🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1200.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703052 вiд 2024-09-28 20:26:28

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1703051 вiд 2024-09-28 20:19:36

Valeriy
№ 1703046
та вроде нарахували аж 2 і 1 точний пас з 1
---------------------------------------------
Один тотик був і його зарахували в залік, але це був оффсайд. Може ще один дотик і пас нарахували бо власне пас був зроблений саме в один дотик.
Я коли друкую на компі телевізор слухаю, але прізвище Мудрика коментатор не назвав, і я цей момент пропустив.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703051 вiд 2024-09-28 20:19:36

Valeriy
№ 1703046
та вроде нарахували аж 2 і 1 точний пас з 1

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703050 вiд 2024-09-28 20:09:02

Леверкузенський Байєр реалізував на 31 хвилині перший же момент зі стандарту у грі з Байєрном

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703049 вiд 2024-09-28 19:41:14

Приколькно, шо мячі Карпатам забивали вихованці львівського футболу - Гуцуляк, Крушинський. Ну, нічого, нехай тепер попрацюють на Житомир.
Соррі, УР, вже як є :-)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703048 вiд 2024-09-28 19:40:46

PEPSI (Merkury)
№ 1703047 вiд 2024-09-28 19:34:45

Полісся розібрало Карпати 3:1.
Видовищний гол Назаренка, сам протащив мяч 40 метрів і дав у девятку. Перепрошую - у дальню девятку :-).
Коментатори пищать від емоцій.

Valeriy
№ 1703044
колись покажуть
--------------------------------------------------
Дай бог нашим вовкам їхнього телятка з "їсти … зальбурзського.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703047 вiд 2024-09-28 19:34:45

Полісся розібрало Карпати 3:1.
Видовищний гол Назаренка, сам протащив мяч 40 метрів і дав у девятку. Перепрошую - у дальню девятку :-).
Коментатори пищать від емоцій.

Valeriy
№ 1703044
колись покажуть

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703046 вiд 2024-09-28 19:01:46

Рекорд? 25 хвилин без дотиків до м "яча у Мудрика.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703045 вiд 2024-09-28 19:01:31

Мудрик жахливий :(

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703044 вiд 2024-09-28 18:58:44

PEPSI (Merkury)
№ 1703043 вiд 2024-09-28 18:57:01

всі три голи - красені
------------------------
Красені вже все показали в єврокубках.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703043 вiд 2024-09-28 18:57:01

всі три голи - красені

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703042 вiд 2024-09-28 18:55:14

Я ще не бачив, щоб хтось так виглядав загубленим …
досі нема контакту з м "ячем 20 хвилин.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703041 вiд 2024-09-28 18:54:13

ахуєть
Пишуть що у Відні ртуттю отруїли Тупицького.
Несмертельно.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703040 вiд 2024-09-28 18:53:43

Карпати - Полісся 1:2

Закінчився перший тайм. Не знаю яким буде другий тайм, але перший тайм був просто божевільний (с) Коментатор.
Всім раджу переглянути. Ніколи не думав, шо можу бачати в УПЛ настільки безкомпромісні, якісні і захоплюючі матчі. Рівень пристойний, все цілком влаштовує. Очі горять, всі рубляться як вжалені. Обидві команди, аплодую.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703039 вiд 2024-09-28 18:49:45

На 14 хв. перший дотик, але Мишко в оффсайді …
Чи зарахують це як якусь дію?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703038 вiд 2024-09-28 18:47:15

12 хв.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703037 вiд 2024-09-28 18:45:31

10 хвилин без дотиків.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703036 вiд 2024-09-28 18:42:16

Сім хвилин без дотиків до м "яча …просто бігає.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703035 вiд 2024-09-28 18:38:13

Wise вийшов.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703034 вiд 2024-09-28 18:35:25

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1703031 вiд 2024-09-28 18:03:47
Valeriy
№ 1703029
Expected goals після 1 тайму
1.50 на 0.84
----------------------------------
Ясно …а може коли самі собі привозять голи, то цей розумний комп "ютер не додає хG, а відмінусовує?

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703033 вiд 2024-09-28 18:21:59

PEPSI (Merkury)
№ 1703017

Я з такими покидьками вже два роки воюю.
Збираються півдесятка старих підарасів та лівацькі активісти з серпами молотами прапорами підораші і розповідають про фашистів в Україні погане НАТО та велич терораші.
А ще останнім часом почали глушити мегафоном українські мітинги.
Поліція їх абсолютно відкрито кришує і демонстративно не помічає порушення законодавства. Тому що мер Любляни відверто проросійський.
Я вже був на зустрічах з керівництвом поліції, писав до поліції заяви, давав інтерв'ю на тб та друкованим виданням. Дипломати активно працюють. НІ ХУ Я.
ЗИ Хто має телефон українського МОСАДА - скиньте в приват ;)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703032 вiд 2024-09-28 18:16:08

⚡️У ЄС запускають платіжну систему, яка може замінити «гігантів» Visa і Mastercard, — Bloomberg.

