Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702732 вiд 2024-09-25 23:29:54 olma № 1702725 вiд 2024-09-25 23:19:50 Це їхня внутрішня політика. Треба не робити різких рухів, а по-тихому розрядити ситуацію. У крайньому разі знайти для тов. Маркарян місце в уряді тов. Шмигла.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702731 вiд 2024-09-25 23:28:57Olma, я не зрозумів, що ти - в цьому сенсі, а не взагалі.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702730 вiд 2024-09-25 23:24:59LAZY № 1702722 вiд 2024-09-25 23:16:57 olma № 1702721 Ги, свіжина то ж м'ясо щойно забитої свині. За рахунком на свіжину більш схожі гравці Динамо. olma № 1702721 вiд 2024-09-25 23:14:46 Лаціо випускає свіжину, точно розраховують на п'ятак. ------------------------------------------------- Все вірно, п "ятак це складова частина свіжини, бо це ніс щойно забитої свині.
ironbelly(LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702729 вiд 2024-09-25 23:23:25Bodoe/Glimt - FC Porto 3:2 FT
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702728 вiд 2024-09-25 23:23:24olma № 1702725 та там піздец, там вже вимагають розслідування за втручання у вибори. Через візит до Пенсільванії :(
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702727 вiд 2024-09-25 23:23:02Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) Це не найбільша проблема, але це також велика проблема. Дирка по центру вирішує усе. Та й напад лажа, дуже повільно
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702726 вiд 2024-09-25 23:20:32в усіх небезпечних моментах у нащих воріт, останній гравець Тимчик
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702725 вiд 2024-09-25 23:19:50https://x.com/OstapYarysh/status/1839033665646375158 Тим часом республіканці пішли в рознос. Спікер Конгресу Джонсон, який начебто був досить поміркованим, написав листа Зеленському, де просить звільнити амбасадорку О. Маркарову, шо та ніби то преферує демократів. Хуйова історія. https://x.com/OstapYarysh/status/1839033665646375158
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702724 вiд 2024-09-25 23:19:20Мав бути четвертий, але пощастило.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702723 вiд 2024-09-25 23:19:08Якась єбля непристойна
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702722 вiд 2024-09-25 23:16:57olma № 1702721 Ги, свіжина то ж м'ясо щойно забитої свині. За рахунком на свіжину більш схожі гравці Динамо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702721 вiд 2024-09-25 23:14:46Лаціо випускає свіжину, точно розраховують на п'ятак.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702720 вiд 2024-09-25 23:14:04Пресинг від італійців реально не дає розпочинати атаки, тоді як наші спроби пресингу не досягають ніфуя. Не думаю, що справа тут лише в індивідуальній майстерності гравців - тут ще робота тренера.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702719 вiд 2024-09-25 23:12:35sk (Mob phone) № 1702715 Хз, що за «мода» така може бути, виглядає це огидно, як бомжі йобані. Якась їбуча баленсіага, прасті хоспаді.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702718 вiд 2024-09-25 23:11:11Voxa (м. Запоріжжя) № 1702706 Та, ось я і ж кажу про обставини… Йобана кацапня
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702717 вiд 2024-09-25 23:09:23Vichny № 1702710 і шо? і куди? за спиною 4 70+-80 маломобільних громадянина, ну куди? це ж треба на довго.
