🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1209.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702692 вiд 2024-09-25 22:49:28

Коли вийшов зять, то я вже нічого доброго в нашому захисті не чекав, але надіявся на наш напад.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702691 вiд 2024-09-25 22:49:00

Назви мені якусь східно центрально-європейську команду де захист з латиноамериканців або африканців.

Зрозуміло, що в більш глобальних чемпіонатах Іспанія, Англія, Франція - там їх повно. Але в нашій частині європи це хуйня. Доведено Мірчей Луческу.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702690 вiд 2024-09-25 22:48:43

olma
№ 1702674 вiд 2024-09-25 22:38:16

Я погоджуюся з попередніми дописувачами, будувати захист із латиноамериканців, або африканцв - це якесь нєдоуміє.

Ну блядь, ймовірно хто погоджується їхати - з тими і вимушені працювати. Чи може Динамо - це МЮ, кого хочемо того і купуємо за будь-які гроші? Ще й війна. Кому нахуй то Динамо потрібно навіть з точки зору посередніх футболістів?

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702689 вiд 2024-09-25 22:48:15

По грі не безнадійно, але ж захист…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702688 вiд 2024-09-25 22:48:08

olma
№ 1702684

Чорні такі фашисти, кондові

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702687 вiд 2024-09-25 22:47:17

olma
№ 1702680 вiд 2024-09-25 22:40:09

Так, із нинішнім рівнем внутрішнього чемпіонату на інший результат розраховувати важко.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702686 вiд 2024-09-25 22:46:46

Olma, так, захист із латиносів це дно: Кафу, Роке Жуніор, Роберто Карлус :)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702685 вiд 2024-09-25 22:45:50

Бачу перед грою гетри вже порвали на собі, але треба було рвати на собі труси, на крайняк футболки.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702684 вiд 2024-09-25 22:43:57

Відсмоктали у фашистів конкретно

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702683 вiд 2024-09-25 22:42:41

нарешті хоч в ворота влучили, уже успіх

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702682 вiд 2024-09-25 22:41:33

За воротами Лаціо стоячі тераси чи шо? А хіба так можна на хуєфашних матчах?

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702681 вiд 2024-09-25 22:41:23

Музичний срач не допоміг. А ми ж так любили Пупо!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702680 вiд 2024-09-25 22:40:09

Valeriy
№ 1702676
-----
А це ще спадщина Реброва і Луческу, і нашого чемпа.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702679 вiд 2024-09-25 22:39:45

Я не понимаю. Мячь летит с фланга в штрафную. Почему ни защитники ни воатарь не идут на мячь? Почему все смотрят, что с ним сделант нападник противника?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702678 вiд 2024-09-25 22:39:21

Оболонь!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702677 вiд 2024-09-25 22:39:20

Суркіс скільки років у футболі а ума білять палата!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702676 вiд 2024-09-25 22:39:14

Довго думають перебуваючи з м "ячем.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702675 вiд 2024-09-25 22:38:38



olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702674 вiд 2024-09-25 22:38:16

Я погоджуюся з попередніми дописувачами, будувати захист із латиноамериканців, або африканцв - це якесь нєдоуміє.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702673 вiд 2024-09-25 22:37:43

Це точно якийсь Камєді клаб. Good game блядь

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702672 вiд 2024-09-25 22:36:42

Мда… кому дубєль, а кому і жопа.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702671 вiд 2024-09-25 22:36:38

з такими цз нєхуй робити навіть в ЛЄ.
до речі чим більше спостерігаю за Шапаренко, тим менше в нього віри.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702670 вiд 2024-09-25 22:36:37

Всe… пoсипaлися… 0:3

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702669 вiд 2024-09-25 22:36:12

Ще два їм треба.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702668 вiд 2024-09-25 22:35:36

Зять не встиг вернутись …

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702667 вiд 2024-09-25 22:35:24

Valeriy
№ 1702653

Ну як тепер питання?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702666 вiд 2024-09-25 22:34:58

Жесть, маловидомі негри їбуть у всі отвори

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702665 вiд 2024-09-25 22:34:51

Порвали резервним складом.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702664 вiд 2024-09-25 22:34:31

Як дітей…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702663 вiд 2024-09-25 22:30:37

Batyj
№ 1702659
---
Для мене це не принципово. Нехай по твоєму буде - Лаціо великий клуб. Важливо, щоб Динамо їх обіграло, а шанси є!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702662 вiд 2024-09-25 22:30:36

Batyj
№ 1702659 вiд 2024-09-25 22:25:17

№ 1702657
А если бы оне в 1900 году назвали каманду «марс», ты бы решил. Что оне марс представляют?
----------------------------------------
На марсе еще не успели организовать колхозы, там все еще индивидуальные крестьянские хозяйства.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702661 вiд 2024-09-25 22:30:36

Batyj
№ 1702659 вiд 2024-09-25 22:25:17

№ 1702657
А если бы оне в 1900 году назвали каманду «марс», ты бы решил. Что оне марс представляют?
----------------------------------------
На марсе еще не успели организовать колхозы, там все еще индивидуальные крестьянские хозяйства.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702660 вiд 2024-09-25 22:30:27

де фланги? де швидкість? зони є, але хуй хто вбігає.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702659 вiд 2024-09-25 22:25:17

№ 1702657
А если бы оне в 1900 году назвали каманду «марс», ты бы решил. Что оне марс представляют?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702658 вiд 2024-09-25 22:21:34

Іппать, вже зять на полі. Тепер точно матимемо результат.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702657 вiд 2024-09-25 22:21:04

Batyj
№ 1702654
---
Колхозники, тому що представляють не місто Рим, а землю, область Лаціо с/г регіон.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702656 вiд 2024-09-25 22:20:00

Я особливо не слідкував, дивився епізоди матчу з Ворсклою, там ця нєгра Сєбальос забила, я думав що він нападник. А він захисник, виявляється? Гм… Латинос-захисник? То якийсь цирк

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702655 вiд 2024-09-25 22:19:01

У наших на рукавах наліплено якесь GG, що можна тлумачити як «ги-ги». Чи не свідчить це про приналежність до якогось комєді-клабу?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702654 вiд 2024-09-25 22:16:05

Ну и пизданули, Лацио' колхозники. Лацио - кто угоднл, токп не колхозники. Испокон веку столичная каманда. На треть века старше второй столичной каманды..

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702653 вiд 2024-09-25 22:15:00

Starik (Україна, Київ)
№ 1702651 вiд 2024-09-25 22:12:04

Valeriy
№ 1702639

Мій варіант 5:1
-------------------------
Шо? Ми 5 заб "єм?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.