sk(Win10) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702532 вiд 2024-09-24 17:37:40olma № 1702529 подивимось по результатам… зараз купа інфи в медіа «від джерел наближених…». колись арєстович казав - «так ето ка мнє абращалісь, я им сказал» … klirik № 1702528 залежить від ситуації. декілька знайомих вибирались з маріуполя. коли будинок розхєрачили в перший тиждень і ти живеш десь в підвалах де тобі здаєтья що безпечніше… наче недавно к-стар «підтрахнули». щоб кращі акуми поставили на свої вежі. телеком-операторам наче ставили задачу покращити автономність. але після обстрілів 26.08, принаймні там де я був десь 20 км за києвом, 2 години і к-стар «вмирав», при тому що водафон тримав зв'язок годин 5-6…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702531 вiд 2024-09-24 17:31:26Якби дозволи і дали снаряди хоча б оті Атакамси що на 170 км бьють ще весною (і без обговорення багатомісячного в пресі), то скільки б російських літаків в Міллерово, під Таганрогом на Курщині і Білгородщині можна було б знищити? Принаймні 1/5 бойової авіації.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702530 вiд 2024-09-24 17:14:35Концепція Ізраїля Тероризування терористів. І ця тактика діє. Тому що подивися на Іран і заяви Іранських офіціалів після пейджерної атаки, після того, як послу Ірана в Лівані яйця відірвало.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702529 вiд 2024-09-24 17:13:23sk (здалеку…) № 1702527 ---- Бачиш, американці кажуть, що це не вплине на хід війни такий дозвіл. https://censor.net/ua/news/3511577/udary_po_rf_ssha_ne_pochuly_perekonlyvyh_argumentiv А нам не надо впливать на хід війни, нам бодай розєбать пару складів з Кабами і пару ЖД станцій РФ до рівня 0, і потім передати хуйловським генералам, будете стріляти по великих українських містах, по житлу - вам пизда. Як Ізраїль робе.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702528 вiд 2024-09-24 17:05:57sk (здалеку) № 1702526 Радіоточка і стац. телефон потрібна річ під час війни. Я це відчув у 22 році.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702527 вiд 2024-09-24 16:25:59з приводу зе + оп в штатах і їх заяви… пригадайте. ще пару тижнів назад, після прильотів по харкову, всі раділи відосам з бєлгорода, коли їм на голову щось прилітало… але зараз такого немає… ------------ У Харкові пролунало щонайменше 4 вибухи. Ще є КАБи на Харків. Станом на зараз у Харкові троє загиблих, триває розбір завалів.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702526 вiд 2024-09-24 16:23:18Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1702522 лінь рити гугл, але десь я читав що ті «радіоточки» почали впроваджувати ледь не за наказом лєніна… ще при розвалі совка, ніякі ново-будівлі комісія не приймала якщо радіо-точки немає… все по оруелу…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702525 вiд 2024-09-24 15:46:38olma № 1702520 «Під час виступу в Раді з міжнародних відносин у Нью-Йорку керівник Офісу президента Андрій Єрмак наголосив, що запрошення України до НАТО є важливою частиною плану перемоги, розробленого президентом Володимиром Зеленським.»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702524 вiд 2024-09-24 15:34:14Valeriy [Останнi 20 месаг]№ 1702509 вiд 2024-09-24 13:00:03Був у Катрусі телевізор, а тепер у Катрусі поліграф.
