Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702332 вiд 2024-09-22 22:03:46Питання не в тому у кого які корені, питання в тому хто є ти сам. З таких діячів як КСВ кацапня формувала і свою агентуру, і свою адміністрацію після окупації. LOB був доброю людиною, незважаючи на своє походження, але на одного його була велика кількість інших, цього не можна забувати. Зараз війна і усі ці діячі активовані
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702331 вiд 2024-09-22 21:55:41LOB помер 14 років тому. Його син з першого дня вторгнення у війську.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702330 вiд 2024-09-22 21:37:51Yagshamash № 1702320 вiд 2024-09-22 21:14:50 Так, ЛОБ був крутий, помер, правда він трохи більше ніж 5 років тому. Дуже вклика втрата, мегапозитивний і правильний дядько був :( Цілком усвідомлював свої «окупантські» корені, але був більше українцем ніж деякі етнічні українці.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702329 вiд 2024-09-22 21:37:12yagshamash № 1702321 вiд 2024-09-22 21:17:13 Val, вибач, що скорочено й дещо фамільярно. Розвеселив :) -------------------------------------------- не вибачайся, бо скорочення Valeriy до Val це цілком нормально, а от якби ти мене не скоротив, а навпаки, розширив до, наприклад, Valentyn, то тоді б тобі знадобився велосипедний шолом.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702328 вiд 2024-09-22 21:36:54Так, сірьога ксв, ти патріот? Чи тебе здати нах з потрохами? Бо я не можу мовчати, якщо ти здаєш наші позиції. Я тобі даю 2 дні. Потім поїдеш до табору на обмін у твєрь.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702327 вiд 2024-09-22 21:35:38Якась містика відбулась під час трансляції матчу Полісся-ЛНЗ. Я уважно дивився матч. У першому таймі на екрані на 29-й хв. рахунок змінився на 0:1, хоча на полі було 0:0. Ну, думаю, відеорежисери забухали. :-). Потім на 31-й хв. дивлюсь знову 0:1 на екрані, і 0:0 на полі. Потім на 34-й хв. ЛНЗ забиває на полі, робить справді 0:1, і на екрані теж стає 0:1. Містика? Чи хтось щось знав?
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702326 вiд 2024-09-22 21:33:13olma є 1702258 … «Розмови про зобов'язанання або консультації тривають щодо» Гріпенів «, консультації тривають щодо» Єврофайтерів «. Тобто це дуже хороший список платформ, і ми обговорюємо, коли вони вже почнуть. Скоро в нас уже будуть результати, які ми будемо анонсувати. Сподіваюся, скоро ми повідомимо», – сказав міністр … Щось подумалось… Змінили командуючого впс, і знову повернулись до того що потрібні альтернативи ф16 І де ті «авакси» від шведів? Наче на осінь анонсували ж…
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702325 вiд 2024-09-22 21:31:41У шашки так собі. Граймо в парку універу. Зашахуємо нах усіх там
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702324 вiд 2024-09-22 21:21:47Valeriy № 1702314 ну не дарма whoscored 8.0 виставив
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702323 вiд 2024-09-22 21:20:40Поціновувачам видовищного футболу: Полісся - ЛНЗ / УПЛ / 7 тур / Огляд матчу. Зверніть увагу на штрафний удар Мустафаєва/ Полісся, на 84 хв. З 40 метрів, у стійку. На 10:00 хв. відео.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702322 вiд 2024-09-22 21:19:51Перед шаховою Олімпіадою Коробов здавалось пошуткував у відповідь на питання про середній вік команди, що десь з 8 туру здохнуть і посиплються, але на жаль практично так і вийшло. Щоправда розсипатись почали після перемоги над США ще до вихідного дня, потім трошки зібрались, але останній тур з сербами став катастрофою, замість рівної кількості очок з 3 місцем (здається були б 5-ми по доп. показникам, якби виграли хоча б 2,5 на 1,5) зайняли 16-те.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702321 вiд 2024-09-22 21:17:13Val, вибач, що скорочено й дещо фамільярно. Розвеселив :)
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702320 вiд 2024-09-22 21:14:50Vichny, LOB помер, здається. А він був супер хлопчина. Абсолютно притомний.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702319 вiд 2024-09-22 21:12:46yagshamash А якщо велосипедом хуярити, то треба дальньою чи ближньою? ----------------------------------------- Мої поради безкоштовні. Слухай, тобто читай. Береш велосипед ДВОМА руками, піднімаєш його догори якнайвище і хуяриш тим велосипедом по голові свого кривдника … Можеш не дякувати.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702318 вiд 2024-09-22 21:10:12PEPSI (Merkury) № 1702276 вiд 2024-09-22 17:38:29 Не було, то про іншого дописувача
