PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702292 вiд 2024-09-22 20:31:18Полісся-ЛНЗ 1:1. Дууууже класний матч. Дякую обом командам за видовищну гру. Дуже зайшло. Усім рекомендую. У Полісся з ЛНЗ своя історія, вовки вже програвали ЛНЗ минулого сезону і теоретично могли програти знову. ЛНЗ стає таким собі незручним суперником для Полісся. Більше того - ЛНЗ нагадує мені Полісся минулого року, таке само амбітне, з грошима, мотивоване, але молоде, зелене і недосвідчене. Сьогоднішнє Полісся міцніше і сильніше, а накопичений досвід став у нагоді. Якщо у першому таймі сьогодні команди грали приблизно на рівних, з невеликою перевагою Полісся, як господарів поля, то у другому таймі Полісся затисло ЛНЗ на його половину і оскаженіло штурмувало ворота. (Нагадаю, що ЛНЗ у першому таймі повело у рахунку 1:0, провівши чітку і якісну контру). Полісся кинулось відіграватись. Вовки робиле це якісно і потужно. Цікаво, що і ЛНЗ змирилось з таким станом справ, не закрилось повністю, а свідомо намагалось ловити вовків на контрі, і ловило. Не дивлячись на тотальну перевагу вовків у 2 му таймі, ЛНЗ могло забити мінімум двічі у контрах, там зібрали непоганих і впевнених у своїх діях гравців. Перманентні штурми Полісся останні 25 хвилин матчу - це кайф і марожено. Щось подібне на АПЛ і Бундеслігу, а хто не вірить - подивіться матч у запису самі. Полісся перепробувало все - якісно працювали обидва фланги, пробували удари здалеку, потім навіси, потім тупо ломились по центру, потім в короткий пас, а воно - не лізло. Кутових подали массу. Пробуввали і розтягувати і розривати. І воно нарешті на 88-й таки залетіло. І стадіон, і обидві команди сприйняли це, як належне. Гол вийшов гарний, якісна атака, простріл, гол. Прекрасний футбольний український вечір. Хочу ще.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702291 вiд 2024-09-22 20:24:36Valeriy, golden boy це хто? Коваленко? Я якось відстав від футболу поза Лідз Юнайтед.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702290 вiд 2024-09-22 20:21:55VVV № 1702286 вiд 2024-09-22 20:03:18 Valeriy № 1702285 але забив гарно. ------------------------------------- Дивлюсь в серії А тільки матчі Довбика. Не дивився жодного матчу з Італії з часів Шевченка. За Малиновьким та голден боєм не слідкував взагалі.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702289 вiд 2024-09-22 20:08:55 так і сказав «черкаська шафа»? Гарна метафора. ------------------------------------------------ Я скоротив … Було - шафа черкаської феблевої фабрики.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702288 вiд 2024-09-22 20:06:01Полісся нічо так шпілить, мотивовано, цікаво … --------------------- Без Макуана Перемоги нема.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702287 вiд 2024-09-22 20:04:05Valeriy № 1702285 --- так і сказав «черкаська шафа»? Гарна метафора. А Полісся відскочила з ЛНЗ доперва на 88 хв. забили і зрівняли 1:1.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702286 вiд 2024-09-22 20:03:18Valeriy № 1702285 але забив гарно.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702285 вiд 2024-09-22 19:55:13Довбик забив. Може потроху розкачається. ---------------------------------------- Коментатор сказав, що Довбик це черкаська шафа … але хай розкачаюється і далі.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702284 вiд 2024-09-22 19:46:45Довбик забив. Може потроху розкачається.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702283 вiд 2024-09-22 19:37:03Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1702268 тобто пк не паркується? можливо, так буває, при раптовому відключенні, коли Вінда шось пише на диск в реєстрі, вимикається живлення, відбувається помилка запису. Запусти скандіск, превірка із свойств диска, запусте після перезапуску. Просто і банально, але якшо помилки є, поправе. Ну або якусь утіліту, шо є, яка реестр пеервіряє.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702282 вiд 2024-09-22 18:41:43лнз повело 1:0, вдала контра, цікаво як відреагують вовки. Реагувати є чим, але і у ЛНЗ є цікаві гравці.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702281 вiд 2024-09-22 18:30:36Зараз Більбо грає із Сельтою. Ок 2 1. Сидр п'ється норм. Нац баскський напій.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702280 вiд 2024-09-22 18:28:36полісся-лнз Судить арбітр якого звуть мальчіш-кібальчіш. Судить на корись лнз, суддя підарас. Вже гірчичник поліссю дав. Полісся нічо так шпілить, мотивовано, цікаво, Назаренко малацца!, лізе вперед, загострює.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702279 вiд 2024-09-22 18:02:44А, може, навпаки, гнівався б, що кацапи Львів бомбардують. Хуй його зна. Якби дожив. Бог розсудить або ні.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702278 вiд 2024-09-22 17:59:10Pepsi, я не бачив того. Ну, земля бетоном, як то кажуть. Не здає позицій, ну і слава Богові тоді.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702277 вiд 2024-09-22 17:50:03заспокойтесь, некрофіли.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702276 вiд 2024-09-22 17:38:29Приблизно 5 років назад на О. були повідомлення, що дописувач КСВ помер. Ріп, і все таке.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702275 вiд 2024-09-22 17:30:55Yagshamash № 1702259 вiд 2024-09-22 13:17:48 Йому на зустріч з ківою пора, тварюка…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702274 вiд 2024-09-22 17:28:11А, може, косовороткін навпаки переродився і дописує як козак матня. Типу, їбав я кацапів усе життя, бля будУ.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702273 вiд 2024-09-22 17:25:34Pryvyd, бо еканоміка далжна бить еканомнай, гик. Думаю, все таки, що йому не треба хату здавати. Там усе схвачено.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702272 вiд 2024-09-22 17:19:57Є третій варіант - зʼїбав в Німеччину, отримує там допомогу я український біженець, а хату здає
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702271 вiд 2024-09-22 17:06:20Vichny думає, що помер. Але, якщо ні, то наводить ракети на Львів, думаю.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702270 вiд 2024-09-22 16:51:30Цікаво, де зараз товариш KCB?)
