Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702412 вiд 2024-09-23 21:15:09Вічни, там якась музика. Я не можу це слухати зараз, на жаль. Потім послухаю. Баски не так зрозуміють, боюся.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702411 вiд 2024-09-23 21:12:12КСВ десь там вступив до Солідарности. Европейської. Права рука Порошенка чи Лукашенка. Хйз.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702410 вiд 2024-09-23 21:07:01Yagshamash № 1702408 Ще є кабзон! Вся кацапська музика має зробити з ним джем-сейшн!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702409 вiд 2024-09-23 21:04:49Jen № 1702407 Яким боком покійний ЛОБ до какашкіна? Поверніть архіви!
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702408 вiд 2024-09-23 21:03:49Vichny, серйозно обговорювати будь яку кацапо 'музику' це поганий тон. Як писав, із часів самокалерз, кінґз оф екстаз, не чув ніхуя. І вам не зичу. Цвєти ще були, крий Боже
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702407 вiд 2024-09-23 21:02:38Vichny № 1702394 я знав що ти йобнутий, не знав наскільки. Зустріч, на яку ти дрочиш другий день, відбулася в грудні 2004. В вересні 2010, коли помер Lob, KSV у Львові вже не було. Куди переїхав - ХЗ. Ще питання?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702406 вiд 2024-09-23 20:58:52Пепс, мт ще - хуй з ним, частина західної якої-ніякої поп-культури. Їх я в свій час слухав. Ну і сандри-сабріни-сісікетч-бедблюбойз і всяке таке. Але от від масового лая твого завжди блювати тягнуло, навіть тоді, коли русофобія в Україні була не в тренді, нажаль.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702405 вiд 2024-09-23 20:50:40Vichny № 1702402 --- Сподіваюся! Удачі йому і нових творчих звершень.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702404 вiд 2024-09-23 20:47:56Vichny а ти міл человєк, часом не недополяк, який вночі під ковдрою слухає мт? :-). Щось на те схоже.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702403 вiд 2024-09-23 20:43:05Yagshamash № 1702400 Ми всі на цьому світі тимчасово ;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702402 вiд 2024-09-23 20:42:17olma № 1702401 Вітя - неординарний персонаж, зі своїми плюсами і мінусами (як кожен з нас, власне). Але так, пішов на війну, поранення важке було, але видряпався! Стосовно повернення до ентертейменту - я вірю, що воно буде.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702401 вiд 2024-09-23 20:40:00Vichny № 1702398 ---- Віктор Розовий фронтмент гурту і коміком працював на 1+1 до війну служив в бойовій бригаді на передку і був важко поранений. Шматок черепа йому вивалило, вставили титанову пластину. Навряд чи повернеться до ентертейменту чи шоу-бізнесу. Велика шана йому і шкода такого мегаталанта.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702400 вiд 2024-09-23 20:39:09Vichny, та я й сам тут тимчасово. Поки хочеться.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702399 вiд 2024-09-23 20:28:44До речі, а чи не здав підар какашкін інфу із секретного підприємства своїм кацапським браттям? І чи не гризуть докори сумління тих, хто какашкіна знав, знав його гнилу кацапиздну сучність, але не здав в сбу?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702398 вiд 2024-09-23 20:25:10Yagshamash № 1702397 Приймеш естафету? :) Буду тобі у пейсбучику кліпи гуртека Курвамач постити, а ти їх тут репостити. Ось, наприклад, пьосенка, яка, нажаль не корелюється із сьогоднішньою грою. Але ще прийде час!!!
