🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1218.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702332 вiд 2024-09-22 22:03:46

Питання не в тому у кого які корені, питання в тому хто є ти сам. З таких діячів як КСВ кацапня формувала і свою агентуру, і свою адміністрацію після окупації.
LOB був доброю людиною, незважаючи на своє походження, але на одного його була велика кількість інших, цього не можна забувати.
Зараз війна і усі ці діячі активовані

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702331 вiд 2024-09-22 21:55:41

LOB помер 14 років тому.
Його син з першого дня вторгнення у війську.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702330 вiд 2024-09-22 21:37:51

Yagshamash
№ 1702320 вiд 2024-09-22 21:14:50

Так, ЛОБ був крутий, помер, правда він трохи більше ніж 5 років тому. Дуже вклика втрата, мегапозитивний і правильний дядько був :(
Цілком усвідомлював свої «окупантські» корені, але був більше українцем ніж деякі етнічні українці.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702329 вiд 2024-09-22 21:37:12

yagshamash
№ 1702321 вiд 2024-09-22 21:17:13

Val, вибач, що скорочено й дещо фамільярно. Розвеселив :)
--------------------------------------------
не вибачайся, бо скорочення Valeriy до Val це цілком нормально, а от якби ти мене не скоротив, а навпаки, розширив до, наприклад, Valentyn, то тоді б тобі знадобився велосипедний шолом.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702328 вiд 2024-09-22 21:36:54

Так, сірьога ксв, ти патріот? Чи тебе здати нах з потрохами? Бо я не можу мовчати, якщо ти здаєш наші позиції. Я тобі даю 2 дні. Потім поїдеш до табору на обмін у твєрь.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702327 вiд 2024-09-22 21:35:38

Якась містика відбулась під час трансляції матчу Полісся-ЛНЗ. Я уважно дивився матч. У першому таймі на екрані на 29-й хв. рахунок змінився на 0:1, хоча на полі було 0:0. Ну, думаю, відеорежисери забухали. :-).

Потім на 31-й хв. дивлюсь знову 0:1 на екрані, і 0:0 на полі.
Потім на 34-й хв. ЛНЗ забиває на полі, робить справді 0:1, і на екрані теж стає 0:1.

Містика? Чи хтось щось знав?

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702326 вiд 2024-09-22 21:33:13

olma
є 1702258

«Розмови про зобов'язанання або консультації тривають щодо» Гріпенів «, консультації тривають щодо» Єврофайтерів «. Тобто це дуже хороший список платформ, і ми обговорюємо, коли вони вже почнуть. Скоро в нас уже будуть результати, які ми будемо анонсувати. Сподіваюся, скоро ми повідомимо», – сказав міністр

Щось подумалось… Змінили командуючого впс, і знову повернулись до того що потрібні альтернативи ф16
І де ті «авакси» від шведів? Наче на осінь анонсували ж…

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702325 вiд 2024-09-22 21:31:41

У шашки так собі. Граймо в парку універу. Зашахуємо нах усіх там

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702324 вiд 2024-09-22 21:21:47

Valeriy
№ 1702314
ну не дарма whoscored 8.0 виставив

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702323 вiд 2024-09-22 21:20:40

Поціновувачам видовищного футболу:



Полісся - ЛНЗ / УПЛ / 7 тур / Огляд матчу.

Зверніть увагу на штрафний удар Мустафаєва/ Полісся, на 84 хв. З 40 метрів, у стійку. На 10:00 хв. відео.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702322 вiд 2024-09-22 21:19:51

Перед шаховою Олімпіадою Коробов здавалось пошуткував у відповідь на питання про середній вік команди, що десь з 8 туру здохнуть і посиплються, але на жаль практично так і вийшло. Щоправда розсипатись почали після перемоги над США ще до вихідного дня, потім трошки зібрались, але останній тур з сербами став катастрофою, замість рівної кількості очок з 3 місцем (здається були б 5-ми по доп. показникам, якби виграли хоча б 2,5 на 1,5) зайняли 16-те.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702321 вiд 2024-09-22 21:17:13

Val, вибач, що скорочено й дещо фамільярно. Розвеселив :)

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702320 вiд 2024-09-22 21:14:50

Vichny, LOB помер, здається. А він був супер хлопчина. Абсолютно притомний.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702319 вiд 2024-09-22 21:12:46

yagshamash

А якщо велосипедом хуярити, то треба дальньою чи ближньою?
-----------------------------------------
Мої поради безкоштовні. Слухай, тобто читай.
Береш велосипед ДВОМА руками, піднімаєш його догори якнайвище і хуяриш тим велосипедом по голові свого кривдника … Можеш не дякувати.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702318 вiд 2024-09-22 21:10:12

PEPSI (Merkury)
№ 1702276 вiд 2024-09-22 17:38:29

Не було, то про іншого дописувача

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702317 вiд 2024-09-22 21:05:02

Valeriy, він помер десь років 10 потому. Ми всі вмираємо. Буває, але про це не обов'язково зараз.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702316 вiд 2024-09-22 21:00:42

