🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1217.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702372 вiд 2024-09-23 11:13:30

Ця йобана прошмандовка не дозволяла б собі дзявкати, якби за нею ніхто не стояв.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702371 вiд 2024-09-23 11:07:58

olma
№ 1702370
рахманін інколи виступає на радіо-нв. він завжди такий стриманий. але коли останнім часом його питають, він ледве стримується щоб пояснити що це за абревіатура така: ТП

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702370 вiд 2024-09-23 10:26:42

Якби Безугла про ці пройоби на комітеті під грифом таємно написала записку до відповідних осіб на початку літа 2024, це були б дії, гідні найкращих державних діячів.

А пані Безугла починає ставити питання, і наголошувати проблеми які ніяк не можна виправити вже, принаймні саме в той спосіб, в який вона пропонує. Того зняти, той совок, той зрадник…
Тобто нічого з того що вона алярмує зараз уже не виправиш.
І постає вкотре питання, яка мета оцього галасу?

Те що вона не ручна - не доведено, з одного боку, а з іншого, вона може готуватися до виборів і буде йти вже окремо як мажоритарник і не в Слузі Народу. Тому собі робить історію, що вона буцімто щось там робила і старалася. Ти зроби собі зустріч з РНБОУ з зеленським, Єрмаком і т. п. і давай пропонуй їм в лічку.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702369 вiд 2024-09-23 10:24:54

yagshamash
№ 1702345 вiд 2024-09-23 04:43:45

Чічічіпі
-----------------------------------------
Той хто знає - зрозуміє.
Хто не знає - фіг проссить.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702368 вiд 2024-09-23 10:01:22

klirik
№ 1702363
якщо навіть це правда, то виносити такі факти в інфопростір, маючи на меті дестабілізацію суспільства та деморалізацію війська - ввідверто диверсійна діяльність.
і якщо ця тварина ще не на допиті в СБУ, то означає лише одне - вона ручна.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702367 вiд 2024-09-23 09:48:59

Отакої. Сьогодні доведеться вболівати за Оболонь. Хоча скоріше за все, дива не трапиться. Відвантажать їм кроти п'ять штук, якщо полізуть у відкритий футбол, як Карпати, або лише парочку, якщо гратимуть на відбій.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702366 вiд 2024-09-23 09:44:22

Вічний, ти заїбав.
Хоча це твоя натура така, любиш самостверджуватись, чіпляючись до нормальних людей.
З KSV я зустрівся один раз, і нічого окрім імені про нього не знаю. Це вже ти по своїх каналах якось і прізвище, і по батькові довідався, мабуть дуже він тебе цікавив. Але це твоє особисте життя, мені воно пофігу :)

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702365 вiд 2024-09-23 09:24:40

klirik
№ 1702362 вiд 2024-09-23 08:25:47
Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1702340
так. до речі трохи раніше каб-и почали до сум долітати…
щось вони там покращили, і тепер каб-и долітають все далі і далі від лбз

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702364 вiд 2024-09-23 09:15:07

Охуївша тварина

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702363 вiд 2024-09-23 09:02:17

Дивно. Раніше був винен Залужний, який сидів у фейсбучику без плану. А тепер Умеров з Сирським як справжні діверсанти кремля, не говорять правду нашомму сонцесяйному Зелі
--------------------

Повертаюся вкотре з Донеччини. За Часовим Яром фортифікацій немає, Костянтинівка не підготовлена до оборони. Курахове також. Селидове всередині міста було абсолютно не готове до оборони, зараз гарячково намагаються щось зробити. За Вугледаром рубежів немає, а створений Сирським хаос у 72-й бригаді через зняття комбрига на піку наступу росіян і непріоритетне поповнення пріоритетного підрозділу робить тепер втрату Вугледара питанням часу.

Пане Президенте, Вас вводять в оману, заберіть їх, вирвіть ЗСУ з їхніх кривавих «лапок»! Якщо Сирський так Вам бреше, це показує, наскільки він не поважає Вас як свого керівника і наскільки йому байдуже життя українського громадянина. Пане Президенте, вони насміхаються з Вас і з кожного з нас. Врятуйте Збройні Сили України, врятуйте нас і дайте надію.

Умєров — спільник!

Мар'яна Безугла

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702362 вiд 2024-09-23 08:25:47

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1702340

Та ні, нажаль різні канали пишуть що це саме найлегший КАБ-250 з модифікованою умпк, що здатна летіти на 80км

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702361 вiд 2024-09-23 07:31:41

У нас любителів смердючки і тому подібного відсотків 90 населення.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702360 вiд 2024-09-23 07:03:22

Файно Куртуа між ніг пустив.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702359 вiд 2024-09-23 06:48:14

Нє, ну ясно що краще ніж якісь дімоїблани, чисто з міркувань політичної необхідності, але нахуя воно мені? Хай любителі смердючки це обговорюють

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702358 вiд 2024-09-23 06:45:07

Хай буде попсятина, але українська.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702357 вiд 2024-09-23 06:43:57

Хуявдія пиздівна.
Цією хуйнею кілька тижнів тому засрали мені всю стрічку пейсбуку, хоча це завжди було за межами моїх інтересів, з кожної праски про цю пиздівну - «ах, вона відкрила обличчя!». Блядь. Заїбав агресивний маркетинг попсятини.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702356 вiд 2024-09-23 05:54:01

