Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702692 вiд 2024-09-25 22:49:28Коли вийшов зять, то я вже нічого доброго в нашому захисті не чекав, але надіявся на наш напад.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702691 вiд 2024-09-25 22:49:00Назви мені якусь східно центрально-європейську команду де захист з латиноамериканців або африканців. Зрозуміло, що в більш глобальних чемпіонатах Іспанія, Англія, Франція - там їх повно. Але в нашій частині європи це хуйня. Доведено Мірчей Луческу.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702690 вiд 2024-09-25 22:48:43olma № 1702674 вiд 2024-09-25 22:38:16 Я погоджуюся з попередніми дописувачами, будувати захист із латиноамериканців, або африканцв - це якесь нєдоуміє. … Ну блядь, ймовірно хто погоджується їхати - з тими і вимушені працювати. Чи може Динамо - це МЮ, кого хочемо того і купуємо за будь-які гроші? Ще й війна. Кому нахуй то Динамо потрібно навіть з точки зору посередніх футболістів?
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702689 вiд 2024-09-25 22:48:15По грі не безнадійно, але ж захист…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702688 вiд 2024-09-25 22:48:08olma № 1702684 Чорні такі фашисти, кондові
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(Х) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702687 вiд 2024-09-25 22:47:17olma № 1702680 вiд 2024-09-25 22:40:09 Так, із нинішнім рівнем внутрішнього чемпіонату на інший результат розраховувати важко.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702686 вiд 2024-09-25 22:46:46Olma, так, захист із латиносів це дно: Кафу, Роке Жуніор, Роберто Карлус :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702685 вiд 2024-09-25 22:45:50Бачу перед грою гетри вже порвали на собі, але треба було рвати на собі труси, на крайняк футболки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702684 вiд 2024-09-25 22:43:57Відсмоктали у фашистів конкретно
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702683 вiд 2024-09-25 22:42:41нарешті хоч в ворота влучили, уже успіх
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702682 вiд 2024-09-25 22:41:33За воротами Лаціо стоячі тераси чи шо? А хіба так можна на хуєфашних матчах?
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702681 вiд 2024-09-25 22:41:23Музичний срач не допоміг. А ми ж так любили Пупо!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702680 вiд 2024-09-25 22:40:09Valeriy № 1702676 ----- А це ще спадщина Реброва і Луческу, і нашого чемпа.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702679 вiд 2024-09-25 22:39:45Я не понимаю. Мячь летит с фланга в штрафную. Почему ни защитники ни воатарь не идут на мячь? Почему все смотрят, что с ним сделант нападник противника?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702678 вiд 2024-09-25 22:39:21Оболонь!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702677 вiд 2024-09-25 22:39:20Суркіс скільки років у футболі а ума білять палата!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702676 вiд 2024-09-25 22:39:14Довго думають перебуваючи з м "ячем.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702675 вiд 2024-09-25 22:38:38…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702674 вiд 2024-09-25 22:38:16Я погоджуюся з попередніми дописувачами, будувати захист із латиноамериканців, або африканцв - це якесь нєдоуміє.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702673 вiд 2024-09-25 22:37:43Це точно якийсь Камєді клаб. Good game блядь
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(Х) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702672 вiд 2024-09-25 22:36:42Мда… кому дубєль, а кому і жопа.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702671 вiд 2024-09-25 22:36:38з такими цз нєхуй робити навіть в ЛЄ. до речі чим більше спостерігаю за Шапаренко, тим менше в нього віри.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702670 вiд 2024-09-25 22:36:37Всe… пoсипaлися… 0:3
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702669 вiд 2024-09-25 22:36:12Ще два їм треба.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702668 вiд 2024-09-25 22:35:36Зять не встиг вернутись …
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702667 вiд 2024-09-25 22:35:24Valeriy № 1702653 Ну як тепер питання?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702666 вiд 2024-09-25 22:34:58Жесть, маловидомі негри їбуть у всі отвори
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702665 вiд 2024-09-25 22:34:51Порвали резервним складом.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702664 вiд 2024-09-25 22:34:31Як дітей…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702663 вiд 2024-09-25 22:30:37Batyj № 1702659 --- Для мене це не принципово. Нехай по твоєму буде - Лаціо великий клуб. Важливо, щоб Динамо їх обіграло, а шанси є!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702662 вiд 2024-09-25 22:30:36Batyj № 1702659 вiд 2024-09-25 22:25:17 № 1702657 А если бы оне в 1900 году назвали каманду «марс», ты бы решил. Что оне марс представляют? ---------------------------------------- На марсе еще не успели организовать колхозы, там все еще индивидуальные крестьянские хозяйства.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702661 вiд 2024-09-25 22:30:36Batyj № 1702659 вiд 2024-09-25 22:25:17 № 1702657 А если бы оне в 1900 году назвали каманду «марс», ты бы решил. Что оне марс представляют? ---------------------------------------- На марсе еще не успели организовать колхозы, там все еще индивидуальные крестьянские хозяйства.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702660 вiд 2024-09-25 22:30:27де фланги? де швидкість? зони є, але хуй хто вбігає.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702659 вiд 2024-09-25 22:25:17№ 1702657А если бы оне в 1900 году назвали каманду «марс», ты бы решил. Что оне марс представляют?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(Х) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702658 вiд 2024-09-25 22:21:34Іппать, вже зять на полі. Тепер точно матимемо результат.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702657 вiд 2024-09-25 22:21:04Batyj № 1702654 --- Колхозники, тому що представляють не місто Рим, а землю, область Лаціо с/г регіон.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702656 вiд 2024-09-25 22:20:00Я особливо не слідкував, дивився епізоди матчу з Ворсклою, там ця нєгра Сєбальос забила, я думав що він нападник. А він захисник, виявляється? Гм… Латинос-захисник? То якийсь цирк
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(Х) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702655 вiд 2024-09-25 22:19:01У наших на рукавах наліплено якесь GG, що можна тлумачити як «ги-ги». Чи не свідчить це про приналежність до якогось комєді-клабу?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702654 вiд 2024-09-25 22:16:05Ну и пизданули, Лацио' колхозники. Лацио - кто угоднл, токп не колхозники. Испокон веку столичная каманда. На треть века старше второй столичной каманды..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702653 вiд 2024-09-25 22:15:00Starik (Україна, Київ) № 1702651 вiд 2024-09-25 22:12:04 Valeriy № 1702639 Мій варіант 5:1 ------------------------- Шо? Ми 5 заб "єм?