🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1210.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702652 вiд 2024-09-25 22:12:37

Подивився повтор голу - послідовні три помилки наших захисників і привели до нього.

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702651 вiд 2024-09-25 22:12:04

Valeriy
№ 1702639

Мій варіант 5:1

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702650 вiд 2024-09-25 22:10:27

це типу дубль Лаціо? вони ж зовсім на інших швидкостях з м'ячем працюють. Шанс міг бути лише у тиску та боротьбі, але Динамо то вже давно не про боротьбу.
.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702649 вiд 2024-09-25 22:08:56

можете сміятись, але дана колаба набрала
68 млн переглядів 6 років тому.
Нарід не обманеш, вони серцем чують. :-)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702648 вiд 2024-09-25 22:08:19

В Любліні було б більше вболівальників-українців.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702647 вiд 2024-09-25 22:08:11

Коли був в Римі, то на очі бачив аж 3 фанмагазина AS Roma і жодного магазину S. S. Lazio (Società Sportiva Lazio). А кажуть, Лаціо це улюблений клуб провідника фошиздів Дуче Мусоліні.

Ну в кіосках з сувенірами висіли футболки, але таке враження, шо Наполі в Римі більше шанувають ніж колхозників з Лаціо.

А тим не менше вони ведуть в матчі з Динамівцями.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702646 вiд 2024-09-25 22:07:44

Как нож в масло. И сьебальос не помог..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702645 вiд 2024-09-25 22:06:48

Розвели як кошенят.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702644 вiд 2024-09-25 22:06:34

olma
№ 1702638 вiд 2024-09-25 21:51:27

Valeriy
№ 1702633
----
Так авжеж геометрія, траєкторія, і фізика (швидкість мняча та інш) грають роль! Ти недооцінюєш інтелект опонента.
-------------------------------------------
Глава перща. Швидкість.
Швидкість прострілу завжди висока, тому м "яч летить швидко по замочанню. Викреслюємо.
окремого м "яча
Глава друга. Геометрія.
Геометрія м "яча і ноги, кожного окремого гравця, є величина стала. Викреслюємо.
Глава третя. Фізика.
Нарешті … саме фізика. Якщо підставляти ногу, то буде діяти правило де кут відбиття дорівняє куту падіння. Тому м «яч летить вище воріт згідно цьому правилу. Можно замикати простріл ближньою, то треба попасти по м» ячу по центру м "яча носком.

Все- вже пропустили.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702643 вiд 2024-09-25 22:06:05

клоунада у захисті.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702642 вiд 2024-09-25 22:06:00

Блядь хулі так швидко.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702641 вiд 2024-09-25 22:05:52

Starik (Україна, Київ)
№ 1702634
Адель? Адель прекрасна лише у колабі з МТ.



Adele & Modern Talking - Set Fire to The Rain

Дітер Болєн давно мріяв про таку солістку :-).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702640 вiд 2024-09-25 21:54:08

Людей небагато на стадіку.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702639 вiд 2024-09-25 21:51:51

Starik (Україна, Київ)
№ 1702636 вiд 2024-09-25 21:31:07

Valeriy
№ 1702635

Їх тренер саме це говорив учора.
І саме тому нас сьогодні рознесуть вщент.
------------------------------------------
Дощу та снігу не буде, тому може бути нічия.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702638 вiд 2024-09-25 21:51:27

Valeriy
№ 1702633
----
Так авжеж геометрія, траєкторія, і фізика (швидкість мняча та інш) грають роль! Ти недооцінюєш інтелект опонента.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702637 вiд 2024-09-25 21:48:55

Ще один простріл, тепер від Циганкова і знов нв дальній штанзі нападаючий, тепер це Стуані, замикає ближньою ногою і знов не забиває в пустий кут, пробиваючи робочою правою вище воріт.
Це відсутність техніки замикання прострілів. Гравцям треба тренувати цей елемент, бо вони думають, що забити в пусті ворота з 5ти метрів вони завжди зможуть і нема чого цією дурістю займатись.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702636 вiд 2024-09-25 21:31:07

Valeriy
№ 1702635

Їх тренер саме це говорив учора.
І саме тому нас сьогодні рознесуть вщент.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702635 вiд 2024-09-25 21:22:01

Народ пише, що у Лаціо вийде пів команди резервістів.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702634 вiд 2024-09-25 20:55:42

ironbelly (LMW28IF)
№ 1702629

вони наче були у Києві, але я звісно не ходив.

Як я зрозумів лауреат всіх нагород Адель була правильно сприйнята поціновувачами панку.

Роблю більш потужний :) крок


там чомусь забули музик запросити, але це та ситуація, да вони зайві.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702633 вiд 2024-09-25 20:50:53

Якщо хтось дивиться Жирону, то міг подивитися, як не треба замикати простріл. Пишу для тих, хто розуміє техніку удару по м «ячу. Аспрільї м» яч ідеально лягає на задню, неробочу для нього (для баняків пишу - на праву), але він вивертає корпус так, щоб пробити лівою, своєю робочою, і ОЧІКУВАНО з п "яти метрів незабиває в пусті ворота, бо воротар вже не встигав закрити дальній кут своїх воріт.
Але баняки від футболу будуть роками доводити, що правильна техніка удару по м "ячу це вигадки і гравець, якщо він не забив в пусті ворота, то він просто кривоногий, а не який нетехнічний.
Музика, по великому рахунку, це діло смаку, але удар по м "ячу, це просто фізика процессу.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702632 вiд 2024-09-25 20:01:20

klirik
№ 1702630

Ти просто недостатньо старий :)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702631 вiд 2024-09-25 19:50:27

2Sauron


klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702630 вiд 2024-09-25 18:12:32

Я довгий час не знав хто співає Friday I'm in love. Пісня, котру я доволі часто чув в 90х і яка мені дуже подобалась. І тільки років 4-5 потому я випадково трапив на неї на ютубі і так дізнався що це був The Cure

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702629 вiд 2024-09-25 17:08:32

Starik (Україна, Київ) № 1702628
Та давай вже Kraftwerk ;).

