🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1208.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702732 вiд 2024-09-25 23:29:54

olma
№ 1702725 вiд 2024-09-25 23:19:50

Це їхня внутрішня політика. Треба не робити різких рухів, а по-тихому розрядити ситуацію. У крайньому разі знайти для тов. Маркарян місце в уряді тов. Шмигла.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702731 вiд 2024-09-25 23:28:57

Olma, я не зрозумів, що ти - в цьому сенсі, а не взагалі.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702730 вiд 2024-09-25 23:24:59

LAZY
№ 1702722 вiд 2024-09-25 23:16:57

olma
№ 1702721

Ги, свіжина то ж м'ясо щойно забитої свині. За рахунком на свіжину більш схожі гравці Динамо. olma
№ 1702721 вiд 2024-09-25 23:14:46

Лаціо випускає свіжину, точно розраховують на п'ятак.
-------------------------------------------------
Все вірно, п "ятак це складова частина свіжини, бо це ніс щойно забитої свині.

ironbelly(LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702729 вiд 2024-09-25 23:23:25

Bodoe/Glimt - FC Porto 3:2 FT

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702728 вiд 2024-09-25 23:23:24

olma
№ 1702725
та там піздец, там вже вимагають розслідування за втручання у вибори.
Через візит до Пенсільванії :(

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702727 вiд 2024-09-25 23:23:02

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)

Це не найбільша проблема, але це також велика проблема.

Дирка по центру вирішує усе.

Та й напад лажа, дуже повільно

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702726 вiд 2024-09-25 23:20:32

в усіх небезпечних моментах у нащих воріт, останній гравець Тимчик

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702725 вiд 2024-09-25 23:19:50

https://x.com/OstapYarysh/status/1839033665646375158

Тим часом республіканці пішли в рознос. Спікер Конгресу Джонсон, який начебто був досить поміркованим, написав листа Зеленському, де просить звільнити амбасадорку О. Маркарову, шо та ніби то преферує демократів.

Хуйова історія.

https://x.com/OstapYarysh/status/1839033665646375158

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702724 вiд 2024-09-25 23:19:20

Мав бути четвертий, але пощастило.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702723 вiд 2024-09-25 23:19:08

Якась єбля непристойна

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702722 вiд 2024-09-25 23:16:57

olma
№ 1702721

Ги, свіжина то ж м'ясо щойно забитої свині. За рахунком на свіжину більш схожі гравці Динамо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702721 вiд 2024-09-25 23:14:46

Лаціо випускає свіжину, точно розраховують на п'ятак.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702720 вiд 2024-09-25 23:14:04

Пресинг від італійців реально не дає розпочинати атаки, тоді як наші спроби пресингу не досягають ніфуя. Не думаю, що справа тут лише в індивідуальній майстерності гравців - тут ще робота тренера.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702719 вiд 2024-09-25 23:12:35

sk (Mob phone)
№ 1702715

Хз, що за «мода» така може бути, виглядає це огидно, як бомжі йобані. Якась їбуча баленсіага, прасті хоспаді.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702718 вiд 2024-09-25 23:11:11

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1702706

Та, ось я і ж кажу про обставини…
Йобана кацапня

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702717 вiд 2024-09-25 23:09:23

Vichny
№ 1702710
і шо? і куди?
за спиною 4 70+-80 маломобільних громадянина, ну куди?
це ж треба на довго.

Sergiks(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702716 вiд 2024-09-25 23:06:39

Команда СаШо виглядає наче недо Барселона із контролем м'яча та без ударів по воротах. Навіть із Рухом це було видно.

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702715 вiд 2024-09-25 23:06:31

LAZY
№ 1702702
Думаю що більше про «моду»
Спортсмени часто компресійну білизну (чи хз як правильно називається)
Марафонці в компресійних високих шкарпетках бігають. В теніс була мода на компресійні рукави. Але пройшло. В нба інколи на відосах бачу…
То для покращення кровообігу, як це не дивно

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702714 вiд 2024-09-25 23:05:10

Mizuno звісно. друк помилка.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702713 вiд 2024-09-25 23:03:47

у Лаціо прикольна форма майже завжди була. виробники не попсові. зараз Mazuno японське. ахуєнний бренд. скромно, але зі смаком римлян вдягнули.

