🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1220.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702252 вiд 2024-09-22 12:01:52

Лейзі, дякую за Вуву. Дюблю його читати. Ось вам всім один допис від нього …

Name: dede
та ти дивись, який допитливий хлопчина. він хоче знати.

ти навкруги придивись уважно, а потім до дзеркала підійди, в очі йому подивися. у ці чесні очі, які так хотіли хоч щось вкрасти, але так і не змогли.

я ще наприкінці 2018 року, коли зеленскіс повністю розрахувався з коломойським і вирішив стати новим Валенсою, я ще тоді подумав: де ж він там, в Україні, знайде стільки поляків?

а вже тепер, коли вирішив стати новим Черчіллем, завдання ускладнюється, бо з англійцями в Україні ще гірше.

Ускладнюється, але не здається нездійсненним. треба тільки здути всю цю піну/гiвно, яка нагорі плаває, у тому числі в інтернеті, а потім здути все, що замість них спливло, і так кілька разів.

але спочатку треба перемогти, на цьому і зосередьтеся.

Героям Слава!!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702251 вiд 2024-09-22 11:24:58

inguard (тутейший)
№ 1702250
---
А я зараз не маю машини їжджу по місту на NowBike, і не звертав уваги. Але там ще в Польщі стимулюють пільгами в дорожньому русі.

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702250 вiд 2024-09-22 11:21:21

olma

Так в нас теж в електричок номера зеленим написані.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702249 вiд 2024-09-22 11:21:07

2 LAZY
№ 1702236
Знову відкрилися після чергового пафосного закриття назавжди?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702248 вiд 2024-09-22 11:15:52

Yagshamash

«Але буває, що хочеться когось нахуй послати» (тм) ггггг

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702247 вiд 2024-09-22 11:15:46

автосборочний - автозбиральний (сам себе редагую).

Я колись проходив практику в Луганську на місцевому автосборочному заводі. Там збирали в основному причепи, але також спеціальну техніку типа бусики ВГСЧ (горноспасателі для шахт). Історія заводу була прикольна. Місцеві казали це армянские мастерские ", там десятиліттями за совка директори і менеджмент були вірмени.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702246 вiд 2024-09-22 11:12:44

olma
№ 1702244

Tyskie - лайно несамовите, солоденький пивний напій

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702245 вiд 2024-09-22 11:11:38

З Лейзі з його звичкою відразу жорстко нахуй посилати часто не згоден, але в багатьох питаннях по суті він правий.
Зокрема - нахуя оця вся дівоча театральщина з цим «ах, тут мєня нє панімайут, я абіділась, я ухажу!». Хочеш пиши, не хочеш не пиши, хочеш читай, не хочеш, не читай. Теж мені велика справа. Переважна більшість тут старі пердуни, а поводять себе як дівки підліткового віку

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702244 вiд 2024-09-22 11:10:37

Мені колись подобалося пиво Tyskie років 20 тому, коли тільки його заребрендили. Це зі старої князівської броварні в Тихах походить пиво.
Але потім з нього зробили такий євролагер на весь світ. Якби вже не таке цікаве концернове пиво вийшло.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702243 вiд 2024-09-22 11:05:00

Ксв - то кацап зі Львова, українофоб шо пиздець. сірожа чи то кашкін, чи кашин. Зараз десь затихарився, підор.
УР і Джен його знають в реалі, напевно можуть сказати шо він і де він, але не захочуть здавати друга ггг

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702242 вiд 2024-09-22 11:02:16

Пишуть, що Вроцлав пронесло, і висока хвиля пішла вниз по течії р. Одра.

Але не повезло місту Głogów Глогів на північний захід від Вроцлава. Залило залізничну колію, і рух на цій ділянці закрито. Не ходять потяги на Зелену Гуру.

Подививсь черговий випуск улюбленого кулінарного мандрівника Роберта Макловича.

Провів екскурсію на автозбиральному заводі Фіата Stellantis в м. Тихи в Сілезії. І там випускають три моделі Jeep Avenger, Fiat 500, іще щось і з-д в Тихах виявляється продукує як єдиний на світі Alfa Romeo Junior (у версії електрика і гибрида).

І взнав з відео, що згідно з новими польськими законами і правилами, електричні автівки мають інший колір тла бляхи (номери), і електрики в Польщі можуть їхати безкарно по Bus line. Цікаво.

