійскими чи там таїландськими любителями новогомилаб, бо тілівізор так сказав. Відчувайте себе обмеженими, заглядаючи в шпарини

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703126 вiд 2024-09-30 00:39:05

Лобзик, не мешай двоичному дрочить на коллектив физкультуры пивзавода..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703125 вiд 2024-09-30 00:22:47

Vichny
№ 1703122

Та невже? Саме тому топові клуби мають сотні мільійонів симпатиків по всій планеті, а матчі топ-чемпіонатів транслюють на десятки країн? Ось цей матч, наприклад, тільки в UK транслюють-стримлять 5 сервісів:

United Kingdom

ITVX, Premier Sports Player, LaLigaTV, ITV 4, Premier Sports 1

Нахуя вони це роблять, етава ж нікому нє нужно! Що поганого, щоб подивитись це високоякісне живе шоу з реальними людськими емоціями та перипетіями??

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703124 вiд 2024-09-30 00:14:34

Другий раз бачу Ендріка. Перший раз це було з Штутгартом.
Він вже в 18 років зовні виглядає як Марадона.
Має таку пушку, що йому не треба заходити в штрафну щоб забити.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703123 вiд 2024-09-30 00:14:16

трибуни люті на Ванді

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703122 вiд 2024-09-30 00:12:36

LAZY
№ 1703108

Якщо ти про мене, то подумай - кого в Британії їбе відносини вінісуусів із залупісіусами, ну і навпаки - в Іспанії - всякі ангійські розборки.
А ви чомусь дрочите на тих і інших.
Та і хуй них

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703121 вiд 2024-09-30 00:09:17

Vichny
№ 1703120

Тібє нє інтєрєсно - нє мєшай!

Совок краще з себе вибивай подалі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703120 вiд 2024-09-30 00:07:13

Вінісіус-залупісіус.
Заїбала ця дроч на далекі іноземні команди мільйонерів

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703119 вiд 2024-09-30 00:06:21

LAZY
№ 1703118
це не той випадок. на трибунах могли початися сутички, постраждати невинні люди, а не те бидло у масках. і це була б провина провокатора. таке вже траплялось. веселим хлопцем він може бути у дворі. навіть Рудігер такого собі не дозволяє. поле окремо, трибуни окремо. це хуйовий вчинок Куртуа.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703118 вiд 2024-09-30 00:02:40

VVV
№ 1703114

Старий та досвідчений - це не означає нудний апатичний довбойоб з пустими очима. Яким ти, здається, вимагаєш від нього бути. В Динамо, схоже, саме таких юних ментальних старперів купа, вони такі вже з дитинства. Дуже сумно на це дивитися. У будь-якому віці має палати вогник, завжди має вирувати пацаняча пристрасть та азарт, як у Роналду, наприклад. Ось тут Куртуа показав, що він жива людина з емоціями. І це супер.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703117 вiд 2024-09-29 23:57:04

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1703112
Вінісіус після того, як кутовий заробив теж почав кричати. Французські коментатори сказали, що він провокатор.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703116 вiд 2024-09-29 23:55:40

Йому кричали «Спердалай в Бельгію, скурвісин»

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703115 вiд 2024-09-29 23:49:39

Вамос-хуямос

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703114 вiд 2024-09-29 23:47:30

LAZY
№ 1703110
він ніхуя такого не кричав. лише Vamos. але цебула провокація, бо зразу після голу імахав руками. неспортивна поведінка. причому небезпечна. старий вже дядько, досвічений. мав би поводити себе достойно. той же Модрич ніколи б такої хуйні не зробив. може вони йому якусь хуйню перед тим кричали. але все одно. він профі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703113 вiд 2024-09-29 23:46:15

а тут «бєспорядкі», блядь. Да, при озерові такого не було

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703112 вiд 2024-09-29 23:46:04

дивно шо не через Вінісіуса все розпочалось, дуже дивно

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703111 вiд 2024-09-29 23:44:18

VVV
№ 1703109

Фільми - зовсім інша тема

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703110 вiд 2024-09-29 23:43:29

Batyj
№ 1703105

Что-то кричал, улыбаясь. Разозлил долбоебов.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703109 вiд 2024-09-29 23:43:16

Vichny
№ 1703106
ти фільми якісні дивишся? там тебе щось сильно їбе? ну так от це як класний фільм, вистава.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703108 вiд 2024-09-29 23:42:48

Опять блядь совок полез из анти-совка.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703107 вiд 2024-09-29 23:42:44

Куртуа точно не кричав па рускі, тому ти і нє замєтіл

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703106 вiд 2024-09-29 23:41:54

мадрід-в рот хуїд
кого взагалі їбе це все, і навіщо?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703105 вiд 2024-09-29 23:41:16

Я не заметил, что Куртуа начал чото кричать обращаясь к трибуне за воротами..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703104 вiд 2024-09-29 23:41:05

хуярь-піздярь

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703103 вiд 2024-09-29 23:37:06

Batyj
№ 1703101
Куртуа гандон спровокував трибуни. Там градус такий був, що пиздець, а він після голу почав до них кричати. Ну і хуйня різна полетіла.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703102 вiд 2024-09-29 23:37:00

Каманды уведены с поля, будет ли технарь?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703101 вiд 2024-09-29 23:35:50

В Мадриде беспорядки..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703100 вiд 2024-09-29 23:26:16

Та то всьо хуйня

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703099 вiд 2024-09-29 22:56:08

я подивився гол воротаря…ну… суперник чекав пас. хто чекає що воротар не дасть пас, а вийде на ударну позицію. а з 4х метрів у футзалі, якщо не попадаєш у воротаря, і попадаєш у раму - гол…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703098 вiд 2024-09-29 22:48:02

Купівля Сорлота виглядає помилкою. Він відверто не дотягує до рівня партнерів.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703097 вiд 2024-09-29 22:30:34

95 вiд 2024-09-29 21:58:34

Яи не вперше дивився гру футзалу.
Це весело.
Раджу глянути гол нашого воротаря! :)
---------------------------------
Дивився, крім Аргентини, всі матчі, і то тому, що так само як і сьогодні, йшов паралельний матч з футболу.
Глянув огляд … вороторя треба перевести в напад!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703096 вiд 2024-09-29 22:02:04

починаєтья Атлетико- Реал. кому цікаво. має бути заруба.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703095 вiд 2024-09-29 21:58:34

Яи не вперше дивився гру футзалу.
Це весело.
Раджу глянути гол нашого воротаря! :)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703094 вiд 2024-09-29 21:32:06

? si=UM6A0FbIz4wglpN4

Відео огляд дир дир

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703093 вiд 2024-09-29 20:48:58

Jen
№ 1703091 вiд 2024-09-29 20:33:17

Підсумок: забивали гравці ДК не старші від 22 років.
----------------------------------------------------
Рух в сторону Руху?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.