Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702652 вiд 2024-09-25 22:12:37Подивився повтор голу - послідовні три помилки наших захисників і привели до нього.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702651 вiд 2024-09-25 22:12:04Valeriy № 1702639 Мій варіант 5:1
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702650 вiд 2024-09-25 22:10:27це типу дубль Лаціо? вони ж зовсім на інших швидкостях з м'ячем працюють. Шанс міг бути лише у тиску та боротьбі, але Динамо то вже давно не про боротьбу. .
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702649 вiд 2024-09-25 22:08:56можете сміятись, але дана колаба набрала 68 млн переглядів 6 років тому. Нарід не обманеш, вони серцем чують. :-)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702648 вiд 2024-09-25 22:08:19В Любліні було б більше вболівальників-українців.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702647 вiд 2024-09-25 22:08:11Коли був в Римі, то на очі бачив аж 3 фанмагазина AS Roma і жодного магазину S. S. Lazio (Società Sportiva Lazio). А кажуть, Лаціо це улюблений клуб провідника фошиздів Дуче Мусоліні. Ну в кіосках з сувенірами висіли футболки, але таке враження, шо Наполі в Римі більше шанувають ніж колхозників з Лаціо. А тим не менше вони ведуть в матчі з Динамівцями.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702646 вiд 2024-09-25 22:07:44Как нож в масло. И сьебальос не помог..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702645 вiд 2024-09-25 22:06:48Розвели як кошенят.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702644 вiд 2024-09-25 22:06:34olma № 1702638 вiд 2024-09-25 21:51:27 Valeriy № 1702633 ---- Так авжеж геометрія, траєкторія, і фізика (швидкість мняча та інш) грають роль! Ти недооцінюєш інтелект опонента. ------------------------------------------- Глава перща. Швидкість. Швидкість прострілу завжди висока, тому м "яч летить швидко по замочанню. Викреслюємо. окремого м "яча Глава друга. Геометрія. Геометрія м "яча і ноги, кожного окремого гравця, є величина стала. Викреслюємо. Глава третя. Фізика. Нарешті … саме фізика. Якщо підставляти ногу, то буде діяти правило де кут відбиття дорівняє куту падіння. Тому м «яч летить вище воріт згідно цьому правилу. Можно замикати простріл ближньою, то треба попасти по м» ячу по центру м "яча носком. Все- вже пропустили.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702643 вiд 2024-09-25 22:06:05клоунада у захисті.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702642 вiд 2024-09-25 22:06:00Блядь хулі так швидко.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702641 вiд 2024-09-25 22:05:52Starik (Україна, Київ) № 1702634 Адель? Адель прекрасна лише у колабі з МТ. Adele & Modern Talking - Set Fire to The Rain Дітер Болєн давно мріяв про таку солістку :-).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702640 вiд 2024-09-25 21:54:08Людей небагато на стадіку.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702639 вiд 2024-09-25 21:51:51Starik (Україна, Київ) № 1702636 вiд 2024-09-25 21:31:07 Valeriy № 1702635 Їх тренер саме це говорив учора. І саме тому нас сьогодні рознесуть вщент. ------------------------------------------ Дощу та снігу не буде, тому може бути нічия.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702638 вiд 2024-09-25 21:51:27Valeriy № 1702633 ---- Так авжеж геометрія, траєкторія, і фізика (швидкість мняча та інш) грають роль! Ти недооцінюєш інтелект опонента.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702637 вiд 2024-09-25 21:48:55Ще один простріл, тепер від Циганкова і знов нв дальній штанзі нападаючий, тепер це Стуані, замикає ближньою ногою і знов не забиває в пустий кут, пробиваючи робочою правою вище воріт. Це відсутність техніки замикання прострілів. Гравцям треба тренувати цей елемент, бо вони думають, що забити в пусті ворота з 5ти метрів вони завжди зможуть і нема чого цією дурістю займатись.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702636 вiд 2024-09-25 21:31:07Valeriy № 1702635 Їх тренер саме це говорив учора. І саме тому нас сьогодні рознесуть вщент.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702635 вiд 2024-09-25 21:22:01Народ пише, що у Лаціо вийде пів команди резервістів.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702634 вiд 2024-09-25 20:55:42ironbelly (LMW28IF) № 1702629 вони наче були у Києві, але я звісно не ходив. Як я зрозумів лауреат всіх нагород Адель була правильно сприйнята поціновувачами панку. Роблю більш потужний :) крок там чомусь забули музик запросити, але це та ситуація, да вони зайві.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702633 вiд 2024-09-25 20:50:53Якщо хтось дивиться Жирону, то міг подивитися, як не треба замикати простріл. Пишу для тих, хто розуміє техніку удару по м «ячу. Аспрільї м» яч ідеально лягає на задню, неробочу для нього (для баняків пишу - на праву), але він вивертає корпус так, щоб пробити лівою, своєю робочою, і ОЧІКУВАНО з п "яти метрів незабиває в пусті ворота, бо воротар вже не встигав закрити дальній кут своїх воріт. Але баняки від футболу будуть роками доводити, що правильна техніка удару по м "ячу це вигадки і гравець, якщо він не забив в пусті ворота, то він просто кривоногий, а не який нетехнічний. Музика, по великому рахунку, це діло смаку, але удар по м "ячу, це просто фізика процессу.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702632 вiд 2024-09-25 20:01:20klirik № 1702630 Ти просто недостатньо старий :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702631 вiд 2024-09-25 19:50:272Sauron
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702630 вiд 2024-09-25 18:12:32Я довгий час не знав хто співає Friday I'm in love. Пісня, котру я доволі часто чув в 90х і яка мені дуже подобалась. І тільки років 4-5 потому я випадково трапив на неї на ютубі і так дізнався що це був The Cure
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702629 вiд 2024-09-25 17:08:32Starik (Україна, Київ) № 1702628 Та давай вже Kraftwerk ;).