Іще розповів класну байку, що італійці запроєктували автосборочний завод на півдні Італії AlfaSud, а потім подивилися на стан і менталітет місцевої робочої сили, нє, ну вас нах, краще готуйте піццу, вирощуйте буйволиць для моцарелли, а автівки ми доручимо збирати полякам в промисловій Сілезії. І типа Альфу Джуніор збирають в Тихах. І там в польських Тихах є топова італійська піццерія, де готують піцу з винятково італійських складників з південної Італії.

Прикольно вийшло.

&t=1319s

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702241 вiд 2024-09-22 10:35:11

Kaizer
№ 1702198
----
Просто треба стримувати свій темперамент і персонально не кидатися на відразу персонажа, якщо ти не згоден, а зокрема в маргінальних питаннях.
А навпаки розвивати мистецтво слухання, прислухання, мистецтво щоб розговорити людину.
Як не згоден, то краще промовчати, проскролити. Це не так легко.

Якщо ти зустрічаєш на вулицю людину, то ця людина напевно в якомусь своєму досвіді щось вміє, що знає, те, що ти не вмієш і не знаєш. Навіщо нах з порога посилати, коли можна послухати і чогось навчитися)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702240 вiд 2024-09-22 09:12:55

чо-то меня тут вчерась много вспоминали. Долго не мог понять, какого хера? Оказуется Двоичному не понравилось как я упомянул их бывшего игрока.. Это ж нада, Кайзеру пришлось веки открыть..
Краснопир, Краснопёр.. Тогда уж безальтернативно Червонопір - аутентічно буде..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702239 вiд 2024-09-22 06:51:21

тeпeр щe й швeйцaрцi зaдумaли пeрeглядaти скaндaльний фiльм Oрки нa Вiйнi…

https://zff.com/en/program-tickets/film-program?search=Russians

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702238 вiд 2024-09-22 06:35:58

LAZY
№ 1702222

ти трoхи пeрeсмикуєш. Я впeвнeний щo Вaсиль нe тaкий стрaшний як ти йoгo мaлюєш.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702237 вiд 2024-09-22 04:41:54

Блять, дрон над головой прошел. Уже не мопед. Звук низкий, почти дизельный..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702236 вiд 2024-09-22 03:47:14

Ось тут:

http://nrc.kiev.ua/

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702235 вiд 2024-09-22 03:41:57

Lazy, а Вуву десь пише?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702234 вiд 2024-09-22 03:37:32

Та тут всі кацапською срали ще років 5 тому. Так було, що поробиш.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702233 вiд 2024-09-22 03:31:36

Lazy, та хуй їх зара розбере. Одні спогади лишилися. Може, вони щось там перднули не те, але багато разів. Якби українською, окей. Але кацапською, я ето нелюблю. Мене це нашорошує дужже.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702232 вiд 2024-09-22 03:27:41

yagshamash
№ 1702230

Вуву зараз мовою пише та ненавидить кацапів. Як і завжди. Зазвичай вийобується на Україну та пересічного українця, але з любов'ю, тому що насправді хвилюється за долю України, тому що має українські корені. В цілому, уїдливі жорсткі тверезі коментарі Вуву є більш корисними для держави, ніж солоденькі висери патріотів у вишиванках.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702231 вiд 2024-09-22 03:22:58

Усіх до купи змішав. Борг - то був типу високолобий письменник та поціновувач гівняних анекдотів, здається, єврей. Ніібет - то т. з. «студент», який був на підтанцовці у тих багатьох альтернативах обсілфу, коли групи людей були не згодні з політикой так званого «уролога» :) та робили свої гестбуки. Ніібет - то київський чувак. Кацапів тут ніби немає.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702230 вiд 2024-09-22 03:20:51

Вуву мені подобався загалом. Такий кацап з Литви був. Але окей

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702229 вiд 2024-09-22 03:18:38

Lazy, косовороткін був, здається, другом чи знайомим когось із нинішніх дописувачів у реалі.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702228 вiд 2024-09-22 03:15:47

Так, златі трипєра, ті каліборгокаесве були і ще ніі, теж хароший хлопчина.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702227 вiд 2024-09-22 03:15:27

Вуву, здається, його деанонімізував лазером, нє? :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702226 вiд 2024-09-22 03:14:18

КСВ може вже й подох давно. Він вже тоді був немолодий.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702225 вiд 2024-09-22 03:11:34

Lazy, тут було багато всяких кацапоперсонажів. Кунілінґус кісоґрам це лише один. А там ще були крівой, німой і тупой. Бля всіх не згадати. І там ще у Львові ксв здає позиції оборони, падло. Воно ж нікуди не поділося.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702224 вiд 2024-09-22 02:55:14

olma
№ 1702148 вiд 2024-09-21 17:15:12

LAZY
№ 1702145

Ти, бачу, великий поціновувач якісних продуктів. Я знаю виробника, який робить класні соуси.
і це наша людина!