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702317 вiд 2024-09-22 21:05:02Valeriy, він помер десь років 10 потому. Ми всі вмираємо. Буває, але про це не обов'язково зараз.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702316 вiд 2024-09-22 21:00:42Кобєльков? Ну ви даєте.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702315 вiд 2024-09-22 21:00:21Valeriy, а ніхто не піддає сумніву. А якщо велосипедом хуярити, то треба дальньою чи ближньою? А якщо двома через себе? Я колись у Банґорі небіжчикові Шкапенку порадив двома через себе бити. Він дуже сміявся. --------------------------------------------- Моя відмінність від тебе в тім, що після твоїх порад гравці померають, а після моїх голи забивають.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702314 вiд 2024-09-22 20:57:45Закінчився матч і режисер показав спочатку Юрича, а потім вже Довбика …мовляв ось завдяки кому Рома виграла 3-0. Шафою Довбика назвав Кобельков - він сам тільки що після гри зізнався.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702313 вiд 2024-09-22 20:56:10Valeriy, а ніхто не піддає сумніву. А якщо велосипедом хуярити, то треба дальньою чи ближньою? А якщо двома через себе? Я колись у Банґорі небіжчикові Шкапенку порадив двома через себе бити. Він дуже сміявся.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702312 вiд 2024-09-22 20:55:12про ксв цікаво не те чи помер, бо такі як він, вони як лєнін - «живєє всєх живих». цікаво чи назвали онука Тарасом :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702311 вiд 2024-09-22 20:53:57Довбик постійно робить ривки, але йому не закидують на хід і після цього Довбик маше рукою в розпачі, мовляв чому не паснули…я таке побачив мінімум тричі.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702310 вiд 2024-09-22 20:52:38Vichny, я певен, що кашкін зара такий націоналюга і вуса запустив. Виловлює порушників мовного закону. А може й навіть до Руху за пєрєстройку вступив.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702309 вiд 2024-09-22 20:47:52Val, він дальньою пробив чи порушив інструкцію? ----------------------------------------------- Якщо ти про мене, то я тільки даю рекомендації … і вони працюють, бо є вірні.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702308 вiд 2024-09-22 20:47:21Yagshamash № 1702271 вiд 2024-09-22 17:06:20 Я не думаю, що помер, просто не знаю. Часто-густо таке гівно довго живе. УР знає, але морозиться.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702307 вiд 2024-09-22 20:46:12agshamash № 1702298 вiд 2024-09-22 20:37:39 Valeriy Ми всі сподіваємося на довгі роки життя. Як сподівався й кашкін. ---------------------- Как кашкін?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702306 вiд 2024-09-22 20:46:09Val, він дальньою пробив чи порушив інструкцію?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702305 вiд 2024-09-22 20:45:53Ukrainian Ranger № 1702269 вiд 2024-09-22 16:48:03 Ти точно не знаєш як його звати? А не пиздиш? Точно не пиздиш? В очі дивись! Хто з цим какашкіним десь в якомусь львівському пабі перегляд матчу ДК влаштовував, і про це тут навіть писав? Ще писав і кащав що той сірожа насправді не такий українофоб в реалі. Ага, звісно. Архіви ж потерті, тож тепер можна прикидуватись що «нічого не було», хоча ніхто ж не сасуджує.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702304 вiд 2024-09-22 20:44:34Юріч, юріч, альо? Юріч хуюріч.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702303 вiд 2024-09-22 20:44:11Гарно Довбик забив, як я весь час пропагандував реалізовувати виходи сам на сам -черпачком в стилі Мессі … але з позагрою.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702302 вiд 2024-09-22 20:43:18Бля, шифровки якісь. Юстас від алєкса бля.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702301 вiд 2024-09-22 20:40:53Хто там в нас є зараз в структурі Роми, передайте свому Юрічу, що Довбик був в Жироні штатним пенальтистом. Без пробиття пенальті Довбику італьським чічічіпі не стати.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702300 вiд 2024-09-22 20:40:53Хто там в нас є зараз в структурі Роми, передайте свому Юрічу, що Довбик був в Жироні штатним пенальтистом. Без пробиття пенальті Довбику італьським чічічіпі не стати.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702299 вiд 2024-09-22 20:38:40Якщо він уже здох, як тут твердять.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702298 вiд 2024-09-22 20:37:39Valeriy Ми всі сподіваємося на довгі роки життя. Як сподівався й кашкін.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702297 вiд 2024-09-22 20:35:59Ще 5 разі повтори. Від якої шафи бля?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702296 вiд 2024-09-22 20:35:44Yagshamash № 1702291 вiд 2024-09-22 20:24:36 Valeriy, golden boy це хто? Коваленко? Я якось відстав від футболу поза Лідз Юнайтед. ------------------------------------- Не перемайся, бо відставання невелике … не більше десяти років і в тебе ще є життєвий час це надолужити.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702295 вiд 2024-09-22 20:33:07Асист від шафи Від шафи асист …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702294 вiд 2024-09-22 20:33:07Асист від шафи Від шафи асист …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702293 вiд 2024-09-22 20:33:06Асист від шафи Від шафи асист …