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702269 вiд 2024-09-22 16:48:03Vichny № 1702263 Тобі краще знати. На відміну від мене, ти навіть знаєш, як його звати :) І чомусь так переймаєшся його долею - це дуже підозріло.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702268 вiд 2024-09-22 15:00:29Питання:10 вінда. Після вимкнень якийсь збій.пуск - вимкнення…Закриваються програми, щелчок ніби вимикається…кулер продовжує працювати, екофлоу показує, що продовжує тягнути енергію…Де шукати?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702267 вiд 2024-09-22 14:57:25ще на розетці пошукаю
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702266 вiд 2024-09-22 14:33:41Vichny, неправильно. Юла це дзиґа. Не дзижчи має бути :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702265 вiд 2024-09-22 14:29:27агов, ай-тішники. У мене малий зацікавився старими відеоіграми, типу Супер=Маріо, нінтендо, чи як воно там зветься. Може у кого є стара непотрібна приставка і пару ігр. Я у цьому не шарю.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702264 вiд 2024-09-22 14:25:23Німеччина захлинаючись від мігрантів-бандитів, виставила стаціонарний поліцейський контроль на своїх кордонах. Виставила всупереч законам ЄС, за що отримала на горіхи з Брюсселя, але не прогнулась. Шольц чекав на результат. Тепер результат: за 5 днів було близько 900 спроб нелегальних мігрантів потрапити до Німеччини. Всі без документів. 184 мігранта було одразу викинуто назад звідки приїхали. З іншими розбираються. Біля кордому створені стаціонарні ангари для тимчасового утримання людей. По суті це фільтраційні табори. ЄС давить. Німеччина пручається. Шольц пишуть що у щоці від результатів. Світ вже ніколи не буде таким як був.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702263 вiд 2024-09-22 13:50:48Ukrainian Ranger № 1702262 А ти не юли. Шо там з кашкіним? Как там у ніво діла?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702262 вiд 2024-09-22 13:39:35Vichny № 1702243 Дрібненько як для тебе. Навіть на посил нахуй ти не напрацював.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702261 вiд 2024-09-22 13:33:422 Vichny № 1702256Цікаво, «іспитатєлі» улетіли в космос?
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702260 вiд 2024-09-22 13:32:41Довели. Вува українською пише.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702259 вiд 2024-09-22 13:17:48Екс-футболіст збірної України Тимощук передав свою футболку для допомоги русні. Лот продали на аукціоні за 700 тис рублів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702258 вiд 2024-09-22 13:11:08По радіо чув міноборони Умеров звернувся до урядів відповідних країн, щоб профінансували поставку в Україну шведських Гріпенів та європейських Єврофайтерів. А ще раніше Макрон щось говорив, що починають процес щодо навчання українців на Міражах чи Рафалах. Це звісно на політичному рівні балачки такі. Коли дійде реально до спрваи - невідомо.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702257 вiд 2024-09-22 12:54:37*кацапня
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702256 вiд 2024-09-22 12:54:21Шо, уацапня вже ядерні ракети «іспитує»?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702255 вiд 2024-09-22 12:51:10Шкода що сюда гіфки не можна вставляти. Там той полігон десь 500м в діаметрі. Різниця на фото між 10 та 21 вересня вражає. Там ще і ліс поруч почав палати
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702254 вiд 2024-09-22 12:49:09Ступар:«Вчора Віталій Романов провів один з найкращих поєдинків в своїй карʼєрі, піднявши на високу планку дозвіл на єдиноборства».Цікава думка.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702253 вiд 2024-09-22 12:21:38«Ядерная межконтинентальная баллистическая ракета РС-28 » Сармат“ подорвалась прямо в шахте во время испытаний в РФ, — OSINT MeNMyRC Сам полигон она уничтожила, оставив огромнейшую воронку. "