ironbelly(LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703012 вiд 2024-09-28 13:40:35olma № 1702999 То, про що ти писав, називається coming of age experience. Ще маєш додати, що розстебнутий дівочий ліфчик здавався воротами до раю ;). Ти за совка хоч раз на концерт діппьорпла, ледцеппеліну, асдс, чи роллінгстоунз сходив? Хоч один нормальний західний фільм подивитися?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703011 вiд 2024-09-28 12:03:49насралла в останній раз посралла? Це знамєнательно.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703010 вiд 2024-09-28 11:50:25Ізраїльські військові стверджують, що вбили лідера Хезболли Хасана Насраллу та інших командирів під час серії нічних ударів по Бейруту ББС
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703009 вiд 2024-09-28 11:12:16Причем, читая залежи Футбола, который еще не был Футбол-Хоккей, можно было понять из статей одесских дописувычей, что переходом Паркуяна в ДК даже гордились, по началу…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703008 вiд 2024-09-28 11:08:27школы ДК..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703007 вiд 2024-09-28 11:07:55Согласен с Бухтием.. до половины срставов каждой украинской каманды вышки составляли выходцы школы ДЕ или не потянувшие ритм, стиль тренировок, конкуренцию в ДК..А тезис двоичного, про гноблення украинского футбола чаще всего исходил от фанов чморца… Можео подумать, что золотой мяч Беланов бы взял и без ДК..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703006 вiд 2024-09-28 10:14:44Бил парядак! А при іосіф віссаріоничє - ще кращий парядак. А недалеко, при Адольфу Алоїзичу - такий парядок, що просто заїбісь.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703005 вiд 2024-09-28 10:09:44Я знав що Бухтій вилізе і буде захищати щербицького-підара і усср
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703004 вiд 2024-09-28 10:00:17Що чудового було в совку? Анічого. Взагалі.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703003 вiд 2024-09-28 09:43:132 Vichny№ 1702978в ДК Лобановського грали кращі гравці з усієї України (і таким чином вбивався регіональний футбол).Не можуть всі кращими бути, он у Мазепи :) спитай.І чомусь ти не згадуєш про футболістів, що не потягнули рівень Динамо, але пройшли школу і відпрацювали це в регіональному футболі.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703002 вiд 2024-09-28 09:38:472 olma№ 1702976От тільки пів години тому на улюбленому :) тут телемарафоні молодичка розповідала, як оприлюднила рецепт української страви і написала, що вперше її скуштувала ще за совка, як бабуся її на сільське весілля водила. І тут таки отримала звинувачення у звеличенні совка :)Іноді банан просто банан (с) Фройд
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703001 вiд 2024-09-28 09:35:34На ББС Україна великий огляд про кацапські КАБи і як з ними можна боротися. https://www.bbc.com/ukrainian/articles/clyvqjg0p8vo? КАБи б'ють все більше і глибше. Як протидіяти найефективнішій російській зброї
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1703000 вiд 2024-09-28 09:32:56Їбав я в рота такі радості
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702999 вiд 2024-09-28 09:15:47Батий, і не говори. Ну ви накидали тез. Мені мабуть варто перестати писати загальними високопарними фразами, а комунікувати чітко. Давати фідбек, тільки коли попросили про нього. Скрізь подавати контекст, тощо Коли я в № 1702976 говорив про досвід цього "прекрасного світу, я не мав на увазі політичне і соціально-економічне життя совка, я мав на увазі радість жаття, радість пізнавання навколишнього середовища, людей, або про те, щось навчився своїми руками робити, рибу ловити, пасинкувати помідори, обрізати яблучний сад, коли на кольцо відпилюєш сучок, прочитав в журналі Наука и Жизнь якусь цікаву історію, твоя команда виграла в футбол, почав розуміти красу, купив польську перекладену популярну книжку про напівпроводники і мікроелектроніку, досвід дорослішання, навчився фотографувати Смена 8М. проявляти плівку і робити фотокарточки, досвід захопленності чимось і кимось, досвід екскурсії в щойно відкритому обласному краєзнавчу музеї екскурсія - і там природа регіону, розріч річки, риби, бобри, і вихухоль ;) як було зроблено класно! або в музеї, зробили макет шахтного забою і горної виработки, і так поставили дзеркала, що коли туди подививсь - там метрів 100 того забою здавалося. Чудовий досвід рибалки з батьком, або на мотоциклі з люлькою по сосновому лісу і маленьких барханах в піску. І цього в Совку вистачало і було багато. А ви про комсомольські собранія пишете. Буле і те, але у мене персонально зайобувала не комуняцька ідеологія і заборони, але бідність і товарний дефіцит всього елементарного.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702998 вiд 2024-09-28 09:03:04