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702712 вiд 2024-09-25 23:02:22

Valeriy
№ 1702692

Маю надію напад зробить 1

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702711 вiд 2024-09-25 23:00:52

Jen
№ 1702689

Та ото ж.
З таким захистом 5 буде за щастя.
Готуємо історичні антирекорди.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702710 вiд 2024-09-25 22:59:33

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1702706

Тримайся… Зрозуміло, що у кожного свої обставини і можливості, але може ну його нахуй залишатися в Зп зараз?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702709 вiд 2024-09-25 22:59:23

VVV
№ 1702704
да, і досвід.
Ну і психологічна впевненість через рівень гри.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702708 вiд 2024-09-25 22:58:30

Та да, поки що якось не дуже допомагає. Може треба ще й труси порвати на сраці?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702707 вiд 2024-09-25 22:58:29

Ці кловани краще б щось інше брали у «белінгемів», а не гетри пиздуваті

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702706 вiд 2024-09-25 22:58:04

блять, як 11 часов, так і 3-4 каби в місто, ссука, як по розкладу, кожну ніч :(

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702705 вiд 2024-09-25 22:56:55

LAZY
№ 1702702

Їбааать, м'язи спресовані, ось воно як!
У Лаціо, схоже, м'язи джалізовиє, не пресуються.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702704 вiд 2024-09-25 22:55:46

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1702696
ну то це і є клас.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702703 вiд 2024-09-25 22:55:44

Я спостерігаю за Шовковським. Може він ще себе як тренер покаже, але психологічний момент, як я вважаю негативно впливає - СаШо дуже переживає, дуже бере на серіо, і це видно на його морді. І я боюсь це може негативно впливати на гравців. треба трохи так на розслабоні може. Головне гра, футбол, класні комбінації.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702702 вiд 2024-09-25 22:55:12

Vichny
№ 1702697

Ти шо, дурачьок? Усі всюди друть собі ці гетри, усі Беллінгеми та інші, яка в сраку мода в Динамо? Типу щоб м'язи не були спресовані.
Краще б футбол дивився ніж гівно всяке на ютубі XD

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702701 вiд 2024-09-25 22:53:59

Арсенал - Болтон 3-0, 48 хвилина … аналогічно.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702700 вiд 2024-09-25 22:53:53

Valeriy
№ 1702676
це було помітно з перших хвилин. у італійців зовсім інші налаштування. наші виглядають, наче кнопкові телефони проти середніх, але відносно сучасних смартфонів.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702699 вiд 2024-09-25 22:53:22

VVV
№ 1702694

А я їбу.
Напевно олдскульні фани собі зараз кусають все шо можна і не можна кусати від цього засилля негрів в клубі Лаціо

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702698 вiд 2024-09-25 22:51:26

У Будулая в шахті був картбланш на покупку латиносів. А в захисті грали 10 років тільки українці та східно-європейці. Типа Даріо Товаре Срна, потвора Тимощук, Разван Рац та Маріуш Левандовський зі Тарасом Степаненко.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702697 вiд 2024-09-25 22:51:23

Valeriy
№ 1702685

Та, це якась пиздувата мода на ці гетри з дірками у Динамо. Тільки у Динамо таке бачив, хоча я небагато футболів дивлюсь зараз, тож можу помилятися.
Якийсь модний пацанчик напевно якось то показав іншим, одягнув на треньку, ну а далі - стадний інстинкт, бо ж модно! (тіпа)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702696 вiд 2024-09-25 22:51:22

насправді все виглядало не так і погано, і по рахунку було б теж, якби не кілька дурних помилок в центрі
Навіть забить могли і були повинні.
ну таке, буває.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702695 вiд 2024-09-25 22:50:39

Хз, можливо чучуркєсу треба було одразу заявлятися у Кубок Інтертото, тобто до Ліги конхверенцій.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702694 вiд 2024-09-25 22:50:08

Vichny
№ 1702688
а хто вони?
їх Ліверані не так давно розпечатав. до того надрачували на вайт павер, наче прокляті.

SergikS(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702693 вiд 2024-09-25 22:49:29

Трясця здається лише Ярмола хоче перемога, але на скільки в ного вистачить бензину. Шапа - не його день


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.