Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703052 вiд 2024-09-28 20:26:28Voxa (м. Запоріжжя) № 1703051 вiд 2024-09-28 20:19:36 Valeriy № 1703046 та вроде нарахували аж 2 і 1 точний пас з 1 --------------------------------------------- Один тотик був і його зарахували в залік, але це був оффсайд. Може ще один дотик і пас нарахували бо власне пас був зроблений саме в один дотик. Я коли друкую на компі телевізор слухаю, але прізвище Мудрика коментатор не назвав, і я цей момент пропустив.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703051 вiд 2024-09-28 20:19:36Valeriy № 1703046 та вроде нарахували аж 2 і 1 точний пас з 1
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703050 вiд 2024-09-28 20:09:02Леверкузенський Байєр реалізував на 31 хвилині перший же момент зі стандарту у грі з Байєрном
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703049 вiд 2024-09-28 19:41:14Приколькно, шо мячі Карпатам забивали вихованці львівського футболу - Гуцуляк, Крушинський. Ну, нічого, нехай тепер попрацюють на Житомир. Соррі, УР, вже як є :-)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703048 вiд 2024-09-28 19:40:46PEPSI (Merkury) № 1703047 вiд 2024-09-28 19:34:45 Полісся розібрало Карпати 3:1. Видовищний гол Назаренка, сам протащив мяч 40 метрів і дав у девятку. Перепрошую - у дальню девятку :-). Коментатори пищать від емоцій. Valeriy № 1703044 колись покажуть -------------------------------------------------- Дай бог нашим вовкам їхнього телятка з "їсти … зальбурзського.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703047 вiд 2024-09-28 19:34:45Полісся розібрало Карпати 3:1. Видовищний гол Назаренка, сам протащив мяч 40 метрів і дав у девятку. Перепрошую - у дальню девятку :-). Коментатори пищать від емоцій. Valeriy № 1703044 колись покажуть
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703046 вiд 2024-09-28 19:01:46Рекорд? 25 хвилин без дотиків до м "яча у Мудрика.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703045 вiд 2024-09-28 19:01:31Мудрик жахливий :(
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703044 вiд 2024-09-28 18:58:44PEPSI (Merkury) № 1703043 вiд 2024-09-28 18:57:01 всі три голи - красені ------------------------ Красені вже все показали в єврокубках.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703043 вiд 2024-09-28 18:57:01всі три голи - красені
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703042 вiд 2024-09-28 18:55:14Я ще не бачив, щоб хтось так виглядав загубленим … досі нема контакту з м "ячем 20 хвилин.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703041 вiд 2024-09-28 18:54:13ахуєть Пишуть що у Відні ртуттю отруїли Тупицького. Несмертельно.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703040 вiд 2024-09-28 18:53:43Карпати - Полісся 1:2 Закінчився перший тайм. Не знаю яким буде другий тайм, але перший тайм був просто божевільний (с) Коментатор. Всім раджу переглянути. Ніколи не думав, шо можу бачати в УПЛ настільки безкомпромісні, якісні і захоплюючі матчі. Рівень пристойний, все цілком влаштовує. Очі горять, всі рубляться як вжалені. Обидві команди, аплодую.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703039 вiд 2024-09-28 18:49:45На 14 хв. перший дотик, але Мишко в оффсайді … Чи зарахують це як якусь дію?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703038 вiд 2024-09-28 18:47:1512 хв.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703037 вiд 2024-09-28 18:45:3110 хвилин без дотиків.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703036 вiд 2024-09-28 18:42:16Сім хвилин без дотиків до м "яча …просто бігає.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703035 вiд 2024-09-28 18:38:13Wise вийшов.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703034 вiд 2024-09-28 18:35:25Voxa (м. Запоріжжя) № 1703031 вiд 2024-09-28 18:03:47 Valeriy № 1703029 Expected goals після 1 тайму 1.50 на 0.84 ---------------------------------- Ясно …а може коли самі собі привозять голи, то цей розумний комп "ютер не додає хG, а відмінусовує?
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703033 вiд 2024-09-28 18:21:59PEPSI (Merkury) № 1703017 Я з такими покидьками вже два роки воюю. Збираються півдесятка старих підарасів та лівацькі активісти з серпами молотами прапорами підораші і розповідають про фашистів в Україні погане НАТО та велич терораші. А ще останнім часом почали глушити мегафоном українські мітинги. Поліція їх абсолютно відкрито кришує і демонстративно не помічає порушення законодавства. Тому що мер Любляни відверто проросійський. Я вже був на зустрічах з керівництвом поліції, писав до поліції заяви, давав інтерв'ю на тб та друкованим виданням. Дипломати активно працюють. НІ ХУ Я. ЗИ Хто має телефон українського МОСАДА - скиньте в приват ;)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703032 вiд 2024-09-28 18:16:08⚡️У ЄС запускають платіжну систему, яка може замінити «гігантів» Visa і Mastercard, — Bloomberg. • Система Wero офіційно впроваджується в банки Західної Європи. • Це дозволить клієнтам здійснювати платежі в будь-яких країнах єврозони за єдиним тарифом. • Банки не будуть змушені платити високі комісії за кожну транзакцію, як це відбувається з Visa і Mastercard.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703031 вiд 2024-09-28 18:03:47Valeriy № 1703029 Expected goals після 1 тайму 1.50 на 0.84
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703030 вiд 2024-09-28 17:55:19Voxa (м. Запоріжжя) № 1703027 вiд 2024-09-28 17:48:47 да да, було 1:1, пішов на кухню, прийшов 3:2 -------------------------------------------------- Хоч чайника на каву встиг поставити?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703029 вiд 2024-09-28 17:52:15Напевно хG вже 7-4 .