Кобєльков? Ну ви даєте.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702315 вiд 2024-09-22 21:00:21

Valeriy, а ніхто не піддає сумніву. А якщо велосипедом хуярити, то треба дальньою чи ближньою? А якщо двома через себе? Я колись у Банґорі небіжчикові Шкапенку порадив двома через себе бити. Він дуже сміявся.
---------------------------------------------
Моя відмінність від тебе в тім, що після твоїх порад гравці померають, а після моїх голи забивають.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702314 вiд 2024-09-22 20:57:45

Закінчився матч і режисер показав спочатку Юрича, а потім вже Довбика …мовляв ось завдяки кому Рома виграла 3-0.
Шафою Довбика назвав Кобельков - він сам тільки що після гри зізнався.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702313 вiд 2024-09-22 20:56:10

Valeriy, а ніхто не піддає сумніву. А якщо велосипедом хуярити, то треба дальньою чи ближньою? А якщо двома через себе? Я колись у Банґорі небіжчикові Шкапенку порадив двома через себе бити. Він дуже сміявся.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702312 вiд 2024-09-22 20:55:12

про ксв цікаво не те чи помер, бо такі як він, вони як лєнін - «живєє всєх живих».
цікаво чи назвали онука Тарасом :)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702311 вiд 2024-09-22 20:53:57

Довбик постійно робить ривки, але йому не закидують на хід і після цього Довбик маше рукою в розпачі, мовляв чому не паснули…я таке побачив мінімум тричі.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702310 вiд 2024-09-22 20:52:38

Vichny, я певен, що кашкін зара такий націоналюга і вуса запустив. Виловлює порушників мовного закону. А може й навіть до Руху за пєрєстройку вступив.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702309 вiд 2024-09-22 20:47:52

Val, він дальньою пробив чи порушив інструкцію?
-----------------------------------------------
Якщо ти про мене, то я тільки даю рекомендації … і вони працюють, бо є вірні.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702308 вiд 2024-09-22 20:47:21

Yagshamash
№ 1702271 вiд 2024-09-22 17:06:20

Я не думаю, що помер, просто не знаю.
Часто-густо таке гівно довго живе.
УР знає, але морозиться.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702307 вiд 2024-09-22 20:46:12

agshamash
№ 1702298 вiд 2024-09-22 20:37:39

Valeriy

Ми всі сподіваємося на довгі роки життя. Як сподівався й кашкін.
----------------------
Как кашкін?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702306 вiд 2024-09-22 20:46:09

Val, він дальньою пробив чи порушив інструкцію?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702305 вiд 2024-09-22 20:45:53

Ukrainian Ranger
№ 1702269 вiд 2024-09-22 16:48:03

Ти точно не знаєш як його звати?
А не пиздиш?
Точно не пиздиш? В очі дивись!
Хто з цим какашкіним десь в якомусь львівському пабі перегляд матчу ДК влаштовував, і про це тут навіть писав?
Ще писав і кащав що той сірожа насправді не такий українофоб в реалі. Ага, звісно.
Архіви ж потерті, тож тепер можна прикидуватись що «нічого не було», хоча ніхто ж не сасуджує.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702304 вiд 2024-09-22 20:44:34

Юріч, юріч, альо? Юріч хуюріч.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702303 вiд 2024-09-22 20:44:11

Гарно Довбик забив, як я весь час пропагандував реалізовувати виходи сам на сам -черпачком в стилі Мессі … але з позагрою.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702302 вiд 2024-09-22 20:43:18

Бля, шифровки якісь. Юстас від алєкса бля.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702301 вiд 2024-09-22 20:40:53

Хто там в нас є зараз в структурі Роми, передайте свому Юрічу, що Довбик був в Жироні штатним пенальтистом.
Без пробиття пенальті Довбику італьським чічічіпі не стати.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702300 вiд 2024-09-22 20:40:53

Хто там в нас є зараз в структурі Роми, передайте свому Юрічу, що Довбик був в Жироні штатним пенальтистом.
Без пробиття пенальті Довбику італьським чічічіпі не стати.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702299 вiд 2024-09-22 20:38:40

Якщо він уже здох, як тут твердять.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702298 вiд 2024-09-22 20:37:39

Valeriy

Ми всі сподіваємося на довгі роки життя. Як сподівався й кашкін.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702297 вiд 2024-09-22 20:35:59

Ще 5 разі повтори. Від якої шафи бля?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702296 вiд 2024-09-22 20:35:44

Yagshamash
№ 1702291 вiд 2024-09-22 20:24:36

Valeriy, golden boy це хто? Коваленко? Я якось відстав від футболу поза Лідз Юнайтед.
-------------------------------------
Не перемайся, бо відставання невелике … не більше десяти років і в тебе ще є життєвий час це надолужити.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702295 вiд 2024-09-22 20:33:07

Асист від шафи
Від шафи асист …

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702294 вiд 2024-09-22 20:33:07

Асист від шафи
Від шафи асист …

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702293 вiд 2024-09-22 20:33:06

Асист від шафи
Від шафи асист …


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.