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702397 вiд 2024-09-23 20:16:01Vichny, ну нахуя ти так? Тебе забанять. Хто тоді буде курвамач постити? А Тейлор Свіфт? Сексотку? Бо ті курвамач не такі сексі, як вона.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702396 вiд 2024-09-23 20:08:18щось з архівами сталося чомусь, от блядь, неочікувано як
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702395 вiд 2024-09-23 20:07:33«нічого окрім імені про нього не знаю» - ггг. Хтось розповідав, що сєргєй - він насправді хароший, він наш, але стібеться. І працює на дуууууже секретному підприємстві, і йому не можна ніяк публічно світитися.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702394 вiд 2024-09-23 20:05:27Ukrainian Ranger № 1702366 вiд 2024-09-23 09:44:22 Вічний, ти заїбав. Хоча це твоя натура така, любиш самостверджуватись, чіпляючись до нормальних людей. З KSV я зустрівся один раз, і нічого окрім імені про нього не знаю. Це вже ти по своїх каналах якось і прізвище, і по батькові довідався, мабуть дуже він тебе цікавив. Але це твоє особисте життя, мені воно пофігу :) ---------------------------------------------- Моє самоствердження відбувається точно за межами шо тебе, шо твого друга какашкіна. І хто тут «нормальний», до речі? Ти? Чи какашкін? І які критерії нормальності? В церкву ходиш, до речі? Хліб цілуєш? Шкода, що архіви потерлися якимось дивом. Ти про ту зустріч тут просто фонтанував, я пам'ятаю, ну і слабо віриться шо ти контакти какашкіна не взяв на тій першій і «єдиній» зустрічі. Ще й Джен мовчить, робить вигляд що какашкіна не знає, егеж, віриться. Про «по батькові» какашкіна, до речі, я ніде не писав, це от ти так спалився, ггг. Карочє, досить виляти жопкою, май сміливість визнати свої факапи, їх у всіх вистачає, досить вже пиздіти і маніпулювати.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702393 вiд 2024-09-23 19:32:2117-річний хавбек «Манчестер Юнайтед» Закері Бауманн розпочав процес отримання українського громадянства.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702392 вiд 2024-09-23 19:06:57«Україна відчує наслідки міграції лише через 3-4 роки, коли футболісти, яким зараз 16-19 років, почнуть повноцінно грати на дорослому рівні.» Бомбардир Баєра і 16-річний талант у Хорватії: українці, які скоро можуть дебютувати в клубах Європи https://champion.com.ua/ukr/football/molodi-ukrajinski-futbolisti-yaki-mozhut-debyutuvati-za-yevropeyski-klubi-1011592/
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702391 вiд 2024-09-23 18:50:56В Києві зустрів, до речі говорив кацапською
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702390 вiд 2024-09-23 18:17:04Бєзуглая співа фальчетто, як брти Ґібби. Бі джиз, але порускі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702389 вiд 2024-09-23 18:04:07Джошуа, дюбуа, фьюрі… Усик бив їх усіх. А декого і не раз. :-). Де скачати альбом безуглої? Я б послухав. Не лм і мт звичайно, але думаю там будуть цікаві нотки. Типу мікст онуки і Клавдії Петрівни.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702388 вiд 2024-09-23 18:03:03Дааа. Всі обісралися. Буває тке.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702387 вiд 2024-09-23 17:05:46О, сирьожа. Це той ще. Типу, був у Канаді, вони там па укрАінскі говорять, а я ніхуя нєпанімаю. Националісти короче.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702386 вiд 2024-09-23 16:59:08Yagshamash № 1702383 ---- Він про ексжурналіста і екснардепа Сергія Лещенка, який зараз в Наглядовій Раді Укрзалізниці.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702385 вiд 2024-09-23 16:58:47Заглухли всі. У вас що верстат імпровізований заклинило? Я їбу. Всі пішли на фронт. якоби. Симулянти.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702384 вiд 2024-09-23 16:51:12Сйєста в уа. Спіть спокійно. Під вечір буде лайно вилазити.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702383 вiд 2024-09-23 16:42:27Де ти зустрів Кончиту на укрзалізниці? У Зальцбурґу?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702382 вiд 2024-09-23 15:16:44Зустрів в центрі кончіту вюрст з Укрзалізниці. А він виявився достатньо високий
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702381 вiд 2024-09-23 15:16:20№ 1702367якщо тактика дрібного фолу, див. заяву Монзуліхи після гри ДК-Рух, стала легальною не тіки в іграх з ДК, то Оболонь запросто може відштовхатись у грі з кротамі на нульову нічийку..
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702380 вiд 2024-09-23 14:52:57UR, Я не знаю. Але загалом імовірність цього низька, думаю. Вони були 'голубами миру' до війни повної. Але війна змінила дещо у цій голуб'ятні, мені здається.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702379 вiд 2024-09-23 14:45:44LAZY № 1702375 Ти, блядь, не тойво. Вічний нормальну музичку слухає. Клавдія прикольна, але не моє, абсолютно!
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702378 вiд 2024-09-23 14:21:00Yagshamash № 1702377 А Єрмак хіба не кремлівський?
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702377 вiд 2024-09-23 14:03:11Я, до речи, думаю, що нічий вона не песик. Хіба що кремлівська провокаторка. Або просто єбнєнта, як кажуть поляки.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702376 вiд 2024-09-23 13:54:00А що безугла вже й співає? Приємним голосом? Під чию музику?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702375 вiд 2024-09-23 13:21:15Vichny № 1702357 Принаймні вона робить приємну кльову тонку сучасну музику, на відміну від того псячого гавкання, що ти «слухаєш» ;)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702374 вiд 2024-09-23 13:11:40klirik № 1702362 та може і так, х. з. дивно шо в двох місцях прильотів, а це прям в центрі міста між будинками, нема воронок.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702373 вiд 2024-09-23 11:16:28Ця прошмандовка - слухняний песик російського агента Єлдака.