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703028 вiд 2024-09-28 17:49:0941 а 4=2 . Палмер покер … вибачте, хет-четверик.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703027 вiд 2024-09-28 17:48:47да да, було 1:1, пішов на кухню, прийшов 3:2 і та вже покер Палмера
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703026 вiд 2024-09-28 17:47:22а також майонез, який так і називався «Майонез» … ------------------------------------------------- Нормально. Називаєм речі своїми іменами. Ще було таке «крокодил Гена працював у зоо парку … крокодилом».
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703025 вiд 2024-09-28 17:42:5333я хвилина Челсі-Брайтон 3-2 …весело там у них.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703024 вiд 2024-09-28 17:24:58Enot № 1703021 так. Буду піднімати. Не заздрю тому прокурору, що таке рішення ухвалив. Вже знайшов депутата ландестагу з українським корінням, дав йому інформацію. Будемо виносити питання на загал.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703023 вiд 2024-09-28 17:16:50Причому у болгарського соусу кришка закручувалася, а у совячого в банці була уйобищна одноразова.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703022 вiд 2024-09-28 17:14:31olma є 1702955 вiд 2024-09-27 22:46:40 Угорського кетчупу не пам'ятаю. Памятаю, що болгарський був «Шашличний», і що він був набагато кращий за совячий томатний соус, який так і називався «Томатний соус». А ще сова робила соус «Краснодарскій», а також майонез, який так і називався «Майонез», хоча іноді «Провансаль».
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703021 вiд 2024-09-28 16:39:23PEPSI (Merkury) № 1703017 вiд 2024-09-28 16:04:24 До українських дипломатів треба звернутися напевно, це питання має бути піднято на міждержавний рівень
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703020 вiд 2024-09-28 16:26:12хмм…З іншого боку створено прецедент і тепер можна будь-яку русню і любителів Путіна у Німеччині підходити і називати фашистами. А хулі, свобода слова, і це не образа, ось документ :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703019 вiд 2024-09-28 16:11:58документи на папері у мене всі на руках, може є при президенті якась уповноважена у справах захисту українців за кордоном? Чи може написати у посольство? Це ж блеать якийсь сюр. Оруелл відпочиває.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703018 вiд 2024-09-28 16:05:392 Yagshamash№ 1702444Ледь нагуглив. Типовий глем)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703017 вiд 2024-09-28 16:04:24Німеччина йобнулась, пора звідси валити. У місцевому радіо є російська передача, яка називає місцевих українців (біженців) екстремістами і агресорами. Скарги українців були відкинуті, причина - «Свобода слова». Групу українців рід час демонстрації місцевий росіянин (1 шт) і місцевий російський німець (1 шт) назвали «фашистами і паразитами». У присутності поліції. Випадок задокументовали. Написали заяву до поліції. Прокурор прислав офіційне рішення «Українців МОЖНА безкарно називати фашистами і паразитами. Це не образа, і не підпадає під визначення образи, і не є приниженням». Хоч бери і йди з цим всим до Зеленського, суки йобані, толерасти-ліберасти-пацифісти: -/
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703016 вiд 2024-09-28 15:50:45насчет порядка и личной свободы - таки да. При немцах, тока не в 41, а в 18-19, после Брес-Литовска, када немцы окупировали Украину. Мне дед рассказывал. Так класно никада больше не было, даже аосле войны уже при Хрущеве.. Насчет фильмов - На меня глубокое впечатление произвели такие фильмы, как «Эир безумный, безумный, безумный, безумный мио». «Мужчина и женщина», «Искатели приключений» и т. п… Ну а розачоровался в совке я еще в 63 году, в очередях за хлебом. Хотя дома всегда было 2-3 трехлитровых банки кетовой икры, залиые сверху подсолнечным маслом.. Еще и до приобретения первого холодильника..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703015 вiд 2024-09-28 15:05:00Fozzey № 1703013 дійсно, так і є, дякую, вже замовив.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703014 вiд 2024-09-28 14:52:58та блять, ви заїбали, та не було в сові нічого гарного, це понятно. Але якшо дитинство припало на совок, то шо робить? ні, піздець, вичоркуєм нах. Не було такого. Одразу дорослим рахуем. с)
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703013 вiд 2024-09-28 14:51:412 PEPSI№ 1702265Думаю, їх повно на olx й тому подібних майданчиках.