• Система Wero офіційно впроваджується в банки Західної Європи.
• Це дозволить клієнтам здійснювати платежі в будь-яких країнах єврозони за єдиним тарифом.
• Банки не будуть змушені платити високі комісії за кожну транзакцію, як це відбувається з Visa і Mastercard.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703031 вiд 2024-09-28 18:03:47

Valeriy
№ 1703029
Expected goals після 1 тайму
1.50 на 0.84

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703030 вiд 2024-09-28 17:55:19

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1703027 вiд 2024-09-28 17:48:47

да да, було 1:1, пішов на кухню, прийшов 3:2
--------------------------------------------------

Хоч чайника на каву встиг поставити?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703029 вiд 2024-09-28 17:52:15

Напевно хG вже 7-4 .

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703028 вiд 2024-09-28 17:49:09

41 а 4=2 . Палмер покер … вибачте, хет-четверик.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703027 вiд 2024-09-28 17:48:47

да да, було 1:1, пішов на кухню, прийшов 3:2
і та вже покер Палмера

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703026 вiд 2024-09-28 17:47:22

а також майонез, який так і називався «Майонез» …
-------------------------------------------------
Нормально. Називаєм речі своїми іменами.
Ще було таке «крокодил Гена працював у зоо парку … крокодилом».

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703025 вiд 2024-09-28 17:42:53

33я хвилина Челсі-Брайтон 3-2 …весело там у них.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703024 вiд 2024-09-28 17:24:58

Enot
№ 1703021
так. Буду піднімати. Не заздрю тому прокурору, що таке рішення ухвалив.
Вже знайшов депутата ландестагу з українським корінням, дав йому інформацію. Будемо виносити питання на загал.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703023 вiд 2024-09-28 17:16:50

Причому у болгарського соусу кришка закручувалася, а у совячого в банці була уйобищна одноразова.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703022 вiд 2024-09-28 17:14:31

olma
є 1702955 вiд 2024-09-27 22:46:40

Угорського кетчупу не пам'ятаю. Памятаю, що болгарський був «Шашличний», і що він був набагато кращий за совячий томатний соус, який так і називався «Томатний соус». А ще сова робила соус «Краснодарскій», а також майонез, який так і називався «Майонез», хоча іноді «Провансаль».

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703021 вiд 2024-09-28 16:39:23

PEPSI (Merkury)
№ 1703017 вiд 2024-09-28 16:04:24
До українських дипломатів треба звернутися напевно, це питання має бути піднято на міждержавний рівень

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703020 вiд 2024-09-28 16:26:12

хмм…З іншого боку створено прецедент і тепер можна будь-яку русню і любителів Путіна у Німеччині підходити і називати фашистами.
А хулі, свобода слова, і це не образа, ось документ :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703019 вiд 2024-09-28 16:11:58

документи на папері у мене всі на руках, може є при президенті якась уповноважена у справах захисту українців за кордоном? Чи може написати у посольство?
Це ж блеать якийсь сюр. Оруелл відпочиває.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703018 вiд 2024-09-28 16:05:39

2 Yagshamash
№ 1702444
Ледь нагуглив. Типовий глем)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703017 вiд 2024-09-28 16:04:24

Німеччина йобнулась, пора звідси валити.
У місцевому радіо є російська передача, яка називає місцевих українців (біженців) екстремістами і агресорами.
Скарги українців були відкинуті, причина - «Свобода слова».

Групу українців рід час демонстрації місцевий росіянин (1 шт) і місцевий російський німець (1 шт) назвали «фашистами і паразитами». У присутності поліції. Випадок задокументовали. Написали заяву до поліції.

Прокурор прислав офіційне рішення «Українців МОЖНА безкарно називати фашистами і паразитами. Це не образа, і не підпадає під визначення образи, і не є приниженням».

Хоч бери і йди з цим всим до Зеленського, суки йобані, толерасти-ліберасти-пацифісти: -/

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703016 вiд 2024-09-28 15:50:45

насчет порядка и личной свободы - таки да. При немцах, тока не в 41, а в 18-19, после Брес-Литовска, када немцы окупировали Украину. Мне дед рассказывал. Так класно никада больше не было, даже аосле войны уже при Хрущеве..
Насчет фильмов - На меня глубокое впечатление произвели такие фильмы, как «Эир безумный, безумный, безумный, безумный мио». «Мужчина и женщина», «Искатели приключений» и т. п…
Ну а розачоровался в совке я еще в 63 году, в очередях за хлебом. Хотя дома всегда было 2-3 трехлитровых банки кетовой икры, залиые сверху подсолнечным маслом.. Еще и до приобретения первого холодильника..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703015 вiд 2024-09-28 15:05:00

Fozzey
№ 1703013
дійсно, так і є, дякую, вже замовив.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703014 вiд 2024-09-28 14:52:58

та блять, ви заїбали, та не було в сові нічого гарного, це понятно. Але якшо дитинство припало на совок, то шо робить?
ні, піздець, вичоркуєм нах. Не було такого. Одразу дорослим рахуем.
с)

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1703013 вiд 2024-09-28 14:51:41

2 PEPSI
№ 1702265

Думаю, їх повно на olx й тому подібних майданчиках.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.