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702997 вiд 2024-09-28 08:11:16Просто интересно, что в Лионе такого пьют, чтоб на всю ночь хватало?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702996 вiд 2024-09-28 02:14:41Так, не вйихав, немаэ часу не перейизди з мисцч на мисце, бо зараз вивчаю як мени отримати британские громадянство, щоб потим жити в Франции.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702995 вiд 2024-09-28 02:03:55Ясно, як поляк ти ніхуя не в'їхав польською. Буває.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702994 вiд 2024-09-28 01:57:27Сорри, помилився я, мабуть… вже не чекаэш фрацузьке громодянство. Дийсно, воно ж никому не потрибне, це суцильне жабуриння.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702993 вiд 2024-09-28 01:57:13Сорі, ти, мабуть, ніхуя не зрозумів, як з понтом поляк.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702992 вiд 2024-09-28 01:48:13Kuźwa, nie kużwa.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702991 вiд 2024-09-28 01:43:28Valeriy. Jebiesz? A skąd to wziąłeś? Po co mi to obywatelstwo francuskie? Mam kużwa staly pobyt we Francji. Tego mi starczy. Uważaj na nogę bliską a daleką lepiej, a nie wygłupiaj się.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702990 вiд 2024-09-28 01:34:46Starik (Україна, Київ) Ми дуже занепокоєні цією помилкою, та щиро вибачаємося за ненавмисне трактування Ваших попередніх дописів. ----------------------------------------------- Не сип йому сіль на рану. Людина страждає в Ліоні з британським громадянством, бо мабуть останні тридцять років чекає на французьке громадянство.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702989 вiд 2024-09-28 01:34:24Starik, я не знаю, чи є якісь спец обов'язки, але я, звісно, їх виконуватиму, якщо треба. Я не знаю, що зробив Вуву і чому ти двічі прив'язав мене до нього у своїх питаннях.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702988 вiд 2024-09-28 01:21:50God save the King yagshamash № 1702986 Дуже перепрошую за таку страшну помилку, що походить від моєї необізнаності щодо Вашого громадянства. Ми дуже занепокоєні цією помилкою, та щиро вибачаємося за ненавмисне трактування Ваших попередніх дописів. На жаль, мушу знову задати питання Вам, як Громадянину Королівства Великої Британії. Чи ти знаєш які обов'язки громадянина Великої Британії у разі проголошення воєнного стану? чи ти з покоління Вуву, які цинічно пропетляли від цього? (бляха, там я кому пропустив)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702987 вiд 2024-09-28 01:16:43olma № 1702974 вiд 2024-09-28 00:02:20 Житомирщина вона сильно скомунізована була. Там ці «польські» римо-католицькі райони були перейменовані нах на комуняк - це піздец. Я навіть в Донбасі не бачив стільки випалювання історії комуністичними назвами як на Житомирщині. ---------------------------- Не тільки римо-католицьки, але й протестантськи. У моєї бабці майже всі сестри та один брат жили в Росії та Казахтані. Вислали, як людей польскої національності. Їх всього було семеро. І якось з мамою я поїхав в Копейськ (біля Челябінську) на весілля маминої двоюрідньої сестри, і дізнався що чоловік мої двоюрідної бабці німець. Для радянської дитини (кіно про німців!) це було злегка шокуючим, бо як за німця можна вийти і де його можна було знайти? Полонений, чи шо? Тільки трохи більше як десять років тому назад я дізнався, що поруч з нашим селом з польскиго національного округ розташован німецький національний округ, який починався на північ від нашого села. Тепер немає кого спитати, але майже з 100 % вірогідністю, просто побралися молоді люди з двох сусідніх сел.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702986 вiд 2024-09-28 01:10:56starik Ні, я громадянин Британії.