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702628 вiд 2024-09-25 16:57:31Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1702624 вiд 2024-09-25 15:38:00 Yagshamash № 1702621 вiд 2024-09-25 15:11:2 Ви ще Tangerine Dream згадайте, фанати The Сure :)) Все в сові було, але не у всіх.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702627 вiд 2024-09-25 16:18:53Так, перша половина 80-х - це був суцільний розгул усіляких пупо та піпо.«Коза сє, коза сє, коза сє…» …тьху ;)
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702626 вiд 2024-09-25 16:06:35OlegSh Власне, італійці домінували у сові.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702625 вiд 2024-09-25 15:44:42Yagshamash № 1702621 У першій половині 80-х тотально домінували італійці - Ріккі і Повері та Альбано-Роміна. Ну ще проривалися Videokids, Laid back, Vamos a la playa, Visage, той самий Falco. Потім вже все підім'яли Modern Talking та всілякі Sandra.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702624 вiд 2024-09-25 15:38:00Yagshamash [Останнi 20 месаг]№ 1702621 вiд 2024-09-25 15:11:2Ну, були і поціновувачі авангарду - не те що King Crimson, а якого-небудь Einstürzende Neubauten. Також знав одного фаната The Cure, що для наших умов було непересічно ;)
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702623 вiд 2024-09-25 15:35:08Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1702620 ші - то дуже гарна тема. думаю що поступово змінить життя як його змінили моб телефони чи жпс карти… так що нехай впроваджують дивлюсь также мін-цифре е-резиденство запускають. щоб іноземці могли рахунки відкривати. теж гарна тема має бути. так що - порядок.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702622 вiд 2024-09-25 15:32:05Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1702610 вiд 2024-09-25 10:46:25Ну да… ета он, ета он, наш індійський почтальйон. Для них набагато більше важить можливість купувати кацапську нафту із дисконтом, а цикнути на підарів нема кому :(
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702621 вiд 2024-09-25 15:11:23Pryvyd. Чому дикунам? У ті часи (перша половина 80х) інші реалії, і мало хто це знав. Були здебільшого або фани старого року й рок-н-ролу із 60-70х, або хуйню слухали, яку сова підкидала. Я тоді мало зустрічав людей, що слухали сучасну саме на той час музику. Таких було мало. Нової хвилі, нових романтиків, німецької нової хвилі практично не знали. Я слухав тоді цю музику переважно на доступних радіостанціях. Ну й потім вже брав касети в іноземців на факультеті. Плити теж траплялися: Род Стюарт, Кріс Рі, Блонді етс. У мене нині зовсім інша музика, нішева більш. Але 80ті нині знову популярні. Їх скрізь крутять, і молодь нинішня ходить на диско 80-90х. Тому й згадав Спандау. Ґолд - це гімн покоління, а не просто якась пісенька, як би не хотілося. І це: Дер Коміссар, не Поліцай. Мабуть, перший великий гіт Фалько.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702620 вiд 2024-09-25 13:47:26«Міністерство цифрової трансформації розробляє політику для інтеграції штучного інтелекту в державні процеси. Про це повідомив віцепремʼєр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров».-------------------Ну хз, якщо порівняти ШІ та яке-небудь арахаміє, то цілком можливо, що гірше не буде.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702619 вiд 2024-09-25 12:41:442 Batyj№ 1702589Точніше музикальна апчественність на відновлення спаленного церковниками органа. І на ці гроші гандони, виперши «Будинок органної музики», вони і розповідають, що вони ніби хочуть робити ремонт. Чужі гроші. Але до цього ще й лізуть у державну кишеню.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702618 вiд 2024-09-25 12:24:49Feodorit [Останнi 20 месаг]№ 1702603 вiд 2024-09-25 10:25:55Це стиль спілкування Трампа - можливо він вважає, що саме так треба говорити з народом. Коли Трамп - мільярдер і син мільйонера - останній раз по-справжньому спілкувався з народом, мабуть і він сам не пригадає ;)
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702617 вiд 2024-09-25 11:50:412 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1702496Ну і хай не дивується, що відношення до нього буде відповідне.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702616 вiд 2024-09-25 11:47:35Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1702614 вiд 2024-09-25 11:19:36Імігранти з сови та пост-сови - навіть ті, які у своїх країнах серед американських партій віддавали перевагу демократам - після іміграції як правило починають підтримувати республіканців. Це тому, що вони вже не здєсь, а вже там ;)
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702615 вiд 2024-09-25 11:44:472 Yagshamash№ 1702484Та куди на, дикунам чути Рок ми Амадеус? Не те що ти, продвинутий еуропеєць. Звідки нам взагалі чути такі слова, як Джинні, Вієнна каллінг, Дер Поліцай???
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702614 вiд 2024-09-25 11:19:36дохлый развел антимонию, а народ уши поразвесил.. Быдло, реднеки.. Да все мои знакомые по Нуйорку, еврейцы, естественно, все поголовно - республиканцы.. или оне тоже быдло?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702613 вiд 2024-09-25 11:19:04Це я винятково про себе! Всім гарного дня і здоров'я, і хороших новин.