Sergiks(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702716 вiд 2024-09-25 23:06:39Команда СаШо виглядає наче недо Барселона із контролем м'яча та без ударів по воротах. Навіть із Рухом це було видно.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702715 вiд 2024-09-25 23:06:31LAZY № 1702702 Думаю що більше про «моду» Спортсмени часто компресійну білизну (чи хз як правильно називається) Марафонці в компресійних високих шкарпетках бігають. В теніс була мода на компресійні рукави. Але пройшло. В нба інколи на відосах бачу… То для покращення кровообігу, як це не дивно
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702714 вiд 2024-09-25 23:05:10Mizuno звісно. друк помилка.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702713 вiд 2024-09-25 23:03:47у Лаціо прикольна форма майже завжди була. виробники не попсові. зараз Mazuno японське. ахуєнний бренд. скромно, але зі смаком римлян вдягнули.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702712 вiд 2024-09-25 23:02:22Valeriy № 1702692 Маю надію напад зробить 1
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702711 вiд 2024-09-25 23:00:52Jen № 1702689 Та ото ж. З таким захистом 5 буде за щастя. Готуємо історичні антирекорди.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702710 вiд 2024-09-25 22:59:33Voxa (м. Запоріжжя) № 1702706 Тримайся… Зрозуміло, що у кожного свої обставини і можливості, але може ну його нахуй залишатися в Зп зараз?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702709 вiд 2024-09-25 22:59:23VVV № 1702704 да, і досвід. Ну і психологічна впевненість через рівень гри.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702708 вiд 2024-09-25 22:58:30Та да, поки що якось не дуже допомагає. Може треба ще й труси порвати на сраці?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702707 вiд 2024-09-25 22:58:29Ці кловани краще б щось інше брали у «белінгемів», а не гетри пиздуваті
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702706 вiд 2024-09-25 22:58:04блять, як 11 часов, так і 3-4 каби в місто, ссука, як по розкладу, кожну ніч :(
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702705 вiд 2024-09-25 22:56:55LAZY № 1702702 Їбааать, м'язи спресовані, ось воно як! У Лаціо, схоже, м'язи джалізовиє, не пресуються.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702704 вiд 2024-09-25 22:55:46Voxa (м. Запоріжжя) № 1702696 ну то це і є клас.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702703 вiд 2024-09-25 22:55:44Я спостерігаю за Шовковським. Може він ще себе як тренер покаже, але психологічний момент, як я вважаю негативно впливає - СаШо дуже переживає, дуже бере на серіо, і це видно на його морді. І я боюсь це може негативно впливати на гравців. треба трохи так на розслабоні може. Головне гра, футбол, класні комбінації.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702702 вiд 2024-09-25 22:55:12Vichny № 1702697 Ти шо, дурачьок? Усі всюди друть собі ці гетри, усі Беллінгеми та інші, яка в сраку мода в Динамо? Типу щоб м'язи не були спресовані. Краще б футбол дивився ніж гівно всяке на ютубі XD
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702701 вiд 2024-09-25 22:53:59Арсенал - Болтон 3-0, 48 хвилина … аналогічно.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702700 вiд 2024-09-25 22:53:53Valeriy № 1702676 це було помітно з перших хвилин. у італійців зовсім інші налаштування. наші виглядають, наче кнопкові телефони проти середніх, але відносно сучасних смартфонів.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702699 вiд 2024-09-25 22:53:22VVV № 1702694 А я їбу. Напевно олдскульні фани собі зараз кусають все шо можна і не можна кусати від цього засилля негрів в клубі Лаціо
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702698 вiд 2024-09-25 22:51:26У Будулая в шахті був картбланш на покупку латиносів. А в захисті грали 10 років тільки українці та східно-європейці. Типа Даріо Товаре Срна, потвора Тимощук, Разван Рац та Маріуш Левандовський зі Тарасом Степаненко.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702697 вiд 2024-09-25 22:51:23Valeriy № 1702685 Та, це якась пиздувата мода на ці гетри з дірками у Динамо. Тільки у Динамо таке бачив, хоча я небагато футболів дивлюсь зараз, тож можу помилятися. Якийсь модний пацанчик напевно якось то показав іншим, одягнув на треньку, ну а далі - стадний інстинкт, бо ж модно! (тіпа)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702696 вiд 2024-09-25 22:51:22насправді все виглядало не так і погано, і по рахунку було б теж, якби не кілька дурних помилок в центрі Навіть забить могли і були повинні. ну таке, буває.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(Х) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702695 вiд 2024-09-25 22:50:39Хз, можливо чучуркєсу треба було одразу заявлятися у Кубок Інтертото, тобто до Ліги конхверенцій.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702694 вiд 2024-09-25 22:50:08Vichny № 1702688 а хто вони? їх Ліверані не так давно розпечатав. до того надрачували на вайт павер, наче прокляті.
SergikS(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702693 вiд 2024-09-25 22:49:29Трясця здається лише Ярмола хоче перемога, але на скільки в ного вистачить бензину. Шапа - не його день