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702985 вiд 2024-09-28 01:07:51теніс - SK: Ставлю хрест на Марті. Нижче опуститися не можна. Про калініну і Лесю можна не згадувати. Стародубцева молоток, як би не пішло далі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702984 вiд 2024-09-28 01:03:46Не беріть дурного в голову і важкого в руки. Хороших новин вам проти ночі як ця: Artur Micek @Artur_Micek Після кількох контратак, підкріплених потужною артилерійською атакою та ударами авіації (ймовірно, плануючими бомбами), українська армія відкинула російську армію за канал біля Часового Яру. Київ стабілізував цю ділянку фронту щонайменше на два тижні.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702983 вiд 2024-09-28 00:59:41yagshamash № 1702981 Ти тепер (мабуть) громадянин Франції. Які в тебе обов'язки громадянина і як ти їх виконуєш? Чи ти знаєш які обов'язки громадянина Франції у разі проголошення воєнного стану? чи ти з покоління Вуву які цинічно пропетляли від цього? пробач за особисті питання, але це доволі дивний світ і цей сайт частина цього світу.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702982 вiд 2024-09-28 00:56:24Найбільшу огиду при совку викликали міцеві люди, українці, які за пайку від влади (комуняк і кдб), вбивали все українське, працювали завучами у школі, парторгами, комсоргами, завідуючими. Вбивали покоління українців наперед. І потім бігали за пайкою. Вночі, потайки. А прізвища у всіх на -ко. Балишенко, Петренко, Остапенко. Комуняки шукали таких, і завжди знаходили.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702981 вiд 2024-09-28 00:51:18Я вважаю, що сова вкрала в мене дитинство і юність. Йобана здичавіла комуна, тварюки.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702980 вiд 2024-09-28 00:45:28olma № 1702974 Житомирщина вона сильно скомунізована була. ------------------------- нажаль так. Всі вулиці центральні були Леніна і Дзержинського. Всі масові заходи з кумачом і біля памятника Леніну, і т. д. Совок рулив всем і вся.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702979 вiд 2024-09-28 00:42:00olma. Ні, я не згідний абсолютно. Дивися. Я мав шукати музику, що мені подобається, де тільки міг, на Заборонених джерелах. Моя подруга з Фінляндії здійснила подорож з Гельсинки до Лісабону потягом, коли їй було 18 років. Коли мені було 18 років, я мусив, суко, політінформацію слухати на факультеті і потайки, бля, Гарт оф Ґляс Деббі Гаррі. Я потім не ходив на комсзбори, бо грав за збірну універу у водне поло. Вони, бля, це толерували. Ні-ні, там не було ніц позитивного, зілч.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702978 вiд 2024-09-28 00:40:15olma № 1702976 та іди ти в сраку зі своїм «водночас прекрасним світом». Як можна не розуміти, що та ситуація, в який ми є - то є прямий, найпряміший результат вашого «прекрасного совка», уесесер, та інша задроч. Ще розкажіть як було заєбісь, бо щєрбіцкій (йобане чмо русофікуюче) любив Динамо Київ і тому в ДК Лобановського грали кращі гравці з усієї України (і таким чином вбивався регіональний футбол). Підарастія якась.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702977 вiд 2024-09-28 00:36:33Yagshamash № 1702975 [handshake]
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702976 вiд 2024-09-28 00:22:57Тут належить зробити маленький дісклеймер. Коли я або з тутейших отців згадують совкове минуле, то не обовязково в контексті глорифікації совка, або порівняння капіталізму і комунізму чи щось таке. Згадують свій особистий досвід цього пиздуватого і водночас прекрасного світу.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702975 вiд 2024-09-28 00:19:22Я 1962 року. Сову ненавидів, ненавиджу і еенавидітиму. Запишіть: у сові було ВСЕ хуйрво. ВСЕ. Морожено ваше, дезодоранти фа у москві. Пошуки теплого пива київськими гастрономами. «Рібята, гдє піва бралі?» «Брат із тюрьми прислав». Пішли вони нах з харошими спогадами із совка! Хуй усім, бррррпп.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702974 вiд 2024-09-28 00:02:20Житомирщина вона сильно скомунізована була. Там ці «польські» римо-католицькі райони були перейменовані нах на комуняк - це піздец. Я навіть в Донбасі не бачив стільки випалювання історії комуністичними назвами як на Житомирщині. (На те все є свої причини і пояснення).
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702973 вiд 2024-09-27 23:46:21Рінатахмєєєтов, рінатахмєєєєєєтов, рінатахмєтов - ПІ-ДА-РАС!