🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1215.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702452 вiд 2024-09-23 23:03:06

А це Спандау Баллей. Я був на концерті разів 5

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702451 вiд 2024-09-23 23:01:46

Vichny, це Малґожата Островска. Ґошя.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702450 вiд 2024-09-23 23:00:46

? si=g29X4K_mgCc6FZRH

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702449 вiд 2024-09-23 22:54:34

yagshamash
№ 1702447

Вокалістка там - Івонка? ;)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702448 вiд 2024-09-23 22:52:22

PEPSI (Merkury)
№ 1702440

Бля, ну в якому обкуреному мозку могла виникнути ідея порівнювати масовий лай і ВМФК Оболонь?
І я не про то що одне краще, а інше гірше.
Це як порівнювати прінтер і будівельний кран. Ну блять, просто різні виміри.
До того ж мсовий лай - то був галімий папсовий комерційний проект з самого початку, тих лаїв по совку гастролювало нємєряно, і паралельно, а ВМФКОК - поки що грає в хуйовий футбол, там комерцією і не пахне

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702447 вiд 2024-09-23 22:46:10

Sorry, szklana

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702446 вiд 2024-09-23 22:45:39

Не знаю, як: польською Szkliana pogoda. Lombard. Легко знайти

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702445 вiд 2024-09-23 22:45:18

PEPSI (Merkury)
№ 1702442 вiд 2024-09-23 22:40:23

Та є, звісно, і то не дивно.
Але я не про те.
Величезний пласт культури сусідньої країни йобана сова повністю ігнорувала, кормила нас масовими лаями, камбінациямі і варавайкамі.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702444 вiд 2024-09-23 22:42:33

Вічни, я просто хтів, аби ти і, може, Фоззі послухали гітяру Шкляна поґода групи Льомбард. Це десь років 40 мінімум тому було. І ще раджу слова перекласти через діпл про всяк!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702443 вiд 2024-09-23 22:40:37

Деталі: Іранський президент назвав російську війну проти України «агресією» та заперечив, що його країна надавала Росії балістичні ракети з моменту його вступу на посаду у липні 2024 року. Він також пообіцяв не робити цього й надалі, хоча не згадав про безпілотники, які його країна постачає Росії.

За словами Пезешкіана, Іран готовий «сісти за стіл переговорів з європейцями та американцями, щоб вести діалог і перемовини» на тлі звинувачень у постачанні ракет.
---------
Мабуть операція з пейджерами подіяла.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702442 вiд 2024-09-23 22:40:23

Vichny
№ 1702437
польша велика і неоднакова, там є все - і антиукраїнські довбойоби (молодь), і проукраїнська спільнота (молодь), і центристи яким усе і усі пох (молодь). Я мав багаторазову можливість бачити представників усіх течій.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702441 вiд 2024-09-23 22:35:53

Президент Ірану заявив, що «прагне переговорів із Заходом» щодо війни в Україні
УП

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702440 вiд 2024-09-23 22:30:55

Vichny
№ 1702434
юго-ввідео мега зачотне. 100500 +
А лм ти не поймеш, якщо не пойняв до цих пір.
Лм це як ФК Оболонь, не про музику, і не про футбол. Це хвеномен, який раз на 100 років.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702439 вiд 2024-09-23 22:30:13

Як чотко все розклав, лаконічно! Як справжній правдивий технар, ні грама не гуманітарій!

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702438 вiд 2024-09-23 22:20:54

Сорі, почав писати і пропало. Культ добре знаю. Кажік Сташевскі. Івонку не їбав. Платонічно було. Їй 16 було. Зараз друзі. Кашкін у Русі це метафора. Всякого гівна туди трафило. Модерн Токінґ ю май гарт фе одна з найбільших речей 80х.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702437 вiд 2024-09-23 22:14:32

Ну і якщо хтось там захоче пизданути про рольників там, охуївших поляків-імперців, або про польський гівнорок, ось, тримайте. І спробуйте попиздіти після цього



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702436 вiд 2024-09-23 22:05:38

Сорі, відео старе запостилось, чисто югославське.
А ось що від Казіка:



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702435 вiд 2024-09-23 22:04:40

Але от поляк Kazik Staszewski зі своєю бандою KULT круто переспівав цю пісню, додавши туди певні стьобні нотки сучасності.
А ти, Пепс, тут про масовий лай… Блять, стільки крутого культурного продукту у сусідів було/є, так ні ж, треба дрочить на рускоє, панятнає…



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702434 вiд 2024-09-23 21:57:39

Хоча Yagshamash, як правдивий фан югославської музики, мав зваблювати Івонку оцим:



Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702433 вiд 2024-09-23 21:51:31

Yagshamash
№ 1702426 вiд 2024-09-23 21:37:33
А в Івонки була касета. Язу, модерн токінґ. Супер музика, зокрема, коли без відео тоді. В Івонки, до речи, дн сьогодні. Супер дівчинка була тоді.
---------------------------------------------------
В мене є, дуже вродлива колись, сестра Івона з Валбжиха … МТ не люблю …
Дивлюсь\слухаю зараз по ю-тюб концерт Queen з бігаючим по сцені Фреді.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702432 вiд 2024-09-23 21:50:15