https://yorick.productions/avtorski-sousy/

За лінк дуже дякую, щось замовлю. А щодо комплімана - нє, дякую, але я звичайне гастробидло. З айтішників ми, супер-демократична сфера, залізна дупа та цинковий шлунок, нам норм досі мівіну швиденько в'їбати із сосискою да далі працювати, бо натхнення пре. І нікого це коробити не буде. Мак, КФЦ, курка гриль або тапака, шашлик, смажений сазан або короп, фрі, рататуй, томати-огірки маріновані, шаурма, часник-цибуля та іноді батько Ред Булл - то є наша айтішна тема. Без зайвих виєбонів. Але соуси завжди прикольно нові потестити.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702223 вiд 2024-09-22 02:37:53

Ну і також запитаю в черговий раз - чи знає, що з т. з. «Каліостро»? І хто то був взагалі? Круто та талановито писав, падло, але смердіти потроху ватою почав вже тоді.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702222 вiд 2024-09-22 02:36:26

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1702213 вiд 2024-09-22 01:24:02

Вaсилю, нaвiщo тaк зрaзу здaвaтися… пoпри всe, ти збaгaчувaв цю стoрiнку aльтeрнaтивним бaчeнням :)

Це точно, скотобидляцького відношення до жінок як до бесправних «бабів» тут зазвичай не спостерігалось. Ще з часів кацапського уйобка «лисбана», який блював від слова «кунілінгус» ЖD
Цікаво було б дізнатись позицію немоскаля з цього питання. А також чи живий ще той кацапський організм.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702221 вiд 2024-09-22 02:28:59

Yagshamash
№ 1702218

Отож, треба простіше до цього всього ставитись, до усіх цих гестбучків, а тут єбать драма, «я ухажу, пращяйтє навсєгда!!!». І це під час дійсно епічних кривавих серьйозних історичних подій, що видбуваються в реалі, а не жовтими літерами на сіньому фоні в смартфончику. Якась йобана інфантільна клоунада.
Але ж кажу, всі ці пафосні василі повернуться протягом пари-трійки тижнів. Ну максимум пара місяців.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702220 вiд 2024-09-22 02:09:20

Маліна :-(, жахлива травма.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702219 вiд 2024-09-22 02:06:40

о, так я із 'та ж не москаль' маємо однаковий стаж на О, а раніше на стіні у Шуріка, хоча я у марсіанськіх війнах на брав участі.
майже згоден із 'та ж не москаль' по тому, що відбувається на О. ну, хай щастить

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702218 вiд 2024-09-22 01:52:25

Lazy, та хйз. Я не дуже хтів повертатися. Є інші справи. Але буває, що хочеться когось нахуй послати. Ні, я не дуже у соц мережах. А тут якось уже був на обс дохуя десятиліть. Тому всі, як рідні якось, навіть скиглії всі. Ну є ще кілька кацапських шпигунів, але вони сцять. Колись сядуть довічно. Дописуватимуть із в'язниці.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702217 вiд 2024-09-22 01:43:20

Та годі тут ридати, повернеться той воцерковлений алкаш-узбекофіл за пару тижнів. Ніби перший раз ці драматично-клоунські театральні прощання XD

Воно й зараз читає, бля буду.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702216 вiд 2024-09-22 01:43:05

Vichny Коли я був у Польщі 1990 року, там той лай, або щось подібне хуячили в підземних переходах. Типу, розавиє рози. А я тоді із сови з'їбався, окей, учетверте, але вперше надовго, і як виявилося назавжди. Я той лай просто зненавидів. У лідкі сакаловай дєнь раджєнья єй 16 лєт. Єй падаріл я розавий букєт. Розавиє рози. Беее.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702215 вiд 2024-09-22 01:28:14

Тим чaсoм жaхливi фoтo з Iтaлiї трaвми Мaлинoвськoгo…



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702214 вiд 2024-09-22 01:25:00

Kaizer
№ 1702198

«бaгaтo» - цe будe вiдвeртим пeрeбiльшeнням

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702213 вiд 2024-09-22 01:24:02

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1702185

Вaсилю, нaвiщo тaк зрaзу здaвaтися… пoпри всe, ти збaгaчувaв цю стoрiнку aльтeрнaтивним бaчeнням :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.