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702628 вiд 2024-09-25 16:57:31

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1702624 вiд 2024-09-25 15:38:00

Yagshamash
№ 1702621 вiд 2024-09-25 15:11:2

Ви ще Tangerine Dream згадайте, фанати The Сure :))
Все в сові було, але не у всіх.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702627 вiд 2024-09-25 16:18:53

Так, перша половина 80-х - це був суцільний розгул усіляких пупо та піпо.

«Коза сє, коза сє, коза сє…» …тьху ;)

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702626 вiд 2024-09-25 16:06:35

OlegSh Власне, італійці домінували у сові.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702625 вiд 2024-09-25 15:44:42

Yagshamash
№ 1702621
У першій половині 80-х тотально домінували італійці - Ріккі і Повері та Альбано-Роміна. Ну ще проривалися Videokids, Laid back, Vamos a la playa, Visage, той самий Falco. Потім вже все підім'яли Modern Talking та всілякі Sandra.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702624 вiд 2024-09-25 15:38:00

Yagshamash [Останнi 20 месаг]
№ 1702621 вiд 2024-09-25 15:11:2

Ну, були і поціновувачі авангарду - не те що King Crimson, а якого-небудь Einstürzende Neubauten. Також знав одного фаната The Cure, що для наших умов було непересічно ;)

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702623 вiд 2024-09-25 15:35:08

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1702620
ші - то дуже гарна тема. думаю що поступово змінить життя як його змінили моб телефони чи жпс карти…
так що нехай впроваджують
дивлюсь также мін-цифре е-резиденство запускають. щоб іноземці могли рахунки відкривати. теж гарна тема має бути. так що - порядок.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702622 вiд 2024-09-25 15:32:05

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1702610 вiд 2024-09-25 10:46:25

Ну да… ета он, ета он, наш індійський почтальйон. Для них набагато більше важить можливість купувати кацапську нафту із дисконтом, а цикнути на підарів нема кому :(

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702621 вiд 2024-09-25 15:11:23

Pryvyd. Чому дикунам? У ті часи (перша половина 80х) інші реалії, і мало хто це знав. Були здебільшого або фани старого року й рок-н-ролу із 60-70х, або хуйню слухали, яку сова підкидала. Я тоді мало зустрічав людей, що слухали сучасну саме на той час музику. Таких було мало. Нової хвилі, нових романтиків, німецької нової хвилі практично не знали. Я слухав тоді цю музику переважно на доступних радіостанціях. Ну й потім вже брав касети в іноземців на факультеті. Плити теж траплялися: Род Стюарт, Кріс Рі, Блонді етс. У мене нині зовсім інша музика, нішева більш. Але 80ті нині знову популярні. Їх скрізь крутять, і молодь нинішня ходить на диско 80-90х. Тому й згадав Спандау. Ґолд - це гімн покоління, а не просто якась пісенька, як би не хотілося. І це: Дер Коміссар, не Поліцай. Мабуть, перший великий гіт Фалько.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702620 вiд 2024-09-25 13:47:26

«Міністерство цифрової трансформації розробляє політику для інтеграції штучного інтелекту в державні процеси. Про це повідомив віцепремʼєр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров».
-------------------
Ну хз, якщо порівняти ШІ та яке-небудь арахаміє, то цілком можливо, що гірше не буде.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702619 вiд 2024-09-25 12:41:44

2 Batyj
№ 1702589
Точніше музикальна апчественність на відновлення спаленного церковниками органа. І на ці гроші гандони, виперши «Будинок органної музики», вони і розповідають, що вони ніби хочуть робити ремонт. Чужі гроші. Але до цього ще й лізуть у державну кишеню.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702618 вiд 2024-09-25 12:24:49

Feodorit [Останнi 20 месаг]
№ 1702603 вiд 2024-09-25 10:25:55

Це стиль спілкування Трампа - можливо він вважає, що саме так треба говорити з народом. Коли Трамп - мільярдер і син мільйонера - останній раз по-справжньому спілкувався з народом, мабуть і він сам не пригадає ;)

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702617 вiд 2024-09-25 11:50:41

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1702496
Ну і хай не дивується, що відношення до нього буде відповідне.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702616 вiд 2024-09-25 11:47:35

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1702614 вiд 2024-09-25 11:19:36

Імігранти з сови та пост-сови - навіть ті, які у своїх країнах серед американських партій віддавали перевагу демократам - після іміграції як правило починають підтримувати республіканців. Це тому, що вони вже не здєсь, а вже там ;)

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702615 вiд 2024-09-25 11:44:47

2 Yagshamash
№ 1702484
Та куди на, дикунам чути Рок ми Амадеус? Не те що ти, продвинутий еуропеєць. Звідки нам взагалі чути такі слова, як Джинні, Вієнна каллінг, Дер Поліцай???

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702614 вiд 2024-09-25 11:19:36

дохлый развел антимонию, а народ уши поразвесил..
Быдло, реднеки.. Да все мои знакомые по Нуйорку, еврейцы, естественно, все поголовно - республиканцы.. или оне тоже быдло?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702613 вiд 2024-09-25 11:19:04

Це я винятково про себе! Всім гарного дня і здоров'я, і хороших новин.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.