Поліція Чехії затримала такого собі Ярослава Попелку, який був зсуджений до двохмісячного ув'язнення за заклики зірвати український прапор з Національного музею.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702355 вiд 2024-09-23 05:53:26

Мілвол це бики лондонські. Я не знаю із чим це можна порівняти в Україні. Слово бики тут ключове.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702354 вiд 2024-09-23 05:22:58

Я тому і обирав найбільш одіозні варіанти, які нікого не залишать байдужим ;) але ж Мілуол це стара славетна фірма, багатьом жеманним «прілічним» підарам до неї ще срати і срати, еге ж?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702353 вiд 2024-09-23 05:22:35

Срані кацапи це не люди взагалі. Порівнювати їх до людей це образа гідности істот. Якщо про кацапську з понтом 'музику ", не чув жодної останні 45 років.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702352 вiд 2024-09-23 05:16:00

І Мілвол теж, як мене спитаєш. Бицюгани лондонські. Дно.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702351 вiд 2024-09-23 05:13:29

В українців нема по-батькові. Це бицтво петрівна. Хто це?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702350 вiд 2024-09-23 05:12:08

Обожнюю Клавдію Петрівну. У нас останні роки найпотужніший пласт музики пішов, сраним кацапам така кількість якісної різноманітної сучасної музики і наснитися не може. Та і взагалі 99% інших країн. Для творчості потрібен такий історичний драматичний нерв та біль як у нас зараз, а про що можуть складати пісні мешканці ситих, спокійних та нецікавих місць? Слюнявити-мусолити нескінченну любовь-марковь та статеві страждання.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702349 вiд 2024-09-23 05:00:21

Тейлор, звісно, світова богиня.

Але наша Клавдія Петрівна навіть ще більш пиздата: -Р

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702348 вiд 2024-09-23 04:57:58

Фух, тоді ок, Тейлор і Вакарчук поруч з кацапським лайном бути не мають, згоден, сорян.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702347 вiд 2024-09-23 04:54:33

Ти май поставив на одну дошку із цією сексі біст. Сам.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702346 вiд 2024-09-23 04:46:42

Я старпер? А ти залупа. Я люблю Тейлор, довбойобе.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702345 вiд 2024-09-23 04:43:45

Чічічіпі

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702344 вiд 2024-09-23 04:38:08

Що ти маєш проти Тейлор, старпере?

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702343 вiд 2024-09-23 04:22:07

Бля, ти охуїв? Явно. Який май і Тейлор? Брррр.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702342 вiд 2024-09-23 02:57:53

або повболювати за Інтер Мілан, Атлетіко або Міллуол!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702341 вiд 2024-09-23 02:56:58

Vichny
є 1702245 вiд 2024-09-22 11:11:38

З Лейзі з його звичкою відразу жорстко нахуй посилати часто не згоден

Да ти охуїв, я демократ та ліберал і взагалі добріше мене немає, завжди розумію людей, це ти вистрибуєш завжди зі своїми хуями, ніби людина не має права послухати Тейлор Свіфт, Ласковий Май або Вакарчука спокійно нахуй.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702340 вiд 2024-09-23 00:42:58

klirik
№ 1702339
та думаю шо то написали з переляку.
Ракета яксь напевно шо, 3 шт було, бо тіки влучило, одразу світло вимкнулось. Каб так не вміє влучно. Та і до самого центра міста далеченько, десь окраіна ще можно якось припустити.
Хоча радості мало шо так шо так :(

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702339 вiд 2024-09-22 23:56:12

Voxa, а у вас що, вже каби літають?

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702338 вiд 2024-09-22 23:50:31

Та годі вже vichny. Мовчать, то окей

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702337 вiд 2024-09-22 23:49:42

Артеміо Довбіччі сьогодні деяким «поціновувачам» присунув 25-інчовий. Щось вони поховалися під лавками ;)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702336 вiд 2024-09-22 23:35:35

Enot
№ 1702332

Ось тому і цікаво, а де ж підар какашкін- каесве? УР і Джен таємниче мовчать.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702335 вiд 2024-09-22 23:33:42

Так, тімащюк - то просто еталон сраного хохла, який за бабло, а не за якимись ідеологічними мотивами (і такі є) продався з потрозами, підор.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702334 вiд 2024-09-22 22:48:38

Кaзaхстaн щoсь скурвлюється всe бiльшe i бiльшe…

В Казахстане задержан россиянин, критиковавший власти РФ за войну в Украине. Евгений Наказненко является этническим украинецем, но имеет российское гражданство. С 2007 года он жил в Казахстане, где основал школу иностранных языков «Oxford Team».

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702333 вiд 2024-09-22 22:14:03

Євген Мєжевікін, позивний Адам, танкіст з ДАПу, герой України, їздив на поламаних танках, бо пацани від нього залежали. Народився у Сибіру/Дальньому сході.
ЗІ дуже добре володіє українською.

Етнос та місце народження - не 100%й показник. Он Медведчук платиновий хохол, чи Тимощук.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.