ironbelly(LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702523 вiд 2024-09-24 15:24:38Valeriy, yagshamash Не дуже хочеться влізати у вашу бесіду електриків, але ви обоє промахнулися з роками. The last train to London з альбому Discovery 1979. Не 1981 і не 1982. Discovery був дуже популярним і вважається їх останнім 'великим' альбомом. Time 1981 то вже спад, ELO by numbers. Плюс, концептуальний альбом на початку 80х, переобтяжений синтезаторами - то таке. Хоча, однокласницям моїм подобався, легенька музичка, не обтяжувала.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702522 вiд 2024-09-24 15:12:35До речі, про савєцько-німецький культурний обмін ;)Виявляється, що фюрер свого часу був афуєнно вражений тим, як у тов. сраліна влаштоване радіо для насєлєнія - тобто воно ніби і радіо, але провідне, і слухати по ньому можна лише те, що паложено, а не шукати якісь там програми. Відповідно, фошизди і у себе хотіли таке запровадити, але почалася тяганина між Геббельсом і його міністерством пропаганди з одного боку, та поштово-телеграфним відомством - з іншого: хто за що відповідає та хто буде освоювати кошти. Так ніфуя і не зробили, попри бажання фюрера.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702521 вiд 2024-09-24 15:12:11Як викладуть на ЮТУб цю передачу, я запощу. В принципі, просити під «план Перемоги» краще ніж просити без ніякого плана, щоб не програти.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702520 вiд 2024-09-24 15:10:02А я сьогодні чув таку річ від одного чувака радіо НВ, де він каже, що план Перемоги України як концепція так і треба його рекламувати, тому що на Заході існує наратив: Ми дамо все щоб Україна не програти, але тепер настав час на Ми дамо все щоб Україна виграла.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702519 вiд 2024-09-24 14:38:28План контрнаступу вже був, тепер план перемоги
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702518 вiд 2024-09-24 14:38:13Гаюн сообщает..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702517 вiд 2024-09-24 14:37:17Тревога, пишут - дрон.А другие пишут:Сообщается, что истребитель Як-130 ВВС РБ зашёл на территорию УкраиныУкраинские мониторинговые каналы и ПС ЗСУ сообщают, что около 14:25 цель пересекла беларусско-украинскую границу и сейчас находится на границе Киевской и Житомирской областей.Предварительно, это учебно-боевой самолёт Як-130 ВВС РБ. Информация уточняется.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702516 вiд 2024-09-24 14:19:29Будь -який «план перемоги», які обговорюют політики є абсурдом. Але в цьому немає вини України. Це американські маразми.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702515 вiд 2024-09-24 14:12:04Nycolas № 1702513 вiд 2024-09-24 13:48:30 «План перемоги» розробляли в ОП у «режимі секретності», - «слуга народу» Мережко ------------------------------------ А цього достатньо..? Може повернути його назад і переробити план, але тепер в «режимі абсолютно секретності» ?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702514 вiд 2024-09-24 14:09:58мабуть єрмачєлло пісалло… адназначно сікрєтний документ
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702513 вiд 2024-09-24 13:48:30«План перемоги» розробляли в ОП у «режимі секретності», - «слуга народу» Мережко
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702512 вiд 2024-09-24 13:39:02Називався Friedrichstadt-Palast, начебто)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702511 вiд 2024-09-24 13:01:14Voxa (м. Запоріжжя) № 1702508 вiд 2024-09-24 12:59:16 Valeriy № 1702504 тьолки в шеренгу с ногами то ж був Балєт тєлєвідєнія ГДР. не? ------------------------------------------ Ікзектлі!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702510 вiд 2024-09-24 13:01:02о, помнять люди :) в них ще були виступи топлесс, для середини 80-х дуже круто
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702509 вiд 2024-09-24 13:00:03 2Пепсі Як здобували перемоги … -------------------------------------------------- Відомо, що причиною проходження поліграфу стало скандальне рішення Копієвського у матчі 6-го туру чемпіонату України, в якому зустрічались «Полісся» і «Верес». Копієвський у цьому поєдинку відповідав за VAR і вплинув на рішення головного арбітра Олександра Афанасьєва призначити сумнівний пенальті у ворота гостей.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702508 вiд 2024-09-24 12:59:16Valeriy № 1702504 тьолки в шеренгу с ногами то ж був Балєт тєлєвідєнія ГДР. не?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702507 вiд 2024-09-24 12:54:23Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1702506 вiд 2024-09-24 12:49:43 Valeriy [Останнi 20 месаг] № 1702504 вiд 2024-09-24 12:25:23 Прастіцє, але це завжди називалося «балєт тілівідєнія гидиер». ----------------------------------------- А чи є тут фахівці або спеціалісти здатні відрізнити ноги німецьких тьолок відносно їх місця проживання?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702506 вiд 2024-09-24 12:49:43Valeriy [Останнi 20 месаг]№ 1702504 вiд 2024-09-24 12:25:23Прастіцє, але це завжди називалося «балєт тілівідєнія гидиер».