Jen
№ 1702431

Ну, варіантів в Бердянську у 1985 чи 86 не так вже й багато було)

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702431 вiд 2024-09-23 21:48:52

Під МТ в мене б точно не встав.
ЗИ Під Лєонтьєва тим більше :)))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702430 вiд 2024-09-23 21:43:54

Yagshamash
№ 1702426

Виїбав? Під модерн токінг? Ну не під лєонтьєва ж

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702429 вiд 2024-09-23 21:42:37

yagshamash
№ 1702428

Але чому саме у помаранчевих? Ти щось знаєш?)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702428 вiд 2024-09-23 21:40:52

Вічни, можливо, він важлива фіґура десь у помаранчевих. Він ніхуя не пише мені вже 40 років щонайменше.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702427 вiд 2024-09-23 21:40:00

Yagshamash
№ 1702426
фан-клюбу мт прибуло :-).
Десь через півроку і війчний підтягнеться.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702426 вiд 2024-09-23 21:37:33

А я до речи таки люблю модерн токінґ. Я був з польськими харцерками у Бердянську 1985 чи 86. Тоді ніхто не чув це. А в Івонки була касета. Язу, модерн токінґ. Супер музика, зокрема, коли без відео тоді. В Івонки, до речи, дн сьогодні. Супер дівчинка була тоді.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702425 вiд 2024-09-23 21:32:58

Yagshamash
№ 1702423

То може то ти йому прівьєт передаси, спитаєш «сірьожа, как жи так?» :) Бо бач, УР і Джен втратили ВСІ контакти, потерли разом з архівами Обсілфа нахуй.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702424 вiд 2024-09-23 21:31:27

PEPSI (Merkury)
№ 1702422

От ти смішний)
В Києві давно вже не дають пизди за будь-які музичні вподобання (ну крім шансону кацапського і папси їхньої же, і то з цим питання, нажаль).
Це ж не Баранівка ;)
А слухав я той мт хз коли, в школі ще, здається, вдома було спочатку на пластинках, а потім на касетах.
В той час подобалось таке, і не дивно, з проблемами доступу до нормальної музики. Це зараз - ютьюби, спотіфаї. А тоді хуйнани.
Але ще раз - масовий лай, всякі блядь вєсьолиє рєбята, лєонтьєв - від того просто відраза була.
Були і виключення - чомусь подобалось «на нєдєльку да втарова я уйєду в камарова» - там це якийсь хуйлак співав після закінчення сезону чтогдєкагда, який я дивився

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702423 вiд 2024-09-23 21:29:37

КСВ, Кашин Сірьожа. От відкрилася таємниця за 30 рочків. Буває. А він, до речі, персонаж мого роману Панікоффскі. Вплинув на літературу вкраїнську.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702422 вiд 2024-09-23 21:23:38

Vichny
№ 1702406 вiд 2024-09-23 20:58:52

Пепс, мт ще - хуй з ним, частина західної якої-ніякої поп-культури. Їх я в свій час слухав. Ну і сандри-сабріни-сісікетч-бедблюбойз і всяке таке.
-----------------------------
якщо це щиросердне зізнання роздрукувати і повісити на вході у хард-рок клуб, чи куди ти там ходиш у Києві, то тобі тупо дадуть пиздюлів :-).

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702421 вiд 2024-09-23 21:22:18

Jen
№ 1702420

То УР «не знав», не ти, вибач)
Але дивно, що ти от знав, а УР - нє, аж до 2010 чи коли там патірялся сірьожка ;)

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702420 вiд 2024-09-23 21:20:32

Vichny
№ 1702417

де я писав що не знав імені та прізвища?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702419 вiд 2024-09-23 21:19:58

yagshamash
№ 1702415

Про архіви - то ж не до Джена, звісно ;)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702418 вiд 2024-09-23 21:19:23

yagshamash
№ 1702416

)))))))))))))))))))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702417 вiд 2024-09-23 21:19:03

Jen
№ 1702414

Ну ладно, не бачив. Вєрю!
Зустріч була єдина, у 2004, але не бачив з 2010!
І жодних контактів!
Навіть прізвища не знав і взагалі!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702416 вiд 2024-09-23 21:18:48

KSV Маю сантименти. Це був мій найліпший друзяка на обсилфі. Ми були нерозлийвода тут.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702415 вiд 2024-09-23 21:16:48

Джен до архівів не має жодної дотичности.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702414 вiд 2024-09-23 21:16:06

Vichny
№ 1702409

Ти реально тупий чи знову перепив?
Мова не про Loba а про те що як мінімум від 2010 я не бачив та не чув KSV.
Зараз 2024 якщо ти не в курсі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702413 вiд 2024-09-23 21:15:11

Yagshamash
№ 1702411

Звідки такі відомості? УР з Дженом тєлєграфірували в Ліон? ;)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.