Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702372 вiд 2024-09-23 11:13:30Ця йобана прошмандовка не дозволяла б собі дзявкати, якби за нею ніхто не стояв.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702371 вiд 2024-09-23 11:07:58olma № 1702370 рахманін інколи виступає на радіо-нв. він завжди такий стриманий. але коли останнім часом його питають, він ледве стримується щоб пояснити що це за абревіатура така: ТП
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702370 вiд 2024-09-23 10:26:42Якби Безугла про ці пройоби на комітеті під грифом таємно написала записку до відповідних осіб на початку літа 2024, це були б дії, гідні найкращих державних діячів. А пані Безугла починає ставити питання, і наголошувати проблеми які ніяк не можна виправити вже, принаймні саме в той спосіб, в який вона пропонує. Того зняти, той совок, той зрадник… Тобто нічого з того що вона алярмує зараз уже не виправиш. І постає вкотре питання, яка мета оцього галасу? Те що вона не ручна - не доведено, з одного боку, а з іншого, вона може готуватися до виборів і буде йти вже окремо як мажоритарник і не в Слузі Народу. Тому собі робить історію, що вона буцімто щось там робила і старалася. Ти зроби собі зустріч з РНБОУ з зеленським, Єрмаком і т. п. і давай пропонуй їм в лічку.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702369 вiд 2024-09-23 10:24:54yagshamash № 1702345 вiд 2024-09-23 04:43:45 Чічічіпі ----------------------------------------- Той хто знає - зрозуміє. Хто не знає - фіг проссить.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702368 вiд 2024-09-23 10:01:22klirik № 1702363 якщо навіть це правда, то виносити такі факти в інфопростір, маючи на меті дестабілізацію суспільства та деморалізацію війська - ввідверто диверсійна діяльність. і якщо ця тварина ще не на допиті в СБУ, то означає лише одне - вона ручна.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702367 вiд 2024-09-23 09:48:59Отакої. Сьогодні доведеться вболівати за Оболонь. Хоча скоріше за все, дива не трапиться. Відвантажать їм кроти п'ять штук, якщо полізуть у відкритий футбол, як Карпати, або лише парочку, якщо гратимуть на відбій.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702366 вiд 2024-09-23 09:44:22Вічний, ти заїбав. Хоча це твоя натура така, любиш самостверджуватись, чіпляючись до нормальних людей. З KSV я зустрівся один раз, і нічого окрім імені про нього не знаю. Це вже ти по своїх каналах якось і прізвище, і по батькові довідався, мабуть дуже він тебе цікавив. Але це твоє особисте життя, мені воно пофігу :)
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702365 вiд 2024-09-23 09:24:40klirik № 1702362 вiд 2024-09-23 08:25:47 Voxa (м. Запоріжжя) № 1702340 так. до речі трохи раніше каб-и почали до сум долітати… щось вони там покращили, і тепер каб-и долітають все далі і далі від лбз
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702364 вiд 2024-09-23 09:15:07Охуївша тварина
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702363 вiд 2024-09-23 09:02:17Дивно. Раніше був винен Залужний, який сидів у фейсбучику без плану. А тепер Умеров з Сирським як справжні діверсанти кремля, не говорять правду нашомму сонцесяйному Зелі -------------------- Повертаюся вкотре з Донеччини. За Часовим Яром фортифікацій немає, Костянтинівка не підготовлена до оборони. Курахове також. Селидове всередині міста було абсолютно не готове до оборони, зараз гарячково намагаються щось зробити. За Вугледаром рубежів немає, а створений Сирським хаос у 72-й бригаді через зняття комбрига на піку наступу росіян і непріоритетне поповнення пріоритетного підрозділу робить тепер втрату Вугледара питанням часу. Пане Президенте, Вас вводять в оману, заберіть їх, вирвіть ЗСУ з їхніх кривавих «лапок»! Якщо Сирський так Вам бреше, це показує, наскільки він не поважає Вас як свого керівника і наскільки йому байдуже життя українського громадянина. Пане Президенте, вони насміхаються з Вас і з кожного з нас. Врятуйте Збройні Сили України, врятуйте нас і дайте надію. Умєров — спільник! Мар'яна Безугла
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702362 вiд 2024-09-23 08:25:47Voxa (м. Запоріжжя) № 1702340 Та ні, нажаль різні канали пишуть що це саме найлегший КАБ-250 з модифікованою умпк, що здатна летіти на 80км
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702361 вiд 2024-09-23 07:31:41У нас любителів смердючки і тому подібного відсотків 90 населення.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702360 вiд 2024-09-23 07:03:22Файно Куртуа між ніг пустив.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702359 вiд 2024-09-23 06:48:14Нє, ну ясно що краще ніж якісь дімоїблани, чисто з міркувань політичної необхідності, але нахуя воно мені? Хай любителі смердючки це обговорюють
