yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702452 вiд 2024-09-23 23:03:06А це Спандау Баллей. Я був на концерті разів 5
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702451 вiд 2024-09-23 23:01:46Vichny, це Малґожата Островска. Ґошя.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702450 вiд 2024-09-23 23:00:46? si=g29X4K_mgCc6FZRH
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702449 вiд 2024-09-23 22:54:34yagshamash № 1702447 Вокалістка там - Івонка? ;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702448 вiд 2024-09-23 22:52:22PEPSI (Merkury) № 1702440 Бля, ну в якому обкуреному мозку могла виникнути ідея порівнювати масовий лай і ВМФК Оболонь? І я не про то що одне краще, а інше гірше. Це як порівнювати прінтер і будівельний кран. Ну блять, просто різні виміри. До того ж мсовий лай - то був галімий папсовий комерційний проект з самого початку, тих лаїв по совку гастролювало нємєряно, і паралельно, а ВМФКОК - поки що грає в хуйовий футбол, там комерцією і не пахне
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702447 вiд 2024-09-23 22:46:10Sorry, szklana
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702446 вiд 2024-09-23 22:45:39Не знаю, як: польською Szkliana pogoda. Lombard. Легко знайти
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702445 вiд 2024-09-23 22:45:18PEPSI (Merkury) № 1702442 вiд 2024-09-23 22:40:23 Та є, звісно, і то не дивно. Але я не про те. Величезний пласт культури сусідньої країни йобана сова повністю ігнорувала, кормила нас масовими лаями, камбінациямі і варавайкамі.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702444 вiд 2024-09-23 22:42:33Вічни, я просто хтів, аби ти і, може, Фоззі послухали гітяру Шкляна поґода групи Льомбард. Це десь років 40 мінімум тому було. І ще раджу слова перекласти через діпл про всяк!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702443 вiд 2024-09-23 22:40:37Деталі: Іранський президент назвав російську війну проти України «агресією» та заперечив, що його країна надавала Росії балістичні ракети з моменту його вступу на посаду у липні 2024 року. Він також пообіцяв не робити цього й надалі, хоча не згадав про безпілотники, які його країна постачає Росії. За словами Пезешкіана, Іран готовий «сісти за стіл переговорів з європейцями та американцями, щоб вести діалог і перемовини» на тлі звинувачень у постачанні ракет. --------- Мабуть операція з пейджерами подіяла.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702442 вiд 2024-09-23 22:40:23Vichny № 1702437 польша велика і неоднакова, там є все - і антиукраїнські довбойоби (молодь), і проукраїнська спільнота (молодь), і центристи яким усе і усі пох (молодь). Я мав багаторазову можливість бачити представників усіх течій.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702441 вiд 2024-09-23 22:35:53Президент Ірану заявив, що «прагне переговорів із Заходом» щодо війни в Україні УП
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702440 вiд 2024-09-23 22:30:55Vichny № 1702434 юго-ввідео мега зачотне. 100500 + А лм ти не поймеш, якщо не пойняв до цих пір. Лм це як ФК Оболонь, не про музику, і не про футбол. Це хвеномен, який раз на 100 років.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702439 вiд 2024-09-23 22:30:13Як чотко все розклав, лаконічно! Як справжній правдивий технар, ні грама не гуманітарій!
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702438 вiд 2024-09-23 22:20:54Сорі, почав писати і пропало. Культ добре знаю. Кажік Сташевскі. Івонку не їбав. Платонічно було. Їй 16 було. Зараз друзі. Кашкін у Русі це метафора. Всякого гівна туди трафило. Модерн Токінґ ю май гарт фе одна з найбільших речей 80х.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702437 вiд 2024-09-23 22:14:32Ну і якщо хтось там захоче пизданути про рольників там, охуївших поляків-імперців, або про польський гівнорок, ось, тримайте. І спробуйте попиздіти після цього
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702436 вiд 2024-09-23 22:05:38Сорі, відео старе запостилось, чисто югославське. А ось що від Казіка:
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702435 вiд 2024-09-23 22:04:40Але от поляк Kazik Staszewski зі своєю бандою KULT круто переспівав цю пісню, додавши туди певні стьобні нотки сучасності. А ти, Пепс, тут про масовий лай… Блять, стільки крутого культурного продукту у сусідів було/є, так ні ж, треба дрочить на рускоє, панятнає…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702434 вiд 2024-09-23 21:57:39Хоча Yagshamash, як правдивий фан югославської музики, мав зваблювати Івонку оцим:
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702433 вiд 2024-09-23 21:51:31Yagshamash № 1702426 вiд 2024-09-23 21:37:33 А в Івонки була касета. Язу, модерн токінґ. Супер музика, зокрема, коли без відео тоді. В Івонки, до речи, дн сьогодні. Супер дівчинка була тоді. --------------------------------------------------- В мене є, дуже вродлива колись, сестра Івона з Валбжиха … МТ не люблю … Дивлюсь\слухаю зараз по ю-тюб концерт Queen з бігаючим по сцені Фреді.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702432 вiд 2024-09-23 21:50:15Jen № 1702431 Ну, варіантів в Бердянську у 1985 чи 86 не так вже й багато було)
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702431 вiд 2024-09-23 21:48:52Під МТ в мене б точно не встав. ЗИ Під Лєонтьєва тим більше :)))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702430 вiд 2024-09-23 21:43:54Yagshamash № 1702426 Виїбав? Під модерн токінг? Ну не під лєонтьєва ж
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702429 вiд 2024-09-23 21:42:37yagshamash № 1702428 Але чому саме у помаранчевих? Ти щось знаєш?)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702428 вiд 2024-09-23 21:40:52Вічни, можливо, він важлива фіґура десь у помаранчевих. Він ніхуя не пише мені вже 40 років щонайменше.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702427 вiд 2024-09-23 21:40:00Yagshamash № 1702426 фан-клюбу мт прибуло :-). Десь через півроку і війчний підтягнеться.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702426 вiд 2024-09-23 21:37:33А я до речи таки люблю модерн токінґ. Я був з польськими харцерками у Бердянську 1985 чи 86. Тоді ніхто не чув це. А в Івонки була касета. Язу, модерн токінґ. Супер музика, зокрема, коли без відео тоді. В Івонки, до речи, дн сьогодні. Супер дівчинка була тоді.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702425 вiд 2024-09-23 21:32:58Yagshamash № 1702423 То може то ти йому прівьєт передаси, спитаєш «сірьожа, как жи так?» :) Бо бач, УР і Джен втратили ВСІ контакти, потерли разом з архівами Обсілфа нахуй.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702424 вiд 2024-09-23 21:31:27PEPSI (Merkury) № 1702422 От ти смішний) В Києві давно вже не дають пизди за будь-які музичні вподобання (ну крім шансону кацапського і папси їхньої же, і то з цим питання, нажаль). Це ж не Баранівка ;) А слухав я той мт хз коли, в школі ще, здається, вдома було спочатку на пластинках, а потім на касетах. В той час подобалось таке, і не дивно, з проблемами доступу до нормальної музики. Це зараз - ютьюби, спотіфаї. А тоді хуйнани. Але ще раз - масовий лай, всякі блядь вєсьолиє рєбята, лєонтьєв - від того просто відраза була. Були і виключення - чомусь подобалось «на нєдєльку да втарова я уйєду в камарова» - там це якийсь хуйлак співав після закінчення сезону чтогдєкагда, який я дивився
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702423 вiд 2024-09-23 21:29:37КСВ, Кашин Сірьожа. От відкрилася таємниця за 30 рочків. Буває. А він, до речі, персонаж мого роману Панікоффскі. Вплинув на літературу вкраїнську.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702422 вiд 2024-09-23 21:23:38Vichny № 1702406 вiд 2024-09-23 20:58:52 Пепс, мт ще - хуй з ним, частина західної якої-ніякої поп-культури. Їх я в свій час слухав. Ну і сандри-сабріни-сісікетч-бедблюбойз і всяке таке. ----------------------------- якщо це щиросердне зізнання роздрукувати і повісити на вході у хард-рок клуб, чи куди ти там ходиш у Києві, то тобі тупо дадуть пиздюлів :-).
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702421 вiд 2024-09-23 21:22:18Jen № 1702420 То УР «не знав», не ти, вибач) Але дивно, що ти от знав, а УР - нє, аж до 2010 чи коли там патірялся сірьожка ;)
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702420 вiд 2024-09-23 21:20:32Vichny № 1702417 де я писав що не знав імені та прізвища?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702419 вiд 2024-09-23 21:19:58yagshamash № 1702415 Про архіви - то ж не до Джена, звісно ;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702418 вiд 2024-09-23 21:19:23yagshamash № 1702416 )))))))))))))))))))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702417 вiд 2024-09-23 21:19:03Jen № 1702414 Ну ладно, не бачив. Вєрю! Зустріч була єдина, у 2004, але не бачив з 2010! І жодних контактів! Навіть прізвища не знав і взагалі!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702416 вiд 2024-09-23 21:18:48KSV Маю сантименти. Це був мій найліпший друзяка на обсилфі. Ми були нерозлийвода тут.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702415 вiд 2024-09-23 21:16:48Джен до архівів не має жодної дотичности.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702414 вiд 2024-09-23 21:16:06Vichny № 1702409 Ти реально тупий чи знову перепив? Мова не про Loba а про те що як мінімум від 2010 я не бачив та не чув KSV. Зараз 2024 якщо ти не в курсі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702413 вiд 2024-09-23 21:15:11Yagshamash № 1702411 Звідки такі відомості? УР з Дженом тєлєграфірували в Ліон? ;)