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702505 вiд 2024-09-24 12:39:44LAZY № 1702479 вiд 2024-09-24 01:20:33 Єбать тут нафталіном бздить. Регулярна щомісячна оргія старперів. ---------------------------------------------------- Це дуже добре, що ти розбираєшся в сортах лайна, бо здатен своїм носом унюхати, де і що чим бздить. Продовжуй нюхати і далі.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702504 вiд 2024-09-24 12:25:23yagshamash № 1702473 вiд 2024-09-24 00:50:02 Коли ЕЛО це грали 82 року … ------------------------------------------ Вересень 1981 року вийшов свіжий альбом ELO Time. Балет Шпаднау чи Потсдам-вау - це для наших людей біля телевізорів немало жодної різниці, бо виходили німецьки тьолки одягнені в пір "я та вишувані в шеренги, і давай махати перед собою голими німецькими ногами в стилі пруського стройового кроку.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702503 вiд 2024-09-24 11:34:00блумберг десь дістав проект бюджету хуйлостану на найближчі три роки з нафто-газу хуйлостан має 100+ ярдів на рік… левова частка покупців - індія-китай (нафта) цікаво що індія переробляє нафту і велику частку переобленої нафти продає на єс… купа можливостей для наших союзників поприкручувати «гайки» … ------- Очікується, що нафтогазова галузь Росії внесе в державний бюджет 10,94 трильйона рублів ($118 мільярдів) податків у 2024 році, що на 3,3% менше прогнозу на рік. Доходи продовжуватимуть знижуватися у наступні два роки і досягнуть 9,77 трильйона рублів у 2027 році, згідно з документами.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702502 вiд 2024-09-24 10:22:51olma [Останнi 20 месаг]№ 1702500 вiд 2024-09-24 10:09:02«Шумєл Камиш, дірєвʼя гнулісь» (с)Так, це нам не пощастило, що у коаліційному уряді на міністерство оборони поставили цього підарюгу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702501 вiд 2024-09-24 10:15:59Хороший аналіз загальних проблем в ЗСУ Що не так на горищі? Проблеми, що знижують ефективність Сил оборони https://lb.ua/society/2024/09/24/636199_shcho_gorishchi_problemi_shcho.html
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702500 вiд 2024-09-24 10:09:02Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1702499 https://www.rp.pl/polityka/art41178911-andrzej-duda-o-wladyslawie-kosiniaku-kamyszu-wpisuje-sie-w-polityke-putina В оригіналі статті, яка за пейволом, на жаль. Президент Польщі чморить не Туска чи Сікорського, а міністра оборони з селянської партії з подвійним прізвищем Владислав Косиняк-Камиш. І я помітив, що цей Камиш і їхній електорат ПСЛ близький до правих популістів. Гандони.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702499 вiд 2024-09-24 10:05:08olma [Останнi 20 месаг]№ 1702498 вiд 2024-09-24 10:00:19Не виключаю, що Туска він ненавидить більше, ніж Фуйла, от і вирішив 3.143данути хоч щось - головне щоб було всупереч заявам Туска.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702498 вiд 2024-09-24 10:00:19Дуда розкритикував заяву щодо блокування Польщею вступу України до ЄС через Волинську трагедію: Це грає на руку Путіну Джерело: https://censor.net/ua/n3511484 Андрюха Дуда вміє здивувати. Десь у Туска вирішили сподобатися правому електорату, щоб кандидат Платформи Обивательської зміг виграти президентські вибори наступного року - згадали недоречну зараз проблему Волинської трагедії. А Анджей Дуда вирішив свою політику вести, хоча він другий термін досиджує і на третій вже не може подаватися.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702497 вiд 2024-09-24 09:35:26Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1702496 Фани райо відверті ліваки. До переходу в райо Зозуля виказав підтримку нашому фанатському правому руху, армії і бригаді Азов. Тому його так чморили
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702496 вiд 2024-09-24 09:28:02+№ 1702492Щодо Райо Вальєкано, до речі - хз, чи в курсі той пацан, що тамтешня підарасня нашого Зозулю чморила - хоча можливо йому пофуй.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702495 вiд 2024-09-24 09:10:53У нас писали, що Зеленський у Нью Йорку мав зустріч із індійською нарендрою-фуєндрою, а індуси зауважують, що ця зустріч відбулася на прохання української сторони:«The External Affairs Ministry said that the meeting was held after the Ukrainian side made a request».(https://www.news18.com/world/pm-modi-meets-ukraines-zelensky-in-new-york-month-after-visiting-kyiv-video-9061057.html)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702494 вiд 2024-09-24 09:04:54Для мене загадка, чому нема способів вдарити по русні в ближньому радіусі до 100-150 км від лінії фронту. От русня має там 40 тисяч лс, потім маленькими групами висилає їх ті їдуть 20-40 км на передок і розосереджуються. Невже не можна дорозвідати і вдарити по общагах і казармах і складах в Горловці Донецьку точно, щоб прорідити їхні наступальні підрозділи?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702493 вiд 2024-09-24 08:47:55Маю сказати, що увесь той новий романтизм свого часу мене оминув. Навіть групу Поліс особливо не слухав (хоча, зрозуміло, це не нові романтики, а дещо інше), і загалом вважаю, що окрім міцненьких гітів Стінга сама та група була фуєвата.