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702358 вiд 2024-09-23 06:45:07Хай буде попсятина, але українська.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702357 вiд 2024-09-23 06:43:57Хуявдія пиздівна. Цією хуйнею кілька тижнів тому засрали мені всю стрічку пейсбуку, хоча це завжди було за межами моїх інтересів, з кожної праски про цю пиздівну - «ах, вона відкрила обличчя!». Блядь. Заїбав агресивний маркетинг попсятини.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702356 вiд 2024-09-23 05:54:01Поліція Чехії затримала такого собі Ярослава Попелку, який був зсуджений до двохмісячного ув'язнення за заклики зірвати український прапор з Національного музею.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702355 вiд 2024-09-23 05:53:26Мілвол це бики лондонські. Я не знаю із чим це можна порівняти в Україні. Слово бики тут ключове.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702354 вiд 2024-09-23 05:22:58Я тому і обирав найбільш одіозні варіанти, які нікого не залишать байдужим ;) але ж Мілуол це стара славетна фірма, багатьом жеманним «прілічним» підарам до неї ще срати і срати, еге ж?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702353 вiд 2024-09-23 05:22:35Срані кацапи це не люди взагалі. Порівнювати їх до людей це образа гідности істот. Якщо про кацапську з понтом 'музику ", не чув жодної останні 45 років.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702352 вiд 2024-09-23 05:16:00І Мілвол теж, як мене спитаєш. Бицюгани лондонські. Дно.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702351 вiд 2024-09-23 05:13:29В українців нема по-батькові. Це бицтво петрівна. Хто це?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702350 вiд 2024-09-23 05:12:08Обожнюю Клавдію Петрівну. У нас останні роки найпотужніший пласт музики пішов, сраним кацапам така кількість якісної різноманітної сучасної музики і наснитися не може. Та і взагалі 99% інших країн. Для творчості потрібен такий історичний драматичний нерв та біль як у нас зараз, а про що можуть складати пісні мешканці ситих, спокійних та нецікавих місць? Слюнявити-мусолити нескінченну любовь-марковь та статеві страждання.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702349 вiд 2024-09-23 05:00:21Тейлор, звісно, світова богиня. Але наша Клавдія Петрівна навіть ще більш пиздата: -Р
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702348 вiд 2024-09-23 04:57:58Фух, тоді ок, Тейлор і Вакарчук поруч з кацапським лайном бути не мають, згоден, сорян.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702347 вiд 2024-09-23 04:54:33Ти май поставив на одну дошку із цією сексі біст. Сам.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702346 вiд 2024-09-23 04:46:42Я старпер? А ти залупа. Я люблю Тейлор, довбойобе.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702345 вiд 2024-09-23 04:43:45Чічічіпі
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702344 вiд 2024-09-23 04:38:08Що ти маєш проти Тейлор, старпере?
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702343 вiд 2024-09-23 04:22:07Бля, ти охуїв? Явно. Який май і Тейлор? Брррр.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702342 вiд 2024-09-23 02:57:53або повболювати за Інтер Мілан, Атлетіко або Міллуол!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702341 вiд 2024-09-23 02:56:58Vichny є 1702245 вiд 2024-09-22 11:11:38 З Лейзі з його звичкою відразу жорстко нахуй посилати часто не згоден … Да ти охуїв, я демократ та ліберал і взагалі добріше мене немає, завжди розумію людей, це ти вистрибуєш завжди зі своїми хуями, ніби людина не має права послухати Тейлор Свіфт, Ласковий Май або Вакарчука спокійно нахуй.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702340 вiд 2024-09-23 00:42:58klirik № 1702339 та думаю шо то написали з переляку. Ракета яксь напевно шо, 3 шт було, бо тіки влучило, одразу світло вимкнулось. Каб так не вміє влучно. Та і до самого центра міста далеченько, десь окраіна ще можно якось припустити. Хоча радості мало шо так шо так :(
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702339 вiд 2024-09-22 23:56:12Voxa, а у вас що, вже каби літають?
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702338 вiд 2024-09-22 23:50:31Та годі вже vichny. Мовчать, то окей
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702337 вiд 2024-09-22 23:49:42Артеміо Довбіччі сьогодні деяким «поціновувачам» присунув 25-інчовий. Щось вони поховалися під лавками ;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702336 вiд 2024-09-22 23:35:35Enot № 1702332 Ось тому і цікаво, а де ж підар какашкін- каесве? УР і Джен таємниче мовчать.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702335 вiд 2024-09-22 23:33:42Так, тімащюк - то просто еталон сраного хохла, який за бабло, а не за якимись ідеологічними мотивами (і такі є) продався з потрозами, підор.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702334 вiд 2024-09-22 22:48:38Кaзaхстaн щoсь скурвлюється всe бiльшe i бiльшe… В Казахстане задержан россиянин, критиковавший власти РФ за войну в Украине. Евгений Наказненко является этническим украинецем, но имеет российское гражданство. С 2007 года он жил в Казахстане, где основал школу иностранных языков «Oxford Team».
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702333 вiд 2024-09-22 22:14:03Євген Мєжевікін, позивний Адам, танкіст з ДАПу, герой України, їздив на поламаних танках, бо пацани від нього залежали. Народився у Сибіру/Дальньому сході. ЗІ дуже добре володіє українською. Етнос та місце народження - не 100%й показник. Он Медведчук платиновий хохол, чи Тимощук.